PDA

View Full Version : ПОМОЩ



zombolovesu
07-22-2012, 19:43
Не знаех къде да го сложа този проблем. Така... Днес щях да ходя до магазина и като излизах от къщата, чух нещо да мяука и спрях и се огледах. Видях в двора ми малко котенце. Малко колкото дланта ми и го взех вкъщи. В момента мяука все едно плаче. : ( Със сигурност е на 1 седмца.. Даже с майка ми ходихме за домашно мляко за котето.. Та.. въпросът ми е с к'во да го храня и на колко време?

BLUEBLOODD
07-22-2012, 20:16
и аз бях приютил едно коте вкъщи ... ми аз му давах всичко салам, кашкавал с хлепче, обаче да му го натрошиш на по-малки парченца . Давай му месо , мляко абе само да не е много твърдо , че няма как да го яде :) Ама моя съвет е да го махнеш ... дай го на някого при баба и дядо нещо от тоя род , щото като порасне ще прави поразии все пак е помияр и това е в душата му. Моето коте е при баба и дядо ...

draid
07-22-2012, 20:18
Ако е прогледнало, съвсем не е на 1 седмица. Иначе до това с какво да го храните - Отивате в зоо магазин и искате мляко за котета на прах, към него си има инструкция как се разрежда и с каква температура трябва да бъде поднесено, след това пълните спринцовка ( без игла ) и го храните. Държите го на топло ( сложете му някакви вълнени неща или парцали да спи в тях ) ако имате късмет може и да оживее.


и аз бях приютил едно коте вкъщи ... ми аз му давах всичко салам, кашкавал с хлепче, обаче да му го натрошиш на по-малки парченца . Давай му месо , мляко абе само да не е много твърдо , че няма как да го яде :) Ама моя съвет е да го махнеш ... дай го на някого при баба и дядо нещо от тоя род , щото като порасне ще прави поразии все пак е помияр и това е в душата му. Моето коте е при баба и дядо ...

Малко коте, не може да яде нищо др освен да суче, а това се прави като го храните със спринцовка. До 30-40 ден, котетата не ядат и не пият друго освен кърма.

draid
07-22-2012, 20:19
Двоен пост ....

bijou
07-23-2012, 11:16
Най-добре го заведи на ветеринар и той ще ти обясни всичко.

Amore-Mio*
07-23-2012, 15:15
^ Точно.

Принципно с какво да го храниш , си зависи от това колко голямо е то. Малко , малко, ама колко малко? Ако е наистина много малко - с мляко. Ох, най - добре е наистина ветеринар.

BLUEBLOODD
07-24-2012, 11:42
Първо го почисти хубаво !!! За да нямаш проблеми после :)

GLaDOS
07-24-2012, 16:03
^
Да измии го със сапун и белина , да не пусне някоя унищожителна зараза или гадина за хората.
Иначе,мляко му давай,но си е голяма играчка и грижа.
Това че е "помиар",не значи нищо,за расиста по-горе.