PDA

View Full Version : Изневярата и може ли да се прости...



KUM4o
07-21-2012, 16:28
Моята история е много дълга и направо съм в такова състояние ,че не знам какво да правя. С приятелката ми сме от 4години заедно ,но я хванах ,че си има втори приятел от скоро са ходели и са се крили. С него е имало пълна програма целувки спане в тях секс и тн. Аз последния месец бях в чужбина и те тогава са се възползвали ,естествено разбирайки веднага се прибрах и ги хванах 2-3 пъти да се виждат и чуват. На въпросите искаш ли да си с мен и обичаш ли ме ми отговаря не знам и почва едно увъртане. Вече месец е в чужбина при майка си уж малко да се разтовари от всичко случило се ,но аз взех да научавам все още работи. В дискотека ми казаха ,че е имало доста страстно натискане с някакъв било е еднократно ,но все пак това е било преди този за ,който ви разказах по-горе. Една нейна приятелка изплю камъчето и ми каза ,че на един купон се е целувала с неин приятел ,с който излизаха често уж приятелски. И след всички тези неща все още се чудя дали да и дам шанс. Тя сега ми пише смс-и звъни ми и казва ,че се разкайва и ,че вече е друг човек и иска да е с мен и нямало да се откаже от мен ,но аз си мисля ,че всичко ще бъде ок 1-2 месеца и после пак ще почне да кръшка. Разбрахме се ,че ако почнем отново ще живеем заедно ,но и това не е вариант ,защото аз никога няма да мога да забравя физическите изневери. Хората са казали ,че веднъж се прощава ,но повтори ли се значи ще се потрети и така на татък... Точно за това след като тя го е направила 3-пъти значи няма да и попречи да си продължи...

Sh@d0w
07-21-2012, 16:59
Късай я и продължавай напред. Няма какво да се занимаваш с глупости. От разговори и обещания няма смисъл. Веднъж щом се е стигнало до изневяра, значи нещата вече отдавна са минали границата, че да може да си оправите случващото се между вас само с думи. Че то даже не е само веднъж, а няколко пъти.

3oPuTy
07-21-2012, 17:06
Няма смисъл да си тровиш живота с подобно момиче :? Разкарай я!!!Известно време ще ти е кофти,защото не се загърбва току-така 4 годишна връзка,но след време всичко ще си дойде на мястото и може би ще откриеш някоя в пъти по-добра от тази :)

SisiStrange
07-21-2012, 17:07
Тя си е имала паралелна връзка, а ти се чудиш дали да и дадеш втори шанс? Че то от това по-голяма изневяра има ли? Какви три пъти? Хванала си е, казваш, втори приятел и спи с него, целува се с него, кой знае какви ги дрънка зад гърба ти. Разкарвай я и пълен игнор. Ако ще на косата си да стъпи.

Rebirthing
07-21-2012, 17:11
Ти сам си си отговорил на въпроса, веднъж може да простиш, ама 3 пъти...зарежи я тая.

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 17:52
Остави скучая в дискотеката и купона, те са незначителни спрямо другия! Да има ВРЪЗКА с друг...как въобще ти минава през ума да зададеш такъв въпрос. Това наистина е непростимо.

Seeker93
07-21-2012, 18:03
Приятел , нормално е да се колебаеш - все пак 4 години..НО както ти казват в горните постове , а и ти също осъзнаваш , че няма как да продължавате така.Ще ти бъде трудно в началото да я забравиш,ще има няколко - може би доста безсънни нощи ,но ще дойде момент в който ще срещнеш ново момиче , момиче което те заслужава.Тогава ще се чудиш как си си тровил нервите с тази (да не казвам мастийка,ама..) :) Успех , кажи какво е станало после.

Teenhelp1
07-21-2012, 18:13
Явно всички сме категорични няма смисъл да продължаваш обичаш я и сте били заедно доста време за това се замисляш,но тя е прекалила пък и да и простиш винаги ще имаш едно на ум,че може да се случи отново и няма да и имаш доверие разбира се.Пък и тя чак други приятел си намерила докато е с тебе и се е натискала с други това вече е наглост не мисля да употребявам лоши думи макар да ми се иска,но сигурно ще се засегнеш. :)

Phreak
07-21-2012, 18:31
тегли и една маина то няколко пъти... щом е станало аз не знам как можеш да и имаш доверие

KUM4o
07-21-2012, 20:39
Доверие никога няма да мога да и имам такова каквото съм има...Лошото е ,че имам адски силни чувства към нея и скоро няма да мога да я забравя. За 2 седмици съм свалил 12кг и не съм жив човек... Лошото е ,че всеки ден разбирам все за нови и нови хора и направо последните месеци тя е живяла на пълни обороти ,а аз съм и имал такова доверие и веднъж не се усъмних ,а сега навързвайки си малките детайли всичко си излиза ,просто съм и вярвал сляпо. Наистина по-добрият вариант е да се разделим и така ще стане ,но ще е адски трудна загуба за мен това....

