PDA

View Full Version : Горещият КЪТ



Страници : [1] 2 3 4

machoka
07-23-2012, 14:10
Здравейте и добре дошли в бардак-клубчето 'горещият кът при бай мачок0'. Тва е пряка конкуренция на темите 'горещия стол', но с обърната функция - тук един (уви, това съм а3) човек задава въпроси, а сядащите се сменят през всеки 5 въпроса. Ето как протича..

сега някой трябва да каже, че иска да седне при мен за горещо интервю (мухах), при което следват 5 въпроса, на които трябва само той да отговоря. След зададен 5-и въпрос, който е отворил темата в момента се записва за участие и казва 'аз съм следващият', съответно той ще отговаря на следващите 5 въпроса. Така, като видите че има зададен 5-ти въпрос (независимо дали е отговорено или още не е), ако искаш да си следващия, пусни пост за това.

И така, кой се престрашава първи да го разнищя))

ЗАБРАНЕНИ ВЪПРОСИ НЯМА!

ако някой откаже да отговори, ще последват санкции, според пола! ;Д

п.с. няма ограничения мъже/жени, малки/големи, черни-бели..

п.с. 2 въпросите може да са предимно сексуални заради раздела, НО не само.

UltraBlue
07-23-2012, 14:20
Аз се престрашавам :)

machoka
07-23-2012, 14:20
добре, поясняващ въпрос извън протокола, понеже не те знам - пол и години?

prosto_chovek
07-23-2012, 14:20
аз сядам :)

п.с 3 отговора в една и съща минута, значи аз съм после :D :)

machoka
07-23-2012, 14:21
аз сядам :)

ти ше следиш за въпрос номер 5 и тогава ако си наоколо ше се запишеш)

UltraBlue
07-23-2012, 14:21
18 мъж

machoka
07-23-2012, 14:25
НО1

с колко момичета си правил секс? на колко е била най-малката и най-голямата? от колко време си със сегашната си жена, ако има такава?

UltraBlue
07-23-2012, 14:27
С две,най-малката на 14 най-голямата на 16,от година и половина.

machoka
07-23-2012, 14:28
Какво ще ми разкажеш за настоящата си приятелка? Тя коя от двете е "малката" или "голямата".. доволен ли си от секса с нея, какво и куца? А какво на теб?

UltraBlue
07-23-2012, 14:30
Ми :Д запознахме се в фейсбук..от моето даскало е,голямата,да доволен съм от начало беше зле ама сега се е научила вече :Д , да бъде от горе хаха , бързо се изморявам ;д

machoka
07-23-2012, 14:33
НО3

е раздуй какво и беше зле. Как е с френската, изпълнява ли ти желанията, дърпа ли се за нещо, което искаш, а тя не. Правили ли сте повече от 3 тека? Какво искаш да направиш с нея, което те е срам да я помолиш да изпълни?

UltraBlue
07-23-2012, 14:35
Ми беше зле когато беше от горе,с френската е супер,изпълнява ми желанията освен когато ми е сърдита хаха,дърпа се за анален,да рекорда ми е 5,няма такова нещо аз говоря с нея съвсем откровено и не крия нищо както и тя.

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 14:36
Записвам се след @prosto_chovek :D Или трябва да се надпреварваме с него-кой превари,той завари? :D :D

machoka
07-23-2012, 14:37
Записвам се след @prosto_chovek :D Или трябва да се надпреварваме с него-кой превари,той завари? :D :D

тва не е заведение, да си правите резервациии .. който свари след мой пост с въпрос НО5, той е 'късметлията' :D

machoka
07-23-2012, 14:46
NO4

заглеждаш ли се по други дългокраки мацоранки? искало ли ти се е да преспиш с друга за една вечер само, при положение че твойта няма да разбере? какво му е лошото на това, ако е само за една вечер и тя (другата) го знае? ще се навиеш ли на тройка с твойта и друго момче, ако после правите тройка с друго момиче?

UltraBlue
07-23-2012, 14:49
От време на време,Не имал съм много възможности но никога не съм го правил,ами ако има любов..както е в този случай няма смисъл от изневяра,За първото съм съгласен но поради втората част от сделката..ТВЪРДО НЕ :Д

machoka
07-23-2012, 15:06
NO5
Какво трябва да направиш, за да станеш мааалко по-добър човек от това, което си в момента? Какво трябва да промениш, да подобриш)

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 15:06
Записвам се :D

prosto_chovek
07-23-2012, 15:07
ти да не го дебна :D :)

machoka
07-23-2012, 15:09
Добреее Русокоска е следващата :D

UltraBlue
07-23-2012, 15:10
Може би да си овладявам нервите и злобата по лесно за да няма такива случки ;д

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 15:14
ти да не го дебна :D :)

Малко :D

ledenakrasota
07-23-2012, 15:14
Много сте скучни. :(

machoka
07-23-2012, 15:21
добреее, благодарим на ултрасите и започваме с русокоските ;П

НО1
квооо стаа с момчетата? сваляш ли ги, те свалят ли те, как си по купоните - по-разкрепостена, повече консерва.. играеш ли на шише? целуваш ли се добре

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 15:30
Това бяха цели 6 въпроса в едно :D
Имам си сериозен приятел от 4 години и половина затова не свалям чужди мъже.
Иначе се случва понякога те да ме свалят,но остават разочаровани :D
Не ходя много по купони,излизам от време на време така-за разнообразие и се държа напълно нормално-пия съвсем малко,колкото за подгряване и развързване на езика и се забавлявам,без да се хвърлям по чуждо.
Не съм я играла тази игра с години,мина ми времето вече :D
Нямала съм оплаквания по този въпрос,мисля,че се справям много добре ;)

machoka
07-23-2012, 15:34
НО2

добреее а какво ще ми кажеш ти за приятелят си? с какво се занимава, на колко години е, добре ли прави секс, какво му липсва в леглото и в какво е превъзходен, какво искаш от него още мааалко, което не ти достига в него. Имате ли си любима поза, коя е тя?

