PDA

View Full Version : Не можем да спазваме диета сами и искаме другарче ;) vol.6



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

BloodyDreamer
05-14-2013, 08:53
Първите кила можеш и да ги свалиш с каланетики, пилатеси, 30 days shred и Синди Крауфорд, но не очаквай да направяш тялото, за което винаги си мечтала с тях. :)

Добре, какво тогава предлагаш да направя?

Ou7oFmYhEaD
05-14-2013, 10:31
Фрийк е права и аз слабея, но не виждам това, което съм очаквала, сякаш пропорциите намаляват, но пак си ми закъглено около бедрата и ханша, въпреки кардиото и упражненията, това което искам се постига с много ниско тегло, решила съм да си запазя храненето още два месеца същото и после драстично променям режима, със сигурност ще сваля, но ми трябва търпение и само търпение, храната вече не ми е зависимост както преди. Започнеш ли веднъж режим ти се променя настройката и не мислиш за ядене а само как да свалиш още и още.

Pamaa
05-14-2013, 18:44
И аз преди си мислех, че с упражнения ще постигна това, което искам, ама тц. Трябва да имаш и кардио, и силова тренировка, иначе ефекта няма да е кой знае какъв.
На шоколада съм му изхвърлила кутията, аз винаги след като си купя шоколад го правя де, и си нямам на идея, но мисля, че нямаше. На мен това, което не ми харесва особено е, че на 40гр (gda%) има прекалено много наситени мазнини, но всъщност аз така или иначе никога не изяждам повече от 20-30гр.
Преди малко си купих бебешка каша... лелее бях забравила колко е вкусно, ном ном. Много чудене му ударих последната седмица, ама вече реших, че това ще ми е закуската вече... докато не ми омръзне.

FuckingFreak
05-14-2013, 19:04
Какво представлява тая бебешка каша? :D я обясни малко на нас, невежите.

koshtramba
05-14-2013, 19:23
И аз ям такива пюренца отвреме навреме, пасирани плодове са, в бурканче.

anonymous708973
05-15-2013, 03:31
Ама от ония детските ли, дето ги има в ДМ и вероятно бебешките магазини (?)
Бла, майка ме излъга, че били вкусни, взех си едно с кайсия и праскова май беше - отврат. Много гъсто и... ненене.

Pamaa
05-15-2013, 11:30
http://www.zabebo.bg/bebeshki-hrani/raztvorimi-mlechni-kashi

fakesmiles
05-19-2013, 12:34
От няколко дни насам,нямам никакъв апетит.Знам с какво е свързано,този път не е с цел отслабване :D
Единия път бях забравила да ям за около 24 часа,не преувеличавам,дори не бях помисляла за храна,само пих кафе или две.
Днес същата работа,не ми се закусва хич,преди малко си направих салата,ще видим довечера.
Не искам да продължавам така,защото малко ми трябва да ми стане навик,но като видях кантара,признавам си зарадвах се ;д
Сбъркана съм в главата...

Ou7oFmYhEaD
05-19-2013, 13:40
После да не стане голямото наваксване, пък и сваленото с няколко дни глад едва ли са мазнини.

black pearl
05-19-2013, 16:13
После да не стане голямото наваксване, пък и сваленото с няколко дни глад едва ли са мазнини.

Съгласна съм.Плюс това така ще си стресираш организма.
Аз пък тея дни си правя мега яките тренировки и съм много доволна, но някой може ли да ми обясни защо защо преди 3 дни бях с 2 килограма по-лека от днес!? Не е като да съм яла много..плюс че си тренирах.. :хх

FuckingFreak
05-19-2013, 16:35
Водна задръжка.
Идва ти, яла си повече въглехидрати или сол просто,

black pearl
05-19-2013, 17:09
^ Не ми е идвало от 3 месеца... мисля, че е от въглехидратите :) Мерси.

fakesmiles
05-19-2013, 19:40
Знам,знам,че не е хубаво,но в никакъв случай не го правя нарочно!
Минала съм през фазата да го правя на инат и да не ям,пределно ясно ми е какво се случва.
Надявам се да ми се върне апетита,но не зависи само от мен

FuckingFreak
05-20-2013, 07:33
А защо не ти е идвало? Ако нямаш някакъв здравословен проблем, който да го предизвиква, внимавай - да знаеш, че е възможно да е от храненето - ти да си мислиш, че е достатъчно, а всъщност да си далеч от това понятие. Давам ти го само като съвет, защото благодарение на "здравия" ми разум съм без МЦ от 1 година...

black pearl
05-20-2013, 08:39
Нямам здравословен проблем.Досега винаги си ми е идвало на време.От към храненето , даже си мисля че ям повече от колкото ми е необходимо.Може би е , защото напоследък съм много нервна (тази седмица ми предстоят 2 изпита за които ми се говори от сумати време и съм притеснена к'ви ще ги свърша).Ако не ми дойде до 1 месец, мисля да отида на лекар
П.П - преди два месеца се беше появило някакво подобие на цикъл, което продължи 1 ден и не напълни дори 1 превръзка..

tonssy
05-20-2013, 10:25
Нямам здравословен проблем.Досега винаги си ми е идвало на време.От към храненето , даже си мисля че ям повече от колкото ми е необходимо.Може би е , защото напоследък съм много нервна (тази седмица ми предстоят 2 изпита за които ми се говори от сумати време и съм притеснена к'ви ще ги свърша).Ако не ми дойде до 1 месец, мисля да отида на лекар
П.П - преди два месеца се беше появило някакво подобие на цикъл, което продължи 1 ден и не напълни дори 1 превръзка..

Заради отсъствието на цикъл вече съм се тъпкала с 3784 вида хапчета. Последно пих противозачатъчни, приключих миналия месец и сега ми е много интересно дали ще ми дойде или всичко ще е по старому. Ако не дойде- схемата е ясна..
Няма как да спре да ти идва без причина, замисли се добре за храната и се опитай да се погледнеш отстрани, за да прецениш дали наистина ти е "в повече" или просто начинът ти на мислене вече е бъгнат. Много пъти така съм се самозаблуждавала, осъзнавам го и на всичкото отгоре пак продължавам. Да, възможно е и от нерви и напрежение да нямаш менструация, ама в никакъв случай не отлагай прегледа при лекар.

FuckingFreak
05-20-2013, 20:10
На мен ми се събраха 1000 неща на главата, миналата година точно по това време, споделяла съм - проблеми в семейството, учене, отслабване... Всичко това май си доведе до един стабилен стрес, в същото време организмът ми не получаваше необходимата храна. Отначало не вярвах, че е от това - смятах, че е заради "новия" модел на хранене, дължи се на стреса и тнт, но дойде лятото, а аз вече нямах цикъл от 3 месеца и бях с падаща коса, на ужасно ниски килограми. Сега, около година по-късно, когато качих и горе-долу косопадът спря, съм малко по-добре, мисля че би трябвало и стресът да го няма вече, ама както казах - следа от цикъл няма.
tonssy, ти на колко си, че пиеш противозачатъчни? След по-малко от месец навършвам 15, а моята гинеколожка е категорична, че противозачатъчни няма да ми бъдат изписвани. Видя се, че без хапчета не ми дойде, сега ще има някаква промяна, вероятно в схемата на приемане, но резултатът ще бъде отново до болка познатия...

tonssy
05-20-2013, 20:23
^ 17.
Oт тях никакви отрицателни странични ефекти не съм забелязала. Предишните 2-3 вида хапчета, които ми бяха изписани първоначално, ме доведоха буквално до припадък- просто не бяха за моя организъм, а на всичкото отгоре резултат нямаше. С противозачатъчните не съм имала проблеми.

weheartiit
05-20-2013, 20:24
Фрийк винаги се изпълвам със съчувствие като ти чета постовете,надявам се да се оправиш.
Яд ме е ,че има и много хора,които искат да се докарат до такова състояние
защото си мислят,че е много яко.
Днес една приятелка ми заяви ,че иска да е анорексичка,щяло да бъде голям кеф да си
бъде толкова слаба.Направо останах така. :O

black pearl
05-21-2013, 04:09
Имам моменти в които наистина ям прекарено много, а друг път мога да издържа на много малко храна, но се опитвам да балансирам.Тая седмица като ми минат изпитите възнамерявам да си оправя режима и да скачам така от малко-на много храна.Плюс че ще имам възможност за по-големи тренировки.^^Бтв, от 68-69 кг , вече съм 54-55, още малко имам за цел, но съм горда със себе си , че имах волята за всичко това.

И Фриийк и Тонси сте си навлекли доста проблеми с отслабването :х Дано и двете да си нормализирате организмите и да сте в прекрасно здраве! Дано и аз да не си навлека такива проблеми.

П.С-Успех на всички , които ще полагат изпит днес !:) На мен също :д

FuckingFreak
05-21-2013, 08:39
Успех, айде. Да знаеш, че щом имаш изпити, може и от това да е - все си е стрес, а различните организми реагират по различен начин на него, а пък да не говориме в комбинация с над 10 кг отслабване :)

Zar4e
05-21-2013, 19:28
Хора, искам да ви се оплача, че с моето отслабване е свършено май. След бая ходене по лекари и мнг нерви накрая нещата започнаха да се влошават и сега не мога да правя почти нищо, което натоварва коленете. Много ме е яд, защото се наложи да спра да тренирам тенис сериозно, сега и малко по-голямо натоварване (като тичане сутрин) трябва да спра.. Още малко ми оставаше до желания резултат и вс се прецака пак.. Много ме е яд просто, защото ми остават 2-3 кг само.. Късмет на всички със тренировките иначе. (:

black pearl
05-22-2013, 04:58
Успех, айде. Да знаеш, че щом имаш изпити, може и от това да е - все си е стрес, а различните организми реагират по различен начин на него, а пък да не говориме в комбинация с над 10 кг отслабване :)

Да и според мен е заради това. :) Зора на изпита ще го видя утре с тая математика :Х

black pearl
05-22-2013, 04:59
Хора, искам да ви се оплача, че с моето отслабване е свършено май. След бая ходене по лекари и мнг нерви накрая нещата започнаха да се влошават и сега не мога да правя почти нищо, което натоварва коленете. Много ме е яд, защото се наложи да спра да тренирам тенис сериозно, сега и малко по-голямо натоварване (като тичане сутрин) трябва да спра.. Още малко ми оставаше до желания резултат и вс се прецака пак.. Много ме е яд просто, защото ми остават 2-3 кг само.. Късмет на всички със тренировките иначе. (:
Няма ли начин да се оправиш? ; х

Ou7oFmYhEaD
05-23-2013, 06:38
Зарче недей се отчайва искам да ти кажа, че по преди няколко месеца и аз не можех да спортувам, но пак свалях кг, само ограничих храната пък и 2/3 кила не са толкова много, имай воля и търпение, ще ти отшуми проблема и пак ще тренираш. Времето прави чудеса, като се замисля само за минала година по това време каква бях и каква съм сега. Бъди упорита!