Geminicous
07-21-2012, 20:48
Колкото и да са ти силни чувствата , това е лудост ще свалиш още 20 кила , ако и дадеш шанс , защото пак ще почнеш да и се доверяваш и ще ти завие точно тогава още по - големи рога ... А тя дори и на втория си приятел не държи щом ходи да се забива и с още ..

ShtrudeL
07-21-2012, 20:48
На мнение съм, че всичко се прощава. Важното е дали ще продължиш по същия начин, или ще приключиш всичко завинаги.
В твоя случай няма смисъл. Нейното не е било веднъж-два пъти, тя е имала ..връзка с друг човек... обвързано е емоционално... Ужасно тъжно е да ти е хубаво с друг, а не със собственото ти човече... да имаш нужда и да ти липсва друг, а не твоето си...
Оставете се по спокоен начин, без караници и обвинения...
Ако пък все пак искаш да опитате пак, трябва много, ама много да показвате обичта си, да нямате съмнения един в друг и да не се приемате за даденост.

streleca88
07-21-2012, 20:52
за съжаление хубавите жени трудно се забравят..

Cloud9
07-21-2012, 21:09
за съжаление хубавите жени трудно се забравят..

За щастие к*рвите се напускат лесно

wankata7
07-21-2012, 22:17
Хвърляш и продължаваш !

PyCoKoCkA93
07-21-2012, 22:31
"ВЕДНЪЖ да направиш грешка е човешко,но за да я повториш,трябва или да си много глупав,или страшно да обичаш тази грешка..."


"Човешко е да простиш,НО НЕ и за една и съща грешка..."


ПС:Сам си прави изводите... :)

psychopath
07-23-2012, 00:08
Аз определено не бих могъл, прекалено съм горделив, колкото и да я обичам...това е възможно най-обидното нещо за мен.

Teri __
07-23-2012, 02:24
Аз живея на този принцип всичко друго мога да простя , но не и изневярата ако наистина те обичаше няма да може да докосне друг , но ако в тези дискотеки и купони е била пияна може и да се обясни защо е постъпила така ,но пък виж вие сте били заедно цели 4 година след толкова време всичко изчезва не казвам ,че тя не те обича а просто няма тръпка на едно момиче винаги липсват флиртовете зарибяването и адреналина ако изчезнат връзката се проваля не знам поне при мене е така , но аз в момента съм влюбена и да ти кажа не съм склонна на изневяра все пак не бих изневерила , защото не искам и на мен да ми изневеряват рано или късно всичко се връща виж надявам се че я познаваш добре срещнете се първо нека тя да ти докаже ,че се е променила а след това надявам се вече да можеш да вземе решение не тръгвай с нея веднага дайте си малко време срещайте се но без интимни отношения като целувки и секс защо тогава решенията се объркват с чувствата а понякога наистина е по добре да мислим не с сърцето а с разума си за да не допускаме повече грешки и да не ни нараняват отново :)

Hilary_
07-23-2012, 02:34
и казва ,че се разкайва и ,че вече е друг човек и иска да е с мен и нямало да се откаже от мен ..
bullshits. Няма такова нещо като друг човек, разкайване ( за кой път?? ) ..
Тук нещата са стигнали края. Просто ти си този, който трябва да приключи нещата.
Не си прави труда да крепиш нещо, което се е изчерпало. Безмислено е.
Дай шанс на нещо ново, което ще си заслужава.

Violenza
07-23-2012, 05:43
Тя сега ми пише смс-и звъни ми и казва ,че се разкайва и ,че вече е друг човек и иска да е с мен и нямало да се откаже от мен
Всъщност тя доста отдавна се е отказала от теб, още първия път когато е решила да бъде с друг. Време е и ти да се откажеш.

Amore-Mio*
07-23-2012, 09:19
Изневярата е край на всичко. Щом се е стигнало до нея, явно нещата не са вървели отлично и на нея й е липсвало нещо. Явно просто й е омръзнало. Може ли да се прости? Зависи от човека. Аз не бих простила, ако ще да го обичам безкрайно много.


И точно за това не мисля, че заслужава втори шанс.
Това ще ти остане винаги в съзнанието, ще липсва доверието и нищо няма да е същото. Жал ме е просто, че 4 години са отишли на вятъра, щом тя не е решила да ти признае всъщност, че вече тръпката я няма.