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 15:42
На почти 20 години е,занимава се любителски с компютри,много му се отдават разни програми,игри,хардуер и пр.,все неща с логическо мислене.Също така му се отдават и шофирането и секса,ама не едновременно :D За мен е превъзходен във всяко нещо,което прави,защото е с любов и внимание,а това е много по-важно и по-задоволяващо за една жена във всяко отношение.Нещата,които бих искала повече от него не са на сексуална основа,ако това беше подтекста на въпроса.Бих искала понякога да е малко по-малък инат и да има повече цели и стремежи в живота.Не си пада изобщо по ученето,което не е болка за умиране,но искам да е малко по-отговорен в това отношение. А относно любима поза...май нямаме такава,както дойде за момента,трябва да има разнообразие :)

machoka
07-23-2012, 15:47
НО3

мхм, а ти какъв човек си? кое те вбесява, на какво се радваш, кое толерираш и кое заклеймяваш? Имаш ли притеснения за нещо, което ти предстои? Какво искаш да постигнеш в живота, кое е твоята цел МАКСИМУМ, което да извлечеш като опит, преживявания. Как се виждаш след 20 години?

Irti
07-23-2012, 15:55
Пускам глас, че искам да съм следващ.

ПС: Но през деня г/д ме няма и вечерите, ако съм на работа, но ще мога да отговарям. Снимка, име и такива работи не давам, защото е по-добре никой да не ме знае, ако твърде много искаш ще ти пратя на ЛС.

ПС2: Само ти ли задаваш въпросите?

: )

prosto_chovek
07-23-2012, 15:59
е, нали не ставаше със запазване на ред, иначе аз трябва да съм следващ. Става само като русокоска - седиш и дебнеш мачока да пусне номер 5 :D като комсомолци пред магазин за сладолед :D :)

Irti
07-23-2012, 16:11
Че аз къде съм казал, че ще сядам веднага?

Записах се.

Нищо няма да дебна. Той ще каже кога.

Няма да ти открадна въпросите.

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 16:11
Позитивен,с демократично мислене,гледащ от двете страни на монетата,ценящ малките жестове,любовта,приятелств ото и семейните ценности.Радвам се,когато виждам тези и още много неща,за които в момента не се сещам,около мен.Вбесявам се само за сериозни неща,за които съм много убедена,че съм права,а насреща имам коне с капаци,които знаят само своето и не признават ничие друго мнение.Не може да се каже,че заклеймявам нещо,но има неща,които не мога да понасям-лицемерието,лъжата,изневяр ата,злобата,завистта.
В живота си искам след 2 години да запиша второ висше Психология,за да бъда по-добър човек,по-добър финансист,да познавам повече себе си и околните и да помагам,както на тях,така и на себе си.След това се надявам да имам хубава работа,да бъда с човека,когото обичам(надявам се,че и след няколко години ще сме заедни и ще бъдем щастливи,както сега) и да имам семейство и деца с него.А след 20 години няма как да кажа как се виждам,защото човек никога не знае какво му предстои и как ще се стече животът му. :)

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 17:15
Горещият кът започна да изстива... :D

Зайче..
07-23-2012, 17:22
Горещият кът започна да изстива... :D

'щото мачока изчезна нещо :д

бтв аз не може да "съм" на горещия кът, защото не съм праЙла секс, нали, или пак може? 8-)

ShtrudeL
07-23-2012, 17:26
'щото мачока изчезна нещо :д

бтв аз не може да "съм" на горещия кът, защото не съм праЙла секс, нали, или пак може? 8-)

Т'ва не пречи да те пита какво мислиш за нещо си примерно..
Интересно е след време като пораснеш и си спомниш какви абсурдни мисли си имал за нещата, които правиш сега.

machoka
07-24-2012, 08:58
Изстива изстивааа, ама ще го сгорещим, батко имаше малко работа, днес и тия дни ще е по-активен и ще ви разкости ;P

Zarity
07-24-2012, 10:19
Тука разпитващия менти,задава по 200 въпроса ама на 5 поста.Кво е тва отношение?

prosto_chovek
07-24-2012, 10:20
явно има предвид 5 поста :)

marilyn
07-24-2012, 10:25
Искам и аз, искам и аз!

PyCoKoCkA93
07-24-2012, 11:18
Чакам въпрос Номер 4 :)

machoka
07-24-2012, 12:27
НО4

какво мислиш за външността на човек? До каква степен тя е определяща за щастието/нещастието на човек, въобще по какъв начин се отразява на живота му? Има ли грозни хора? Ако даден човек е супер 'пич', но според нашите разбирания не е готин външно, трябва ли да направим 'компромис'? Ти как приемаш себе си в това отношение? По-скоро със самочувствието на яка пичка или по-скоро не харесваш някои неща у себе си и това те притеснява?

Въобще, до каква степен окото определя съдбите ни..