FuckingFreak
05-23-2013, 13:41
Да бе, няма лошо да си разправям на хората, че съм 47 кила, а сутринта като се измерих само дето не паднах. 45 съм. Ама не, иначе цикъл чакам. Кога ли, пф. Добре,че тия дни се усетих малко и почнах да ям ядки, че да вдигам калориите по някакъв начин, защото коремът ми е много слаб, а сега особено след като се премерих, със сигурност няма да пропускам да ям всеки ден. Идва време за плаж, а с тия плочки не мога да се гледам.

Zar4e
05-23-2013, 16:46
Зарче недей се отчайва искам да ти кажа, че по преди няколко месеца и аз не можех да спортувам, но пак свалях кг, само ограничих храната пък и 2/3 кила не са толкова много, имай воля и търпение, ще ти отшуми проблема и пак ще тренираш. Времето прави чудеса, като се замисля само за минала година по това време каква бях и каква съм сега. Бъди упорита!
То вече от една година никой не може да ми каже какво ми е.. Само разни хапчета ми изписват (с последните се вкарах в пирогов със затруднено дишане и тн..) или ми казват че вс изследвания са добре и не знаят защо става така. Иначе съм 1,60 и 43 кг, но по едно време от стрес бях стигнала до 40 и тогава най-много се харесвах и целта ми е здравословно да стигна до 40 кг. Иначе гледам да се храня здравословно и единствено сладкото ми е проблем понякога.

black pearl
05-23-2013, 17:46
Да бе, няма лошо да си разправям на хората, че съм 47 кила, а сутринта като се измерих само дето не паднах. 45 съм. Ама не, иначе цикъл чакам. Кога ли, пф. Добре,че тия дни се усетих малко и почнах да ям ядки, че да вдигам калориите по някакъв начин, защото коремът ми е много слаб, а сега особено след като се премерих, със сигурност няма да пропускам да ям всеки ден. Идва време за плаж, а с тия плочки не мога да се гледам.
С какво се храниш? Имал чувството , че ядеш ацки малко...

weheartiit
05-23-2013, 18:10
То вече от една година никой не може да ми каже какво ми е.. Само разни хапчета ми изписват (с последните се вкарах в пирогов със затруднено дишане и тн..) или ми казват че вс изследвания са добре и не знаят защо става така. Иначе съм 1,60 и 43 кг, но по едно време от стрес бях стигнала до 40 и тогава най-много се харесвах и целта ми е здравословно да стигна до 40 кг. Иначе гледам да се храня здравословно и единствено сладкото ми е проблем понякога.

но тези кг. не са ли доста малко за височината ти :О
съдя по себе си защото съм 1,63 и около 50-51 понякога и 52 кг.
не отричам,че имам за сваляне де ,но не си представям да съм 40 кг при тази височина
иначе да се оправяш бързо :)

FuckingFreak
05-23-2013, 18:42
С какво се храниш? Имал чувството , че ядеш ацки малко...

От де бе това чувство, не бива да ме познаваш... :lol:
Тренирам 6 дни в седмицата, като тренировките ми не са от рода на Джилиан Майкълс или пилатеси и тем подобни лекички неща, бях увеличила кардиото и то нормално да стане така. Но със сигурност ще се поправя, че плочки на момиче, както съм казвала, ми е ужасно.

Zar4e
05-23-2013, 19:18
но тези кг. не са ли доста малко за височината ти :О
съдя по себе си защото съм 1,63 и около 50-51 понякога и 52 кг.
не отричам,че имам за сваляне де ,но не си представям да съм 40 кг при тази височина
иначе да се оправяш бързо :)
Мерси, надявам се да съм ок. (: Иначе е знам за кг, по едно време бях 47 кг и се чувствах ужасно, после за периода от 2 седмици някъде станах 40 кг .. Сега на 43 съм г-д ок (имам още да свалям от краката и корема). Аз не се харесвам в момента изобщо честно казано, но поне ще се старая да си задържа тези кг.

Бтв, Фрийк надявам се при теб всичко да се оправи. (:

mariam123
05-24-2013, 08:35
Да бе, няма лошо да си разправям на хората, че съм 47 кила, а сутринта като се измерих само дето не паднах. 45 съм. Ама не, иначе цикъл чакам. Кога ли, пф. Добре,че тия дни се усетих малко и почнах да ям ядки, че да вдигам калориите по някакъв начин, защото коремът ми е много слаб, а сега особено след като се премерих, със сигурност няма да пропускам да ям всеки ден. Идва време за плаж, а с тия плочки не мога да се гледам.
175 см. беше висока, до колкото си спомням? И аз съм толкова. Под 55 кг. изглеждам като анорексичка и не искам да си представям, как бих изглеждала на твоите кг.
Спрях овесените ядки сутрин, след тях изпитвам неописуем глад, а нали уж засищали много? При мен този ефект не се получава. Сега закусвам по 2 сухара с извара, яйца, домати, краставици или нещо такова и май е по-добре.

FuckingFreak
05-24-2013, 08:40
Да бе, точно 1,75 съм :lol:
1,57 съм ;)
Овесените ядки не засищат, като цяло въглехидратите не засищат, единственото, което правят е да ви издуват, а след тях сте дори по-гладни. Поне при мен има такъв ефект, и на повечето около мен :)

mariam123
05-24-2013, 08:52
Оффф много съм зле :D с тази височина вече е по-приемливо. И да, точно тази ефект е и при мени за това търсих нещо, с което да ги заменя а не след 30 мин. да съм озверяла от глад.

Cloud9
05-24-2013, 09:11
Да бе, точно 1,75 съм :lol:
1,57 съм ;)
Овесените ядки не засищат, като цяло въглехидратите не засищат, единственото, което правят е да ви издуват, а след тях сте дори по-гладни. Поне при мен има такъв ефект, и на повечето около мен :)

При мен е обратно.Аз от пилешко или яйца със салата,например, не се наяждам. Но пък и имам гастрит и каквото и да хапна ме боли корема.
Иначе виждам че за съжаление много момичета имат моя проблем. Но поне сега има интернет и не е толкова самотно.Мен ме върнаха на метфогамма. Закъснява ми, но всичко ме боли. Хормоните са ми наред. Само тестостерона е 2.8 от максимално 2.9.Дано ми дойде скоро,че не мога да се свия, а на работа седя по цял ден

weheartiit
05-24-2013, 09:22
и на мен ми закъснява винаги с около 2-3 месеца,но моето не,мисля че
се дължи на отслабване защото не съм отслабвала рязко ,а май е на хормонална основа.
гадното е,че така целия ми организъм се обърква,подувам се ужасно преди него,а
да не казвам после какви болки идват
стана ми интересно и да ви питам ...
знаете ли колко % подкожни мазнини имате ?
и колко е нормално да има жена ,за да може да каже,че е в добра форма ?
не мога да намеря нещо информация

FuckingFreak
05-24-2013, 11:20
Не съм ги мерила, но мисля, че хормоналния дисбаланс си казва думата - на корема практически мазнини нямам, докато краката ми хич не са в такова положение. За жена май е добре към и около 20, на 15 и по-малко вече е сравнително изчистена. Иди да ти ги измерят някъде, само да не е на кантар в мола. А ти за това закъснение на лекар ходила ли си? Да си правиш такива докадки на какво се дължи според мен е леко казано лекомислено, като се има в предвид, че не са 2-3 дни или седмици, ами месеци...

FuckingFreak
05-24-2013, 11:57
Съжалявам за дабълпоста, но смятам, че причината е основателна, а ако просто бях едитнала горното, нямаше да се забелязва толкова много.
http://vanillka.com/2013/05/18/health-obsession/ малко food for thoughts. Прочетете това, заслужава си. Аз открих себе си в много от редовете, ами вие? :)

black pearl
05-24-2013, 11:59
2-3 месеца е много за закъснение.Не си правете такива експерименти с организмите. ;д
Бтв, Фрийк , ти сега си 8ми клас нали? Миналата година по това време не ти ли дойде малко в повече - и тренировки и отслабване и учене и изпити и т.н

black pearl
05-24-2013, 12:08
Съжалявам за дабълпоста, но смятам, че причината е основателна, а ако просто бях едитнала горното, нямаше да се забелязва толкова много.
http://vanillka.com/2013/05/18/health-obsession/ малко food for thoughts. Прочетете това, заслужава си. Аз открих себе си в много от редовете, ами вие? :)
Принципно съм съгласна със статията, но от части минавам към маниаците в здравословното хранене.Плюс това, не мога да ям например шоколад/сладолед, без след това да ме гризе съвестта...

FuckingFreak
05-24-2013, 12:12
Точно за това казах, че се откривам в много от редовете. А искам да го променя това. :)

weheartiit
05-24-2013, 12:13
майка ми щеше да ми записва час за гинеколог и другата седмица
ще ходим. силно се надявам да ми няма нещо ;х

black pearl
05-24-2013, 12:14
И аз така , но нещо не се получава.
Бтв, имам мускулна треска на ръцете, а не съм правила нищо за ръце..:д

Zar4e
05-24-2013, 20:25
Дано да не е нещо сериозно с тия хормони и тн. :х И аз преди няколко месеца ходих за хормоните, но при мен всичко е г-д в норми.

Бтв, ще се престраша да кача една снимка да кажете много ли е зле положението.. Имам да свалям още, но пак е по-добре от преди (нямам снимки от тогава). http://media.snimka.bg/s1/2157/030558878.jpg?r=0

marrcandy
05-25-2013, 05:38
Не мога да разбера ,защо като не разбирате,си правите експероменти с тялото. Като искате да отслабнете отидете на диетолог и ще ви каже как да отслабнете,отидете при фитнес инструктор и ще ви покаже упражненията,с които да почнете.
А ти Фрийк,не знам какво правиш и какво ядеш,че си без цикъл година. На мен също ми спря цикъла за 2 месеца,заради състезанието,защото паднах да доста ниски мазнини,но за мен е нормално. И вече си имам цикъл. Слушай какво да направиш : продължаваш да тренираш,както си тренираш,обаче яж по-мазни храни,захар. Яж примерно по един туикс на ден. Увеличи си дневните въглехидрати със 100 грама. Целта на упражнението е да се" омажеш" - както ние му викаме,т.е. Да задържиш вода и малко подкожни мазнини. И само не ми казвай ,че ще надебелееш,защото няма как да стане,ако продължиш да тренираш тежко. Послушай ме,ще ти дойде цикъла,просто дай а организма ти почивка и махни диетата за 2 седмици.

