PDA

View Full Version : Срамно ли е ?



wiwinkaa
07-22-2012, 10:13
И дойде ден в който се запитах дали е срамно или странно и т.н Имам приятел той е на 17,аз съм на 14.Заедно сме от около два месеца (след една седмица на 29-ти).Водим полов живот.Пуснах му на осмия ден,той беше девствен,та се питам,има ли нещо срамно в това,дали е било твърде рано ? Той не ме е притискал,аз сама си го поисках.

nqmaznacheniee
07-22-2012, 10:15
пуснала си му чак на 8-мия ден :О:О:О:О:О

wiwinkaa
07-22-2012, 10:17
не не бях девствена

DarkTemplar
07-22-2012, 10:38
Не, не е срамно. Само се пазете, да няма неприятни изненади.

wiwinkaa
07-22-2012, 10:43
еми и се пазим и не се пазим но аз не виждам нищо лошо понеже вече не е толкова неопитен пък и никой от нас не е имал сексуални контакти без презерватив

mlakniwe
07-22-2012, 10:56
Bitch

ShtrudeL
07-22-2012, 11:02
а ти от кога водиш полов живот?

wiwinkaa
07-22-2012, 11:09
не много отдавна започнах преди няколко месеца от март

wankata7
07-22-2012, 11:12
Bitch
+1

draid
07-22-2012, 11:14
Боже само за няколко месеца и бройката започва главоломно да расте.... Представям си до 18 каква ще е сумата....

wiwinkaa
07-22-2012, 11:20
аа партньорите ми не са много на брой .. освен него иваше още двама с които съм го правила по един път

xXxPETYAxXx
07-22-2012, 11:58
:D really... Не...не са много от март до юли са само 3, а си на 14...

Не е срамно, ЖАЛКО Е!

lamer4e7o
07-22-2012, 12:11
Момата все пак е горда с това, хах… :/

sarin4eto
07-22-2012, 12:14
аа партньорите ми не са много на брой .. освен него иваше още двама с които съм го правила по един път

ъЪ до сега 3-ма а си на 14 ... извинявай ама аз съм на 20 и ми е същата бройката .. ужас ...
Вземи се в ръце .. !!!!!

AlokiNn
07-22-2012, 12:14
Срамно ли е !? Че си грозен фейк - да срамно е :)

Zarity
07-22-2012, 12:48
Боже, колко сме изостанали ние.Аз моя го мъчих 2 месеца,виж децата и 8 дена не могат.

Cloud9
07-22-2012, 13:05
Отдавна не съм девствена,а сега го накарах да чака 3 месеца.Дам, срам ме е.

По темата не е срамно,че си му взела девствеността.Срамно е,че си на 14 и си по-опитна от него.И мен ме е срам,че си с почти 10 години по-малка от мен,а почти ме водиш по бройки.

Violenza
07-22-2012, 13:28
Срамно е. Доволна?

mechone
07-22-2012, 15:22
Ако продължаваш с това темпо, до никъде няма да стигнеш... :)

ludata90
07-22-2012, 17:52
Уфф дано един ден ако имам деца да успея да ги възпитам както трябва и да им налия акъл в главите...........не е срамно, жалко е

don't say anything.
07-22-2012, 18:59
Уфф дано един ден ако имам деца да успея да ги възпитам както трябва и да им налия акъл в главите...........не е срамно, жалко е

И аз започнах да се плаша за моите деца ! Господи, дай им акъл, моля ти се от сърце !

ChubbyBunny
07-22-2012, 19:04
Аз се чувствам от друга планета така покрай наборите ми ... Ужас!

PyCoKoCkA93
07-22-2012, 19:13
еми и се пазим и не се пазим но аз не виждам нищо лошо понеже вече не е толкова неопитен пък и никой от нас не е имал сексуални контакти без презерватив

После да няма тема "Бременна ли съм" или още по-лошо-"Как да направя аборт?"...

