PDA

View Full Version : Колко време и изобщо ще сваля ли кг така?



anonims
07-22-2012, 19:26
Здравейте! Напълняла съм с 5 кг отгоре ;д обаче скоро ще ходя на море и трябва да ги сваля обратно, но се чудех дали когато ям само кисело мляко и права упражнения вкъщи ще ми помогнат? ако да.. колко време ще е нужно според вас?

lepinto
07-22-2012, 19:34
бързо ша ти омръзне само кисело мляко :Д

anonims
07-22-2012, 20:00
е ако трябва няма да ям нищо ;дд ама не искам да ставам анорексичка ;д дано сваля, че моренцето ме чака ;д

zombolovesu
07-22-2012, 20:12
тичай 2 пъти на ден сутрин и вечер, коремни преси (ако имаш коремче) никакво сладко, хляб или банички и така се отслабва. ааа.. вечер не яж много една салата би свършила работа, може би?

anonims
07-22-2012, 20:51
благодаря :) мисля че ще помогне но по колко да тичам ?

lepinto
07-22-2012, 21:23
тича се на обяд когат е топло повече се отслабва

Glamour92
07-22-2012, 21:26
Пет кила не се качват за ден-два,не се и свалят за толкова...
Ако някой твърди обратното,изсмей му се и не го слушай какви ги дрънка.

Режим и спорт-теми из форумО,колкото си щеш,ама се иска малко воля и време.
Само на кисело мляко няма да стане.С глад пък-ще по-малко.

Glamour92
07-22-2012, 21:28
тича се на обяд когат е топло повече се отслабва

Стига я лъга,де.Няма логика от топлото да се сваля повече.
Най-много нЕкой слънчев удар да я тресне.
Правилото е сутрин на гладно.
*и е излишно да казвам,че само по време на тичането стомаха е празен,после се яде.

anonims
07-22-2012, 22:00
много ми е зор да ги сваля тези 5 кг.. за морето... ама май няма да стане, а?

Glamour92
07-22-2012, 22:30
Ами бързите резултати най-често са нетрайни,още повече,че начините по,които се постигат са безумни и глупави.
Искам да кажа,че ако си свалиш 5те кила за 5 дена,ще е нетрайно,тъй като ще си смъкнала най-вече вода(която както се сещаш се възстановява бързо).Освен това ще се чувстваш изтормозена и няма да имаш търпение да приключи "диетата",за да си се нахраниш,както ти си знаеш на морето.От цялата тая работа смисъл няма.

Бтв,сама можеш да си дадеш сметка какво точно представляват 5килограма мазнини(представи си го ако трябва-пет торбички от по един килограм пълни с масло).Е,смяташ ли,че могат да бъдат стопени за седмица..?

Най-добре започни плавно да си променяш навиците-меню,начин на живот и т.н.-промяната ще ти е неизбежна.
Може и да стане доста по-бавно,но поне ще си знаеш,че тялото ти си е под твой контрол и 5те килограма няма да се върнат за отрицателно време. :]

anonims
07-23-2012, 20:28
да.. но аз искам да ги сваля и дори и да се качат за моренцето да съм слаба после ще се потрудя да не се качват и така.. съвет?