PDA

View Full Version : Никога няма да мога да бъда красива ;( ама НИКОГА



BrokenHeartt
07-22-2012, 14:07
супер отчаяна съм. Постоянно слушам подигравките на хората около мен за това, че съм грозна. Искам и аз да бъда красива като всички и знам, че 80% от вас няма да ми помогнат, а ще ме убиждат ;( Аз съм направо някакъв изрод. Имам пигментни петна, белези от шарка, която прекарах като малка, други белези, пъпки, черни точки, тъмни кръгове под очите, сенки под очите, широки пори. Моля ви помогнете ми. Писна ми да гледам всеки колко е красив, а аз к'ва съм ужасна. ОМРЪЗНА МИ

filmimilmi
07-22-2012, 14:18
И усещам после как ще пуснеш снимка, на която се вижда как нищо ти няма, за да се изсипят цифра комплименти, в които те успокояват колко си хубава... Аман от момиченца, които търсят внимание...

justasmile
07-22-2012, 14:19
фон дьо тен, скъпа (: ако се притесняваш чааак толкова... но според мен другите ти се подиграват, защото виждат, че и ти не си уверена.. поработи над самочувствието си ;)

Quimera
07-22-2012, 14:23
Мила, не се притеснявай. Сигурна съм че не е толкова страшно, колкото го описваш. А и вероятно си малка - дай си време да пораснеш. Кожата ти ще се избистри от пъпките, черните точки се премахват с ексфолиант, а белезите и всичко останало се прикриват:

https://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8

Виж какво може да се постигне с умело нанесен грим :)
Ти грижиш ли се за кожата ти? Правиш ли и маски, почистваш ли я, използваш ли хидратиращи кремчета, използваш ли слънцезащитен крем през лятото? (петната, за които говориш, може да са заради слънцето. Ако лицето ти е изгаряло много лошо, после излизат такива петънца)
Казваш че си грозна, но изброяваш само недостатъците на кожата ти - ако това е единственото, което те притеснява, спокойно - с правилната грижа и подходящ грим се оправя лесно.
А, и не слушай тези, които ти се подиграват. Не си заслужава :)

tomboy
07-22-2012, 14:24
Теглиш им по една майна и това е !..За да ти се подиграват и те имат какво да избиват. А и + това айде на бас че не си дори и наполовина толкова зле колкото се описваш , а се получава така заради подигравките! Малко самочувствие му е майката !..;););)..знам че се изразявах малко по-така , ама си е точно така според мен!..:):):)...

anJin
07-22-2012, 15:21
Офф ,не разбрахте ли ,че няма грозни жени ,има неподдържани .С малко усилия от твоя страна ще станеш хубава не че сега си грозна,просто си се затворила в себе си и не обръщаш внимание на външния си вид.

Geminicous
07-22-2012, 15:24
Уважавай себе си за да те уважават другите ;)

mlakniwe
07-22-2012, 15:32
Пусни снимка за да преценим? На колко си?

Майкъл Джексън да не би да е красив например?

Зайче..
07-22-2012, 15:34
на колко си години? и може ли твоя снимка?
а по темата съм съгласна с anJin =)

DaNGeRousLy
07-22-2012, 15:39
снимка,снимка,снимка ..

nqmaznacheniee
07-22-2012, 16:29
ИСКАМЕ СНИМКАААААААААААААААААААА АААА

kotenciiity
07-22-2012, 17:04
И аз искам снимка!!

Your.Passion
07-22-2012, 17:12
Ох ..НЯЯ пусне явно . Или не си прочела постовете или си някое момиченце което иска да го успокояваме и да получава комплименти след като видим снимката ((: .
Айде да видим и аз чакам снимка ..

BrokenHeartt
07-22-2012, 17:32
НЯМА ДА ВИ ПОКАЖА СНИМКА !! Не смятам да се излагам и тук.

filmimilmi
07-22-2012, 18:19
Тогава прави на лично.

