PDA

View Full Version : Моля ви много е важно, момичета!!!



vall17
07-21-2012, 17:06
Вече съм на 17 години, а още нямам менструация! Имам бяло течение от година. Майка ми си мисли, че имам цикъл от 4 години, защото не искам да ме води на лекар. Кажете ми какво да правя! Бялото ми течение е много силно от 2/3 месеца. Ще ми дойде ли скоро? Да ходя ли на лекар ако не ми дойде до месец? Има ли причина да се притеснявам? о.О :(((

xXxinsatiablexXx
07-21-2012, 17:15
извинявай че ще съм толкова директна но по тъпо нещо не бях чела.. как може майка ти да си мисли че имаш цикъл от 4 години? не лъжи за толккоооова важни неща! господи да от това зависи дали ще имаш деца след време.. немога да ти кажа нищо за бялото течение имала съм го 1 път за 16 години и то след прием на силни антибиотици.. само бих те посъветвала да кажеш на майка си че НЯМАШ цикъл и още утре на посещение при лекар.. те не хапят знам че не е приятно но няма как или преглъщаш срама или бай ббай деца.. искрено се надявам да ти дойде в най-скоро време УСПЕХ.. и имам 1въпрос като нямаш цикъл секс правила ли си ?

vall17
07-21-2012, 17:28
Не, не съм правила секс!!!

ivetmanova
07-21-2012, 18:52
и аз мисля като xXxinsatiablexXx и аз имах бяло течение преди да получа първата си менструация..дори на твое място сега веднага бих отишла да кажа на майка ми..най-много да те заведе на лекар и оттам не знам само ти пожелавам да ти дойде колкото се може по-скоро УСПЕХ и от мен!! :)

Rebirthing
07-21-2012, 21:33
Трябвало е още преди година да отидеш на лекар. Възможно е бялото течение да е 'симптом' за това, че ще ти дойде, но най-добре не губи и ден повече, а отивай на лекар.

angelss_love
07-23-2012, 18:47
Какво се чудиш изобщо.Отивай на лекар ние няма как да ти кажем защо все още нямаш цикъл...

Amore-Mio*
07-23-2012, 19:04
Тичай на лекар.

Как може да лъжеш майка си за нещо такова , касаещо се за теб, твоето здраве и бъдеще? Води се, че е нормално да нямаш цикъл до 16-годишна възраст.

Ако не искаш да отидеш с майка си, казваш на някоя приятелка, вземаш направление от личния си лекар и отиваш на преглед при гинеколог. Недей отлага повече.

Cherry~♥
07-24-2012, 14:51
Какво се чудиш изобщо.Отивай на лекар ние няма как да ти кажем защо все още нямаш цикъл...
+1 ...
П.П. немога да повярвам ,че лъжеш майка си 4 години ,че имаш цикъл... и като вече си 17 и още нямаш цикъл трябва задължително да отидеш на лекар.

Speedz
07-24-2012, 15:53
Майка ти за 4 години толкова ли не се осъмни, че няма никъде превръзки или нещо такова? Иначе и аз ще се повторя с другите, бягай бързо на лекар.

chrisy26
07-26-2012, 06:35
Наистина може бялото течение да е симптом, то и аз го имам, но съм на 12, а ти на 17, за това по-добре отиди на лекар!!!!

DeviL_AsS
07-26-2012, 07:20
КАзвай на майка си и да те води на лекар.

Bonbonchencetyy
07-26-2012, 08:13
Отивай на лекар.Чудя се как майка ти не се е усъмнила още,че нямаш цикъл...

EarthHeaven
07-26-2012, 08:42
Какво се чудиш изобщо.Отивай на лекар ние няма как да ти кажем защо все още нямаш цикъл...

Абсолютно...+бялото течение не винаги е безобидно - може да е симптом на някаква инфекция...
Само че си избери проверен добър генеколког, ако до сега не си ходила, че аз веднъж отидох при една, която се оказа, че е убила 1-2 жени....Най-добре говори с майка си и отидете заедно.