PDA

View Full Version : Проблем с препуциума на пениса !



mvlachkovv
07-21-2012, 21:56
Здравейте на 19 години съм,имам серизозен проблем,преди 1 седмица правихме секс с приятелката ми с презерватив след секса ми се получиха ранички по препуциума (кожичката при главичката) при уриниране имам много силни болки по главичката и по раните,използвах презерватив DUREX възможно ли е да се е възпалило нещо от презерватива или имам някаква венерическа болест,също така ми излезна малка жълта пъпка на главата на пениса която след 2 дни стана червена и се уголеми,също искам и да попитам защо немога да си оголя главичката препуциума ми седи като надут но този проблем ми е отдавна просто сега се позаинтересовах като се получи другият проблем,моля помогнете че ме хваща бъзето
p.s: ето и снимка http://www.host4xxx.com/i/?q=5WA съжалявам че качеството е лошо,но снимката я правих в неподходящи условия.Всичките червени петна на снимката които виждате са рани.Благодаря предварително :)

draid
07-21-2012, 22:03
Така, по това което казваш може да се заключи че имаш фимоза. Това нещо се получава когато кожата е по тясна от главичката и не може да се заголи като хората или изобщо не може. В това състояние всяко насилване и т.н. може да доведе до разкъсвания. И след като не може да заголваш главичката, трудно е и да спазваш нужната хигиена, което означава, че лесно може да се възпали. Решението е само едно и то е да отидеш на лекар, които да те прегледа и да прецени дали да те оперира (Вероятно да) Може да се стигне и до обрязване в зависимост от сериозността на проблема. Важно е да не се притесняваш и да знаеш че това е проблем срещан при над 40 % от момчетата. Просто отиди на лекар за да си решиш проблемите, като цяло в момента инструмента ти не изглежда добре, а и при наличие на рани в тази област е много лесно тяхното инфектиране.

Тук може да прочетеш относно проблема със заголването
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/327275-%D0%A4%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8F-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0%D 1%82%D0%B0

mvlachkovv
07-21-2012, 22:10
Благодаря ти ! :)

WickedOne
07-23-2012, 09:02
Draid мисля, че е прав, но съдейки по това което видях мисля, че може да има още нещо. Не изключвай възможността от алергична реакция, един познат се докара така от презервативи, в последствие се оказа, че има алергия към някой съставки на лубриканта и прочее. Може и да се е получило в следствие на протриване при самия полов акт, защото както ти сам каза не можех да го забелиш. Във всеки случай няма от какво да се притесняваш, не мисля че е нещо страшно, посети уролог, най-вероятно ще излекувате първо тези ранички както ти ги нарече, след което ще "оправите" фимозата. За нея мога да кажа, че е хубаво да се прави в детска възраст, на твоите години, ако не се отстрани проблема с хирургическа намеса/Не е нищо особено/, ще те накарат да го направиш сам или ще го направи доктора, ръчно ... което е доста болезнено.

batkodoki
07-23-2012, 15:53
Здр :)

ТИ си на 19, какво си чакал до сега?
Да се "нацепи" и да ръбцува цялото връхче на краекожието ли?! - ако това се случи обрязването е безалтернативно!

Я пиши на ЛС!