Cloud9
05-25-2013, 08:07
Не ходят на диетолог, защото диетолозите се занимават с хора над 70 килограма поне. А момичетата тук са били около 50 и искат да станат невъзможните 40. Храната става мания, а не удоволствие. Аз също много се вманиачавам, но и се вслушвам в близките ми и ми идва разума от време на време. Около 10 години съм без постоянен цикъл / не заради отслабване/ и мога да кажа че е ужасно!Сега медицината е напреднала, но тогава много лекари ми казваха,че няма да мога да имам деца. и за да не излезе че съм някаква лелка дето ви чете конско само ще кажа, че от здравето по-важно няма.Бъдете разумни. Прекалено млади сте за тези проблеми. Какво ще стане като остареете....

FuckingFreak
05-25-2013, 09:37
Не мога да разбера ,защо като не разбирате,си правите експероменти с тялото. Като искате да отслабнете отидете на диетолог и ще ви каже как да отслабнете,отидете при фитнес инструктор и ще ви покаже упражненията,с които да почнете.
А ти Фрийк,не знам какво правиш и какво ядеш,че си без цикъл година. На мен също ми спря цикъла за 2 месеца,заради състезанието,защото паднах да доста ниски мазнини,но за мен е нормално. И вече си имам цикъл. Слушай какво да направиш : продължаваш да тренираш,както си тренираш,обаче яж по-мазни храни,захар. Яж примерно по един туикс на ден. Увеличи си дневните въглехидрати със 100 грама. Целта на упражнението е да се" омажеш" - както ние му викаме,т.е. Да задържиш вода и малко подкожни мазнини. И само не ми казвай ,че ще надебелееш,защото няма как да стане,ако продължиш да тренираш тежко. Послушай ме,ще ти дойде цикъла,просто дай а организма ти почивка и махни диетата за 2 седмици.

Мерси за полезните съвети, но смятам да си спестя въпросния един туикс на ден. Хормони не се разбутват за 2 седмици, не се и оправят за толкова. :)

mimsssssss
05-25-2013, 10:52
Не ходят на диетолог, защото диетолозите се занимават с хора над 70 килограма поне. А момичетата тук са били около 50 и искат да станат невъзможните 40. Храната става мания, а не удоволствие. Аз също много се вманиачавам, но и се вслушвам в близките ми и ми идва разума от време на време. Около 10 години съм без постоянен цикъл / не заради отслабване/ и мога да кажа че е ужасно!Сега медицината е напреднала, но тогава много лекари ми казваха,че няма да мога да имам деца. и за да не излезе че съм някаква лелка дето ви чете конско само ще кажа, че от здравето по-важно няма.Бъдете разумни. Прекалено млади сте за тези проблеми. Какво ще стане като остареете....

Недей пуска такива малоумни коментари, току виж момиченцата на по 12-13 биха се хванали на въдицата.
Диетолога е доктор занимаващ се с изготвянето на хранително меню, подходящо за целите които търси човек. Няма значение дали си под 70кг, над, дали искаш да сваля, да качваш, да оформяш мускули и т.н.
marrcandy го каза - диетолог и инструктор, ако ви е мил живота. Ако не - всичко на ваша глава после.

Ou7oFmYhEaD
05-25-2013, 11:31
И аз съм патила от диети- без цикъл и истината е една, засилих си храненето с повече като количество храна, повече ориз, картофи, грах, месо , яйца, плодове, качих 2/3 кг и се оправих. С изкуствени химии, хапчета само насилвате организма а не искам да обяснявам тука колко са вредни тези хормонални хапченца, това са излишни страдания и главоболия. За тези, които в даден момент от живота са губили здравето си и знаят какво е да си между живота и смъртта много добре ще ме разберат и не биха подложили здравето си на изпитания заради няколко кг, к'во ще станете много мазни с тях ли и ще ви сочат с пръст и ще ви подвикват, че сте дебелани?

marrcandy
05-25-2013, 13:08
Мерси за полезните съвети, но смятам да си спестя въпросния един туикс на ден. Хормони не се разбутват за 2 седмици, не се и оправят за толкова. :)


Прави каквото искаш,като гледам медицина си завършила ,много разбираш,все пак си на 15. Ти не знаеш какво искаш.

FuckingFreak
05-25-2013, 14:47
А ти сигурно точно медицина си завършила, за да ми препоръчваш да ям туиксове, за да ми дойде цикъла. :)

marrcandy
05-25-2013, 15:00
Медицина не съм,но разбирам повече от тебе. Като те гледам какви неща правиш. 2 пъти ми е спирал цикъла,ходила съм по доктори и знаеш ли кво ми казаха,че нищо ми няма. А бях на 9% мазнини. И като се наядох,ми дойде. Ама все ми е тая,аз исках да си кажа ,пък ти прави каквото искаш.Просто слушай тялото си.

Cloud9
05-25-2013, 19:19
Недей пуска такива малоумни коментари, току виж момиченцата на по 12-13 биха се хванали на въдицата.
Диетолога е доктор занимаващ се с изготвянето на хранително меню, подходящо за целите които търси човек. Няма значение дали си под 70кг, над, дали искаш да сваля, да качваш, да оформяш мускули и т.н.
marrcandy го каза - диетолог и инструктор, ако ви е мил живота. Ако не - всичко на ваша глава после.

НЕ бих определила коментара ми като малоумен. Три диетолога са ми отказвали да ми помогнат, защото смятат,че 60 килограма са ми били достатъчни. Не искаха да участват в бъдещата ми анорексия. Исках да кажа на всички момичета че с повече движение и внимателно, а не вманиачено хранене, ще се оправят нещата, защото още сте в пубертета, имате време и сили и живота е пред вас. Имам приятелка анорексичка. Щях да я загубя когато бяхме 6-ти клас и до днес правя всичко възможно да не допусна някой друг да стигне до това състояние.

mimsssssss
05-25-2013, 19:56
60кг.? Ама на каква височина? Ако си 1.52 да речем, на 60кг. си е доста мазно. Ако си 1,72 - си перфе с 60кг.
Диетолога си е доктор. Ако са ти отказали, за да не станеш анорексичка, по-добре да те бяха препратили на психолог.
Коментара ти е малоумен, заради изказването че диетолозите взимат за пациенти само хора с над 70кг тегло.

TrueStory
05-25-2013, 20:10
Мен ме върнаха на метфогамма. Закъснява ми, но всичко ме боли. Хормоните са ми наред. Само тестостерона е 2.8 от максимално 2.9.Дано ми дойде скоро,че не мога да се свия, а на работа седя по цял ден

Да те питам само,че ми стана интересно.....за какво точно ти е изписана метфогамата? ...понеже и аз я пия и май така излиза,че цял живот ще си я пия

BloodyDreamer
05-25-2013, 20:11
Вие искате да ви дойде, аз пък до сега чаках да ми свърши. Днеска ми беше последният ден, като се претеглих, видях, че съм с 1кг. по-малко от колкото бях по време на цикъла. Нито съм правила упражнения, нито съм се ограничавала откъм ядене. Много бях доволна като видях какво показва кантарът. Сега вече мога да се върна към упражненията. (Една приятелка почна да прави Инсанити и цикълът ѝ не е идвал от два месеца. Аз се наплаших и предпочетох да си спра упражненията, докато ми дойде.)

tonssy
05-26-2013, 06:29
^ Боже мой.
Упражненията не ти влияят на цикъла: 1) няма как заради тях да не ти дойде + 2) лично при мен тренировката по време на цикъл протича по АБСОЛЮТНО същия начин, както когато и не съм.
Няма какво да се учудваш за този 1 кг- по време на менструация повечето жени се подуват, задържат вода и теглото на някои варира дори до + 2-3 кг. Не си свалила мазнини, а вода.
На тази твоя приятелка не й е Инсенити проблемът, при нея най-вероятно има друг фактор- дали е храна, стрес, хормони..

Cloud9
05-26-2013, 17:51
60кг.? Ама на каква височина? Ако си 1.52 да речем, на 60кг. си е доста мазно. Ако си 1,72 - си перфе с 60кг.
Диетолога си е доктор. Ако са ти отказали, за да не станеш анорексичка, по-добре да те бяха препратили на психолог.
Коментара ти е малоумен, заради изказването че диетолозите взимат за пациенти само хора с над 70кг тегло.

Мазничко си е. Аз от хормоналните пълнея и от въздуха. И просто цитирам диетолозите,при които бях. Казаха ми да се върна като стана 70 килограма. А метфогамата я пия за цикъл. Изписа ми я ендокриноложка

atm
05-26-2013, 19:43
Здравейте :) От утре съм на диетата със зелева супа :D някой желаещ да я почва с мен? :D

BloodyDreamer
05-27-2013, 00:12
Не ми е комфортно да правя упражнения, когато съм в цикъл. Колкото до приятелката ми, не знам какъв е проблемът при нея, но на много места съм чела, че прекаленото натоварване по време на цикъл не е много хубаво.
А за килограмите се учудих, понеже последно се бях теглила преди да ми дойде. Знам, че по време на цикъл се задържа вода, затова очаквах да кача 1-2 кг и след това да се върна пак там, където бях в началото (което става обикновено). Изненадах се, понеже всъщност съм продължила да свялам, дори когато съм била в цикъл. Преди не ми се беше случвало.

Glamour92
05-27-2013, 07:00
Здравейте :) От утре съм на диетата със зелева супа :D някой желаещ да я почва с мен? :D

wtf?

mariam123
05-27-2013, 08:31
wtf?

Звучи ужасно. А и на вкус е така.

FuckingFreak
05-27-2013, 17:57
Аз пък от утре съм на диетата на Трейси Андерсън, че да стопя 10 кила за 3 дни!
ОМФГ.

FuckingFreak
05-29-2013, 06:58
Ъпвам темата, много назад е отишла.
Направих малко промяна относно тренировъчния си режим, с оглед на това, че прекалено взех да отслабвам, тъй като обичам чувството на изтощение и явно претренирам, а нямам намерение да се тъпча ненужно с храна, за да качвам. Замествам две от тренировките си седмично с йога и дълъг стреч. Мисля, че решението ми е разумно, понеже от доста време мрънкам, че искам да започна с нещо елементарно в йогата, но просто времето ми не го позволява. Сега плана изглежда нещо такова : понеделник- кардио, вторник долна част с кратко интервално кардио, сряда йога, четвъртък малко горна част с интервално кардио, петък долна част вероятно накрая тичане с наклони, събота отново йога. Треньора ми е голям пич и ще ни дава всеки път да правим различно и тренировките ще се сменят - седмица 1 ще бъдат двусети с въже, седмица 2 трисети с въже, на седмица 3 ще бъдат нормални тренировки, с цел да няма застой.
И не мога да не споделя нещо от преди малко - направих първия си баланс на ръце, както и стойка на ръце (с помощта на стената естествено). :)

mariam123
05-29-2013, 10:11
И пак ми се виждат много тренировките ти. Не знам какво правиш през останалото ти свободно време, но едва ли само седиш на едно място. Защо не си починеш малко, липсата на цикъл е достатъчен сигнал, че нещо бъркаш не само с храната, а може би и с тренировките.