И,да-СРАМНО Е.Срамно е ти да си на 14 и да му пуснеш на 8-я ден,а аз на 15 да му "пусна" на 8-я месец.Срамно е ти на 14 да си спала с трима,а аз на 19 само с един.И по-точно срамното е за теб,не за мен. Срамно е момиче на 14 да има повече опит от МОМЧЕ на 17...До първия си сериозен приятел сигурно ще ги направиш трицифрена бройка...

/Значи за 5 месеца от март до юли-трима,т.е по около 7 на година.Сега си на 14,да кажем,че си хванеш сериозен приятел на 18-19...7 за тази година + 5 години(до 19 включително) х 7 момчета = WHORE /

dream1707
07-22-2012, 19:26
Теб ако не те е срам от себе си, значи не е срамно.. Но както казаха е жалко.. Не те виня, че на 14 не си девствена и аз тогава я загубих... Но да смениш няколко в рамките на няколко месеца, на 14.. това е курвенско просто

babity
07-22-2012, 19:35
Кат' им се прави секс - да правят. Да няма вие да им гледате децата после, та така скачате. Т'ва че ги пресърбява, не значи, че искат деца да мандръсат до някой месец... Нали кат' го искат и двамата уж нямало срамни неща? Пффф...

Пък преди няколко седмици и на 26-годишния девственик скачахте, та... да вземем да направим една анкета във форума, да се гласува и да се избере една точно фиксирана възраст 'дето да я приемате за нормална, а?

draid
07-22-2012, 19:38
Кат' им се прави секс - да правят. Да няма вие да им гледате децата после, та така скачате. Т'ва че ги пресърбява, не значи, че искат деца да мандръсат до някой месец... Нали кат' го искат и двамата уж нямало срамни неща? Пффф...

Пък преди няколко седмици и на 26-годишния девственик скачахте, та... да вземем да направим една анкета във форума, да се гласува и да се избере една точно фиксирана възраст 'дето да я приемате за нормална, а?

Ами аз не искам да се оженя например или да имам деца от жена която са я минали 20 човека.

dream1707
07-22-2012, 20:14
Кат' им се прави секс - да правят. Да няма вие да им гледате децата после, та така скачате. Т'ва че ги пресърбява, не значи, че искат деца да мандръсат до някой месец... Нали кат' го искат и двамата уж нямало срамни неща? Пффф...

Пък преди няколко седмици и на 26-годишния девственик скачахте, та... да вземем да направим една анкета във форума, да се гласува и да се избере една точно фиксирана възраст 'дето да я приемате за нормална, а?

Ей чш.. мацка.. момичето само пита дали мислим, че е срамно.. всеки си дава мнението.. Като стоят нещата по тоя начин да не е питала бе

PyCoKoCkA93
07-22-2012, 20:25
Ако сравняваш всеки със себе си до никъде няма да я докараш.
Срамно ще е ако не започнете да се пазите и не намалиш малко темпото, с което бройката ти расте.

Не сравнявам умишлено със себе си,имайки се за перфектния пример за подражание,а дадох пример с мен,за да направи елементарна съпоставка.Можеше да не съм аз,а Драганка или Петканка,конкретната личност не е от такова значение.Защото няма лошо и повече бройки да имаш на моите години,но на нейните е срамно за няколко месеца да го е правила с 3-ма,като очевидно към никой от тях не изпитва кой знае какви чувства.И както е тръгнала само ще увеличава тенденцията,което за мен е срамно и изказвам мнение по тази причина. :)

wiwinkaa
07-22-2012, 22:24
Да но не съм правила вагинален секс с първите двама.А само с този с когото съм в момента.

bloodyF
07-22-2012, 22:41
въй
за 4 месеца 4 момчета
и то на 14
ужас

prosto_chovek
07-22-2012, 22:44
не е толкова срамно, колкото е тъпо, смешно и жалко за момиче на твоята възраст. На 14 години да си оправила 4ма момци, че и да спиш с някого на осмия ден откак сте тръгнали, наистина е жалко. Аз те съжалявам. След немного време и ти ще съжалиш :)