Your.Passion
07-22-2012, 18:35
И аз искам снимка на лично съобщение !!

Alisha28
07-22-2012, 18:38
Честно, не знам какво точно се опитваш да постигнеш с тази тема. Най-малко, защото всичко си зависи от теб. Ако нямаш самочувствие, другите ще го "надушват" и ще ти се подиграват, да. Наистина е добре да пратиш снимка, на която да се виждат "несъвършенствата", почти всичко е поправимо. Ако наистина толкова не искаш тук, на лично?

PullMeCloser
07-22-2012, 19:20
Споко, бе, мацка. Купи си избелващ крем за петната, крем против белези. Дори да не се премахне идеално, все ще има подобрение. Отиди на почистване на козметик, а и има толкова много домашни маски и продукти на пазара за черни точки. За пъпките- нещо силно и изсушаващо. И кремче. С правилната козметика, състоянието на кожата ти може да се подобри адски много. Можем тук да ти препоръчаме, а можеш да отидеш и на дерматолог. Една от най-близките ми приятелки имаше акне. Сега кожата й е в перфектно, ама перфектно състояние.
За тъмните кръгове- и аз имам. Коректор. Не е чак толков фатално, нито ти загрозяват лицето кой знае колко.
Просто се грижи за кожата си. Почти всичко е поправимо.

Едит: а за какво ви е снимка? Момичето не се харесва, едва ли иска да пуска.

strawberry88
07-22-2012, 19:50
Една от най-близките ми приятелки имаше акне. Сега кожата й е в перфектно, ама перфектно състояние.

КАК???...Ако не е тайна.8-)

PullMeCloser
07-22-2012, 20:18
Ще ти пиша на лични. :)

vampire_girl_
07-22-2012, 20:27
Споко, бе, мацка. Купи си избелващ крем за петната, крем против белези. Дори да не се премахне идеално, все ще има подобрение.

Може ли да споделиш нещо,което действа,че колко такива кремчета съм пробвала и не се махат,а зимата стават още по-зле...

Alisha28
07-22-2012, 20:30
Ще ти пиша на лични. :)


Може ли и на мен? ;з

shaunaa
07-22-2012, 20:36
НЯМА ДА ВИ ПОКАЖА СНИМКА !! Не смятам да се излагам и тук.

Грозни хора няма !!! Би ли дала снимка на лично поне да те видя и да ти дам съвет да се подобриш например ??

PullMeCloser
07-22-2012, 20:59
Може ли и на мен? ;з

Може. Виж си личните.


Може ли да споделиш нещо,което действа,че колко такива кремчета съм пробвала и не се махат,а зимата стават още по-зле...

За какво ти трябват? Аз бях ползвала един на SVR, но той е скъпичък. 50-тина лева, ако ти се дават. За белези Контратубекс е добро, но не знам дали става за лицето.

Nutella♥
07-22-2012, 21:29
Ще ти пиша на лични. :)

Може ли да споделиш и на мен. :)

ForzaFelipe
07-22-2012, 22:09
Нямаш какво да правиш и се чудиш как да накараш хората да ти кажат че си хубава ли? ...Жалка си...търси внимание другаде ;)

fizzyg
07-22-2012, 22:10
Една от най-близките ми приятелки имаше акне. Сега кожата й е в перфектно, ама перфектно състояние.

Ако може и на мен едно лично.. :)

PullMeCloser
07-22-2012, 23:10
Момичета, нейното си беше истинско акне и кремовете и козметиката й беше предписана от дерматолог. Ако имате НАИСТИНА акне-окей, но ако имате малки проблеми-едва ли има смисъл. Пращам ви го.

linka92
07-23-2012, 00:09
Момичета, нейното си беше истинско акне и кремовете и козметиката й беше предписана от дерматолог. Ако имате НАИСТИНА акне-окей, но ако имате малки проблеми-едва ли има смисъл. Пращам ви го.

