PDA

View Full Version : Рамадан 2012 / رمضان 2012



Исхак
07-22-2012, 18:48
Странно е, че до сега никой не отвори тема и да честити един от най-светлите муслимански празници!

Честит Рамадан братя муслмани!!!
Нека Аллах Субханеху уа Теаля да ви улесни да вършим праведни дела и да ги приеме.
И инша'Аллах Аллах Аззе уа Джелле да ни събере в Дженнет-ул Фирдеус.


pz: http://www.youtube.com/watch?v=fHn7vNZbJBs&list=FLKYKjTQhsPDw5v8bsCA8LGQ&index=36&feature=plpp_video

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4993751

In_Nomine_Sathanas
07-23-2012, 08:44
Религията е малоумна, а исляма още повече. Така че си вземи чалмата и килимчето и отивай в друг форум да търсиш внимание. Тук е раздел за мислещи хора, дори и религиозни такива. Ако имаш нещо конкретно да казваш, го кажи. Ако можеш да ни докажеш, защо твоя Бог е по-съществуващ от християнския, направи такава тема, не разни поздрави, които имат за цел да само да тролват(предполагам). Така или иначе тук мисля че няма други мюсюлмани, така че тази тема е плод или на тролване, или по-вероятно на типична религиозна простотия, целяща да се натрапи и на другите, и така да получи потвърждение за самата себе си.
http://files.sharenator.com/muslims_rational_demotivational_poster_s440x352_95 68_580_HUGE_FUNNY_PIC_COLLECTION-s440x352-35571-580.jpg

defender
07-23-2012, 09:57
Нека Аллах Субханеху уа Теаля да ви улесни да вършим праведни дела
и как ще вършите "праведни" дела без благодатта на Светия дух


и да ги приеме.
и как Бог ще ги приеме "праведните" ви дела, когато вашата религия отхвърля милостта Му (т.е. изкуплението на Спасителя)

In_Nomine_Sathanas
07-23-2012, 10:21
Дифендърчо, това което съм написал по-горе се отнася и за теб, така че мълчи. И ти се опитваш да скандализираш за да ти обърнат внимание и да получиш по заобиколни начини потвърждение на "вярата" си. В деиствителност си лигльо, който се прави на интересен, също както и този пуснал темата.А религиозните ви убеждения са нещо с което да си запълвате времето и да разнообразявате ежедневието си.

defender
07-23-2012, 10:25
Дифендърчо, това което съм написал по-горе се отнася и за теб,
само ако знаеш колко невероятно много ми пука............. козльо.

In_Nomine_Sathanas
07-23-2012, 10:42
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/061/954/Kobe-U-Mad20110725-22047-1i31pz7.jpg

Ако наистина не ти пукаше, нямаше да си правиш труда да ми отговаряш..... цървул.

defender
07-23-2012, 10:56
^
ок, тогава ше кажа на майка ти да те напляска.....

In_Nomine_Sathanas
07-23-2012, 11:27
Аз на майка ти нещо друго ще направя....

npp
07-23-2012, 16:32
докторче, и ти ли си като онези футболни хулигани, които стават скинари, а после сатанисти, не можеш ли да се обосноваваш по цивилизованият/благоразумният начин, защо внаги се държиш като някакъв раздразнен чишит?!, виж как примерно аз защитавам правдата без да причинявам нищо лошо на никого(казвам това без да се посочвам за нещо повече от другите), а гледай как ти все се нахвърляш настървено на другите?!, кога ще се научиш да боравиш с средствата на правдата, без да използваш повече онези на лошотията?!, все едно че си някакъв пещерняк от 21 век преди новата ера?!, защо се напъваш да решаваш проблемите по лошия начин, когато в същото време е много по-лесно да бъдат решавани по добрият?!

npp
07-23-2012, 16:44
що се отнася до религиите, въпреки голямата им ученост, е по-добре когато вярата става чрез търсене на съвсем директно и пълно спасение за вечен живот на всички човеци, а това става чрез постигане на пълна автономност(независимост и самостоятелност) в вярата, не че чрез презрение и осъждане, но чрез съвършена любов към човеците/одушевените, но това означава и вяра само в Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог, чрез търсене и призоваване, иначе няма как да се обещае гаранция за максимален успех