AlokiNn
07-22-2012, 22:44
Нека си прави кефа момичето :) Всеки се учи от грешките си.. Така или иначе няма да ни послуша

prosto_chovek
07-22-2012, 22:45
уви, няма да ни послуша и ще я имат за курва след време :)

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 00:00
уви, няма да ни послуша и ще я имат за курва след време :)

Аз започвам да си мисля,че вече те възприемат това понятие като комплимент.Опитват се да уеднаквят двойния стандарт,гласящ "Момче чука много=пич;Момиче чука много=курва".

babity
07-23-2012, 04:50
Аз също не действам по нейната схема, даже твърде много си пазя шушито, ама кат' иска - да са ласка там. Казвала съм и преди, че за мен бройката не е определяща, понякога ме фрапира, но опитът ми сочи, че т'ва не е определящо за това какъв човек си. Имам много приятелки, които могат да ви вържат погледа на фльонга като им чуете бройката, а са съвсем във възможност да поддържат сериозни връзки, стига да поискат.

Amore-Mio*
07-23-2012, 08:18
Искала си го - защо да е срамно и странно?
Независимо дали е било рано - сама си го решила и това е. Въпреки, че твоето по - скоро ми се струва, че е било за бройката. Осъзнай се, на 14 години си, а вече трима. Ха - ха.

Та, правете секс задължително с презерватив.
И това е.

ChuShki
07-23-2012, 12:01
пф Чувствай се велика. Се пак да си толкова напреднала на 14 не е лесна работа. Явно всичко ти е ясно. Щом този ти е 3ти или там които подред беше това те прави изключително опитна и не трябва за нищо да се притесняваш или срамуваш. Аз ти казвам евала ... уредила си си прекрасно живота за напред ! ;)

fizzyg
07-23-2012, 12:07
:shock:
Леле,на къде върви света..

Кенпачи
07-23-2012, 12:13
3 бройки в тефтера за сега ... продължавай все така и до 20 години ще се наложи да си купуваш нов

Guardian02
07-23-2012, 12:29
Аз също не действам по нейната схема, даже твърде много си пазя шушито, ама кат' иска - да са ласка там. Казвала съм и преди, че за мен бройката не е определяща, понякога ме фрапира, но опитът ми сочи, че т'ва не е определящо за това какъв човек си. Имам много приятелки, които могат да ви вържат погледа на фльонга като им чуете бройката, а са съвсем във възможност да поддържат сериозни връзки, стига да поискат.

Могат да поддържат "СЕРИОЗНИ ВРЪЗКИ" на обувките си ли ?
Нали дори като монахиня да ми се държи, като знам , че са и минали 15/20 човека между краката... пак си остава гадна мръсна курва?
Нищо лично, колежке...

xXxPETYAxXx
07-23-2012, 12:31
Аааа, ти ме разби бе, момиче :D С другите двама като не си правила вагинален секс, анален ли сте правили или орален? :о

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 17:07
Аааа, ти ме разби бе, момиче :D С другите двама като не си правила вагинален секс, анален ли сте правили или орален? :о

Емоционален...

C0okieMonster
07-23-2012, 19:04
Аз се чувствам от друга планета така покрай наборите ми ... Ужас!

Абсолютно. Запри се малко бе момиче, само на 14 си...

HollyGolightly
07-24-2012, 01:41
Срамно е разбира се, хората на твоя възраст са доста по-навътре в занаята, а ти още ми се лигавиш с 3ма. Нямаш време за губене, стягай се!