С риск да стана нахална.. може ли и на мен?

BrokenHeartt
07-23-2012, 07:36
Нямаш какво да правиш и се чудиш как да накараш хората да ти кажат че си хубава ли? ...Жалка си...търси внимание другаде ;)

оф боже, не ме познаваш, за да говориш така. Като не знаеш, недей да говориш ;). А относно другите няма да кача снимка нито тука, нито на лично. Вместо да ми искате снимка, можеше да ми помогнете и да ми препоръчате какво да ползвам. Само търсите как да обиждате, а не по темата да говорите. Аз ви казах какви са ми проблемите. а очаквах малко помощ.............

Зайче..
07-23-2012, 08:01
значи като пишеше темата се досети, че може и някой да те обиди, ама не се досети, че без снимка ние няма как да преценим?
ти верно, обаче нямаш кво да правиш и тука си отбиваш времето, като очакваш някой да ти каже, че си красива независимо дали те е виждал или не.
ми ако не се поддържаш ще имаш вид на грозна, да. доволна ли си?

BrokenHeartt
07-23-2012, 09:17
Не искам да ми казвате дали съм красива или грозна, а нещо, което да ми помогне с "проблемите" и недостатъците на лицето ми. Не го ли разбрахте? Обаче май найстина си губя времето в този сайт, където всички сте егоисти, мислите само за себе си и няма кой да ти помогне.

DeviL_AsS
07-23-2012, 09:31
^По долу ти дадоха съвети,няма да е зле да прочетеш и тях,не само нападките.

don't say anything.
07-23-2012, 09:33
Момиче, чуваш ли се, бе? Аман от жалкари и безхарактерни слабаци.
Как да ти кажем какво да използваш, след като не те знаем к'во ти е..

Amore-Mio*
07-23-2012, 09:49
Дай снимка.


Няма как да ти помогнем, като не знаем какви са ти "проблемите" и какво би било добре да използваш. Все едно да питаш дали конкретна прическа ще ти отива и да очакваш отговор, при условие, че никога не сме те виждали.


Хайде, стига! Никой не те обижда. И снимката я искаме, за да можем да ти помогнем, не да те обиждаме. Време е да си вдигнеш самочувствието. Също и да си вдигнеш гъза, и да почнеш да се грижиш за лицето си и за тялото си. Хайде!

lqlq89
07-23-2012, 10:11
Ще ти пиша на лични. :)

Може ли и на мен :)

wiiwa
07-23-2012, 11:27
Ще ти пиша на лични. :)

Може ли и на мен ? :)

Lovely Dream
07-23-2012, 12:14
PullMeCloser, може ли и на мен да ми пишеш на лични? И аз имам акне... направо ако нямаш против може и тук да го постнеш, че да видят и другите и да не те разкарваме на лични :)

