PDA

View Full Version : Момичета, ПОМОООООООЩ!



liz14
07-21-2012, 18:21
Знам, че такива теми има публикувани стотици, обаче там не намерих нищо полезно за мен. На 14 години съм. Проблемът е там, че нямам никакви гърди! Моля ви Не отговаряйте, че има време да ми пораснат, защото ми растат от 2 години и са едвам 2 сантиметра. Не мога да си сложа силикон(а и не искам) поради здравословни проблеми. Моля ви ако някой знае нещо ефективно, което да помогне да сподели! Има и още нещо, което пропуснах да кажа, носят ми сутиени от америка, защото в България няма толкова малки и аз ги стягам. Възможно ли е това да спира растежа на гърдите ми. Моля ви помогнете! :(

ivetmanova
07-21-2012, 18:48
Няма как да накараш гърдите ти да пораснат (поне според мен е така хаха) не си избивай комплекси като са едвам 2 сантиметра си сложи тоалетна хартия в сутиена(само се шегувам :д) и аз искам много малко по-голями но няма как да стане всичко с времето си..аз в началото носех само бюстие,но после си купих и сутиен
ако имаш цикъл може би трябва да са малко по-голями от 2 сантиметра..в момента мисля че пиша пълни простотии явно ме е напекло слъцето

New_Teen_Mashine
07-21-2012, 19:33
Тоя същия пост го видях другаде ние няма как да помогнем чети за храни който уголемяват гърдите за друго не мога да се сетя в момента

draid
07-21-2012, 21:57
Ще чакаш, поне до 16,не на всички им порастват на 12.

liz14
07-22-2012, 06:22
Има и още нещо, което пропуснах да кажа, носят ми сутиени от америка, защото в България няма толкова малки и аз ги стягам. Възможно ли е това да спира растежа на гърдите ми?

PamKins7
07-22-2012, 07:11
Има най-различни начини, които могат да ти помогнат да притежавате красив бюст. Най-добрите естествени процедури са със студена вода. Те са с доказан ефект и освен, че ще направят гърдите ви по-стегнати, те ще ви помогнат и да увеличите малко техния размер.
За да станете горда притежателка на красив бюст, без да се подлагате на пластични операции, трябва ежедневно да масажирате гърдите си с гъба, накисната в студена вода. Не забравяйте, че е много важно да сте изправена, за да не изглеждате гърдите ви увиснали. На повечето хора им е трудно да ходят изправени и постигат това след многобройни упражнения.
Освен добрата стойка за гърдите е важно и дишането. Хубаво е сутрин да отделяте няколко минути и да дишате като йогите. Има три вида йога дишане - "победно" дишане, черепно дишане и прочистване на каналите.

Храната също оказва влияние върху бюста на една жена. Наблегнете на консумацията на зърнени храни, пшеничен зародиш, риба, спанак, овесени ядки и сусамени семена.
За да имате красиво и стегнато тяло, трябва да не пренебрегвате спорта. Фитнесът и плуването определено ще ви помогнат да се сдобиете с красив бюст.

sweetycherry33
07-22-2012, 07:39
Няма как да накараш гърдите ти да пораснат (поне според мен е така хаха) не си избивай комплекси като са едвам 2 сантиметра си сложи тоалетна хартия в сутиена(само се шегувам :д) и аз искам много малко по-голями но няма как да стане всичко с времето си..аз в началото носех само бюстие,но после си купих и сутиен
ако имаш цикъл може би трябва да са малко по-голями от 2 сантиметра..в момента мисля че пиша пълни простотии явно ме е напекло слъцето

Яко те е напекло... ;DD

draid
07-22-2012, 11:08
Има и още нещо, което пропуснах да кажа, носят ми сутиени от америка, защото в България няма толкова малки и аз ги стягам. Възможно ли е това да спира растежа на гърдите ми?

Не трябва да пристягаш гърдите с каквото и да било, защото това може да възпрепятства растежа. Не мога да разбера, щом нямаш, защо се натискаш да носиш сутиени ??? Остави ги малко на спокойствие.

Wednesday666
07-22-2012, 16:20
Не трябва да пристягаш гърдите с каквото и да било, защото това може да възпрепятства растежа. Не мога да разбера, щом нямаш, защо се натискаш да носиш сутиени ??? Остави ги малко на спокойствие.

10 букви. Защо още от 14 годишни се стягате да носите сутиени? Боже мой. Гърдите растат до някъде 17-18 годишна възраст. Дишай спокойно, има време, до края на пубертета все ще пораснат повече.

liz14
07-22-2012, 17:36
Съжалявам, че ви говоря така, обаче е супер смешно да ходя без сутиен, защото са малки и щръкнали!!!!!!!!!! Така че аз няма да спра да нося сутиен!!!

draid
07-22-2012, 19:42
Съжалявам, че ви говоря така, обаче е супер смешно да ходя без сутиен, защото са малки и щръкнали!!!!!!!!!! Така че аз няма да спра да нося сутиен!!!

Ами това си е твой проблем тогава. Но ако смяташ преди да ги има още да ги стягаш и ограничаваш с някви измислени сутиени, то тогава не се оплаквай че нямаш и как да ти пораснат. Казах ти не ги стягай с нищо, защото така ще си останат, пък ти си решаваш.

strawberry88
07-22-2012, 20:08
Да,недей така с тия малки стегнати сутиени.
Носи бюстиета по-добре.
Иначе така ако много ги стягаш няма как да порастнат.

Alisha28
07-22-2012, 20:09
Като са "малки и щръкнали" носи бюстиета, те не стягат.