PDA

View Full Version : Мислех,че см го забравила,но ...



ludata_doide_
07-23-2012, 08:53
Здравейте,
моята история не е мн дълга.Всичко започна в края на май месец,когато харесах едно момче от съседния клас,започнах постоянно да мисля за него,да търся начин да се срещаме уж случайно.Започнах постоянно да му се усмихвам по коридорите и накрая накарах един общ приятел да го води на кафе и аз уж случайно да мина оттам и да остана.Така и стана,два пъти пихме кафе и нещата след това сами си потръгнаха.Започнахме да се виждаме междучасията,след даскало се срещахме,беше ми мн хубаво.От самото начало,обаче аз знаех,че с него всичко ще приключи на 30.06,и си казвах да не се привързвам,да знам,че ще е до време.Целият юни месец мина прекрасно и аз неусетно се влюбих в него.Дойде края на учебната година,дойде и края на нашите по-близки отношения.На 30 вечерта за последен път му писах,че ще ми липсва лятото и той отвърна,че и аз на него ... мн не го вярвам,но както и да е.След като приключихме плаках ден-два и като че ли осъзнах,че няма смисъл,че всичко е приключило.Но от около седмица започнах отново постоянно да мисля за него,следя профила му във Фейсбук,но с него все се разминаваме и не мога да му пиша,липсват ми моментите ни заедно,липсва ми тръпката,когато знам,че ще го видя,липсва ми той ... От две.три вечери започнах да го сънувам ... Какво да правя,как да си го избия от главата,шанса дасме пак заедно от есента е 50-50 и се боя да се надявам ... а знам,че ако не си намеря момче,с което да бъда,с когото да го забравя,когато го видя на 15.09 отново ще го поискам и ако той не ми отвърне ще ми е мн мн ама мн тежко,да не говорим ако го видя с друга,тогава направо ще се срина ... Как бих могла да го забравя,има ли смисъмда се надявам,че от есента пак ще сме заедно ... Помогнете !!!

TheBeliever
07-23-2012, 08:55
И защо "всичко приключва на 30.06"?

ludata_doide_
07-23-2012, 09:01
ами ние сме от различни градове,смисъл аз см от град Х,момчето и от град У и учим в град Z и двамата пътуваме до даскало,а сега лятото сме си в родните градове,а те са далеч един от друг,затова всичко беше до 30.06,докато ходехме на даскало.

TheBeliever
07-23-2012, 09:05
Ами за вас телефони и интернет няма ли? Чувате се, уговаряте си среща и готово. Щом можете през учебната година да пътувате до град Z ще можете и през ваканцията. Не е било необходимо да минавате през тези драми.

Сега вече сигурно е късно, де. Но не ти пречи да опиташ да се свържеш с него и да измислите заедно решение на проблема.

Amore-Mio*
07-23-2012, 09:09
^ Съгласна съм.
Ако я има тръпката и желанието - нищо не е безсмислено. Пробвай! Звънни му , уговорете си и се вижте. И ако нещата са такива, каквито са били до 30 юни, то така може да го правите до края на ваканцията и да започнете да се виждате на даскало.

Пробвай.
Но не се отказвай, докато не си опитала-

xXxPETYAxXx
07-23-2012, 10:48
1)Аз пък мисля, че ако ти на него му липсваше, щеше най-малкото да ти пише. Какво като не се засичате във ФБ, сякаш няма опция да изпрати съобщение?! Ако искаше, щеше да намери време за теб!
2)Ако пък е някакъв срамежлив и смяташ, че просто не иска да пише пръв(примерно си мисли, че досажда), защо ти не му пратиш някое съобщение, не му звъннеш?!?!?!