PyCoKoCkA93
07-24-2012, 12:40
За съжаление живеем в свят,където външността се взима за определящ фактор,а другите,истинските ценности и качества остават незабелязани и на заден план.За да те оценят вътрешно,трябва да имаш хубава обвивка,което не всеки може да си позволи.Ще дам пример със себе си.Никак не съм слаба,имам над закръглените форми и какво от това?Това не ме прави по-лош човек от някой с перфектно тяло и липса на мозъчни гънки.Харесвам се такава,каквато съм и това не ми пречи по никакъв начин в живота.Гледам над нещата и подминавам злобните коментари,защото не приемам мнение на хора,които с нищо не ме превъзхождат.А за градивна критика винаги съм отворена.Лошото е,когато човек се поддаде на общоприетите норми и започне да се комплексира и да се подценява,защото някой е решил,че красотата е най-важния критерий.Разбира се,има неща,които не харесвам у себе си,старая се да ги променя,доколкото мога,но заради самата себе си,а не защото обществото или еди-кой си ми го е наложил.За мен има грозни хора,но само вътрешно.Колкото и зле да изглеждаш,ако имаш необходимите качества,силна воля,дух и желание за живот,ти ще бъдеш много по-красив от много други.Защото красотата не се крие само във физическото,а в нравственото и духовното у човека.

machoka
07-24-2012, 12:54
NO5
Какво ще пожелаеш на всичките си 'врагове', или иначе казано недоброжелатели? Какво е твоето послание към тях!

ledenakrasota
07-24-2012, 12:55
Пу за мене следващите въпроси! :D

machoka
07-24-2012, 12:56
ама, че си бърза :D

ledenakrasota
07-24-2012, 12:56
Късмет :D

DisappointedDreamer
07-24-2012, 13:11
.....

За да иска даден човек да те опознае вътрешно, ти трябва по някакъв начин да го впечатлиш външно. Винаги е било така.
А и слабите и стегнати момичета/момчета не винаги са с малко или никакви мозъчни гънки.

Съжалявам, че се намесих. ^^

PyCoKoCkA93
07-24-2012, 13:29
"Бъдете добри не в това,което правите СРЕЩУ някого,а в това,което правите ЗА някого." :)

Успех на следващите :D

machoka
07-24-2012, 13:43
Благодирим за адекватните отговори и трезвото участие, и скачаме към мишинка с въпрос:

НО1
какъв е тоя мишок, дето го имаш, защо го имаш, как го имаш, нема ли да го сготвиш най-накра? Обичаш ли мишоци, кои домашни любимци най-ти допадат и защо? Обичаш ли животните като цяло? Тогава защо ядеш месо и използваш козметични продукти? ТОва не е ли двоен стандарт? ТИ двулична ли си? Това влияе ли ти и в отношението с околните?? Усмихваш ли се пред някой, чиито врат ти идва да извиеш? Това ли е правилната стратегия, или да си казваме всичко в очите директНО??

babity
07-24-2012, 14:09
Коварник!

ledenakrasota
07-24-2012, 14:47
Пак ли изпуснах бе?! пфф :D

machoka
07-24-2012, 16:21
изпусна да си отговориш на въпроса :D

ledenakrasota
07-24-2012, 16:42
изпусна да си отговориш на въпроса :D

Не знаех, че се казвам мишинка. Не разбрах. Аз имам морско свинче. Розетка е. Казва се Лео и е на 3г. Много харесвам животните. Нямам условията за любимите ми породи кучета и си взех нещо по-мъничко. Обичам хъскита, голдън ретривър, лабрадор, зайчета, прасенца. От котетата обожавам персийките и сиамките и,и,и,и,и,и,,и.... Защо да не папкам месо и да не използвам козметика? :D Не, аз, а учените да си сменят опитните мишки. :) С думите всеки може да си играе и да казва кое е и кое не двоен стандарт, стига да е достатъчно убедителен като в съдебната зала. :)
Аз винаги си казвам истината в очите. Така са ме учили и се оказа доста грешно. Понякога е излишно. Няма смисъл, дори да се занимаваш, да се обясняваш.
Усмивката е моя грим. Някой някога е казал, че който се усмихва, вместо да беснее, винаги излиза по-силния. :) Усмивката провокира и оставя врага ти в недоумение какво си мислиш. Като един щит е. Много е важно да извира от сърцето. Усмихнатите хора са тези, които най-много страдат, но дори в трудни моменти са усмихнати. Това е така, защото са се сблъскали с много трудности, но са ги преодолели. Научили са важните неща от живота, да ценят малките, защото те са големите. Научили са колко е излишно да се ядосваш за глупости, да обръщаш внимание на лошите приказки по твой адрес и прочие.
Безразличието е най- добрия урок за врага. Много хора са ме наранявали, но аз съм си била виновната, защото съм се доверила на неподходящите хора. Отчитам си грешката и продължавам напред. Когато са ти безразлични, няма как да те засегнат и да искат. :)

AlokiNn
07-24-2012, 16:51
Ще чакам за място когато мога и после ще го продам - които иска да пише :D

Irti
07-24-2012, 17:52
Мачок, това само за жени ли е? Хвани ми отговори на въпросите да те еба в синигерчето. Пренебрегваш клиентите си. :(

machoka
07-24-2012, 17:54
^^ брат, ти не прочете ли първият пост, или не ти стигна коефициента да го разбереш?

Irti
07-24-2012, 17:58
Аз го прочетох, ама ми стана интересно, че и на другите въпроси не ме врътна.

Пък и този просто човек не беше ли преди нея?

:)

machoka
07-24-2012, 18:00
НО2:

попадаме в ситуация, в която много те кефи дадено момче, а то сякаш не ти обръща голямо внимание. Какво правиш, за да го спечелиш? Правиш ли всъщност нещо? ПО-скоро се дърпаш и се правиш на недостъпна, или поемаш активната страна? Ами ако иска повече секс, ще започнеш ли така връзката си с него? Ами ако всъщност е олигофрен/дребен престъпник/жиголо/овчар, но все пак СТРАШНО МНОГО искаш да си с него, това проблем ли е? ЛЕсно ли ще преодолееш факта, че няма да ти е лесно с него, но все пак го желаеш? Каква е стратегията ти за плячкосване?

machoka
07-24-2012, 18:00
Аз го прочетох, ама ми стана интересно, че и на другите въпроси не ме врътна.