FuckingFreak
05-29-2013, 19:03
Просто не обичам да стоя на едно място, чувствам се застояла, трябва да правя нещо, защото изпадам в абстиненция ако не тренирам :D а 4 тренировки на седмица въобще не са много :)

koshtramba
05-29-2013, 19:04
^ Хипертоничка.

marrcandy
05-31-2013, 14:12
Тренировките ти са едно голямо нищо. Правиш силови упражнения и после кардио? Как очакваш да не отслабваш?Малко мисъл се изисква. А в един пост разказваше колко си заякнала. Няма как да заякнеш от това,което правиш. Да верно,може да си се стегнала,ама не и да качиш мускул. Ти хабиш по 1000 калории на ден , как искаш да не отслабваш, мале,мале,мале,мале... Мисли малко,верно че си на 15 ,ама питай някои като не знаеш.

FuckingFreak
06-01-2013, 18:02
http://www.doyouyoga.com/day-1-30-day-yoga-challenge/
Някой желаещ за партниране в това предизвикателство? :D :)

tonssy
06-01-2013, 18:55
^ Нещо нищо не ми излиза :D Виждам "йога" в линка, та ми е интересно. Задължително ще се включа, стига да го видя.

FuckingFreak
06-01-2013, 19:33
Оф, нещо съм направила фейл. Става въпрос за 30 дневното йога преизвикателство, което започва днес на http://www.doyouyoga.com/. Аз го почвам, силно се надявам да го завърша, тъй като през седмицата интернета ми е от флашка и е адски бавен...

fierainquieta
06-02-2013, 07:45
ох..аз съм висока 168 см и бях свалила кг до 44-45;като така изглеждах и се чувствах мн.добре;но след преяждането в събота днес се качвам на кантара и с изненада установих,че съм 46,2..и коремът ми изглежда доста голям.знам,че ще кажете ;че няма как на тея килограми да имам корем;ама ето на-имам.и странното е ,че преди месец бих била доста щастлива да съм 46 кг ,но след като съм била 45 ми се струва недостаттъчно..но съм решила,да не се измъчвам,ами и днес да си похапна,и от утре евентуално започвам по-сериозни упражнения.

kalpazanka
06-02-2013, 07:47
Мазничко си е. Аз от хормоналните пълнея и от въздуха. И просто цитирам диетолозите,при които бях. Казаха ми да се върна като стана 70 килограма. А метфогамата я пия за цикъл. Изписа ми я ендокриноложка

Да не си с инсулинова резистентност или поликистоза?

FuckingFreak
06-02-2013, 10:20
знам,че ще кажете ;че няма как на тея килограми да имам корем;ама ето на-имам.

Не че нещо, но едва ли някой тук би ти го казал. ;)

fierainquieta
06-02-2013, 11:09
защо точно тук?примерно като направя и лек намек на тази тема на някоя приятелка и всички ми казват "абе ти луда ли си да си мислиш такива неща" ;така че не предполагам и тук да е по-различно.

DisappointedDreamer
06-02-2013, 11:26
Разбира се, че ще имаш корем, ако си гладувала и по този начин свалила. Т.е. нямаш никакъв мускул.

fierainquieta
06-02-2013, 12:04
да..така беше за жалост.правя коремни преси от около месец всяка сутрин и понякога следобед,и на ден ми се събират към 80-като чета вие тук на какви интензивни тренировки се подлагате,се чувствам много мързелива :Д но като цяло имам добър метаболизъм(в смисъл че когато реших да отслабна бях висока 167 см. и тежах към 49 кг,50 когато преяждам :Д и ядях каквото ми падне,пак си бях слаба де,но коремът ми сутрин на гладно изглеждаше както сега изглежда след обилна вечеря примерно.)проблемът ми е,че свалям много бързо и ръцете и краката ми са като клечки и ще е грозно ако още се подлагам на диети.какви упражнения според вас мога да правя за корема,примерно плуването ще свърши ли работа?

TrueStory
06-02-2013, 12:28
Да не си с инсулинова резистентност или поликистоза?

Аз също съм с инсулинова резистентност. Поликистоза също съм го чувала като диагноза от един гинеколог, но при последния преглед ми казаха, че не са поликистозни. Метфогамата си я пия от над 2 години вече.

FuckingFreak
06-02-2013, 16:37
да..така беше за жалост.правя коремни преси от около месец всяка сутрин и понякога следобед,и на ден ми се събират към 80-като чета вие тук на какви интензивни тренировки се подлагате,се чувствам много мързелива :Д но като цяло имам добър метаболизъм(в смисъл че когато реших да отслабна бях висока 167 см. и тежах към 49 кг,50 когато преяждам :Д и ядях каквото ми падне,пак си бях слаба де,но коремът ми сутрин на гладно изглеждаше както сега изглежда след обилна вечеря примерно.)проблемът ми е,че свалям много бързо и ръцете и краката ми са като клечки и ще е грозно ако още се подлагам на диети.какви упражнения според вас мога да правя за корема,примерно плуването ще свърши ли работа?

И как реши, че ще е грозно, ако се подлагаш на диети? И никой не е споменал диети, всъщност. Трябва здравословно хранене. Коремът ти е мазен, в сравнение с ръцете и краката точно защото ядеш каквото ти падне :)

Cloud9
06-03-2013, 16:41
Да не си с инсулинова резистентност или поликистоза?

Поликистоза и на двата яйчника

kalpazanka
06-03-2013, 16:42
Само заради това ли си на метформин? ИРИ изследва ли? ОГТТ прави ли?

Cloud9
06-03-2013, 16:53
Ще ти опиша всичко на лично ако си съгласна, за да не съм прекалено оффтопик и да не занимавам отслабващите с хормоните ми.

FuckingFreak
06-03-2013, 21:08
За съжаление няма да мога да почна йога предизвикателството, тук ми е много бавен интернета и едвам зарежда. Ще го правя от другия месец. Дотогава - сряда, събота и неделя ще отделям по поне 30 минути.
Записаха ме при втори гинеколог в София другия месец. Тази сегашната каза, че най-вероятно решението ще бъде противозачатъчни, искам и второ мнение, както и хомеопат (което ще бъде сигурно към септември месец, че колко са им свободни часовете...), до последно ще ги отказвам, но ако се налага и това е единствения вариант да имам редовен цикъл, ще прибягна и до тях.

tonssy
06-04-2013, 09:43
След като спрях противозачатъчни, трябваше да ми дойде миналия четвъртък, все още си чакам..Знаех си, че така ще стане, ама..Гинекологът ми каза, че ако не ми дойде до 35-ия ден, ще ми предпише отново Дуфастон по някаква схема.
^ Гледам, че и при хомеопат ще ходиш. Аз няма да стъпя при какъвто и да е подобен тип "лекар" вече. НИКОГА. Миналата година по това време ме докара до алергичен шок- още малко време трябваше и не се знаеше какво щеше да стане с мен. Само споделям опит. По принцип има доста доволни хора от хомеопатията де, даже се учудвам. Най-вероятно при всеки е индивидуално, моят организъм просто не понесе тия измишльотини.

Ou7oFmYhEaD
06-04-2013, 12:42
Хомеопатията не е за всеки, има хора които са алергични към тези билки и капсулки разни. Та не е за рискуване, алергичния шок е доста сериозно състояние.

FuckingFreak
06-04-2013, 19:13
Да, дано няма подобни неща, ама все си мисля и си се надявам, че по-добре да чакам дълго време, но само с билки, отколкото да вкарвам външни препарати и хормони в тялото...

Ou7oFmYhEaD
06-05-2013, 19:52
Така си е, пробвай първо без хормоните и все пак ако малко коригираш хапването ще видиш резултат, ще трябват няколко месеца при теб щом правиш година с този проблем. Но е по-добре от всички видове лекарства и е безобидно.

FuckingFreak
06-05-2013, 20:07
Какво се хвана за храненето, не знам къде съм го описвала въобще, че да си мислиш, че то ми е проблема.

Ou7oFmYhEaD
06-05-2013, 21:04
Предполага се, че поради ограничената храна и отслабване ти спира цикъла, освен ако не са ти установили друг проблем несвързан с храненето, а с детеродните органи. На който може да се дължи проблема. Но ти явно си решила, че без никаква причина ти се случва това и заявяваш, че няма отношение с режима ти на храна, тренировки, това е стрес за подрастващия организъм, който тепърва израства и се оформя.

FuckingFreak
06-06-2013, 08:41
Храната ми съм я оправила. Пределно ясно ми е, че ми спря, залади липсата на такава, но вече си е съвсем наред. Знам и че няма да се оправи нито за един, нито за два месеца, но пак казвам - ако има вариант с някакви билки, а не с противозачатъчни, съм готова да чакам колкото е необходимо. :)

Ou7oFmYhEaD
06-06-2013, 14:25
Ето значи първата стъпка е направена, щом храненето си оправила, сега ти трябва само търпение и нещата ще си дойдат на мястото. :)

FuckingFreak
06-07-2013, 19:34
Ядох пица с ананас, и беше много свежа, препоръчвам. :D По принцип не съм от най-големите експериментатори и като цяло любители на екзотични ястия, но това определено ме грабна.
В понеделник имам рожден ден :) Обожавам тирамису, не съм яла повече от 2 години, и ако в заведението, където ще празнувам го предлагат, със сигурност ще си поръчам. Харесвам домашно направено, яла съм само направено от мен, но май няма да имам време да си го приготвя...

Ou7oFmYhEaD
06-08-2013, 04:55
Утре и аз имам рожденничка в нас и май ще хапна сладолед, веднъж в месеца не е нещо, което ще ме сбърка.

А да ви питам вие с какви кантари се мерите, аз последно се мерих на един електронен и беше много точен, не от ония със стрелките, та се чудя за у дома какъв да си взема, но пък и зная, че взема ли си кантар и работата отива към поднормено тегло, все искам още и още да свалям.И т'ва с кантара ми действа супер амициращо и след като се претегля се очудвам на кг, мисля си че тежа повече а като се премеря и хопп изненада.

marrcandy
06-08-2013, 06:04
Тъпотия е тва с кантара, не съм се мерила от април месец, гледай се в огледалото и се мери със сантиметър.

Izabela97
06-08-2013, 07:01
Много хубава тема! БРАВО! :)

koshtramba
06-08-2013, 09:48
Тъпотия е тва с кантара, не съм се мерила от април месец, гледай се в огледалото и се мери със сантиметър.

Точно. И си мери старите дънки.

katii
06-08-2013, 10:24
След колко време след тренировка се яде ? И какво да ям (за отслабване става на въпрос) ?