Авторке, не може да си чак толкова зле. Ти да видиш мен... Акне по лицето и пъпки по раменете и гърба, черни точки, ужасна коса, кожа, нa всичко отгоре съм дебела и имам стрии, които, уверявам те, са по-противни от всякакви пъпки... За щастие, поне съм блондинка и си харесвам сините очи, русата коса и млечнобялата кожа, даже и тен не искам да хващам, искам да си стои бяла :D С това имам предвид, че колкото и да не харесвам някои неща в себе си, се опитвам да се приема и променя, както и да подчертая красивите си черти. Със сигурност ти също имаш много такива! Било то в телосложението, било то в очите или косата, в походката или усмивката. Намери тези твои черти и се гордей с тях. Нужно е просто самочувствие! На мен за жалост ми липсва в доста отношения, но се опитвам да се променя. За да се промениш външно, трябва вътрешна мотивация и самочувствие. Тези недостатъци, които си изброила, могат да се излекуват ако не напълно някои, то поне малко. А докато ги лекуваш с подходящата бяла козметика, ги прикривай с фон дьо тен и коректор. А ако смяташ, че наистина е толкова сериозно, отиди на дерматолог. Никой не те обижда, снимка искат, защото искат да те видят как изглеждаш, за да ти помогнат, не е задължително, че ще те обиждат. Нищо не е непоправимо, просто започни навреме да лекуваш кожните си проблеми. Но е трудно, казвам ти го като човек, който наскоро е преоткрил мотивацията да се промени и полага усилия. Мен също ме обиждаха понякога, но попринцип не смееха много, защото кой спори с една от отличничките на класа, която им дава да преписват понякога (и за което още и още съжалявам) . Никой от тях никога не ми е казал, че съм глупава заради цвета на косата ми, защото за 7 години научиха, че съвсем не отговарям на познатия им от баналните вицове за блондинки профил. Те "надушват", че си с ниско самочувствие и затова те нападат, но от друга страна и щом ти се подиграват, значи не си им безразлична. Подигравката е също вид внимание, ако им беше все тая за теб, нямаше и да те заговарят. Потърси причината да изглеждаш и да се чустваш неприятно в себе си, опитай се да се промениш. Знам, че може би стана малко дълго и объркано, но се надявам да разбереш какво имам предвид. Успех! :)

Amore-Mio*
07-23-2012, 12:42
^ Какъв е проблема с косата ти ?

Аз преди доста години. Да съм била максимум на 10 - 11 имах отвратителна коса, която не можеше да се среше, за прически и дума да не става. Даже си спомням, че фризьорите трудно се боричкаха с нея. Та, така. Започнах да ползвам шампоани и балсами за коса, и сега косата ми си е уникална. Мека, точно такава , каквато съм искала да бъде тогава.

За кожата съм сигурна, че проблема също е поправим. Килограмите - също. Нужно е единствено желание и силна воля. Аз също имам черти, които не харесвам в себе си, но съм свикнала с тях и не им обръщам внимание. И се чувствам добре. Нужно е единствено да се харесаш такава, каквато си. Не да се криеш, за да случайно не обидят. Покажи се! Покажи достойнство и самоуважение. И ще видиш, че ще спрат.

Единственият ми проблем са стриите, ама и с тях ще се справя.

Lovely Dream
07-23-2012, 13:44
^ Ако знаеш някакво решение за тия проклети стрии, моля те пиши ми тук или на лично. :)

Ами косата... мазна е, а в краищата суха, а като почнах да я мия всеки ден и ми се образува пърхот, но сега уж го лекувам. Ни балсам, ни маска ползвам. Не мога и да я мия сега с някой шампоан за обем и мекота, защото лекувам пърхота. Сега отивам в ново училище в друг град, с нови хора, мисля да започна на чисто и да покажа, че не съм по-лоша от тях, "големите граждани" .

CupcakeMonster
07-23-2012, 14:00
Може ли и на мен? ;з


И аз искам моляя ?

marble
07-23-2012, 14:07
Всичко външно е поправимо. Ако самата ти не се харесваш, тогава вече имаш проблем.
Отиди на дерматолог щом имаш акне. На козметик за черните точки. Купи си коректор за тъмните кръгове. За липсата на самочувствие не можем да ти помогнем.
Спокойно момиче, не свършва света.

strawberry88
07-23-2012, 14:43
^ Ако знаеш някакво решение за тия проклети стрии, моля те пиши ми тук или на лично. :)

Ами косата... мазна е, а в краищата суха, а като почнах да я мия всеки ден и ми се образува пърхот, но сега уж го лекувам. Ни балсам, ни маска ползвам. Не мога и да я мия сега с някой шампоан за обем и мекота, защото лекувам пърхота. Сега отивам в ново училище в друг град, с нови хора, мисля да започна на чисто и да покажа, че не съм по-лоша от тях, "големите граждани" .