Пък и този просто човек не беше ли преди нея?

:)

отговорих си на въпроса)

prosto_chovek
07-24-2012, 18:03
Аз го прочетох, ама ми стана интересно, че и на другите въпроси не ме врътна.

Пък и този просто човек не беше ли преди нея?

:)

не бях, тя дебнеше :D :)

ledenakrasota
07-24-2012, 18:15
НО2:

Какво правиш, за да го спечелиш? - Просто се пробвам. Имам проблем със споделянето на чувствата. Каквито и да било, дори да кажа "Харесвам те", защото ме е страх от отхвърляне. :(
Правиш ли всъщност нещо? - Да!
ПО-скоро се дърпаш и се правиш на недостъпна, или поемаш активната страна? - И двете. Зависи от ситуацията.
Ами ако иска повече секс, ще започнеш ли така връзката си с него? - Че кой не иска повече секс?! ;d
Ами ако всъщност е олигофрен/дребен престъпник/жиголо/овчар, но все пак СТРАШНО МНОГО искаш да си с него, това проблем ли е? - Не си падам по олигофрени. За човек се съди по постъпките. Аз самата съм доста...първо трябва да опозная човека, ако първите 15 мин. не съм го разгадала. :)
ЛЕсно ли ще преодолееш факта, че няма да ти е лесно с него, но все пак го желаеш? - В този живот няма нищо лесно. Винаги е трудно двама души, които се обичат и са с тежки характери, примерно да си паснат. С разбиране, компромиси и търпение всичко може да се оправи.
Каква е стратегията ти за плячкосване?- аааааа :D:D:D:D:D тайна. ;)

:)

machoka
07-24-2012, 18:20
НО3:
говорим за теб: прашка, боксер или онова подобие на гащи - бикините? тампон или превръзка? сутиен или без, когато е възможно според сезона? е/депилатор, маска или самобръсначка за краката? девствен с мустачки и седми диоптър или мускулест анабол с тъпа физиономия и прост като ланшните ми цървули? (в леглото, ако ти опрат пистолет в главата и трябва да избираш) ;

НО3 а) а какво за чорапките - късички до глезените от чорапогащна материя, пак такъв размер ама шарени еластични, дълги чорапогащни до колената или същите, ама еластични, над колената с жартиери? какви предпочиташ в най-общия случай, без някаква конкретика на повода?

ledenakrasota
07-24-2012, 18:33
НО3:
говорим за теб: прашка, боксер или онова подобие на гащи - бикините? - И трите.
тампон или превръзка? Превръзка. Какъв е този въпрос, Васе? (Ако се чудиш кое да използваш, не се притеснявай а питаш. :D )
сутиен или без, когато е възможно според сезона? - Лятото ходя без в нас. Само навън си слагам, защото ме е срам.
е/депилатор, маска или самобръсначка за краката? - Депилатоарът е като бръсненето. :? Аз редувам кола маска с епилатор.
девствен с мустачки и седми диоптър или мускулест анабол с тъпа физиономия и прост като ланшните ми цървули? (в леглото, ако ти опрат пистолет в главата и трябва да избираш) - Двете крайности е тъпо. ;D Ако ми опрат пистолет на задна и се възбудя, бедна им е фантазията. :D Ако не желая нищо, знам и как а се измъкна. 8)

НО3 а) а какво за чорапките - късички до глезените от чорапогащна материя, пак такъв размер ама шарени еластични, дълги чорапогащни до колената или същите, ама еластични, над колената с жартиери? какви предпочиташ в най-общия случай, без някаква конкретика на повода? - Еластичните над коляното с дантелка (цък (http://www.bulbel.bg/Image-AKMJUJHPYFL129074191568555000.jpg-280,400.jpg))и такива с жартиери.

:)

ShtrudeL
07-24-2012, 19:02
ewewwwwww <3 чорапИти <3

machoka
07-24-2012, 19:52
НО4:

Какво е изкуството за теб като явление? Какво ти дава то? Търсиш ли нещо у него, или го консумираш такова, каквото ти се предлага, по-скоро за релакс и пълнеж на окото? Какъв трябва да бъде един творец? По-скоро да изразява себе си, без значение на публиката му, или изкуството е за хората, за ТЕХНИТЕ нужди и трябва да се създава за ТЯХ, а не да служи за себеизразяване? Коя епоха е тази, която те впечатлява с характерностите си? В кой свят би искала да се озовеш и как по-точно се представяш в него?

ест тук говорим всеобхватно, по-скоро в исторически контекст, а не за конкретна муза.

ledenakrasota
07-24-2012, 20:10
НО4:

Какво е изкуството за теб като явление? - Начин на живот. За някои хора е религия.
Какво ти дава то?- Всичко.
Търсиш ли нещо у него, или го консумираш такова, каквото ти се предлага, по-скоро за релакс и пълнеж на окото? -Няма как да ми пълни окото, защото аз го възприемам с душата. Храна за душата ми е. Ако ме попитат нещо, ми е трудно да го обясня. По-лесно е да се покаже. :)
Какъв трябва да бъде един творец? -Творец.
По-скоро да изразява себе си, без значение на публиката му, или изкуството е за хората, за ТЕХНИТЕ нужди и трябва да се създава за ТЯХ, а не да служи за себеизразяване? - Нещата са свързани. Изразяваш себе си, ти си човек като останалите. Създал си го по някаква причина, макар и несъзнателно. На подсъзнателно ниво си има обяснение, ако не знаеш защо в момента. Следователно изразява нещо твое. :) Кой как ще го възприеме е друг въпрос.
Коя епоха е тази, която те впечатлява с характерностите си? - Барок, Виенската класика. Тъмните векове не ме блазнят. Тук малко ще разширя, защото се интересувам от древни култури. :D От "История на изкуствата", която така и не изучихме като хората, но имам удоволствието да го правя сама, харесвам китайската, персийската, индийската, египетската, майската, ацтекската, минойската, елинската, римската. Все нещо ще изпусна...
В кой свят би искала да се озовеш и как по-точно се представяш в него? - Египет- Клеопатра, Нефертити, Рамзес. Обожавам историята на Египет. Интересна ми е първата жена фараон. Леонардо да Винчи, Влад Цепеш Дракула. Интересно ми е дали наистина е бил с българско съзнание. :) Атлантида. На много места бих искала да бъда. ;d

ест тук говорим всеобхватно, по-скоро в исторически контекст, а не за конкретна муза.