Ама - още си държа на 1)!!!

ludata_doide_
07-23-2012, 10:56
аз също мисля,че той изобщо не се сеща за мене ;( ... точно от това ми е гадно,ме през учебната година,ако аз не см го забравила,а той мене да,ще ми е още по-гадно от сега ... ето затова искам да го забравя ....

samotebsamoteb
07-23-2012, 11:50
Според мен лятото ви дава възможност да си докажете колко наистина се интересувате един от друг , в тази ситуация можеш да го потърсиш да му се обадиш , най - малкото да се държиш с него приятелски , времето ще мине бързо , може да няма как да те потърси или нещо подобно , но ако ти имаш възможност да го потърсиш защо не го правиш ? Предприеми някакво действие , ако пък не се получи нищо се огледай за някой друг с когото да опиташ , старо гадже се забравя с ново . Може да остане само приятели , лято е забравлявай се . Обади му се или му пиши , поинтересувай се какво се случва с него : )

Teri __
07-23-2012, 13:03
така запозната съм с тези връзки училищни връзки така въпроса ми е през този месец само на зарибяване ли карахте или и нещо повече пиши му но за да избегнеш нараняване прави се и на леко недостъпна кажи му ,че забавляваш намекни му леко ,че училището скоро наближава поздрави го с някоя песен негова любима докато си пишете прати му някой мръсен цитат винаги от такава невинна да я наречем връзка може да се започне флирт отново и отново

ludata_doide_
07-23-2012, 13:28
Ами зарибявахме през този един месец,но не само ... смис не сме си казали,че ходим,но излизахме,целувахме се,писахме си,горе-долу ходене си беше ... Проблемът е,че момчето попринцип не си пада по връзките,аа само по флиртовете,тъпото е,че аз го знаех и тръгнах в началото и аз само да флиртувам,ноо се привързах прекалено.Страх ме е,че ако мупиша няма да ми отговори и ддз тогава ще се сдухам още повече,но пък ако ми отговори поне малко ще се успокоя предполагам.Той знае,че аз см здраво хлътнала и въпреки това не ме търси ... нищо ...

thelover3
07-23-2012, 16:00
Да, но сега се питаш:"ако го потърся, ако ми отговори, какво тогава?". Няма как да знаеш това, ако не опиташ. Моят съвет е да опиташ, но се дръж приятелски поне в началото. Ако и той прояви някакъв интерес-супер, ако не-поне ще знаеш, че си опитала. Успех :)

DisappointedDreamer
07-23-2012, 16:28
Ми другия път няма да се хващаш с момчета, които искат само флирт, докато ти искаш нещо сериозно като връзка. Така няма да има сълзи и неиздухани сополи от твоя страна, както и други сълзливи истории.
Иначе, послушай съвета на ДъБеливър. Нищо не губиш като му звъннеш и го питаш дали иска да се срещнете.

Teri __
07-25-2012, 20:50
след като знае не му пиши даже постъпва добре дава ти възможност да го забравиш ако ти пише ще ти даде надежди и после ще страдаш явно държи на теб повечето момчета зарибяват се и нараняват много момичета и се зарибяват с много но след като не ти пише явно иска да го забравиш остана още малко на 15 го поздрави заговори го но без да показваш чувствата си може всичко да е по добре и даже и да разбереш , че си го и преодоляла както стана и с мен в 8 клас харесвах едно момче 4 годни и си мислех че още го хр но го опознах и като видях сама разбрах че съм се залъгвала зарибявай се с други никой не те спира може даже гадже да си хваниш живей на макс не мисли за някой който не ти пише може даже и да се прави на интересен или недостъпен

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 14:53
1.Страх ме е,че ако му пиша няма да ми отговори и ддз тогава ще се сдухам още повече,но пък ако ми отговори поне малко ще се успокоя предполагам.

2.Той знае,че аз см здраво хлътнала и въпреки това не ме търси ... нищо ...

В НО2 се състои отговорът на въпроса ти,но явно теб те е страх да го признаеш сама пред себе си...

Ако му пишеш,сама ще се убедиш в това и ще престанеш да се самозалъгваш...

Dark_angel_s
07-26-2012, 15:28
1)Аз пък мисля, че ако ти на него му липсваше, щеше най-малкото да ти пише. Какво като не се засичате във ФБ, сякаш няма опция да изпрати съобщение?! Ако искаше, щеше да намери време за теб!
2)Ако пък е някакъв срамежлив и смяташ, че просто не иска да пише пръв(примерно си мисли, че досажда), защо ти не му пратиш някое съобщение, не му звъннеш?!?!?!

Ама - още си държа на 1)!!! Подкрепям мнението...А има възможност за него това м/у вас да е билo временно увлечение и сега да не очаква от теб нищо. :/