PDA

View Full Version : Има ли от какво да се притеснявам ?



nicole_153
07-23-2012, 07:39
Добро утро на всички.
Изчетох доста и всякакви теми, но не намерих отговор на въпроса ми, затова и пускам темата. На 13.07 с приятелят ми правихме секс. На мен ми беше за втори път, болеше ме, не беше хубаво и за двамата ..както и да е. Въпросът ми е има ли от какво да се притеснявам защото го правихме без презерватив, но той дори не е свършвал. Може да ви се струва глупав въпроса ми, но трябваше да ми дойде на 20 а все още не е.

AnarchyBoy
07-23-2012, 07:53
Просто ти се е разместил цикъла , мисля че става при доста момичета (даже ако не при всички) когато загубят девственоста си :)

nqmaznacheniee
07-23-2012, 07:57
честито ви копеленце

Amore-Mio*
07-23-2012, 08:12
Нищо ти няма.

Не е свършвал в теб.

Иначе най - вероятно ти се е разместил цикъла. При мен също беше така след първия път - не се притеснявай.
И следващите пъти задължително с презерватив.

xXxPETYAxXx
07-23-2012, 11:05
Едва ли е станало нещо, но занапред си изчислявай овулацията и когато настъпи - с презерватив, за по-сигурно. Някой жени забременяват дето се вика "от нищото".

DragonLady
07-23-2012, 11:25
Нищо ти няма.

Не е свършвал в теб.

Иначе най - вероятно ти се е разместил цикъла. При мен също беше така след първия път - не се притеснявай.
И следващите пъти задължително с презерватив.

+1
Иначе споко аз редовно си го правя с моя без и без да пия хапчета, и да чукна на дърво нищо никога не е ставало.

nicole_153
07-23-2012, 15:10
Благодаря ви за мненията. И аз бях чела че е възможно да ми закъснява, но исках да съм сигурна.

DisappointedDreamer
07-23-2012, 16:18
+1
Иначе споко аз редовно си го правя с моя без и без да пия хапчета, и да чукна на дърво нищо никога не е ставало.

1. Няма нужда да казвам колко тъпо и безотоговрно е това.
2. Ужасно тъпо е да използваш израза "да чукам на дърво" в тоя случай. Като че ли да забременееш е най-лошото нещо на света. Нали сте сгодени с твоя? Нали ужасно много се обичате? Като забременееш ще си го гледате.

И ще се похвалиш във форума.

Иначе, авторке, методът с прекъснатия полов акт не трябва въобще да го изпитвате. По този начин може да забремеенеш от предеякулационната течност на приятеля си, особено когато си в овулация. Правете го винаги с презерватир, освен ако не искаш да дундуркаш бебе.

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 16:29
Иначе, авторке, методът с прекъснатия полов акт не трябва въобще да го изпитвате. По този начин може да забремеенеш от предеякулационната течност на приятеля си, особено когато си в овулация. Правете го винаги с презерватир, освен ако не искаш да дундуркаш бебе.

Точно,кратко и ясно.
+1 :)

Rebirthing
07-23-2012, 18:17
DisappointedDreamer, се е изразила достатъчно ясно. А още в началото на половия ви живот да го правите без презерватив...леле мале, ще се биете после по главите.

nicole_153
07-24-2012, 23:15
Тази сутрин си направих тест и беше отрицателен, но все още не ми е дошло ..

marilyn
07-25-2012, 15:22
Най-вероятно ти се е разместил цикъла като си си изгубила девствеността. Но не ви разбирам как сте толкова безотговорни да го правите без презерватив като после не можете да си понесете последствията.