:)

machoka
07-24-2012, 20:12
NO5

Кажи ми най-голямата си мечта или цел в дългосрочен план и как смяташ да я постигнеш. По-подробно, в детайли) Нещо като бизнес план, ама в житейски аспект ;P

благодаря за участието))

Зайче..
07-24-2012, 20:13
аззз, искам аз :lol:
така де, аз да съм следващата :D

machoka
07-24-2012, 20:14
зайче, здрааааааасти! (twistedface)

Зайче..
07-24-2012, 20:15
ахаха здрастии 8-)

machoka
07-24-2012, 20:18
Един контролен въпрос, на колко си години и в България ли живееш )

но няма да започнем преди да прочетем какво ще ни напише В. )

Зайче..
07-24-2012, 20:20
септември ще стана на 14 годинки. ии да, в България живея. =)

ledenakrasota
07-24-2012, 20:21
NO5

Кажи ми най-голямата си мечта или цел в дългосрочен план и как смяташ да я постигнеш. По-подробно, в детайли) Нещо като бизнес план, ама в житейски аспект ;P

благодаря за участието))

Старая се да няма такъв, защото са 1000 и искам всичко. Гледам да живея в настоящето. :D Да завърша, да се занимавам с това, което ми пасва най-добре. Да посетя местата, които обичам и харесвам. Да бъда щастлива. Да работя върху себе си. Едно хубаво семейство и верни приятели, си пожелавам. Всичките ми близки да са живи и здрави. Да се чувствам пълноценна и доволна от живота. Да не съжалявам за нищо. Когато стана бабичка, ако доживея, да има какво да разказвам. :D Да си имам приятен и уютен дом. Да съм силна, че е пълно със злоби и да намеря най-подходящото човече за себе си. :) Да съм независима. Да се науча да готвя всякаква кухня. Да радвам хората. Повече креативност. Да довърша най-после някоя композиция. Да засадя дръвче. Това се сещам за сега. :)

моля! :)

SunRiseIv
07-24-2012, 20:27
аз да съм следващата :Д

Зайче..
07-24-2012, 20:30
аз да съм следващата :Д

е да ама съм аз 8-)

bloodyF
07-24-2012, 21:53
И яко ли се кефиш/

granger
07-24-2012, 21:55
Ъ, Зайче,нали не си прайла секс ма,мацо? Или Мачока няма да те пита шекши въпроси?

bloodyF
07-24-2012, 21:56
е ,те в другата тема викат ,че са правили анален и орален,ама са девствени,тей че няма да се учудя,ако...

Зайче..
07-25-2012, 07:02
тя не е оборотна колкото вас и не може да отговаря на въпроси ли..

явно да :lol:

bloodyF мноо се кефя, напрао няма накъдеее ахахахаха :lol:

granger като ще се заяждаш поне да беше погледнала щрудел какво ми беше отговорила..

боже, боже.....

bloodyF
07-25-2012, 07:09
не споменавай името Господне напразно
ми в раздел 'секс', тема в раздела, която предполага ,че ще се питат секси въпроси не знам къде се намърдА, ама да бе при нас е така - видяла жабата, че подковават коня, и тя вдигнала крака..

Зайче..
07-25-2012, 07:11
човек, много си дразнеща, честно.
прочети цялата тема и тогава си отваряй огромната уста.
и бтв спирам да ти отговарям, 'щото ме твариш супер много.
чааааааааааао :lol:

DisappointedDreamer
07-25-2012, 07:15
Няма да е интересно.
Не случайно се казва горещия кът. Предполага се да отговаряш на въпроси за вагинален секс, видове оргазми, анален секс, френска любов, и т.н.

don't say anything.
07-25-2012, 07:20
:D ...........................

bloodyF
07-25-2012, 07:22
човек, много си дразнеща, честно.
прочети цялата тема и тогава си отваряй огромната уста.
и бтв спирам да ти отговарям, 'щото ме твариш супер много.
чааааааааааао :lol:


благодаря :-)
и това , че щруди ти е написала ,че могло-голяма работа
ти на теория, ако щеш може и Джена Джеймисън да си, ама практиката ти куца (И СЛАВА БОГУ!!!!!) и смисъл няма


както и да е, няма да пиша повече и аз

granger
07-25-2012, 08:37
Зайче,много добре знаеш,че не се заяждам,а питам като човек. Ако на теб така ти изнася - ок. Приеми го като заяждане,аз бях останала с впечатлението ,че си девствена, а не забелязах мачока да ги много въпроси извън темата секс. Та интересно ми е какво ще кажеш просто.

don't say anything.
07-25-2012, 09:09
Ще каже '' днес си боядисах косата в черно и съм МНОГО щастливаа ''
или к'во беше '' кое ми е изкуствено, само ноктитиии и косътъъ ми е боядисана '' , вече забравих к'ва й беше точната реплика :D:D

Зайче..
07-25-2012, 09:14
мне, просто вие след всеки мой пост се чудете за какво да се заядете, а претендирате, че сте много големи и много знаещи и можещи вече..
тцтцтц

granger
07-25-2012, 09:22
Пак ти казвам,не съм се заяла. Стана ми интересно как би могла да отговориш на въпросите.

ledenakrasota
07-25-2012, 09:27
Това дали мачока ще я пита нещо въобще не ви засяга, нито дали е девствена. Наистина е глупаво, дори да се занимавате, а после да кажете, че спирате. :) Ако е девствена, защо да не пише в този раздел. Вие не сте ли били на 14?! Не отива на по-големи да говорят така на по-малка. Това прави впечатление, а тя добре се защитава. Лично мнение. Не съм привърженик на нито една от страните. Просто се замислете как изглеждате отстрани. :?