Щом ти е суха,ползвай балсам или маска!
И не я мий всеки ден! ;)

Amore-Mio*
07-23-2012, 15:33
^ Ако знаеш някакво решение за тия проклети стрии, моля те пиши ми тук или на лично. :)

Ами косата... мазна е, а в краищата суха, а като почнах да я мия всеки ден и ми се образува пърхот, но сега уж го лекувам. Ни балсам, ни маска ползвам. Не мога и да я мия сега с някой шампоан за обем и мекота, защото лекувам пърхота. Сега отивам в ново училище в друг град, с нови хора, мисля да започна на чисто и да покажа, че не съм по-лоша от тях, "големите граждани" .

Недей да я миеш всеки ден. Пък ако ще я миеш - то тогава задължително използвай подхранващ шампоан, подходящ за всекидневна употреба. Аз съм с такава и нямам никакви проблеми. Когато спра да се къпя всеки ден, нито ми е мазна, нито пък имам някакви други проблеми. Потърси маски, подходящи за мазна коса или се поразрови из интернет. Ще се посъветвам и с една приятелка, която също имаше мазна коса, като засега е в много по - добро състояние косата й. Ще я питам, какво използва.

За стриите: в момента съм в процес на търсене някакъв лек.
И когато намеря нещо - ще ти пиша.

PullMeCloser
07-23-2012, 16:44
Маслото против стрии на Икаров помага.

angelss_love
07-23-2012, 19:37
Хей момиче,я си вдигни малко самочувстивто и не се връзвай на простите хора на приказките.Те да не би да са по-красиви от теб?Не се излагай така,защо си набиваш такива неща в главата.Сигурна съм,че не си чак такава каквато се изкарваш..Едва ли изглеждаш толкова зле колкото описваш.Повдигни си малко самочувстието.Научи се да не слушаш хората и да не се итересуваш от тяхното мнение.Желая ти успех и дано се вразумиш :)

Goddess
07-23-2012, 19:55
Маслото против стрии на Икаров помага.

За предотвратяване или за заличаване ? Нямах нито една стрия по тялото, но миналата седмица забелязах, че са ми излезнали и съм много тъжна... :( :D Супер незабележими са всъщност, но аз като си знам...

Glam0rous
07-23-2012, 20:24
1. Преувеличаваш!
2. Ако имаш стегнато дупе и големи ци*и гледай колко "грозна" ще бъдеш в очите поне на мъжете един ден. Пък не си харесвай кожата :D :D :D
истината е гадна...

PullMeCloser
07-23-2012, 20:29
За предотвратяване или за заличаване ? Нямах нито една стрия по тялото, но миналата седмица забелязах, че са ми излезнали и съм много тъжна... :( :D Супер незабележими са всъщност, но аз като си знам...

Заличаване. Не от личен опит, но имах пряко наблюдение върху резултата :Д Пробвай, щом са малко, би трябвало да се заличат напълно.

Goddess
07-23-2012, 20:42
О, йес. Мерси, мерси. :D

Lovely Dream
07-23-2012, 21:32
PullMeCloser, моите стрии са от април някъде, все още по-голямата част от тях са лилаво-червеникави, във вътрената част на бедрата ми са и са много,дали това масло на Икаров ще ми помогне да ги махна поне наполовина? Колко струва, за колко време стига, по колко пъти на ден трябва да се мажеш с него... въобще, обясни ми каквото знаеш за него, ако може :) Бтв, помолих те да ми напишеш на ЛС какво е лечението за акне на приятелката ти. Ако искаш ми го напиши, де. :)

filmimilmi
07-23-2012, 22:55
Не искам да ми казвате дали съм красива или грозна, а нещо, което да ми помогне с "проблемите" и недостатъците на лицето ми. Не го ли разбрахте? Обаче май найстина си губя времето в този сайт, където всички сте егоисти, мислите само за себе си и няма кой да ти помогне.

