PDA

View Full Version : Какво да правя...?



Tonichkka
07-21-2012, 20:21
Здравейте!
От известно време се зарибяваме с едно момче...Той ми пише смс-и като ''обичам те'' и такива неща.Аз не му пиша такива неща... След време той отиде на море и започна да ми липсва и си помислих,че може да стане нещо между нас.Писах му смс и той не отговори.На следващия ден отново му писах и той ми писа,но имах чуството,че съм му направила нещо и го попитах защо се сърди...той каза,че няма нищо такова.След това обаче една обща приятелка,която постоянно разпитваше какво се случва между нас,ми писа и каза,че той започнал да й пише смс-и като''обичам те'' и ми каза,че и тя си пада по него.Аз и казах,че ще го преживея и може спокойно да тръгне с него,без да се притеснява за мен.Тя първо ми каза,че не й е писал и не й е отговарял на смс-ите.След това обаче започнал да й отговаря и постоянно си писали и си говорили.Аз искам това момче,но не искам да се развалят и взаимоотношенията ни с приятелката ми...Някакви съвети?
Благодаря предварително... =]

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 21:10
Поумней!!! Любовта не се изразява с смс-и, нито със статуси или коментари! РАЗБЕРЕТЕ ТОВА!!! Момчето само ви разиграва, теб, твоята "приятелка" и кой знае коя още. А ти му се връзваш. Забрави го - не си струва.

Alisha28
07-21-2012, 21:16
Пише на всяка, пък която клъвне .. ;д
По-добре не се занимавай.

wankata7
07-21-2012, 22:15
О боже вчера Глобул ми изпратиха смс май съм влюбен . Пък и ти си сетила като той е спрял да ти пише то нормално вия винаги така правите и после се сърдите ама се замислете че не сте единствени .

PyCoKoCkA93
07-21-2012, 23:55
Май вече думите "Обичам те" се казват за "Здравей" и "Довиждане" ... Ако и двамаа знаехе истинското им значение,нямаше сега да пишеш тази тема...

GLaDOS
07-22-2012, 20:47
Омръзна ми от тъпоглавци! И мъжко и женско пуска навсякъде,пък "където клъвне".
Еби го , толкова ли е трудно да си харесаш един/а и да се бориш?


П.П. Не е много по темата,ама засяга и този проблем!

Love Sucks
07-22-2012, 22:02
Еми той си пробва късмета навсякъде, пък ако излезе-добре.. Не му се връзвайте на тоя. Обичал той, шопската салата.. :D

psychopath
07-22-2012, 23:27
СМС-и "Обичам те" на такъв етап могат да говорят само и единствено за (не)сериозността на намеренията, кофти (ама много кофти) подход и възраст <15г. :Д

Amore-Mio*
07-23-2012, 09:23
Ха - ха. Забавни сте ми.

Един SMS и вече си влюбена. Осъзнай се и порасни. Момчето просто ви разиграва, не ти ли е ясно. Действа с едната, вижда, че нещата не се получават особено при едната и хоп , решава да действа с другата. И ето, че намери някоя наивна, която да му се върже.

Приятелката ти е същата като тебе.
Та, просто се откажи. Повярвай ми, ще намериш момче, което няма да ти пише SMS'и от сорта "Обичам те", а ще го казва и доказва по много начини.

Teenhelp1
07-23-2012, 10:44
Дай си номера и аз да ти пратя SMS ,че те обичам дано се вържеш и на мен.Ако наистина вярваш на такива неща си доста глупава.Пък и 100 % си малка 14 макс ако си по-голяма още по-зле. :)

samotebsamoteb
07-23-2012, 11:38
Ако някакви смс - и впечатляват теб и приятелка ти и предизвикват у вас накви чувства наподобяващи влюбване , значи сте много наиви , подобни чувства не се изразяват с смс - и от време на време , още повече че пише и на двете ви такива . Отворете си очите и изобщо не се занимавайте с подобен тип момчета : )