Oy7ofCon7roL
07-25-2012, 10:06
Ей изпокарахте селото начи :(

babity
07-25-2012, 10:16
Мачока пак ви гледа сеира отнякъде :D

AlokiNn
07-25-2012, 10:40
В тоя раздел.. каквото и да попиташ ще ти кажат нормалното... Ако ти се ебе на 14 не си добре ако не си се ебал на 20 не си добре... Мъжете искат да ебат някоя в гъза ама като видят тука някоя дето пише ,че се ебе край.. най-ненормалното нещо е това.. Квото и да стане тук няма да го гледат хората от форума добре.. Влизам от време на време да видя как се развива форума ама от 2 години насам никъв прогрес

babity
07-25-2012, 10:58
Блъдито традиционно е по - остра в изказванията си, ама Грейнджър на какво ви пречи, не разбирам....

cyclops
07-25-2012, 11:10
Ейй как оспамихте темата само 8-) Мачока вярвам, че ще прецени кой е подходящ и кой не. Освен това интересни въпроси могат да се зададат и на 14 годишни. :)

granger
07-25-2012, 11:11
Ми и аз не знам кво толкова казах,ама нейсе :lol:
Аре верно оспамихме темата, Мачока да идва и да си задава въпросите,че ми стана интересна темата.

AlokiNn
07-25-2012, 11:21
https://www.youtube.com/watch?v=-a-1eyQ2CDY

ShtrudeL
07-25-2012, 11:47
awwww ама сте като кокошки в кокошарник всичките :о
(без да се засягате)

dirtyyy
07-25-2012, 12:30
Ама и на мен ми се сяда..какво правите?

ShtrudeL
07-25-2012, 12:33
Ама и на мен ми се сяда..какво правите?

чакаш мачолини да си зададе 5тия въпрос и казваш, че ти се сяда тогава ^^

dirtyyy
07-25-2012, 13:19
8-)
никога не можеш да си сигурен..

Зайче..
07-25-2012, 14:05
оф, къде се изгуби мачока.. чакам си въпроситееее 8-)

prosto_chovek
07-25-2012, 19:04
я да ъпна, пък мачока може и да се сети да седне :D :)

mags991
07-25-2012, 20:49
Аз съм следващата :D

Teri __
07-25-2012, 21:14
az sum sledvashtata 16 momiche haskovo :P

prosto_chovek
07-25-2012, 21:19
1 во - кирилица
2 ро - не става с резервации, мачока каза 1000000 пъти, аз иначе трябваше да съм втори в темата, ама на :D
:)

bloodyF
07-26-2012, 06:33
абе според мен трябваше
примерно мачока пита 5(хиляди) въпроса
еди-кой си отговаря
после еди-кой си пита 5(хиляди)въпроса
и еди-кой-си 2 отговаря и пита след това
и да се въртим
че той не влиза май много и става много бавно

machoka
07-26-2012, 07:43
Твай мойта тема, глейтИ си работата шА питам гат' имам време за компютъра :D

а за косите ще се л0вите само когато сте в кална баня, поне да се възбудим останалите от тва!!!

ся ше питам неска нещо, спокойно!!

ЗЗААаЙЙЙко идвам!

machoka
07-26-2012, 07:47
НО1:

Години: 13 + n месеца
Местоположение: България..

какво шЕ ми кажеш за тая прослойка от нашето китно общество? Какво трябва да правят 13 годишните? Да учат, да спортуват или анален секс + член в устата? Сексът за норматив като равноправен в обществото или когато му дойде времето и аз се почувствам готова? Ти правила ли си секс? А орална? Как беше?? Ако не си - не се ли чувстваш изостанала от останалите? А те знаят ли, че не си? Присмиват ли ти се?
А гърдите ти големи ли са, или има още на къде? А това (какъвто и да е отговора) удовлетворява ли те или те притеснява?

Каква е ролята на 13 годишните в нашето общество - ретроспекция.

Зайче..
07-26-2012, 08:13
ами нищо няма да ти кажа, защото нямам и какво да кажа за това.. ;д
13 годишните за най-добре да спортуваме, ама аз лично предпочитам да излизам и да се тровя /сега ще ме изядете за това, ама бързам да подчертая, че не смятам това за геройство - просто избор) 8-)
секса-като се почувствам готова.
не съм и не се чувствам изостанала. ;д
знаят и не. щяха да ми се присмиват, ако го бях направила (вече) о.О
гърдите ми-има още накъде, ама и така съм си доволна 8-)

machoka
07-26-2012, 08:18
НО2

Какво мислиш за Хизбула и ливанският фундаментализъм?


хахаха ебавам те бееее зайко :D

я ми кажи, ти как си разнообразяваш лятното ежедневие. Какво обичаш да праивш, с кой обичаш да излизаш, къде обичаш да ходиш? Имаш ли си приятел, как е с него? ПО принцип сваляш ли се с момчета? Повече мръсница ли си или си по-скоро затворена и срамежлива? Смяташ ли се за 'оборотна'? Смяташ ли се за нещо повече от околните връстници, в смисъл нещо повече постигнала ли си или имаш ли самочувствието на по-знаеща и можеща.. Оправна ли си? Как ти харесва да те свалят?