Сериозно обмислям да си взема къща някъде в някоя гора и да оставя бъдещите си деца на домашно училище, ей така за тяхно добро, да са далече от такива.

camparii
07-24-2012, 21:16
е браво бе направете ги 5 ;дд има три бройки и какво я нападате да и според мен от една страна е срамно но щом иска и не се срамува от това да си го прави но поне нека да е безопасно ... скачате като лешояди на умряло животно не така просто пита казвате да или не без да коментирате или да давате за пример себе си ...

И така моето мнение е че е срамно с колко мъже е спала и нищо друго.

Mia ^.^
07-24-2012, 22:04
Ми да.
Не заради друго, а заради годините ти. Намерила си си грешни занимания за възрастта. Вземи тренирай или се занимавай с изкуство или нещо друго, което ти е интересно и с което да си запълваш ежедневието и да развиваш личността си.

bReAk3R
07-24-2012, 22:12
Апф ужас... Кат' ти е за бройката, иди на магистралата, там поне и пари ше зимаш. Ма не вярвам.

Brook
07-25-2012, 07:08
Така малко пополека хора.Интересно ми е всъщност колко от вас които така остро я критикувате и и казвате каква ще стане от кога ще почнали да правите секс и с колко партньори ще го правите.Аз мисля че има някой хора които ами как да кажа буквално лицемерничат обиждат момичето пък самите те са равили като по-млади такива грешки но хулят другиго и го обиждат и се правят на светци това е доста двулично.А които казвате че през живота ще имали само един интимен партньор или двама въобще не ми се вярва смисъл говоря за по възрастните момчета и момичета ще ходили с различни хора имали ще гаджета не е казано че с всеки ще си лягате но с повечето и не вярвам само да ще имали един или двама гаджета сериозни или не.Относно авторката момиче честно ти казвам дори да си девствена това че си го правила анално бих казала е отратително бих казала че може би е по-гадно от колкото да си загубиш девственоста или е равностойно на това.А ти била ли си приятелка с другите момчета или не?Всъщност защо почна да правиш секс?Защото искаше,защото е модерно,заради приятелките ти или защото се появлия от някои от тези момчета които може би харесваше?Ще ти кажа чисто приятелски не те съдя или нищо подобно тъй като всеки е допускал всякакви грешки и от това естество и би било лицемерно но наистина бих те посъветвала да спреш не защото като навъртиш много момчета и спиш с тях и всички ще те намират за курва и ще имаш такова име и никой няма да те приема на сериозно и прочие макар че може да бърка но не това главната причинина.След време няма да се чувстваш ти добре с този факт сега можеш да не се срамуваш да не изпитваш вина но след някоя и дурга годинка примерно една ,зве три гузната ти съвест ще се появи ще се чувстваш мръсна използвана и ще се намразиш заради това което си направила ще се чудиш с какъв акъл си го правила.И доста дълго време ще мине докато си примириш с това което си направила и продължиш.Според мен няма лошо да си имаш гаджето и прочие но наистина за секс и то непрекъснато и то с различн ипартньори не ти е времето смисъл не че си малко но просто не ти е времето.Знам в че си в пубертета знам че ти тресат навярно хормоните но опитай се да се владееж с мен трудно е но все пак ако всеки тръгне така какво стеше да стане нищо.А и не съм много сиегерна че много ти се иска да правиш секс казват едни хора за подобни случаи мислят си че ум сее доебало пък им се пикало може ти да си така да си мислиш че ти се прави но да не е така всъщност.Ти се преченяш но ще съжеляваш после аз така предвиждам.Ако не ще го парвили още вагинално ако ще го парвили анално което е ужасно наистина не го прави ако не пречениш че наистина си готова а не защото той настоява или защото се чувстваш глупаво че си девствена и прочие .Ако ще правили орална смисъл не те критикувам но наистина не ти е времето точно за това ако то не друго чисто физически не си развита но както и да е според мен не би било лошо да почакаш 1-2 или три годинки.Странно ми е но нямам право да ти критикувам опитвам се да ти помогна без да си изказвам престрастията и прочие надявам се да съм ти помогнала ако имаш нужда от нещо ми пии на лично ще ти помогна.Приеми го като съвет от по-голяма сестра примерно няма да те навреди.