А от къде да сме сигурни дали не преувеличаваш? Може пък и да си хубава. Ами, ако просто си въобразяваш всичко?

My name is Rihanna
07-23-2012, 23:17
Защо всички се мислите за грозни и само се оплаквате ? ;оо Стига си се оплаквала, че си грозна и , че оня те обиждал .. стегни се .. погрижи се за себе си ... тези пъпки и черни точки се махат при козметик а, акнето има един крем " ЗДРАВЕ " специално за акне .. помага , а е ефтин.. ако имаш хубаво тяло , а само лицето ти е проблема ти не се притеснявай .. ходи на козметик и се грижи за себе си вместо да се комплексираш и оплакваш ;)

kotenciiity
07-24-2012, 07:06
Добре ами защо си пуснала темата като не приемаш критики. Момичетата ти искат снимка за да ти кажат какво точно ти трябва за да се справиш с проблема, но ти по никакъв начин не го отбелязваш това. Само си знаеш "няма да бъда красива - помощ".. Тук ти я предлагат ти обръщаш внимание само на забележките. Не разбирам искаш да си останеш "грозна" като си инат или ... сама прецени. Съжалявам, но само ти чета оплакаванията, а пък нищо не правиш по въпроса. :)

PullMeCloser
07-24-2012, 08:12
PullMeCloser, моите стрии са от април някъде, все още по-голямата част от тях са лилаво-червеникави, във вътрената част на бедрата ми са и са много,дали това масло на Икаров ще ми помогне да ги махна поне наполовина? Колко струва, за колко време стига, по колко пъти на ден трябва да се мажеш с него... въобще, обясни ми каквото знаеш за него, ако може :) Бтв, помолих те да ми напишеш на ЛС какво е лечението за акне на приятелката ти. Ако искаш ми го напиши, де. :)

Би трябвало да ти помогне. Струва около 8лв, стига за доста време, нямам идея колко точно, приятелката ми се мажеше по веднъж на ден, но предполагам и повече не би навредило.

SweetAngel2
07-24-2012, 08:19
Ще ти пиша на лични. :)
пиши и на мен !

zizu65
07-24-2012, 08:25
Ще ти пиша на лични. :)

И на мен

Lovely Dream
07-24-2012, 15:35
Би трябвало да ти помогне. Струва около 8лв, стига за доста време, нямам идея колко точно, приятелката ми се мажеше по веднъж на ден, но предполагам и повече не би навредило.

А аз си мислех, че маслото ще е доста пари... Но на тази твоя приятелка в какво положение й бяха стриите, моите са от пролетта, както ти казах, затова сега са в ужасно състояние, някои са побелели, но по-голямата част са още лилаво-червеникави, тя още в началото ли започна да ги лекува или... ? Ох, знам, че са ми малко тъпи въпросите, но не ми се иска да остана разочарована и само напразно да съм се мазала всеки ден, без да постигна резултат, макар и да не ми помогне да ги залича напълно, поне да не е толкова зле, да има видим ефект... :?

PullMeCloser
07-24-2012, 15:51
Нейните вече бяха бели. Виж, индивидуално е. Не мога да предскажа дали ще ти помогне.

wiiwa
07-24-2012, 15:55
Авторке , според мен много преувеличаваш, главния ти проблем е в ниското самочувствие. Доколкото разбрах главните проблеми са кожни - поправими . Петната ще се оправят с козметика а акнето най вероятно с маски , ако не е много зле :)

jghgh
07-24-2012, 20:24
супер отчаяна съм. Постоянно слушам подигравките на хората около мен за това, че съм грозна. Искам и аз да бъда красива като всички и знам, че 80% от вас няма да ми помогнат, а ще ме убиждат ;( Аз съм направо някакъв изрод. Имам пигментни петна, белези от шарка, която прекарах като малка, други белези, пъпки, черни точки, тъмни кръгове под очите, сенки под очите, широки пори. Моля ви помогнете ми. Писна ми да гледам всеки колко е красив, а аз к'ва съм ужасна. ОМРЪЗНА МИ


