PDA

View Full Version : Рядка коса при момче ?



stone4
07-23-2012, 10:20
Здравейте, на 18 години съм , но съм забелязал ,че косата ми е рядка по цялото теме , значи баща ми и той е бил така , но сега е темето му е плешиво :Д .. значи бих искал да ми дадете съвет как да процедирам , има ли и други момчета с моя проблем въпреки ,че в момента не е толкова страшно положението , но все пак .. какво мога да направя ? А нали не е гарантирано,че и баща ми като е плешив и аз след време да оплешивея?

dimitar_ak
07-23-2012, 10:54
И този е с рядка коса, но всичките ми познати от женски пол веднага биха го изнасилили, ако го мернат. Я да не ти пука. Просто се подстригвай късо.

http://static1.purepeople.com/articles/2/17/67/2/@/89096-jason-statham-637x0-1.jpg

stone4
07-23-2012, 11:11
ДА,пука ми щом пиша темата значи има някакво значение за мен ,не искам на 20 години да съм плешив , ако знаеш нещо по въпроса ще се радвам :)

dimitar_ak
07-23-2012, 12:28
Аз защото съм минал по твоя път и за това те посъветвах да не ти пука. Косата ми почна да оредява още на 19 и го забелязах в казармата. Там си ходих с бръсната глава уж за да сгъсти косъма, ама вятър работа. Има и куп препарати от типа "преди-след", които нямат никакъв ефект. Решението ти е или като мен да се чувстваш добре такъв какъвто си или да си събереш парички (няколко хилядарки) и да си имплантираш коса след като оплешивееш.

PS: Цените май са около 1-2 евро на косъм.