Зайче..
07-26-2012, 08:26
лятото ходя на нещо като работа. иначе обичам да ходя на кафе или на разни местенца "скрити" от околните (т.е. от гадните клюкариии ;д).
приятел сега май нямам 8-)
сега не се свалям с никой, защото още си харесвам старият приятел :)
зависи - понякога съм затворена и срамежлива, а понякога 'мръсница' ;дд
не се смятам за оборотна. ;ддддд
не съм по-знаеща и можеща от съучениците си, с нищо не съм повече от тях. :)
оправна съм си;дд
в момента никак не ми харесва да ме свалят. (както споменах още си харесвам стария приятел и не се давам на никой 8-) )

machoka
07-26-2012, 08:35
НО3

какво правихте със старият ти приятел? На колко години е той? Цункахте се, гушкахте се? Езиче нещо, или по бузката? Говорихте ли си за секс? Той напъваше ли те да ти свали гащичките? ТИ как го усмиряваше? А не ти ли се искаше все пак? НЕ ГО ЛИ ОБИЧАШЕ ДОСТАТЪЧНО ЗА ДА МУ ПУСНЕШ!!

и все пак, как си прекарвахте заедно? Разкажи най-красивият ви, емоционално преизпълнен ден..

Кажи ни и какво те кара да се чувстваш щастлива!

ledenakrasota
07-26-2012, 08:55
НО3

Той напъваше ли те да ти свали гащичките? ТИ как го усмиряваше?

и все пак, как си прекарвахте заедно?

Какви са тези въпроси към едно невинно зайче? :/

machoka
07-26-2012, 08:57
В условия на световен империализъм, НЯМА ВЕЧЕ НЕВИННИ ЗАЙЧЕТА!

ledenakrasota
07-26-2012, 09:05
Има! [-(

machoka
07-26-2012, 09:07
Дълбоките ми сондажи по така поставената тема сочат, че НЯМА НЕВИННИ ЗАЙЧЕТА! Изследването се провежда последните няколко години.

ledenakrasota
07-26-2012, 09:10
Дълбоките ми сондажи по така поставената тема сочат, че НЯМА НЕВИННИ ЗАЙЧЕТА! Изследването се провежда последните няколко години.

Моето е невинно! Знаеш ли как му святкат очичките, когато види магданоз... :-)

Зайче..
07-26-2012, 09:18
нищо ненормално не сме правили.
набор 97 (с една година по-голям от мен).
да, целувахме се с език ;д
мхм, много напъваше. аз все излизах с номера, че съм в цикъл, защото той не избра един подходящ момент 8-) (в смисъл всеки път, в който се е опитвал е имало нещо, което да ни 'спре'. бтв не беше проблема в мен, а в обстановката ;д)
искаше ми се 8-)
а обичках си го и исках да му пусна, ама както вече казах имаше си причини.
много добре си прекарвахме, макар че и двамата сме една зодия и трудно се разбираме. Всеки момент с него беше красив ^^.

той ме караШЕ да се чувствам щастлива. сега не че съм нещастна, просто не съм и щастлива. или ако съм 'щастлива' то е заради нещо - нищо 8-)

machoka
07-26-2012, 09:41
NO4

искало ти се е бла бла блааа ако ти се е искало, щяло е да го направиш, обстановката била проблем. АЗ не съм приятелят ти под прикритие, оправдавай се глупаво пред друг ;p P pP ~

Лъжеш ли по някога? КОлко често? Себе си ли си винаги или слагаш маски? С колко най-голям би си позволила да бъдеш? Притесняваш ли се от хорското мнение? Натискаш ли се на обществени места? СЛушаш ли чалга? Слушаш ли Селена Гомес/з? А джъстийн бийбър? КОи места искаш да посетиш?

Зайче..
07-26-2012, 09:47
мхм, лъжа. зимата лъжа по-често от лятото (if you know what I mean :lol: ).
зависи от обстановката, по принцип гледам да съм себе си.
не знам с колко по-голям бих си позволила да бъда. ;д
понякога се притеснявам.
дам, натискам се на обществени места.
слушам чалга. на джъстин и селена не съм им фенка ;д.
не знам. ;д

machoka
07-26-2012, 09:53
NO5

Какво те кара да вярваш, че постъпваш правилно? (общовалидно)

prosto_chovek
07-26-2012, 09:55
я - пети въпрос. Я да се запиша :)

bloodyF
07-26-2012, 09:55
е и аз исках :(

prosto_chovek
07-26-2012, 09:57
аз съм кавалер - отстъпвам ти моето място :)

Зайче..
07-26-2012, 10:01
желанието и любопитството ме карат да мисля, че постъпвам правилно в повечето случаи. ^^
в други отделни такива, просто обстоятелствата или надеждата =)

machoka
07-26-2012, 14:05
Добрем, благодарим на зайчето, а сега последно кой сяда в затънтения горещ кът?

bloodyF
07-26-2012, 14:06
meh?

machoka
07-26-2012, 14:19
Дааам Блууудси,

НО1

Как си в секса мацко? Повече активна, повече пасивна? Поемаш ли инициативата? Обичаш ли леката болка и насилие? ПУТКАКВА форма? Как си с хапането на устни - обичаш ли твойте да ги хапят, ами ти на приятеля си? ИМаш ли си приятел всъщност? Сексът за една вечер как ти се струва? Авантюра или глупост?

dream1707
07-26-2012, 14:25
Тука ще пада голямото дебнене, за да заемем стола :D

lubo_4yka
07-26-2012, 19:59
брат питай и мен бе ;р

ledenakrasota
07-26-2012, 20:01
брат питай и мен бе ;р

баце не се натискай бе p;

bloodyF
07-26-2012, 20:09
Дааам Блууудси,

НО1

Как си в секса мацко? Повече активна, повече пасивна? Поемаш ли инициативата? Обичаш ли леката болка и насилие? ПУТКАКВА форма? Как си с хапането на устни - обичаш ли твойте да ги хапят, ами ти на приятеля си? ИМаш ли си приятел всъщност? Сексът за една вечер как ти се струва? Авантюра или глупост?

