PDA

View Full Version : Липсва ми, празнина остана след нея...



Walle
07-21-2012, 23:16
Мога ли да й напиша с прост текст
" Липсваш ми" с малък шанс да ми отговори нещо
Тя е първата ми любов и макар че спрях контакт с нея и се опитах да я забравя сега осъзнах колко ми липсва.
В миналото и разкрих чувствата си когато имаше приятел и не можа да се реши да вземе решение а аз бях натискан от всички да я оставя и стиснах зъби и си казах продължавам... Сега има друг приятел, който не ме гледа с добро око, понеже съм сигурен че се сдухва като ме види и знае за несподелената ми любов с нея.
3 години след като я оставих чувствата да поднова контакт с нея напират, но не искам пак да й се меся във връзката понеже миналия път беше много неприятно. Признавам си че ме е страх и какво ще кажат другите, понеже аз бях този който сложи край, и досега се старая да изглеждам пред повечето, че не ми пука, но от вътре ме дере яко.
Не съм сигурен дори и дали иска да си подновим отношенията или се опитва да ме загърби. Понякога чувам че и тя не е много щастлива и ония скапаняк и прави номера, но отношенията ни с нея може би избледняха съвсем напълно след като чуваме един за друг само покрай общите ни приятели, а всеки казва нещата по различен начин..
Как мислите, да потърся ли контакт или да продължавам да поттискам чувствата ми
Много ми е трудно да реша защото тя е предпазлива и горделива и не скача от един клон докато не се закачи за друг и това предполага кофти ситуации отново ако се реша да я търся докато си има някой... Е... слушам мнения/ предложения

PyCoKoCkA93
07-21-2012, 23:41
Когато чакаш само се измъчваш повече.И без това шансовете ти са малки.Така че разкррий и чувствата си,но без да криеш нищо,бъде напълно откровен с нея,кажи и истината и само истината.От това какъв идиот си,че си сложил край преди години,през това през какво си преминал,за да си сигурен днес,че искаш да си с нея и че не можеш без нея.Вероятно в първия момент ще те отреже,но ако наистина има чувства към теб и връзката с другия не е толкова сериозна,след време тя сама ще те потърси.Никое женско сърце не може да остане равнодушно към искрено мъжко признание в любов :)

xXxPETYAxXx
07-22-2012, 08:07
Не се меси във връзката й - това дали е щастлива само тя си го знае. И да не е щастлива с този човек, не си ти този, които трябва да развали нещата между тях.
СМС-а не е най-добрата идея според мен, поне не и толкова директен(ако и напишеш, че ти липсва може и да си помисли, че се ебаваш просто, или че си пиян).
Може да подновиш контакта си с нея, за да разбереш какво става в живота й, дали се е променила, как върви връзката й, дали ти й липсваш, но в никакъв случай НЕ СЕ МЕСИ във връзката й!

Walle
07-22-2012, 10:13
до коментар номер 2
Как да разбера дали й липсвам ? И уместно ли е да питам как върви връзката и ?

xXxPETYAxXx
07-22-2012, 10:23
То ще си проличи. Може да я питаш как е тя, как се развива живота й. Иначе така направо да я питаш "как е връзката ти" не. Ако една жена е нещастна това си личи, ако е щастлива си личи още повече, а и все пак я познаваш, би трябвало да разбереш. Ако има шанс да стане нещо между вас ще си проличи от самото й поведение, жестове, изражение, поглед. Пък ако няма шанс, давай напред и не пречи на връзката й.

Amore-Mio*
07-23-2012, 15:19
Пробвай, ако искаш.
Поднови контакти с нея и сам ще разбереш дали има смисъл да се опитваш да промениш нещата, или просто да си продължиш без нея.

DisappointedDreamer
07-23-2012, 16:34
Въобще недей да и разкриваш нищо. Най-малкото защото тя не ти липсва. Липсва ти факта, че нямаш кого да те кара да трепериш когато я видиш, няма ги пеперудките ако щеш, няма я тръпката и топлите чувства. Остави момичето на мира, престани с глупостите за несподелени любовни истории, и си намери момиче.

fenkaaa
07-23-2012, 18:58
А колко време сте били заедно.. виждам,че вече както казваш,от доста време сте разделени.Каква е била причината да я оставиш?

ChuShki
07-24-2012, 13:52
Ти сам казваш, че точно ти си приключил нещата между вас ... Не я знам момата каква е, но връзка с теб би била малко или много обречена ... искам да кажа, че при положение, че вече си намерил причина да не си с нея ... това предполага да го направиш отново ...

А и аз ли не разбрах или нещата между вас са приключили преди 3 години !?!? За 3 години къде си блял ... защо още само тази ти е в главата и то при положение че ти си приключил нещата ?!?!

Относно СМС аз ако бях на нея ти по-скоро би ми се сторил жалък (за 3 години не си ме забравил и то при положение че ти приключи нещата между нас) А и както ти казаха хората не и се бъркай във връзката.

mech7a7elka
07-24-2012, 17:04
Имам такъв познат и ситуацията ми е позната.
По-добре не се меси.
Ако е искала да бъде с теб, сама да те е потърсила.
Не се бъркай там където не трябва.
Ти сам си я зарязал, минали са 3 години...
Какво очакваш да се случи,след като тя за 3 години, не е направила каквото и да е?

Walle
07-26-2012, 11:25
Явно никой не чете какво пиша. Казах че не съм бил с нея защото тогава си имаше приятел, но беше влюбена в мен. След като се осъзнах и видях че тя няма намерения да го скъса а само си оставаше вратички с мен и казах че повече ниога няма да съм и пречка в живота и (защото тя ми каза че преча на връзката й), спрях контакт с нея. В последствие се хвана с друг и скъса с предишния. Не много отдавна ми каза че не ми е казала много неща, но обича да овърта и така и не ми каза нищо.
Очевидно е че още има мисли за мен, но отново я е страх да рискува "временната" й 1-но годишна връзка, за нещо не перфектно но истинско и отлежало във времето

forside1
07-27-2012, 13:19
Ако една жена е нещастна това си личи, ако е щастлива си личи още повече, .

+1
Ако я познаваш добре ще разбереш, щом тя не те е потърсила до сега, предполагам знаеш защо.