Това, което описваш, е напълно поправимо. Като започнеш да се поддържаш, ще започнеш да харесваш и себе си.
А колкото и да е тъжно, твоето ниско самочувствие не е проблем на другите. Казвам го в смисъл, че дори да станеш най-красивата, най-способната, и дадеш максимума от външния си вид, ако отвътре си онова неуверено момиче, всички ще ти скачат на фасона и ще ти се подиграват. Хората са жестоки.
Затова обичай себе си, бори се за себе си, доказвай се. Иначе ще си седиш в ъгъла и никой няма да те оценява по никакъв начин.


Ако се научиш да живееш с недостатъците, които не можеш да поправиш, ще си много щастлив човек, и красив. Знам едно момче, дето лицето му е надупчено от белези от акне, и е пак такъв чаровник, че и се избиваха за него девойчици.
Така че .. я по-споко.

Аз пък съм цялата в бели стрии, гаджето ми се бъзика с мен, че съм тигър, защото съм наистина нашарена от-до със стрии заради експерименти с отслабване, надебеляване или просто защото кожата ми е суха.
Харесвам себе си. Айде стига вече, всеки да се чуди за какво да се невротизира. Това не е нормално.
Ние, хората, сме красиви. Не ни трябва нищо друго, освен поддържаност и усмивка, позитивно отношение към живота. Това ни прави красиви. А не идеалната кожа, идеалната коса, идеалния гланц за устни.


Пигментни петна, белези от шарка, белези не знам как се премахват, но пъпките, черните точки и тъмните кръгове са 100 процента поправими. И има начин да ги изкорениш , не просто да ги прикриеш с коректор или фдт.
Тъмните кръгове/сенките под очите можеш да ги заличиш или със специални, скъпи кремове, или да се наспиваш както трябва. Добрият начин на живот се изписва върху лицето. Спортувай, спи добре. Всеки има несъвършенства, но ти се вторачваш в тях. Нормално да ти куца самочувствието по тоя начин.


В кратце казвам същото като marble, евала за нейния пост.

Не ми трябва снимка, за да знам, че ти можеш да бъдеш много красива, ако си повярваш малко повече и започнеш да се грижиш за себе си и се усмихнеш. Това е напълно достатъчно.

neverbackdownx
07-27-2012, 09:20
Да , ако чак толкова не искаш да се забелязват дефектите по лицето, ползвай ФДТ :) А за да те харесват околните, трябва първо ти да се харесваш ! ;)

titinkaa
07-27-2012, 14:44
Ако наистина имаш толкова проблемни зони по лицето,решението е дерматолог.

merilin2
07-27-2012, 17:21
...момиче отиди на дерматолог, аз бях получила разни петна и то изпъкнали,отидох и за малко повече от седмица ми се реши проблема,лекарката ми изписа медицинска козметика и откакто я ползвам нямам проблеми...вярно, че ще изръсиш много пари, но си заслужава.Сутрин ставах без настроение, не исках да се гледам в огледлото.А се оказа, че съм ги получила от някаква козметика, бях си купила от тези 3 в 1 за почистване скраб...и лекарката ме посъветва изобщо да не си правя маски,защото кожата ми е още хубава едва на 17 съм, няма нужда и наистина се оказа права, аз всяка седмица си правех някакви маски, а това запушвало порите..

eve_angel
07-28-2012, 11:34
оф..момиченце,незнам на колко си,но пусни поне една снимка!виш,че всички те подкрепят и няма да ти се смеят!спри да се излагаш!за кфо искаш помощ от нас,като всяка коса,всяка кожа и тн..всичко при различните хора си е различно..кажи поне мазна кожа ли имаш,за да знаем поне г/д към какво да се насочим..ако искаш помощ за продукти,пусни снимка..неможем така на сляпо да преценим..за какво да поемаме отговорност на сляпо..все пак после ти ще си пострадала а на нас ще ни е кофти!