FuckingFreak
06-08-2013, 11:38
Няма храна, с която се отслабва или се дебелее. Има количества, от които можеш да отслабнеш или да надебелееш, и това зависи от твоите мерки, ръст, телосложение, години, активност...
И няма златно правило за яденето след тренировка.

katii
06-08-2013, 12:29
Нямах предвид да се слабее от храната, която трява да ям. Ясно ми е, че няма такава, от която да се отслабва. Въпроса ми беше, какво е подходящо да се яде след тренировка при отслабване.
Мерси иначе. :)

Lorosh
06-08-2013, 12:32
Не просто сте дебели свине и мъжете не ви обръщат внимание

katii
06-08-2013, 12:36
Моля ?!

kalpazanka
06-08-2013, 13:18
Не просто сте дебели свине и мъжете не ви обръщат внимание
Забрави да кажеш, че сме и стари моми.

tonssy
06-08-2013, 13:42
Нямах предвид да се слабее от храната, която трява да ям. Ясно ми е, че няма такава, от която да се отслабва. Въпроса ми беше, какво е подходящо да се яде след тренировка при отслабване.
Мерси иначе. :)

Аз лично, ако исках да отслабвам, след тренировка нямаше да ям. То по принцип моите ги правя вечер, та се събуждам с мисълта за храна :D
Ако тренировката ти е през деня, те съветвам да изчакваш 1-2 часа, и след това да хапнеш нещо.

* Това за "дебелите свине" няма да го коментирам.

katii
06-09-2013, 08:56
Мерси :))

tanchu
06-10-2013, 15:49
Здравейте, мисля да почна да правя кaланетика вкъщи, но в интернет намирам само някакви снимки с упражнения, които ми е трудно да ги разбера :D .. та някой имали клипчета, който може да ми прати? :)

strawberry88
06-10-2013, 21:04
katii, задължително се яде след тренировка, за да се възстановят мускулите. :)

FuckingFreak
06-11-2013, 08:37
Черпавам ви виртуално за рождения ми ден, който мина вчера.
Прекарах си чудесно, вечерята беше много хубава и завърши със 100тина грама сладолед (черен шоколад, убийствено вкусен, мек и плътен) и среднощна разходка в един фонтан :D Обичам моментите, споделени с приятели, а когато са подплатени с храна, някакси ми става още по-уютно и комфортно. :)

tonssy
06-11-2013, 09:40
katii, задължително се яде след тренировка, за да се възстановят мускулите. :)

Ако иска да отслабне (включвам мазнини, мускули и всичко останало), съвсем не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да яде след тренировка. Никога не го правя и мускулите ми нито са се разпаднали, нито нещо друго ми е станало. Най-добре да слуша организма си. Ако не е гладна- да не яде насила.

Фрийк, честит рожден ден на патерица! Пожелавам ти на първо място здраве; много щастие и моменти, споделени с любимите хора :)

lqlq89
06-11-2013, 10:06
Страхотна тема! Редовно ви чета. :):):)

lqlq89
06-13-2013, 10:35
Какъв хляб ядете? Черен, ръжен или пълнозърнест?

tonssy
06-13-2013, 12:03
Ръжен пълнозърнест :Д Взимам си го от една пекарна. Когато няма такъв, си купувам типов пълнозърнест или някакъв друг от пълнозърнесто брашно.

FuckingFreak
06-13-2013, 17:06
Дъълго време не ядях хляб, от 3 седмици почнах. Вита си взимам, нямам пекарна наблизо; бих искала да си правя хляб с квас, ама май ще го оставя за ваканцията. По принцип не изпитвам нужда от него, но не мога да отрека, че ми е вкусен, а и без това се уплаших, че напоследък пак имам тенденция с падане на килата :D

DownloadVirus
06-14-2013, 11:30
Аз ям бял.

strawberry88
06-14-2013, 13:41
Какъв хляб ядете? Черен, ръжен или пълнозърнест?

Най-често Вита (пълнозърнест с 6 вида зърна или ръжен).Взимала съм си и от лимец.Не е от най-вкусните неща, но.. :D

koshtramba
06-15-2013, 10:42
За този (http://195.149.248.189:8080/2013-06-15/99769814dd90046311306d16c9e816fc_920x0.jpg) Вита ли става дума? Аз преди само него ядох, но ми омръзна.

FuckingFreak
06-15-2013, 14:24
Следващия път като ида до Кауфланд, ще си купя, че на друго място не съм го срещала. Иначе аз говоря за тези - http://www.vita-bg.eu/bg/products/line/pid4/ както и ръжения.

katii
06-15-2013, 16:28
Ягодке, tonssy
Мерси за мненията. :)

Ou7oFmYhEaD
06-16-2013, 07:57
Аз като ядях вита преди 4 години, имаше един със зелени надписи и беше с 54 kcal на филийка, сега гледам тези са с по 74. Не, че ще се напълнее от него но аз вече не ям никакъв хляб, ако имам проблеми с поднормено тегло бих си го включила отново в менюто, но не изпитвам нужда за сега, пък и диетичните варианти бият на всичко друго, но не и на хляб.

Pamaa
06-16-2013, 18:41
Поздрави на Фрийк за якото дупе :Р
Аз сега пак така, по-стриктно се храня и много добре ми се отразява, особено в комбинация и със сериозни тренировки, обаче в четвъртък яко ме валя дъждът и съм настинала, дано утре да не ми е пак запушен носа, че не знам как ще тренирам. :(

koshtramba
06-16-2013, 19:18
Следващия път като ида до Кауфланд, ще си купя, че на друго място не съм го срещала. Иначе аз говоря за тези - http://www.vita-bg.eu/bg/products/line/pid4/ както и ръжения.

И аз само там съм го виждала. Ама, малко ме притеснява, че е полски. Не меее кефи идеята, обичам да си ям български неща в повечето случай. Искам да ям хубав български хляб!

fenka_bmw
06-17-2013, 08:21
Здравейте! Знаете ли от къде мога да си изтегля приложение за бягане, което да ми отчита километрите? Имам Нокия със Symbian.

Bunny ^.^
06-19-2013, 06:10
Хей, хей! ^.^
Знаете ли как се казва този "уред", който използва тази в клипчето и горе-долу колко би струвал и къде мога да го намеря в София? http://www.youtube.com/watch?v=G3BFhreJxI4 (и да, съжалявам, че клипа е на някаква такава чекнеща се :д)

marrcandy
06-19-2013, 06:32
Хей, хей! ^.^
Знаете ли как се казва този "уред", който използва тази в клипчето и горе-долу колко би струвал и къде мога да го намеря в София? http://www.youtube.com/watch?v=G3BFhreJxI4 (и да, съжалявам, че клипа е на някаква такава чекнеща се :д)


Това е ластик с дръжки , има го в http://healthstore.bg/ , те имат и магазини .

FuckingFreak
06-19-2013, 09:12
Поздрави на Фрийк за якото дупе :Р


Ех този фейсбук :D и аз си те следя.

Напоследък приемам сигурно по едно кило плодове на ден, но не виждам да ми се отразяват лошо. Напротив - чувствам се добре, не се подувам, нищо че изяждам по половин на едно ядене, заедно с други неща. Нещо ми омръзна да следвам някакви чужди препоръки за това какво трябва и не трябва да правя, смятам да намеря sweet spot-a за себе си.
И още едно наблюдение - май ядките много не ми понасят. Трябва да пробвам ако ги кисна, но после са мокри и не мога да рискувам да ги нося с мен на жегата в училище например, защото могат да мухлясат (абе това май не е точната дума,ама се покриват с едни зелени неща).
Блендерът ми е скапан от 1-2 месеца, някой знае ли дали мога да си поръчам само кана от магазина, в който съм го купила? Още е в гаранция, ама май по-добре да си попитам там.

Ou7oFmYhEaD
06-22-2013, 08:58
От няколко дни се опитвам да правя коремни преси, преди години съм правила по много над 100 и на веднъж и то не много правилно изпълнени, но това е друга тема. Та сега си ги правя обаче стигна ли до към 30-та и усещам едно сякаш свиване на горните мускули, не ме боли но е усещане сякаш, нещо се движи там вътре, даже е плашещо и спирам с коремните. Преди месец пак се пробвах и пак така, нямам ни най-малка идея какво е това и след направени хиляди преси сега да ми се случва това, В голяма чуденка съм.

Jaune
06-23-2013, 16:47
http://maratonsofia.com/ :)

koshtramba
06-23-2013, 16:50
^ Ей, ше ви сцепя на 18-те.
Ама, чак октомври... де да знам дали ше съм жива дотогава.

Jaune
06-23-2013, 16:55
И аз на тва се регистрирах. Айде, ще се видим там :)

FuckingFreak
06-23-2013, 17:12
18 км са си сериозно, супер че има надъхани :)
Не съм от София, но много ме изкушават 6-те км, чудя се...

koshtramba
06-23-2013, 17:52
Трябваше да сложат на мястото на 18-те - 21 км, за полумаратон. Тия 18 км, ни в клин, ни в ръкав. :)

Glamour92
06-24-2013, 06:27
^ Обиколката на трасето е 6км,затова са решили да сложат 3 обиколки=18км.
По-лесно им е.

Аз бих се записала на 6цата,за 18ката ще си помисля.

tanchu
06-24-2013, 07:43
Някой спазвал ли е НВД? Имаше ли резултати, как я съчетахте с тренировките? :))

dark_girl
06-24-2013, 08:01
http://maratonsofia.com/ :)

Жалко,че е чак октомври.Можеше септември да го направят,тогава времето е хубаво. :D

FuckingFreak
06-24-2013, 08:04
Някой спазвал ли е НВД? Имаше ли резултати, как я съчетахте с тренировките? :))

Да, има резултати. И в какъв смисъл как се съчетава с тренировките? Идеално си се съчетава.

black pearl
06-25-2013, 05:58
Да бях от София , щях и аз да се запиша. :)
П.С - Да се похваля, че от 68-69 кг на 162-163 височина , вече съм 52кг. И наистина има ОГРОМНА разлика. Остава ми още съвсеееем малко. Гордея се със себе си :Д .

weheartiit
06-25-2013, 07:15
^ поздравления :) пусни снимки преди-сега ако искаш :)

DisappointedDreamer
06-30-2013, 10:36
Да бях от София , щях и аз да се запиша. :)
П.С - Да се похваля, че от 68-69 кг на 162-163 височина , вече съм 52кг. И наистина има ОГРОМНА разлика. Остава ми още съвсеееем малко. Гордея се със себе си :Д .

Браво!

Да sе похваля и аз - на 29-ти януари бях 61 кг. Сега sъм 50кг. Фитнеs и хранителен режим. Съвsем sпрях sладко, газирано, паsта, ориз оsобено. Похапвам sи ги, но изключително рядко и вече не ме блазнят.

Промяната sе забелязва - от дрехи 38 sтанах 34; вsички ми казват, че sъм отsлабнала. Абе, добре sе чувsтвам. :Д Иsкам да sваля още мъничко от бедрата, иначе sе чувsтвам sупер. :)

едит: ръsт 166 см :Д

Deadlock
06-30-2013, 10:48
Браво на вас! :)))

black pearl
06-30-2013, 11:11
^ поздравления :) пусни снимки преди-сега ако искаш :)

Ще пусна . Стига да си намеря по-нормална снимка от преди

black pearl
06-30-2013, 11:12
Браво!