fizzyg
07-25-2012, 12:11
3 бройки в тефтера за сега ... продължавай все така и до 20 години ще се наложи да си купуваш нов
xaxxax :lol:

angelss_love
07-25-2012, 12:17
ХаХа не те знам като станеш на 20 колко ли ще си ги сменила.Как може да му пуснеш на 8 ден????Извинявай ама наистина си е срамно....Би трябвало наистина да те е срам,че момчето е било на 17 и е бил девствен,а ти на 14 си по-опитна и от него....

Brook
08-03-2012, 02:07
Имаше една потребителка май беше Русокоска ,но не съм съвсем сигурна в това.Та тя каза,че стом водиш полов живот макар че имаш ципа то то не си девствена.В известна смисъл е права,но как ще обясниш примерно на приятеля си това.Например правила си орална любов но нищо повече от това той те пита девствена ли си и как ще му обясниш,че си водиш девствена ,но не си такава много хора биха се объркали особено пък пуберите.Чисто физически тя се води че е девствена,но въсщност от морална гледна точка ако си правила орална или другото ти губиш невиноста си,чистота си и детското в теб девствена си ама не си типичната напорочна девственицатя която няма опит в интимната сфера.Та съгласна съм с русокоска донякъде .Има доста такива момичета ,които така да се каже за заседнали по-средата.Има такива ,които са майсторки в разни похвати ,но се страхуват да го направят заради болката и има такива които са опитали от чисто любопитство нещо за което после най-искрено съжеляват ,че са го направили и се чувстват наистина ужасно.Та казвам го за за твое добре.Интересно ми е как вървят нещата при теб нормализираха ли се?Ако благоволиж да отговориш го направи по-добре на Лс за да не стане достоверно и на другите ,които може би не биха са изразили ласкаво.

Chacho
08-03-2012, 02:19
^Томейтоу, томатоу...

lqlqlq..
08-03-2012, 12:59
Боже, колко сме изостанали ние.Аз моя го мъчих 2 месеца,виж децата и 8 дена не могат.

аз моя 5 месеца...трябва да се самоубия!! :Д

->FiRsT~bLo0d
08-04-2012, 16:46
Мале та те всички на 14 са се проебали,какъв е тоя народ.Неможете да не си разтворите краката и да пуснете на първото гадже,вместо да почакате да станете на 16-17 години когато според мен е нормално да се прави секс.Както върви може и по малки да почнат :s :shock: ЖАЛКО Е !!!

wildcatt
08-04-2012, 18:49
Съгласна съм с всички и че е жалко, и срамно ... Мисля, че наистина трябва да намалиш темпото и да не мислиш само за това, все пак връзките не се изграждат само от секс. Искрено се надявам да се задържиш дълго с твоя приятел и да изградите една сериозна връзка ! Просто, когато вършиш такива неща първо си помисли дали после няма да има последствия. Все пак живота си е твой, но пък не прекалявай :) хх.

mir4eto93
08-04-2012, 20:50
Като почнете с това "срамно ли е". Срамно е относително понятие, важното е как е било правилно да постъпиш според собствения си мироглед. Няма нищо срамно в това да взимаш решения. Важното е ти какво мислиш по въпроса и за себе си като цяло.

BloodyMeri
08-04-2012, 22:35
И дойде ден в който се запитах дали е срамно или странно и т.н Имам приятел той е на 17,аз съм на 14.Заедно сме от около два месеца (след една седмица на 29-ти).Водим полов живот.Пуснах му на осмия ден,той беше девствен,та се питам,има ли нещо срамно в това,дали е било твърде рано ? Той не ме е притискал,аз сама си го поисках.

Не виждам нищо срамно!