"Който люби баща(т.е. духовен отец/учител/наставник) или майка(т.е. или духовна майка) повече от Мене, не е достоен за Мене; и който люби син или дъщеря(т.е. духовен ученик или съмишленик) повече от Мене, не е достоен за Мене; и който не вземе кръста си(т.е. своята собствена отговорност в правилната вяра) и не върви след Мене(т.е. и не следва само истинският Господ Бог), не е достоен за Мене." Матей 10: 37-39

"Но всеки нека изпитва своята работа, и тогава ще може да се хвали само със себе си, а не с другиго; защото всеки има да носи своя си товар(т.е. защото всеки ще трябва сам да поеме отговорността си в правилната вяра бидейки напълно самоинициативен)." Римляни 6: 4-5

In_Nomine_Sathanas
07-23-2012, 17:35
докторче, и ти ли си като онези футболни хулигани, които стават скинари, а после сатанисти, не можеш ли да се обосноваваш по цивилизованият/благоразумният начин, защо внаги се държиш като някакъв раздразнен чишит?!, виж как примерно аз защитавам правдата без да причинявам нищо лошо на никого(казвам това без да се посочвам за нещо повече от другите), а гледай как ти все се нахвърляш настървено на другите?!, кога ще се научиш да боравиш с средствата на правдата, без да използваш повече онези на лошотията?!, все едно че си някакъв пещерняк от 21 век преди новата ера?!, защо се напъваш да решаваш проблемите по лошия начин, когато в същото време е много по-лесно да бъдат решавани по добрият?!

Да, бях дълго време скинар и нацист, бил съм се с цигани, трошил съм, вилнял съм и не съжалявам за нищо.Но това не е причината да се държа настървено, даже по принцип съм доста спокоен и мислещ човек, но такива хомосексуални плъхове като дефендър само бой ги оправя. А иначе дали ще го обидя или ще играем играта на възпитани, няма никакво значение за мен. Само че едното е естествено, а другото е фалшиво. А това да се обосноваваш по цивилизован начин става само, когато разговаряш с хора имащи умствен потенциал, иначе е безсмислено.

RagioL
07-24-2012, 17:39
In_Nomine_Sathanas Не ти ли се струва че педалчето(дефендър) демонстрира доста арогантно отношение като е напълно ясносно какво представлява?

In_Nomine_Sathanas
07-24-2012, 17:57
In_Nomine_Sathanas Не ти ли се струва че педалчето(дефендър) демонстрира доста арогантно отношение като е напълно ясносно какво представлява?

Да, ама олигофрена е толкова тъп, че не може да разбере че е тъп. Вътрешно в себе си сигурно го знае, и затова компенсира като се прави на интересен и с уж богат характер, което може би минава пред леля Цецка Общата и кварталните дечурлига, но тук за тук пишещите е ясно като бял ден колко е тъп. Иначе дълбоко в себе си може би знае какъв е, но не му е в интерес да го осъзнае напълно, защото това ще му събори къщичката от карти, която той нарича своя личност.

defender
07-24-2012, 20:34
има си специална тема създадена за тоя дефендърчо, келеши .............. писна ми вече от тоя надървендърчо, надухте ми главата.

ПП: поздрави на готините ScarlettS, koshtramba, Rebirthing (новия ти аватар е много готин) и ledenakrasota

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 07:05
Не мисля че ScarlettS ще ти допадне като личност и характер.

ПС: Дотолкова ли изперка, че вече почна да говориш за себе си в трето лице?

npp
07-25-2012, 09:26
Да, бях дълго време скинар и нацист, бил съм се с цигани, трошил съм, вилнял съм и не съжалявам за нищо.Но това не е причината да се държа настървено, даже по принцип съм доста спокоен и мислещ човек, но такива хомосексуални плъхове като дефендър само бой ги оправя. А иначе дали ще го обидя или ще играем играта на възпитани, няма никакво значение за мен. Само че едното е естествено, а другото е фалшиво. А това да се обосноваваш по цивилизован начин става само, когато разговаряш с хора имащи умствен потенциал, иначе е безсмислено.

а нима това винаги да реагираш чрез налитане на бой, или без да защитаваш Правдата, е признак за умствен потенциал?!, но всеки истински разумен човек може да ти каже че не е, дори и дефендер се оказва с по-достойно поведение, отколкото ти с твоите изказвания

ScarlettS
07-25-2012, 10:09
Не мисля че ScarlettS ще ти допадне като личност и характер.

