PDA

View Full Version : привличане



thelover3
07-22-2012, 21:29
Имам един въпрос:
Как да привлечем хората, които искаме. Например
хора от същия пол, които ни допадат като държание и характер, или човек, в когото сме влюбени. Надявам се да ми обесните са всеки един вид. Мерси много :)

prosto_chovek
07-22-2012, 23:01
ти... искаш да привличаш хора от твоя пол?
Така, де, всичко си е до човек, начин на поведение и прочее. Ако си готин (не говоря за външност) - ще привличаш хора, ако не си - няма :)

Amore-Mio*
07-23-2012, 09:21
Няма такъв начин. Няма някаква магия, която да направиш, за да привлечеш хората към себе си. Бъди себе си и това е. Дръж се естествено и ако си допаднете - супер. Ако не - продължаваш напред. Към човек, който обичаш: ако не се познавате - запознаваш се. И процедурата отново е същата: сближаване, повече разговори и то ще се види дали имаш шанс или не.

TheBeliever
07-23-2012, 09:26
Няма такъв начин. Няма някаква магия, която да направиш, за да привлечеш хората към себе си. Бъди себе си и това е. Дръж се естествено и ако си допаднете - супер. Ако не - продължаваш напред. Към човек, който обичаш: ако не се познавате - запознаваш се. И процедурата отново е същата: сближаване, повече разговори и то ще се види дали имаш шанс или не.

Как грозно ми се наби в очите това "обичаш". Не може да обичаш някого, когото не познаваш. Не я развявайте така безразборно тази думичка. Харесване е едно, обичта е съвсем друга бира.


По темата: не можем да ти дадем безотказно работещ метод, защото не съществува такъв. Няма и "стъпка по стъпка" наръчник. Контактуваш с хората, показваш най-добрата си страна, и останалото зависи от тях.

thelover3
07-23-2012, 10:19
Мерси много за мненията, ще ми бъдат от полза.