Bonnev
08-05-2012, 11:04
пуснала си му чак на 8-мия ден :О:О:О:О:О

:razz:

Иначе защо да е срамно? По принцип е раничко, да.. ама щом вие нямате проблем с това значи всичко е наред

L-U-D-I-A
08-05-2012, 14:01
"бременно момиче, как ухаеш на аборт" :)

LadyTerrible
08-05-2012, 18:41
Не, не е срамно. Само се пазете, да няма неприятни изненади.

напълно съгласна :) Още повече,че не си била девствена и сама си си поискала.
Аз няма да те съдя,нито ще те сравнявам със себе си като някои дами тук,решението с кой ,кога и колко пъти ще го правиш си е твое.Аз само ще ти кажа : Когато се почувстваш готова и имаш доверие в приятеля си - тогава е момента.

muhtesemfan
08-06-2012, 09:21
Чувствам се задръстена!?Аз ли съм единствената,която иска да се запази девствена до сватбата си? (think)
бтв:на 13 съм :)

Violenza
08-06-2012, 09:41
Аз ли съм единствената,която иска да се запази девствена до сватбата си? (think)

Да.

nekva ligla
08-06-2012, 15:50
Жалко е, че си на 14 и си по опитна от гаджето ти, което е на 17... ! Ако бях на твое място НИКОГА нямаше да му пусна на осмия ден, може би на осмия месец.. ! Не бъди от лесните..

DarkTemplar
08-06-2012, 15:51
Чувствам се задръстена!?Аз ли съм единствената,която иска да се запази девствена до сватбата си? (think)
бтв:на 13 съм :)
Добре е, че на 13 разсъждаваш така. Бас хващам, че докато станеш на 18, в краен случай 19, ще си промениш мнението на 180 градуса.

DisappointedDreamer
08-06-2012, 16:01
И,да-СРАМНО Е.Срамно е ти да си на 14 и да му пуснеш на 8-я ден,а аз на 15 да му "пусна" на 8-я месец.Срамно е ти на 14 да си спала с трима,а аз на 19 само с един.И по-точно срамното е за теб,не за мен. Срамно е момиче на 14 да има повече опит от МОМЧЕ на 17...До първия си сериозен приятел сигурно ще ги направиш трицифрена бройка...


Изключително слабоумна си.
Не е срамно. Просто е тъпо, особено ако момичето го прави само, защото нейните връстници вършат същото.
Изключително тъпо е да бъдеш с някого 8 месец, повтаряйки му колко много го обичаш и му вярваш, но да не искаш да спиш с него преди да се увериш че това вашето е сериозна връзка. Първо, почти никой здравомислещ човек не би те търпял, и второто - че той може да те зареже и преди и след като му пуснеш. Кел файда от стискането на крачка 8 месеца.
Въобще не е срамно момиче да има повече опит от момче. Все едно да кажеш че е срамно ако момиче има по-голям сексуален апетит отколкото едно момче. Вие как расъждавате, бе?

Авторке, не е срамно. Просто е тъпо да пускаш на всеки предвид че не желаеш нищо сериозно от тях. Понамали темпото и разбери каква желаеш да бъдеш.

Tyler The Creator
08-06-2012, 16:04
Оставете мацката да са шиба наред бе, без такива като нея за къде сме ?

slivergold
08-06-2012, 16:11
:shock: .. АЗ съм на 14 и съм имала само 1 гадже,ало? Тцтц нямам думи,Божичко

MiniMaL_
08-06-2012, 16:41
:shock: .. АЗ съм на 14 и съм имала само 1 гадже,ало? Тцтц нямам думи,Божичко

Еми на нея щом така и харесва, да прави каквото си иска. И както каза някой по-горе, не е срамно, ами е тъпо. Но щом така е решила – да го прави и тва е.

footballitsmylife
08-06-2012, 16:43
Ебати хейтърите честно .. стига сте плюли по момичето.. чукай се с кой си искаш по колкото пъти си искаш :) да не ти дреме за тия дето те плюят давай напред : )

Wednesday666
08-06-2012, 17:36
Чувствам се задръстена!?Аз ли съм единствената,която иска да се запази девствена до сватбата си? (think)
бтв:на 13 съм :)


Хаха, забавно .. Сега мислиш така, обади ми се на 20 да видим какво мислиш и какво е станало. Едно време и аз така виках.