Да sе похваля и аз - на 29-ти януари бях 61 кг. Сега sъм 50кг. Фитнеs и хранителен режим. Съвsем sпрях sладко, газирано, паsта, ориз оsобено. Похапвам sи ги, но изключително рядко и вече не ме блазнят.

Промяната sе забелязва - от дрехи 38 sтанах 34; вsички ми казват, че sъм отsлабнала. Абе, добре sе чувsтвам. :Д Иsкам да sваля още мъничко от бедрата, иначе sе чувsтвам sупер. :)

едит: ръsт 166 см :Д
Браво и на теб ^ Аз искам още малко от корема и от бедрата , но има време. За никъде не бързам : ))

tonssy
06-30-2013, 11:51
Браво и на двете, и на всички като вас! :)

DisappointedDreamer
06-30-2013, 11:56
Ех, то едно браво 8-) но благодаря :)

katii
06-30-2013, 12:50
Да бях от София , щях и аз да се запиша. :)
П.С - Да се похваля, че от 68-69 кг на 162-163 височина , вече съм 52кг. И наистина има ОГРОМНА разлика. Остава ми още съвсеееем малко. Гордея се със себе си :Д .

Как ги постигна и за колко време ? Поздравления!!!! :)

DisappointedDreamer на теб също! :)
Чакам снимки и от двете. (:

DisappointedDreamer
06-30-2013, 13:02
Имам снимки, но са по бельо и не ми е особено комфортно да поствам тук. Мога на лично, ако искаш :)

katii
06-30-2013, 13:03
Окей, на лично. :)

koshtramba
06-30-2013, 13:04
Еее, браво, бре, Дисапойнтед! :) Все още ли мислиш, че дебелите имат оправдания?

DisappointedDreamer
06-30-2013, 13:09
Ами, някои да. :)

Най-горда съм с корема си :Д

Преди: http://i.imgur.com/S8sXnpE.jpg

Сега: http://i.imgur.com/zcdPStl.jpg

И преди не беше особено дебел, но сега определено е по-добре. :)

Ще постна още.

katii
06-30-2013, 13:11
Браво! Определено има разлика (:

DisappointedDreamer
06-30-2013, 13:12
Малко ме е срам, но ей т'ва беше покъртително :Д

2-ри февуари: http://i.imgur.com/KUS2Jbn.jpg

28-ми февуари: http://i.imgur.com/HBaGXQf.jpg

Същите панталонки дори и ЯСНА разлика в задника. :Д

Pamaa
06-30-2013, 13:21
DAT ASS
малелее :}

DisappointedDreamer
06-30-2013, 13:23
НалЕ. Абе, задник винаги съм си имала. :Д

Сега е скромен :)

DownloadVirus
06-30-2013, 13:25
Никой не обича кльощави задници,спокойно .. :))

DisappointedDreamer
06-30-2013, 13:28
http://i.imgur.com/DeAIHMz.jpg
http://i.imgur.com/ygPQ4HE.jpg

^Крака сега. Ще видя дали имам хубава снимка на преди. И спирам да спамя.

Та, тей. И има още какво да се желае. :)

DownloadVirus
06-30-2013, 13:40
Стигнала си до положение ,при което май вече трябва да качваш килограми? :D

DisappointedDreamer
06-30-2013, 13:43
Нах, дори искам да сваля още максимум 3 :Д

PullMeCloser
06-30-2013, 14:23
Маги, много хубави крачета, супер си, браво.

DisappointedDreamer
06-30-2013, 14:40
Благодаря, Криси.

DownloadVirus
06-30-2013, 15:06
Ще се загрозиш ако свалиш още килограми.. Няма смисъл по-скоро качи малко активно тегло или поддържай така.. Освен ,ако не искаш да станеш с плашещо телце.. :)

DisappointedDreamer
06-30-2013, 15:11
Абе, желая още мъничко. Иначе, после - ще поддържам :)

FuckingFreak
06-30-2013, 19:43
Дилема: дали да ходя през лятото на фитнес само веднъж в седмицата за крака, останалото време си тренирам вкъщи и навън или няма смисъл излишно да си давам парите, при положение, че и вкъщи имам тежести...

strawberry88
06-30-2013, 20:07
^Според мен няма смисъл да си даваш парите щом и у вас можеш да го правиш.

Хора, какво ядете, когато не сте си вкъщи за дълго време? :Д Тоест ако сте на почивка или в заведение какво си поръчвате, какво си купувате от магазина, приготвяте ли си някои неща сами? 8-)

PullMeCloser
06-30-2013, 20:25
Е на заведение къде е драмата, ядеш си каквото и принципно- аз лично салата и риба ям почти винаги, някакви филета или печени картофи също, зависи. От магазина няма нищо, което да е вкусно и засищащо, освен тези неща от топлите витрини или някакви готови салати.

strawberry88
06-30-2013, 20:40
Говоря за някакви здравословни храни. :Д Иначе мерси.

Deadlock
06-30-2013, 21:20
И аз мисля, че си достатъчно слаба вече, даже с една идея повече от моя вкус. С още малко спорт ще станеш перфектна мацка! А това дупе да не го стопиш съвсем, ей! : )) Супер резултати.

едит: за ДД говоря

DisappointedDreamer
07-01-2013, 04:39
Благодаря. Ще продължим със спорта ^^

FuckingFreak
07-01-2013, 09:15
И аз да се включа- не отслабвай повече. Много възможно е да си докараш проблеми. А тези бедра няма да ги "изчистиш" като отслабнеш - приеми, че при някои е просто до структура и ген да нямат идеално сухи бедра. :)

DisappointedDreamer
07-01-2013, 10:40
Ще се оправим :Д Благодаря за съветите :)

PullMeCloser
07-01-2013, 19:19
Говоря за някакви здравословни храни. :Д Иначе мерси.

И какво точно разбираш под 'здравословна храна'?

FuckingFreak
07-01-2013, 19:47
Значи пържола с гарнитура е нещо нездравословно примерно ли?

PullMeCloser
07-01-2013, 19:49
Явно.

FuckingFreak
07-02-2013, 06:20
Нека се оплача :D
Човек веднъж да реши да си вземе сладолед - купих си Сникърс на Рафи, тъй като не исках прекалено изкъртващо сладко, а то беше егати гадостта, само си дадох парите. Повече само и единствено шоколадови, с много много шоколад, в краен случай тирамису или страчатела (на Нестле :D).

Jaune
07-02-2013, 06:49
^Най-хубавите сладоледи си остават на Конфети обаче, някой път като идваш към София, пробвай. Малее.. :D УБИВАМ за такова.

tonssy
07-02-2013, 06:52
^Най-хубавите сладоледи си остават на Конфети обаче, някой път като идваш към София, пробвай. Малее.. :D УБИВАМ за такова.

О, да! :D

FuckingFreak
07-02-2013, 07:52
Чета много за този рай на сладоледите и все се каня. Скоро си идва една приятелка от Англия и ще обикаляме България, та задължително това ще е една от дестинациите. Ами в Алфредо как са? По принцип едно време много се кефех на всички шоколадови на Рафи - течен шоколад, Фереро, Тоблерон, сега не знам дали са ги запазили толкова хубави, но със сигурност ще разбера това лято :) Може да се лишавам от всичко друго, или поне от повечето неща, но сладоледа ще си го оставя, естествено не всеки ден. Миналата седмица на плаж ядох Boss, смятах да си взема от тези новите, но си останах с класиката шоколадов в бял шоколад и определено не са развалили качеството, както се случва с много храни :)

tonssy
07-02-2013, 08:03
Аз сега най-често Рафи си купувам. Но понеже не обичам шоколадов сладолед, повечето пъти си взимам вечния ми фаворит- йогурт; тирамису/ кокос.. Вкусът, поне за мен, си е същият, както преди :)

Christina13
07-02-2013, 08:07
Чета много за този рай на сладоледите и все се каня. Скоро си идва една приятелка от Англия и ще обикаляме България, та задължително това ще е една от дестинациите. Ами в Алфредо как са? По принцип едно време много се кефех на всички шоколадови на Рафи - течен шоколад, Фереро, Тоблерон, сега не знам дали са ги запазили толкова хубави, но със сигурност ще разбера това лято :) Може да се лишавам от всичко друго, или поне от повечето неща, но сладоледа ще си го оставя, естествено не всеки ден. Миналата седмица на плаж ядох Boss, смятах да си взема от тези новите, но си останах с класиката шоколадов в бял шоколад и определено не са развалили качеството, както се случва с много храни :)

Този ми е любимият, но за съжаление не ям вече сладоледи толкова често. :D

FuckingFreak
07-02-2013, 08:22
И аз не ям такива неща, но всъщност дооста ми се промени мисленето. Един сладоледа, два, три ако трябва - не ми пречат. Не съм тръгнала на състезание, че да е фатално, още повече, че кантара ми постоянно играе нагоре и надолу и дори и някой и друг кг няма да ми дойде зле, въпреки че само от сладоледа няма да стане. :D
Почнах да пия кафе от 2 седмици. Това май е единственото нещо, което ми нормализира стомаха - пия го 4-5 дни в седмицата, преди тренировка и ми действа добре :)

Ninitoo
07-02-2013, 08:27
http://gotvach.bg/n6-29973-%D0%9B%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D0%B5%D0%B4%D0%BD% D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0 %B0_%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B8%D0 %B5%D1%82%D0%B0 Според вас възможно ли е да се постигне някакъв резултат с тази диета? И като цяло, ако консумираме главно плодове и зеленчуци по цял ден - отслабва ли се? Защото имам някой друг килограм за сваляне и съм решила това лято да ги сваля. Знам че само с диета не става - аз всеки ден си правя упражнения и бягам в парка, но е хубаво да се съчетава с хранителен режим, а пък през лятото плодове и зеленчуци бол, та се питах - от една такава плодово-зеленчукова диета отслабва ли се?

Jaune
07-02-2013, 10:06
Даа, йогурт всъщност е много як вкус. А в Конфети са много яки лайм, череша, лешник, чийзкейк :Д мм...

PullMeCloser
07-02-2013, 14:28
На мен любимите ми сладоледи са точно на Рафи- смокиня и горски плодове ям винаги, горските ягоди също не са зле. Не обичам шоколад изобщо и тези Киндери, Сникърси и тн. ми идват прекалено сладки.

anonymous708973
07-02-2013, 15:11
Вчера ядох йогурт и бискотино. Смокинята е готина, Малагата с уискито и стафидите също. Много ме радват и горските плодове, и Пистачио-то.
А Мистър Суийтс имат суууперяк червен портокал, зелена ябълка, течен шоколад.