И аз това му повтарях, за да се преориентира към някоя християнка, ама той все атеистки си избира... :D

defender
07-25-2012, 10:18
^
много сте готино-умни, а и тези очи

а и кво се правиш сега, ще кажеш че не чувстваш едно странно нещо като си говорим, ае не на мене тия, жинички малки.

defender
07-25-2012, 10:49
Исхак, ти българин от турски произход ли си? Мерси

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 11:04
а нима това винаги да реагираш чрез налитане на бой, или без да защитаваш Правдата, е признак за умствен потенциал?!, но всеки истински разумен човек може да ти каже че не е, дори и дефендер се оказва с по-достойно поведение, отколкото ти с твоите изказвания

Казах ти че по принцип не съм агресивен и не налитам на бой, и всичко премислям, но такива малки лайна като тоя сопол дефендър ги мачкам с/за удоволствие. Иначе излишната и неоправдана агресия е признак за тъпотия, с това съм съгласен, но това не се отнася за моя случай. А пък и аз да не съм го убил нещо, че ми ревеш? Просто си казвам каквото мисля, ако не може да носи на псувни, това си е негов проблем.

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 11:12
^
много сте готино-умни, а и тези очи

а и кво се правиш сега, ще кажеш че не чувстваш едно странно нещо като си говорим, ае не на мене тия, жинички малки.
http://media.tumblr.com/tumblr_ly63qzBbF91qkq0wr.gif

http://media.tumblr.com/tumblr_m1qgdfiefC1qi6mxw.gif

Хахахаххаа тоя май си вярва ..... :D :D :D

npp
07-25-2012, 12:25
Казах ти че по принцип не съм агресивен и не налитам на бой, и всичко премислям, но такива малки лайна като тоя сопол дефендър ги мачкам с/за удоволствие. Иначе излишната и неоправдана агресия е признак за тъпотия, с това съм съгласен, но това не се отнася за моя случай. А пък и аз да не съм го убил нещо, че ми ревеш? Просто си казвам каквото мисля, ако не може да носи на псувни, това си е негов проблем.

след като такива ги мачкаш за удоволствие, това означава че не си много умен, но се приравняваш с футболните хулигани, след като бързаш да налиташ на бой вместо да свидетеслствуваш с праведни думи, които не са неправедни, което свидетелство би имало много по-голям ефект върху хората, които ги четат/чуват отколкото ако ги мачкаш

defender
07-25-2012, 13:00
след като такива ги мачкаш за удоволствие,

мачкай ме рицарю мой, мачкай ме, масажът ти е много добър.

ПП: съжалявам за включването но просто отвътре ме изби. Ае, продължавайте си.

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 13:13
мачкай ме рицарю мой, мачкай ме, масажът ти е много добър.

ПП: съжалявам за включването но просто отвътре ме изби. Ае, продължавайте си.

http://gifsforum.com/images/gif/wtf/grand/00979087_wtf_reaction_gif.gif

http://gifsforum.com/images/gif/wtf/grand/wtf_animated_gif.gif

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 13:19
след като такива ги мачкаш за удоволствие, това означава че не си много умен, но се приравняваш с футболните хулигани, след като бързаш да налиташ на бой вместо да свидетеслствуваш с праведни думи, които не са неправедни, което свидетелство би имало много по-голям ефект върху хората, които ги четат/чуват отколкото ако ги мачкаш

Хората се залъгват с глупости без значение дали са умни,тъпи, слаби или силни. Слабите хора са я измислили тази глупост че не трябва да се подхожда с бой, просто защото са слаби и страхливи. Също както и тия тъпи хулигани, всичко което не разбират подлежи на бой. Истината е някъде по средата, но определено в някои ситуации на някои хора трябва да им се натроши канчето. Естествено че не приравнявам с футболните хулигани, онези са тъпи, но това не значи че боя и насилието са тъпи.
И дефендър, ако те набарам ще ядеш много тупалки. Лигаво гейско говненце!

defender
07-25-2012, 13:27
Слабите хора са я измислили тази глупост че не трябва да се подхожда с бой, просто защото са слаби и страхливи.