Colouring
07-23-2012, 10:11
Късай я, това е единственото решение!

marilyn
07-23-2012, 11:21
Вие я анатемосахте, значи. Изневерила е, случва се. Ако наистина мислиш, че се е променила дай й шанс. Но щом сам казваш, че никога не би и имал доверие.. няма смисъл. Една връзка без доверие е празна.. безсмислена.

iiordanova
07-23-2012, 11:26
Връзката ви няма бъдеще просто. Вълкът козината си мени,но нрава не. ;)

samotebsamoteb
07-23-2012, 11:43
Може би наистина съжалява , често се случва да направим грешка и временно да загубим човека и да осъзнаем всъщност колко много значи той за нас , дай и шанс , време да се докаже , никой не казва да забравиш , но и дай възможност да докаже , че наистина се разкайва . Всеки греши , може да е имала нужда от разнообразие ( но все пак това не оневинява постъпката и ) .

fenkaaa
07-23-2012, 19:00
Замисли се,явно от части и ти си бил виновен за тези нейни изневери,но все пак не оставай с нея,прекалено много пъти е сгрешила и може би ще го направи отново ..

LadyDi
07-23-2012, 19:54
Я по-добре, вместо да се замисляш за всички тия глупости, дето ти ги написаха по-горе, вземи се замисли дали си струва на тези години да се обременяваш с такива сложни разсъждения.

angelss_love
07-23-2012, 20:00
Не се занимавай с нея.Тя ако те е обичала и ако е държала на теб както ти казва нямаше да ти изневри.Не си заслужава да си тровиш живота с такъв боклук.Забравяш за нея и продължаваш напред.Ще си намериш момиче което наистина си залужава,няма начин ;)

draid
07-23-2012, 20:01
Бягай далеч.

ThE LaDY iN tHe NiGhT
07-24-2012, 19:50
Продължи напред и това е. Тя е била с друг, а ти през това време си мислел за нея. Може би тя ще го направи пак. Вече няма да е същото, може тя вече да не е обича, защото както разбирам от думите ти тя не е била с него само веднъж. По-добре я скъсай, поне така аз мисля. Тя няма да се промени или дори да го направи, ти винаги ще имаш съмнения. Не се оставай да ти мачкат достойнството.

tanichka97
07-25-2012, 10:31
"Който не може да чака не си заслужава"! Казваш си бил в чужбина ами ти си прави изводите щом се е възползвала от това,че те няма значи не те заслужава! Аз сигурно съм много малка според теб да разбирам тези неща,но едно нещо много добре го разбирам! Ако не може да те изчака да си дойдеш и не мое да те обича където и да си значи тя не е човека за теб.Една връзка е още по силна ако не сте се виждали с месеци и в момента в който се видите да сте така както сте били в първите години/месеци/дни от връзката ви. ;)

cyclops
07-25-2012, 11:04
Ако повече не можеш да й имаш доверие и ако от тук нататък се съберете и се съмняваш във всяко нещо, значи няма смисъл. Няма да си щастлив, ако се съмняваш за всяко нещо. Тя е имала паралелна връзка..и още куп други преживявание. Време е да продължиш напред без нея.

ChuShki
07-25-2012, 11:10
Казваш, че се разкайва ... ок .. тогава да ти обясни едно хубаво за какво е правила подобни мизерии. И то не 1 път. АКО тя има някакво логично оправдание би могло да бъде почти смислено да и дадеш втори шанс. Фактите които ти даваш говорят само лошо за нея, но чуй я как се оправдава. Ако не друго и ти ще я унижиш както тя те е унижила пред приятелите ви. Аз лично луда бих я направила за това. За да не ти е толкова кофти поне се забавлявай на калчищата, в които се оплита. Поне не и прави кефа като и показваш колко ти е гадно.

chushkopek
07-26-2012, 07:36
От чисто любопитство на твое място просто бих я питал защо прави всичко това.
Иначе казаха ти го....зарежи я няма смисъл да си губиш времето.

JoLLiE92
09-11-2012, 20:45
Изневяра, в която има чувства не може и не бива да бъде простена :)

А Л И С А
09-11-2012, 20:59
Възможно е да бъде простена изневяра, но в случая не знам дали има смисъл да се занимаваш с това момиче. Едно е да ти изневери веднъж, тя да ти го каже и да те помоли за прошка, но съвсем друго е да го е направила три пъти, да го е скрила от теб за толкова време и после да ти обяснява как се била променила - е чиста наглост и липса на уважение към теб. Сам казваш, че няма как да й имаш доверие повече. Все пак си поискай обяснение, да, неприятно е да чуеш някои неща, но така е по-добре. После не се занимавай повече с нея, не трябва да си с човек, който не те уважава.