Колкото до авторката .. Срамно? Защо да е срамно? Ако ти се чувстваш засрамена, значи е срамно. Ако ли не - защо въобще питаш? Булшинството от жените тук ти казаха, че е леко жалко. Наистина е така и според мен. Защото не може на 14 да гледаш анимациики, да си играеш с кукли и да те пускат навънка до 8, но да си правила секс. И то с трима. Аз трябва да се закопая май, че една пикла на 14 е спала с 3-ма вече, а аз на 19 само с един. Но ако това те влече - давай, ние тук нищо не можем да ти кажем. Само си опичай мозъка - пази се и се надявай (моли се) да не ти лепнат болест или някое нежелано плодче.

Me4encety
08-06-2012, 18:48
Не е срамно.Искала си - направила си го,точка по въпроса.И само не разбирам защо се нахвърляте на момичето :? Нейна работа си е дали за няколко месеца ще спи с двама или с дузина =.=

cockiness
08-06-2012, 20:29
СРАМ

Hilary_
08-06-2012, 21:11
Срамно може да се приеме за някои, за други не. По - лошото е, че е жалко за теб самата!

ShtrudeL
08-06-2012, 21:48
Срамно може да се приеме за някои, за други не. По - лошото е, че е жалко за теб самата!

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/527200-%D0%9D%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB-%D0%B5-Hilary_ айде дееее : (

chushkopek
08-06-2012, 22:53
Кое му е "срамното" и "жалкото" това може да се нарече само глупаво.....ако ще на 10 да е....акъл и цикъл има ли проблем няма да се прави секс.

Violenza
08-06-2012, 22:55
...ако ще на 10 да е....акъл и цикъл има ли проблем няма да се прави секс.
Ей на т'ва му се вика логика.

IncendiaSanctus
08-06-2012, 22:56
Абе чак срамно не, ама може би трябва да се позамислиш малко дали е с теб заради красивите ти очи и романтичната ти натура, или заради това, че си му пуснала на осмия ден...

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 00:58
Не е срамно,но едно се чудя:за първи път чувам:че момчето е по голямо и е девствено,а момичето по малко и не е....няма лошо в това,даже щом не те е притискал...както повечето момчета...правят това е страхотно...;) само се пазете

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:02
а и не се притеснявай за бройката ти досега...аз например имам една приятелка..т.е. тя ми е най-добрата приятелка и не е хубаво да говоря така за нея но...и тя е на 18...първия и път е бил когато е била на 15 .... дотук 3 години...а за тези три години бройката им е....26:D :D така че не слушай какво ти казват хората

nekva ligla
08-07-2012, 01:09
Хаха Може би трябва да пусна тема на 15 съм и съм девствена.. срамно ли е ?....

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:44
хаха...виж сега мисля май,че нещо против имаш мойте коментари миличка...ама да ти кажа ли не ми пука какво пишеш...просто искам да й кажа,че живота си е нейн и никой не може да я опреква на колко години е и с колко е спаала

ChubbyBunny
08-07-2012, 01:48
хаха...виж сега мисля май,че нещо против имаш мойте коментари миличка...ама да ти кажа ли не ми пука какво пишеш...просто искам да й кажа,че живота си е нейн и никой не може да я опреква на колко години е и с колко е спаала

Chill out..