PullMeCloser
07-28-2012, 11:38
Какви сте ми умнички. По снимката ще прецените правилно точно толкова, колкото и по описанието й. Снимката е тотално ненужна, а мацката над мен да замълчи най-добре, че тя е смешната в темата.

eve_angel
07-28-2012, 14:28
и защо да замълча?просто по снимката ще разбера за кфо става въпрос..а не да дам някъф съвет и после"ама възпали ми се,ама обрив,ама нз си кфо" или поне да даде някфо описание..

Какви сте ми умнички. По снимката ще прецените правилно точно толкова, колкото и по описанието й. Снимката е тотално ненужна, а мацката над мен да замълчи най-добре, че тя е смешната в темата.

black_pearl
08-02-2012, 21:57
Ако ти не се харесваш, и другите няма да те харесват. Не се самосъжалявай. Опитай се да промениш онова, което не ти допада, а ако не можеш, го приеми като част от себе си и се научи да се радваш на онова, което виждаш в огледалото.

Anichkaxxwee
08-02-2012, 23:12
Недей да говориш така, всеки си е красив по свой собствен начин
А пък ако толкова се притесняваш за лицето си, слагай си фон-дьо-тен или пудра

Въобще да не ти пука другите какво казват за теб
Важното е ти да се възприемаш за красива и да си имаш самочувствие

bella143
08-02-2012, 23:17
ами по-добре да идеш на дерматолог .. аз точно това ще направя защото и аз съм със пъпки .... ако може да прикачиш снимка моля те за да видим за какво става на въпрос .. колкото до хората които ти се подиграват просто ги игнорирай аз точно това правя :)

bella143
08-02-2012, 23:19
Anichkaxxwee
съгласна съм с теб всеки си е красив по свой собствен начин важното е да имаш самочувствие

ludatadoideee94
08-02-2012, 23:20
МИ 'КАТ ТИ КАЖАТ КОЛКО СИ ГРОЗНА ИМ КАЗВАШ "КАТ СЪМ ГРОЗНА НЕ МЕ ГЛЕДАЙ" ОБЩО ВЗЕТОО ТЕГЛИШ ИМ ЕДНА МАЙНА И Т'ВА Е ;)

Dirty Version.
08-02-2012, 23:51
една от приятелките ми имаше проблемна кожа и всеки ден си слагаше фон дьо тен защото се чувстваше несигурна и кожата влияеше на самочувствието й. Много дълго време й повтарях да спре да го използва защото по този начин кожата й не може да диша и ставаше по зле. След доста дълго спорене я убедих и до ден днешен ми е адски благодарна. Кожата й в момента е почти перфектна защото разбира се има пъпки, но са много много малко (все пак сме в пубертета и не може без пъпки). Знам, че кожата ти ще има червени петна и пъпки и т.н. но имай търпение и ще видиш как ще започнеш да виждаш резултатите. Също така трябва да използваш качествена козметика против акне. От личен опит ти препоръчвам да си вземеш крем Здраве и всяка вечер (или през вечер) да си намазваш цялото лице или там където имаш по-проблемни зони плътно като маска и на другата сутрин да го измиваш. От скоро започнах да използвам ето този скраб за лице http://prikachi.com/images.php?images/210/5091210V.jpg и кожата става много хубава и гладка от него. За черните точки можеш да използваш тоника на Bilka с краставица и пъпеш. Надявам се да съм ти помогнала и ако имаш някакви въпроси можеш да ми пишеш на лично съобщение. :)

Chacho
08-03-2012, 00:03
Хигиена, хранене и сън. Това е най-добрият начин да се бориш с акнето. Не да го изгониш замалко, а да го предотвратиш да се появява.