Изяждам суперогромни количества сладолед :д

бтв, ако имате Афредо, опитайте Сахер - уникаааален шоколадов сладолед. Направен е от натурален шоколад и има малки парченца шоколадов блат <3

heartshapedbox
07-02-2013, 15:34
бтв, ако имате Афредо, опитайте Сахер - уникаааален шоколадов сладолед. Направен е от натурален шоколад и има малки парченца шоколадов блат <3
Най-любимият ми.
Аз принципно не обичам плодови сладоледи, наблягам главно на шоколадови. Онзи ден опитах някакъв с маскарпоне и беше просто мммм <3

FuckingFreak
07-02-2013, 18:25
А Мистър Суийтс имат суууперяк червен портокал, зелена ябълка, течен шоколад.

Изяждам суперогромни количества сладолед :д



Имат ли някъде наливни, защото от сайта им разбирам, че имат? :D

sun_princess
07-03-2013, 13:34
Някой може ли да ми препоръча някакви упражнения за паласки и бедра дето да имат ефект ?:)

Ninitoo
07-03-2013, 14:32
30 days shred - ефекта е гарантиран !

anonymous708973
07-03-2013, 20:48
30 days shred - ефекта е гарантиран !

Да бе да.
Правих първо ниво мегасъветстно, нямах и сантиметър разлика.

FuckingFreak
07-03-2013, 20:52
Не веднъж съм казвала - това е за начинаещи и някой трябва да е бил бая обездвижен и мързелив през целия си живот, за да види разлика.

PlOk
07-06-2013, 21:55
FuckingFreak и DissapointedDreamer , бих искала да ви попитам с какви упражнения постигнахте тези резултати и според вас нещо такова http://www.youtube.com/watch?v=WmAhOKKEUZI&feature=related би ли помогнало? :)

BonnieandClyde666
07-07-2013, 04:14
Някой може ли да ми препоръча някакви упражнения за паласки и бедра дето да имат ефект ?:)
Оправи си яденето!

marrcandy
07-07-2013, 05:49
http://i.imgur.com/DeAIHMz.jpg
http://i.imgur.com/ygPQ4HE.jpg

^Крака сега. Ще видя дали имам хубава снимка на преди. И спирам да спамя.

Та, тей. И има още какво да се желае. :)

Започни да ги оформяш тези бедра. Доста отпуснати са. Нищо лично просто съвет.

DisappointedDreamer
07-07-2013, 06:29
Plok - фитнес и бягане.

Marrcandy - споко, права си :Д работим по въпроса!

anonymous708973
07-07-2013, 07:58
Не веднъж съм казвала - това е за начинаещи и някой трябва да е бил бая обездвижен и мързелив през целия си живот, за да види разлика.

Никога не съм тренирала съвестно в продължение на 2-3 години и пак нямам разлика. Май трябва да се радвам, де :д

Маги, само леко с прасците, че на първата снимка се вижда леко оформяне вече.

DisappointedDreamer
07-07-2013, 08:37
Хаха, ти изобщо не ги харесваш оформени 8-) Е, не мога да се харесам на всички. ^^

Naive
07-07-2013, 08:39
Никога не съм тренирала съвестно в продължение на 2-3 години и пак нямам разлика. Май трябва да се радвам, де :д

Маги, само леко с прасците, че на първата снимка се вижда леко оформяне вече.Ъм, че кое му е лошото на съразмерно оформени и стегнати прасци?

marrcandy
07-07-2013, 13:17
Никога не съм тренирала съвестно в продължение на 2-3 години и пак нямам разлика. Май трябва да се радвам, де :д

Маги, само леко с прасците, че на първата снимка се вижда леко оформяне вече.

Хахаххахахахаххахахах , леко ,че ще станеш мъж . Хаххааххахахахаххахаха
Не може всички да са торби с лайна като тебе,не си натяквай мнението навсякъде.

anonymous708973
07-07-2013, 16:37
За Бога, гледай си работата, просто изказвах мнение. Мухла.

Naive, според мен нейните са перфектни в момента. Моите са същите и лично аз предпочитам да не се оформят повече.

marrcandy
07-07-2013, 18:28
Край, засегнах се много от една буца лой.
Ти не го изказваш,ти го натякваш.
Прави разлика,нали си много образована.

Canis_Dirus
07-07-2013, 19:31
Фостата, КОВРИ
Вижте го какъв е пич:
http://media.ufc.tv/117/weigh_in_photos/24_UFC_117_Weighin-Nelson2.jpg

anonymous708973
07-07-2013, 21:34
Край, засегнах се много от една буца лой.
Ти не го изказваш,ти го натякваш.
Прави разлика,нали си много образована.

Направи разликата между тези двете:


Започни да ги оформяш тези бедра. Доста отпуснати са. Нищо лично просто съвет.

Маги, само леко с прасците, че на първата снимка се вижда леко оформяне вече.

И двете бяха просто мнение, докато ти не започна да пренасяш кавгата от другата тема.
Никой не ти е виновен, че си в цикъл или че приятелят ти не си е свършил работата добре снощи ;)

georgi_savov
07-08-2013, 01:35
Всъщност нещата седят така при розовата пантера (ПинкПантер):

http://www.imgup.com/data/images/1488.jpg
http://www.imgup.com/data/images/1489.jpg

anonymous708973
07-08-2013, 06:01
Не че нещо, ама първата снимка е правена преди 3 години :D

И никога не съм твърдяла, че талията ми е изваяна - напротив, генетично нямам добре подчертана талия.
За крака нищо не можеш да ми кажеш.

Eто ти по-актуална снимка: https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/480589_648316611861133_422592582_n.jpg, щом държиш. И не, не е пипана.

marrcandy
07-08-2013, 06:01
Направи разликата между тези двете:




И двете бяха просто мнение, докато ти не започна да пренасяш кавгата от другата тема.
Никой не ти е виновен, че си в цикъл или че приятелят ти не си е свършил работата добре снощи ;)

Ще кажа само,че не позна,нито за цикъла,нито за приятеля. Аз съм задоволявана толкова,колкото ти можеш само да си мечтаеш. Толкова по тази тема. Дразни ме как си натякваш гадното селско мнение,че щом си жена трябва да имаш малки пасци.
А снимките горе няма да ги коментирам,само ще кажа ,че без да искам познах,че си буца лой. ;))))))

anonymous708973
07-08-2013, 06:06
Ще кажа само,че не позна,нито за цикъла,нито за приятеля. Аз съм задоволявана толкова,колкото ти можеш само да си мечтаеш. Толкова по тази тема. Дразни ме как си натякваш гадното селско мнение,че щом си жена трябва да имаш малки пасци.
А снимките горе няма да ги коментирам,само ще кажа ,че без да искам познах,че си буца лой. ;))))))


Маги, само леко с прасците, че на първата снимка се вижда леко оформяне вече.

Да, това със сигурност е натякване на гадно селско мнение.
Освен на фитнес можеш да се запишеш и на уроци по финес, жизненоважни са ти :)

ggb
07-08-2013, 09:28
Мarrcandy,интересно ми е как изглеждаш ? :Д
Представям си те някоя нацепена с яки мускули ?

А това момиче страшно много ми напомня на koshtramba. http://prikachi.com/images/825/6307825B.jpg :D

marrcandy
07-08-2013, 11:12
Освен неналичието на талия имаш още генетични дефекти като грозни колене и дебели глезени. Ама си същата като на другите снимки,ако си мислиш ,че има разлика ,лъжеш се. Отпуснати крака,паласки,корем,все неща,който можеш да промениш.
Дразни ме ,че си мислиш,че си кой знае какво,а всъщност не си нещо особено,обикновенно момиче.

anonymous708973
07-08-2013, 11:23
Мarrcandy,интересно ми е как изглеждаш ? :Д
Представям си те някоя нацепена с яки мускули ?


И ние това очаквахме всъщност, но се оказа, че няма никаква прилика между нея и идеалите й.

marrcandy, специално пък това с дебелите глезени ме разсмя сериозно.
Не знам, явно невероятното задоволяване ти действа така, интересно, при повечето от нас е съвсееем различен ефектът след бурна нощ :)
По никакъв начин не тръгнах да споря, докато не дойде ти и не скочи. Изказах съвсем нормално и възпитано МОЯТА гледна точка, така че хайде да прекратиш спора, а?

marrcandy
07-08-2013, 13:45
Да бе дървен философ си ,виждам.
Ако беше достатъчно образована ,за колкото се мислиш, щеше да знаеш ,че идеала ми за тяло се прави с години,А не от днес за утре .
Истината е ,че ми е кеф да се заяждам с теб. :D просто се забавлявам хихихихиихи

katii
07-08-2013, 13:47
^ А може ли и твои снимки ? :)

lqlq89
07-09-2013, 16:24
Здравейте!
Начинаеща съм, бихте ли ми помогна ли? Бихте ли ми дали съвети?
Благодаря предварително! :) Поздрави! :)


п.п Решила да си го направя като навик, да ми е кеф и начин на живот занапред храненето и тренировките.
Значи имам още няколко дни до завършването на 30 days shred.
След тази програма се чудя дали да започна Insanity или Ripper in 30? Храня се долу-горе здравословно. Аз от тази програма резултат като на повечето снимки на момичетата не видях ама аз си давах и почивки, когато не бях в града и нямаше как да правя упражненията. Но и наваксвах след това дните.
Аз ще пиша и в други теми де. Но да чуя и вашите мнение.
Помогнете ми, моля ви.

Имам малко мазнинки по корема, бедрата и дупето. Искам да ги изчистя и да заформя малко мускули и да си стегна тялото.

katii
07-09-2013, 16:31
^ Писах ти и в другата тема - бягане му е майката, за да изчистиш мазнинките.
А мисля, че тук Insanity доста го хвалеха. :)

black pearl
07-11-2013, 07:53
Снимка преди : http://prikachi.com/images.php?images/198/6320198k.jpg ;хх

Сега: http://prikachi.com/images.php?images/215/6320215g.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/216/6320216i.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/218/6320218l.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/219/6320219U.jpg



Имам още доста какво да работя ,но в сравнение с преди е 249428204 пъти по-добре. : ))

sladkalady
07-11-2013, 08:57
Браво! Много добри резултати :)

black pearl
07-11-2013, 10:09
Благодаря :)

.Wonder
07-11-2013, 10:36
black pearl, поздравления, прекрасни резултати! :3

katii
07-11-2013, 10:47
black pearl , браво !!! :)

Jaune
07-11-2013, 13:45
Браво! Как го постигна? Колко свали?

