PDA

View Full Version : Просто помощ ...



xxxxxx11
07-21-2012, 15:32
Момче на 18 години съм . Ще пробвам максималнно кратко да ви разкажа проблема . За 1ви път ще пиша в такъв форум въпреки , че съм имал доста проблеми в живота .... та така да започна ..
Бяхх на басейн с приятели преди 4 дни . Там просто бях мернал едно момиче което се оказа позната на едно момче от компанията ми ии до там това беше . Хареса ми но нито съм се запознаавал нито нищо . На следващия ден тя ме беше намерила във фейсбука и ми беше ххаресала снимка и оттам се почна . почнахме да си пишем на обяд и денят ни завърши в 2 и нещо вечерта докато ггговорим по телефона ... и така следващите няколко дни протичаха по същия начин дори и до по късно .
Тя е на 21 . в мноо сложни отношения е с момчето с което е имала връзка 2 ггодини и нещо . през тях ми обясни че той е ревнувал многго и тя нито се е чувала с момчета да излиза дори и да не сси е писала с никой . Аз съм имал 1 сериозна връзка в живота ми която беше 1 ггодина . Оттогава постоянно излизам с момичета и то с доста мога да се поххваля . Да имало е такива които са ме грабвали малко или многгго . Но сега не съм аз . Аз съм от хората който казват че лубовните проблеми са незначителни ... а ето че сегга ... За първи път от сериозната ми връзка насам моггга да говоря по цял ден с някой без да ми омръзне или да няма какво да си кажем . Тя твърди че и на нея не и се е случвало отдавна . Странно е , не се познавахме лично а да сме така близки .
Тя си замина за провинцията точно когато започна вс и за това контакта беше само такъв . Но и предложих да дойде до София за 1 ден да се виидим . Не вярвах но тя наистина дойде . Прекарахме вечерта у нас . Никогга не си бях прекарвал по добре с момиче дори при сериозната ми приятелка . Правихме секс , разхождахме се , лежахме в легглото и си леггнаххме рано сутринта . До сегга просто правих секс с момичето и си тръгваше . За 1 път някое момиче остана за вечерта да спи до мен ... Попринцип не съм фен на чувствата и ме е страх от тях , но ето че ггглавата ми е завъртяна повече от колкот трябва А АЗ НЕ ИСКАМ И НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ . На другггия ден имахх състезание тя дойде с мен , изпратих я до ггарата и така ..
и сегга не знам на къде ... за 1 път не ми е само за секса. Когггато си гговорихме по телефона тя ми беше казвала че се е уморила от сериозни връзки но че и почвала да се привързва към мен .. Тя още си има проблеми с бившия , но от другга страна за 1 път и се случват нещата който ни се случиха ( както и на мен ) . Искам да съм с нея . кажете какво да прая . извинявам се за дълггия пост

iron
07-21-2012, 16:26
Ха-ха,дълъг пост..:)
Добре де,а ти попринцип и в частност харесваш ли я?Защо се страхуваш от чувствата?Поне кеф ли ти е с нея?
Знаеш ли,отпусни се.Другия път като дойде просто си поговорете сериозно и каквото сабя покаже.

SexPLozZiv
07-21-2012, 16:27
Пич, ако се харесвате и си допадате, не трябва да ви пука от другите. Просто бъди с нея! А и не се притеснявай от чуствата, много е трудно да се намерят двама души, на които наистина да им пука един за друг. Затова играй смело и не се плаши :)

xxxxxx11
07-21-2012, 16:27
да написахх че я ххаресвам повече от колкото трябва .. но проблема е дали тя иска да е с мен това ви питах ... още е в сложни отношения с бившия и ми беше казала 4е и е омръзнало от сериозни връзки вече ... а мен ме е страх от чувствата щото ми е такъв модела .. страх ме е да не остана преебан като хлътна толкова

afafafafafa
07-21-2012, 16:49
Това, че е с теб, означава че иска да е с теб :). Прави каквото трябва, па да става каквото ще. Просто се изяснете кой какво очаква от тази връзка и дали на другият му е достатъчно - нищо сложно.

П.с: извинявай, за офтопика, обаче ми стана много интересно, защо пишеш по няколко г-та и х-та в дума :D

xxxxxx11
07-21-2012, 16:58
защото не ми работят копчетата и тряя натискам силно :D

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 18:08
Аз, като момиче да се изкажа - когато кажа "уморих се от сериозни връзки" всъщност значи: "не искам връзка, в която да има проблеми". Щом е с теб, значи иска да е с теб. Поговорете си, изяснете се все пак, кой какво очаква.


П.П. Какви проблеми пък има с бившия все още?

xxxxxx11
07-21-2012, 18:41
не сме заедно ... смисъл това което става е 1 на ръка не ходим иначе . Еми объркана е разделени са , каза че и праща СМСи дето я тормозят и че иска да преосмисли нещата да разбере какво иска . Казва че и е било много хубаво с мен и не гго е очаквала просто

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 18:55
"да преосмисли нещата да разбере какво иска" ахам, предполагам тези реплики те спират да се впуснеш в нещо по-сериозно. Разбирам те напълно.

xxxxxx11
07-21-2012, 19:09
притеснява ме това че сум имал само 1 връзка през живота ми ... сега го искам много но незнам дали ще е взаимно и дали няма да остана преебан :)

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 19:14
Щом искаш нещо бори се за него. Не трябва да те спира това, че може да страдаш. Ако не опиташ, никога няма да разбереш какво е. Поеми риска, никой не започва връзка със 100% гаранция за успех! Да не излизаме по улиците, защото може да ни блъсне кола ли? По-смело! :)

Wednesday666
07-22-2012, 10:08
Винаги има риск да си преебан. Това трябва ли всеки път да те спира? Продължавай. Не се отказвай току така. Може пък да стане нещо красиво :).

xxxxxx11
07-22-2012, 20:24
казва че е объркана ... последните 1-2 дни намалихме контактите . Пак се чуваме и си пишем ма е някак си тъжна като я слушам

tanichka97
07-26-2012, 10:39
Може би е тъжна от факта,че не си до нея :)

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 11:04
Тъжна и объркана е,защото толкова време е живяла по един модел,и по "правила".Страхувала се е от всяка реакция на приятеля си и още е така.Нищо,че не са заедно.С присъствието си той я задушава и и наяомня миналото,изпълнено с проблеми.Сега има нужда от човек,който да я подкрепи,да и покаже,че има и друг тип мъже.Покажи и,че държиш на нея и че може да ти се довери и ще видиш как нещата ще потръгнат.Но трябва да си мил,нежен,търпелив и внимателен с нея.Такова момиче е лесно ранимо,но излезе ли от черупката на предишния си живот,може да бъде прекрасен спутник в живота-и гадже,и приятел.Само трябва да си изиграеш картите както трябва и да превъзмогнеш страховете и предразсъдъците си. ;)

Amore-Mio*
07-26-2012, 17:04
Ако искате - защо пък не пробвате.

Не се страхувай от чувствата , остави се на вълната им и ще видиш, че ще бъдеш щастлив. Недей да ги криеш, няма смисъл.

balu4ka
07-26-2012, 17:28
Нищо не губиш,започнете да се виждате по-често и да прекарвате повече време заедно .Всичко ще си дойде от самосебе си .Явно има някакво привличане и желание от нейна страна ,но да не си просто някакво успокоение и бягство от проблемите,защото ще е жалко.Дайте си време,ти бъди по-уверен ,а другото ще се нареди.