PDA

View Full Version : Как да постъпя?



gaz370
07-21-2012, 14:19
Първо здравейте на всички. Ами... Имах една приятелка която много обичах... скъсахме, от време на време си пишехме, но от скоро започнахме по-често да си пишем, тя работи в едно заведение, вчера отидох с приятели да се видим всичко мина добре но отново ме жегна отвътре и искам пак да бъда с нея, как да постъпя в тази ситуация нямам си ни най-малка представа, помагайте!

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 15:24
Една връзка веднъж прекъсне ли се, никога няма да е същата отново. По-добре продължи напред.

Markuss
07-21-2012, 15:28
поради какви причини скъсахте 1вия път?... преди колко време скъсахте, тя вижда ли се с някого...? никаква информация не си написал, че да получиш свестен отговор ;/

gaz370
07-21-2012, 19:59
Карахме се за глупости, зимата скъсахме, не се вижда с никой. Приятел ме посъветва да започна с смс, да и пиша нещо интересно но да не бъда мил напротив, но не ми идва на акъла какво да и пиша...

Geminicous
07-21-2012, 20:05
Не можеш ли да я провокираш с нещо , да ти покаже дали и тя иска да е с теб отново без да бъдеш директен .. Контактувай повече с нея за да анализираш дали и тя иска да си възобновите старите взаимоотношения..

Wednesday666
07-21-2012, 20:09
Една връзка веднъж прекъсне ли се, никога няма да е същата отново. По-добре продължи напред.

Точно. Втория път въобще няма да е същото, само би си изгубил времето. Остави я, намери си друга.

gaz370
07-21-2012, 20:11
Не можеш ли да я провокираш с нещо , да ти покаже дали и тя иска да е с теб отново без да бъдеш директен .. Контактувай повече с нея за да анализираш дали и тя иска да си възобновите старите взаимоотношения..

Как например?
Edit: Забравих да допълня че и бях предложил преди 1-2 дни да отидем на дискотека, море(работи на морето) и тя се съгласи

Geminicous
07-21-2012, 20:23
Как например?

Еми човек бивша ти е , би трябвало да я познаваш достатъчно добре и да можеш да разбереш сега как гледа на теб . Ако не можеш покажи и ти лека полека какво искаш и следи как реагира , ако се държи отдръпнато я оставяй ..

gaz370
07-21-2012, 20:35
Еми човек бивша ти е , би трябвало да я познаваш достатъчно добре и да можеш да разбереш сега как гледа на теб . Ако не можеш покажи и ти лека полека какво искаш и следи как реагира , ако се държи отдръпнато я оставяй ..

Ами аз не мисля да бързам както казваш лека полека ще действам, но не мога да разбера как гледа на мен там е работата...

Geminicous
07-21-2012, 20:42
Ами аз не мисля да бързам както казваш лека полека ще действам, но не мога да разбера как гледа на мен там е работата...

Еми действай лека полека , ако не ти се скъсат нервите ;д ... Тя иначе каква зодия е ?! Какво си пишете сега !? Има ли някакъв флирт ?!

prosto_chovek
07-21-2012, 20:49
не се захващай пак, скъсали сте - това е, край :)

gaz370
07-21-2012, 20:52
Стрелец е, нерви имам аз, за сега няма флирт ще гледам да го създам

Geminicous
07-21-2012, 21:00
Стрелец е, нерви имам аз, за сега няма флирт ще гледам да го създам
Еми давай и казвай как върви.. :)
http://itmania.net/kapka/jenata-strelez.html ето почети , може да ти е от полза :)

gaz370
07-21-2012, 21:08
Ще пиша :)

Cloud9
07-21-2012, 21:15
Еми давай и казвай как върви.. :)
http://itmania.net/kapka/jenata-strelez.html ето почети , може да ти е от полза :)

Много яка картинка на сайта!Мацката не е реално как се движи хаха.

По темата-аз се събрах с бившият ми след повече от половин година.Опитайте пак.Знаеш какво тя обича и какво да направиш,за да я спечелиш отново.Но започнете ли отново отбягвайте да повтаряте старите грешки.Успех

prosto_chovek
07-21-2012, 22:47
ама вие по хороскопи ли се събирате, бе? :D :)

PyCoKoCkA93
07-21-2012, 23:34
Действай само ако си сигурен,че в миналото не сте оплескали нещата дотолкова,че да градите всичко отначало.Да,няма да е същото,но това не означава,че непременно ще е по-лошо.Минало е време от тогава,вероятно всеки е осъзнал своите грешки,както и тези на другия,и ще се старае да не ги повтаря.Направи нещо мило за нея,нещо,което е харесвала,когато сте били заедно-било разходка,любимо заведение,някакъв лаф,стар спомен и т.н.Нещо,което да предизвика положителните спомени у нея :)

Amore-Mio*
07-23-2012, 15:20
Първо здравейте на всички. Ами... Имах една приятелка която много обичах... скъсахме, от време на време си пишехме, но от скоро започнахме по-често да си пишем, тя работи в едно заведение, вчера отидох с приятели да се видим всичко мина добре но отново ме жегна отвътре и искам пак да бъда с нея, как да постъпя в тази ситуация нямам си ни най-малка представа, помагайте!

Според мен продължи напред, недей отново да си с нея. За да сте бивши, явно има защо. А когато една връзка се е прекратила по една или друга причина, след това нищо не е едно и също. Но все пак ти си решаваш, ние нямаме правото да ти се бъркаме.