FuckingFreak
07-11-2013, 13:50
Браво, само че за колко време постигна тези резултати? Питам, защото ми изглежда като много бавен "прогрес", но може и да греша :)

black pearl
07-11-2013, 14:40
На първата снимка съм 68 кг , а в момента съм 52-53 . Ходя на фитнес и гледам да се храня здравословно , ,макар ме не може да се каже, че не съм яла когато наистина ми се е прияло нещо сладко например.
А иначе за 7 месеца . :)
А в какъв смисъл бавен прогрес , че нещо не схванах ;д

FuckingFreak
07-11-2013, 14:50
Супер са мерките, само че според мен нямаш нужда от повече отслабване, ами от оформяне.

Тези дни се отчитам с разходки по планината, въпреки лошото време, и доста диви ягоди. И повишен апетит, май хормоналните хапчета почват да си казват думата.. :D

mimsssssss
07-11-2013, 15:23
Само на мен ли ми харесват прасци? http://www.google.gr/imgres?q=%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D1% 81%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D0%B A%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B0&start=135&um=1&hl=el&biw=1366&bih=608&tbm=isch&tbnid=AmFcu1HiovKsyM:&imgrefurl=http://kifla.bg/archives/10345&docid=ZU_emdjyv97d-M&imgurl=http://kifla.bg/wp-content/uploads/2012/05/woman_training_legs.jpg&w=650&h=330&ei=LM3eUeCwCsT0OdS2gPAL&zoom=1&ved=1t:3588,r:48,s:100,i:148&iact=rc&page=7&tbnh=160&tbnw=302&ndsp=24&tx=173&ty=62#imgdii=AmFcu1HiovKsyM%3A%3BPatKLxE_qmPN2M%3B AmFcu1HiovKsyM%3A някак по изпъкнали...

Щото тънките бедра и прасци някак си не ми харесват :)

Иначе браво на всички прогресиращи, продължавайте

adriana121
07-11-2013, 15:32
Здравейте :)
Искам да ви питам какво вечеряте, че аз от 3 месеца някъде нагъвам само шопска с филе или с яйца и взе да ми омръзва.

strawberry88
07-11-2013, 17:08
Здравейте :)
Искам да ви питам какво вечеряте, че аз от 3 месеца някъде нагъвам само шопска с филе или с яйца и взе да ми омръзва.

:shock:

Примерно киноа със задушени зеленчуци; някаква супа; леща; боб; месо; пълнени чушки; риба...

Slashy
07-11-2013, 17:28
Една салатка е малко...
За моята вечеря обикновено гледам да има по-малко въглехидрати за сметка на протеините. Примерно днес вечерях манджа (:Д) с месо и картофи и си нарязах зеленчуци.

FuckingFreak
07-11-2013, 20:02
Салатата е задължителна част от яденето ми, през лятото най-често се състои от домати и краставици, есента и зимата съм повече на зеле/моркови/цвекло, а пролетта - зелена и айсберг. И осстаналото си е нормално ядене - вероятно яйца или месо, въпреки че напоследък второто не ми се яде много; понякога има и въглехидрати, ако има нещо сготвено, много обичам бобови, и така. Примерно от днес - салата и омлет със задушени гъби.

Pamaa
07-13-2013, 11:06
Аз ще се върна към спора по-горе, просто за да кажа нещо, което е ФАКТ - имаш ли повече мускули, значи си здрав. Ако нямаш достатъчно мускулна маса ти се забавя сууууууупер много метаболизма, чувстваш се отпаднал през цялото време, много лесно се уморяваш, слаб си физически и тн., все лоши неща, като цяло. Изпитала съм го, знам какво е да си изсмукан отвсякъде и да ти е супер смотано...

koshtramba
07-13-2013, 14:47
Мarrcandy,интересно ми е как изглеждаш ? :Д
Представям си те някоя нацепена с яки мускули ?

А това момиче страшно много ми напомня на koshtramba. http://prikachi.com/images/825/6307825B.jpg :D

Мале, в лице не съм толкова страшна, бе. И нямам такъв бюст. И не, не е моята структура, сякаш.

black pearl
07-13-2013, 19:45
Супер са мерките, само че според мен нямаш нужда от повече отслабване, ами от оформяне.

Тези дни се отчитам с разходки по планината, въпреки лошото време, и доста диви ягоди. И повишен апетит, май хормоналните хапчета почват да си казват думата.. :D

И аз съм на това мнение и уш работя по въпроса макар , че много много не съм сигурна как да стане това което искам :Д
И на менн ми се ходи адски много на планина, амаа чаак септември . :(

Deadlock
07-13-2013, 20:28
black pearl, браво!!

black pearl
07-14-2013, 05:49
^ Мерси :)

FuckingFreak
07-14-2013, 07:04
И аз съм на това мнение и уш работя по въпроса макар , че много много не съм сигурна как да стане това което искам :Д

Еми, с тренировки става :Д

black pearl
07-14-2013, 10:00
^ Е , то т'ва ясно :Д

koshtramba
07-15-2013, 09:31
Абе, мнооо сте скучни!
Цел форум тука пише в тая тема и аз съм видяла снимки на прогрес на 3-4 човека. Тъжна история.

Deadlock
07-15-2013, 11:09
^я да видим твоя снимка

FuckingFreak
07-15-2013, 11:45
Прогрес не мога да покажа, защото нямам снимка от преди, но мога да покажа моментно състояние-
http://prikachi.com/images/404/6334404Y.jpg
корем след обяда, тоест кажи речи погълнато количество над половин килограм :D
По-добре е в сравнение с преди, няма плочки, не е толкова слаб, горе-долу съм си доволна, но такъв си ми е - никога не съм имала ядове, създавани от корема, шкембета, паласки и тем подобни. Краката създават ядове.
Гъза да си показвам ли? (с панталонките, естественоо) :D :D

black pearl
07-15-2013, 12:34
Прогрес не мога да покажа, защото нямам снимка от преди, но мога да покажа моментно състояние-
http://prikachi.com/images/404/6334404Y.jpg
корем след обяда, тоест кажи речи погълнато количество над половин килограм :D
По-добре е в сравнение с преди, няма плочки, не е толкова слаб, горе-долу съм си доволна, но такъв си ми е - никога не съм имала ядове, създавани от корема, шкембета, паласки и тем подобни. Краката създават ядове.
Гъза да си показвам ли? (с панталонките, естественоо) :D :D

Показвай ;д Много яко коремче и бтв брутални нокти :33

koshtramba
07-15-2013, 12:46
^я да видим твоя снимка

Аз съм си красива и преди и след, няма да намерите разлика. :D

strawberry88
07-15-2013, 13:24
Случайно попаднах на този блог за здравословно хранене.Има много рецепти.Прекрасен е! :---) http://www.naturelita.com/

koshtramba
07-15-2013, 13:41
Наистина е чудесен. Смятам да си направя омлета на фурна във формите за мъфини.

DownloadVirus
07-15-2013, 13:58
Кльощава и преди и след.

strawberry88
07-15-2013, 14:25
Наистина е чудесен. Смятам да си направя омлета на фурна във формите за мъфини.

И аз го видях на снимка и ми хвана окото, но го подминах и сега не мога да го намеря.Може ли линк? :D

koshtramba
07-15-2013, 14:26
То няма рецепта за него. :)

strawberry88
07-15-2013, 18:45
Oo, така ли?Аз се чудя защо не го намирам. :D Ок.

Cloud9
07-16-2013, 08:13
Решила съм да си изчистя храненето, защото вече ми писна. Имай си проблеми със стомаха и гениалните лекари само ми казаха да си изчистя диетата без да казват какво точно имат предвид. А и ако мога да отслабна малко ще е супер.Проблемите ми обаче са следните:
-работя по цял ден-смятайте от 6 сутринта,, когато ставам, се прибирам вкъщи в 18:30
-живеем самостоятелно с моя мъж и въпреки че и двамата работим нямаме достатъчно средства и следователно не мога да я карам само на НВД, защото нямам пари за пилешко и яйца.
-не мога да правя кардио, защото имам проблем с вътрешното ухо и всяко рязко движение е опасно.Та общо вцето ми взеха най-свидното
-на работа ходя доста, с умерено темпо,но има и моменти, в които се заседявам зад бюрото с часове.
-имам страшни киселини от почти всички видове въглехидрати и някои плодове и зеленчуци.
Лелел сега като описах всичко осъзна колко отчайващо ми е положението....

FuckingFreak
07-16-2013, 09:54
Не че нещо, но аз живея в провинцията, но в по-големите градове junk food-a от сорта на бургери струва много повече от нормална порция месо или яйца. Едно яйце ти е 30 стотинки, едва ли ще изядеш повече от 3, което ти е 1лв. Малко салатка към тях - сезонните зеленчуци не са толкова скъпи, особено ако пазаруваш от квартални магазинчета, а не от големи вериги като Карфур, Пикадили и Била. Щом получаваш киселини от въглехидрати, досега как си живяла, та не можеш да караш НВД сега? Не знам от какво ги получаваш тия киселини и дали се оправя, защото нормалните хора нямат такива проблеми. И не е нужно да правиш кардио, за да отслабнеш. Общо взето щом нещо се налага, се намират амнайсе оправдания само и само да не се направи някаква промяна...

Cloud9
07-16-2013, 10:08
Ако ям зеленчуци то са само от на баба градината.Хамбургери,пици и т.н. неща не ям. Под въглехидрати разбирам картофи и ориз.Имам гастрит и доматите ми горят корема.Може и само при мен да е така,де.Хапвам доста плодове от на баба градината, но те само ми раздразват стомаха допълнително и се чувствам още по-гладна.1 лев на ден за яйца е много при 310 лева заплата и сметки за плащане.Съжалявам че попитах въобще

DownloadVirus
07-16-2013, 10:41
Ебаси ,1 лев е много на ден при 310 заплата,ама при 310 заплата имаш пари да си пуснеш нет.

Deadlock
07-16-2013, 11:01
Не е правилното място да питаш, Cloud9. :/

DownloadVirus, да не си пуска нет, а да купува по три яйца на ден?
Всъщност ти някога пазарувал ли си храна?

DownloadVirus
07-16-2013, 11:10
Не е правилното място да питаш, Cloud9. :/

DownloadVirus, да не си пуска нет, а да купува по три яйца на ден?
Всъщност ти някога пазарувал ли си храна?

Не,аз живея в пещера и жената ми носи гепарди и бизони,които ям сурови.

FuckingFreak
07-16-2013, 11:10
Ами в случая яйцата са й доста евтина алтернатива - какво предлагате в замяна, при положение, че хамбургери и пици не яде, а от въглехидрати изпитва дискомфорт? Със сигурност от всичко останало, което може да се яде, яйцата са една от най-добрите алтернативи. От бобови имаш ли проблеми - като цяло те са доста евтини, но дори при нормалните хора създават проблеми понякога.

Cloud9
07-16-2013, 11:19
Може би и аз не съм се изразила правилно. Нямам против яйцата. Обожавам препечена филия черен хляб с намазан пастет от варени белтъци и малко сирене плюс малко домат въпреки че малко ме дразни стомаха от това. Но ми е любима закуска определено. Просто се чудех за други идеи ако имате.