smelite si imat vsichko
08-07-2012, 01:51
а и да ти кажа,че няма нищо срамно да си на 15 години и да си девствен/а даже е по хубаво...аз изчаках като станах на 18 тогава ми беше за първи път...и нито ме е било срам нито нищо даже ми беше много хубаво,макар че ми беше за 1-ви път не ме болеше много даже бих казала,че чуствах леко пробождане а като е с този когото обичаш и съм сигурна,че ако го бях направила на 14 или 15 и то с някой срещнат идоволствието нямаше да е така голямо...даже съм чувала,че колкото по късно го направиш толкова по добре за самия теб

fire_magic
08-07-2012, 13:14
мда живота започва след 65 нали знаете рекламата :)

Hilary_
08-07-2012, 18:53
Кое му е "срамното" и "жалкото" това може да се нарече само глупаво.....ако ще на 10 да е....акъл и цикъл има ли проблем няма да се прави секс.
:lol: :lol:

Дано написаното е ирония.

chushkopek
08-07-2012, 18:58
:lol: :lol:

Дано написаното е ирония.

Много ти е смешно, но ми кажи кое не е така, че ми е много интересно.....моралните ви предразсъдъци са ми смешни.

@violenza Ирония ли надушвам?

Hilary_
08-07-2012, 19:18
...моралните ви предрасъдъци са ми смешни.
Предпочитам "моралните ми предраЗсъдъци" пред плоски, безмислени разсъждания.

chushkopek
08-07-2012, 19:19
Предпочитам "моралните ми предраЗсъдъци" пред плоски, безмислени разсъждания.

И си противоречиш вече? Наис!

П.С Не можа да поспориш по темата и за правописа се хвана...... :Д

http://img135.imageshack.us/img135/7169/iseewhatyoudidthere.jpg

Hilary_
08-07-2012, 19:22
:lol:

chushkopek
08-07-2012, 19:23
(clap)
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/527200-%D0%9D%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB-%D0%B5-Hilary_
Do me the honour!

П.С Като ще си говорим за правопис......мисля, че думата която търсеше е "безСмислени"

Hilary_
08-07-2012, 19:32
Браво на теб. Дано вече спиш спокойно. :)

ChuShki
08-07-2012, 19:32
'безмислени разсъждания.' Много ми хареса този израз. Не съм много сигурна обаче какво точно си искала да кажеш. Дали разсъжденията са без мисъл или без смисъл. В първия случай това няма да са разсъждения. Във втория ... ми явно няма смисъл в това да се мисли ... какво повече да кажа. Много ми харесва израза ти ! ;)

chushkopek
08-07-2012, 19:37
Браво на теб. Дано вече спиш спокойно. :)

Ако кажеш нещо в което има логика ще е добре, да не спамим повече темата.

fenkaaa
08-08-2012, 21:28
До къде стигна днешната младежжж...

Violenza
08-08-2012, 21:36
@violenza Ирония ли надушвам?
Неее, никаква. ;)

И не говорим за морални предразсъдъци, а за отговорности. Ама тая тема е дъвкана, дъвкана...

Chacho
08-09-2012, 06:29
Браво на теб. Дано вече спиш спокойно. :)

Тоест, ще участваш ли в темата си?

chushkopek
08-09-2012, 20:31
Неее, никаква. ;)

И не говорим за морални предразсъдъци, а за отговорности. Ама тая тема е дъвкана, дъвкана...

ОК съгласен съм, че повечето 13,14,15,16 и дори по-големи НЕ мислят преди нещо такова, но това което мен лично ме дразни е, че се слагат ВСИЧКИ под този знаменател......чети моля те какво точно съм писал АКЪЛ и цикъл има ли, проблем няма. И да съгласен съм, че ВСЕКИ под 18 реално дете не може да гледа пълноценно, но се връщаме по-горе, че има ли акъл, няма гаф=>няма проблем.

@Чачо Тя е прекалено велика!

twilightkid
08-09-2012, 21:23
На 14 си и вместо да си четеш книгите за ваканцията, правиш безразборно секс. Не е нормално за мен, не искам един ден децата ми да са твое олицетворение (дано това ти е достатъчно, за да се замислиш малко с тази глава)