приятелю, обиколката на бицепса ми е 43, и това не означава че съм тръгнал да се бия с тебе.

земи са загащи малко.

ПП: чакай излъгах - 42

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 13:35
Това(ако изобщо е истина) не променя факта, че си лигав гей и дразниш.

defender
07-25-2012, 13:45
никога и никъде не съм казвал такова нещо, че съм гей, хетеросексуален съм, което автоматично означава, че извършваш клевета............... почервеняла мумийо.

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 13:49
Тогава защо говориш като шибан педал и се лигавиш постоянно? Пък и дори да извършвам клевета, какво ще направиш, ще ме Caps-lock-неш до смърт ли? :D

defender
07-25-2012, 13:53
ами нищо бре, но това все пак говори с какъв събеседник си имам работа и колко сериозно мога да се отнасям към такъв човек.

In_Nomine_Sathanas
07-25-2012, 14:03
http://gifsforum.com/images/gif/wtf/grand/oh_wait_gif.gif

Отказвам се.....Съжалявам че изобщо се захванах. Просто тамън си помисля, че малко ще ти дойде акъла, и ти подхвърляш поредната малоумщина. Не ми се занимава повече, мри си от болестта....

npp
07-25-2012, 18:41
мачкай ме рицарю мой, мачкай ме, масажът ти е много добър.

ПП: съжалявам за включването но просто отвътре ме изби. Ае, продължавайте си.

имах предвид начина, по който той се изразява, не че съм съгласен с неговата позиция относно теб

werii
07-27-2012, 12:41
Няма да чета всички отговори.. прочетох само първия.. Добре не разбирам за кво трябва да обиждаш? Кой те кара да се занимаваш с исляма? Всеки си избира каква религия да изповядва, най-често бива възпитан с нея. Ами ти, ако беше роден в Турция или някоя арабска държава и беше мюсюлманин? Я се замисли малко.. не мога да повярвам как може да има толкова празноглави хора. И разбира се, че има и други мюсюлмани тук.. сякаш не живеят достатъчно турци в България..

In_Nomine_Sathanas
07-27-2012, 15:06
Няма да чета всички отговори.. прочетох само първия.. Добре не разбирам за кво трябва да обиждаш? Кой те кара да се занимаваш с исляма? Всеки си избира каква религия да изповядва, най-често бива възпитан с нея. Ами ти, ако беше роден в Турция или някоя арабска държава и беше мюсюлманин? Я се замисли малко.. не мога да повярвам как може да има толкова празноглави хора. И разбира се, че има и други мюсюлмани тук.. сякаш не живеят достатъчно турци в България..
Това предполагам се отнася за моя отговор?
Ако е така, обиждам защото мога и защото ми е кеф, проблем? Кой ме кара да се занимавам с исляма ли? Ами може би факта че виждам конкретният пост, и публикуван така, ме дразни. Дразни ме самата религия и всичките простотии които ми е причинила косвено откакто съм дете, и които причинява и досега на хората. Това са едни паразитни мнения и нагласи за света, нямащи нищо общо с реалността, но които всеки се опитва да налага. Точно това което правиш и ти сега.
Никой не си избира каква религия да изповядва, а по-скоро умствените му способности и умственият му прогрес досега, предполагат на какво ниво е човека и дали изобщо изповядва религия. Религията е от инфантилни хора, за инфантилни хора. Съвсем ясно ми е че такива винаги ще има, но това не значи че трябва да ги толерирам, още по-малко пък уважавам.
Не съм толерантен, религията ме дразни, а исляма още повече (джамията ме събужда всяка сутрин) и нямам никакво намерение да уважавам мнението на другия, само защото е различен. И аз съм различен, но никой не уважава моето мнение.

Nam3less3
07-28-2012, 16:20
Това предполагам се отнася за моя отговор?
Ако е така, обиждам защото мога и защото ми е кеф, проблем? Кой ме кара да се занимавам с исляма ли? Ами може би факта че виждам конкретният пост, и публикуван така, ме дразни. Дразни ме самата религия и всичките простотии които ми е причинила косвено откакто съм дете, и които причинява и досега на хората. Това са едни паразитни мнения и нагласи за света, нямащи нищо общо с реалността, но които всеки се опитва да налага. Точно това което правиш и ти сега.
И какво ти е причинила религията косвено?