повече по средата :д
до настроения е, ама да кажем клоня към пасивна
да, обичам, леко душене, хапане ,връзване, такива работи :3
аз моите си ги хапя редовно, а не обичам да хапя устни точно
вече не
струва ми се реална възможност ,особено ако си необвързан
много по-неангажиращо е, просто задоволяване на нужди, става до определена възраст 8-)

Лола
07-27-2012, 16:05
и аз се записвам :)

machoka
07-28-2012, 08:12
НО2:

Какво мислиш за проститутките? Работа, удоволствие или курвелък? Достатъчно оправдание ли е, че 'няма работа'? Какво мислиш за леките жени като цяло? Какво всъщност означава да си 'лека'? По какви момчета си падаш? Външно и 'вътрешно'.. би ли правила тройка, ако двама пича те кефят супер много))

bloodyF
07-28-2012, 09:19
за проститутките-необходимост при някои, при други чист мързел и лесен начин за изкарване на кинти (въпреки че колко е лесен само те си знаят, не мисля, че има нормална жена, на която и е кеф да и го набиват по цял ден няккакви отвратителни потни тираджии)
нали всяко нормално момиче си казва, че никога не би паднала толкова ниско, ама ако имаш дете и не те наемат никъде, ако щеш и подовете ще лижеш само и само да му дадеш нещо..не всички са така, но има и такива
за другите , които просто са намерили на хляба мекото -думи нямам
леките жени не ми харесват, една жена трябва да е дама, да се държи на ниво и да си защитава 'честта' , не да се хвърля на всеки срещнат с цел някаква изгода:я пари, я просто секс..
какво означава да си лека? ами за мен е точно да се сваляш с всеки, които малко ти обърне внимание и да му падаш в краката

падам си по интелигентни момчета, които имат положение някакво, амбиции и желание да успеят и да постигнат нещо сами в живота, по такива, които не си пилеят времето, да имат висока обща култура и да имаме за какво да си говорим. Не претендирам , че съм някаква супер умница, обаче не може да му кажа ''чел ли си нещо на Достоевски?'' и да ме пита ''Кой беше тоя?'' (примерно)
външно-нормално изглеждащи, с изразен чар и готина усмивка :д не ми трябват плочки, тухли или там още за каквото се сетите
но и не харесвам много кльощави момченца , достатъчно е като ме прегърне да се чувствам защитена и добре
тройка, с двама мъже-не
и не защото масовите разбирания са,че жена с двама мъже става курва, ами просто ми е твърде много като идея
по-скоро с жена и мъж, но пък да съм сингъл и те да са по-непознати (т.е. да не сме много близки)

machoka
07-28-2012, 09:29
Ти с тези специфични изисквания, да не попаднеш само на някой 'Идиот' ;P

НО3
Какво ще ми кажеш за образованието? Ти докъде го докара, кой клас си завършила? Трябва ли човек да има Висше? Един среднист ще бъде ли по-неуспял професионално от магистър по еди какво си? Трябва ли дипломата за Висше да бъде ценз за стартиране на нова работа? ИМаш ли желание за такова? НА къде мислиш да се насочиш? Качеството на образование у нас?

shik69
07-28-2012, 10:25
Русокоске, снимката твоя ли е или от нета???

dirtyyy
07-28-2012, 10:27
тя е :з

bloodyF
07-28-2012, 10:45
Ти с тези специфични изисквания, да не попаднеш само на някой 'Идиот' ;P

НО3
Какво ще ми кажеш за образованието? Ти докъде го докара, кой клас си завършила? Трябва ли човек да има Висше? Един среднист ще бъде ли по-неуспял професионално от магистър по еди какво си? Трябва ли дипломата за Висше да бъде ценз за стартиране на нова работа? ИМаш ли желание за такова? НА къде мислиш да се насочиш? Качеството на образование у нас?

абе случвало се е да попадам, отсега нататък ще ги подбирам внимателно ;p
за моето образование-завърших 11ти клас, сега ще съм 12ти
трябва човек да име висше според мен, защото хем продължаваш напред и ти се отварят нови врати, хем научаваш нови неща, запознаваш се с нови хора и със сигурност, ако избереш подходяща специалност, не си тотален некадърник и се стараеш (поне мънинко) ще си по-напред с материала от някой общак

зависи, защото например , ако завършиш ПГИ и татито ти има бизнес и го 'наследиш' ще си добре, ако си учил в гимназията поне за толкова, че да можеш да се оправиш и имаш малко дарба да въртиш частен бизнес
не мисля..или донякъде, не знам, объркан въпрос :д
"имаш ли желание за такова?" -какво такова? висше ли ? да, естествено, амбициозна съм и гледам да се развивам as much as possible , даже ако мога после ще запиша и 2ро висше :3
искам да уча право (тука без коментари колко прависти има, имам лични причини за това) в СУ/УНСС (тука пак не ми коментирайте за УНСС-то)

образованието у нас не е лошо, но просто някои го изкарват така сякаш е супер елементарното и не-носещо перспективи, просто защото
1. не могат да завършат
2. някой им набива филми в главите
3. много филми са гледали

не може всичко да е розово, да учим всичките в ivy league, да имаме еднакъв начин на живот с това на някой проспериращ американец/англичанин
обаче ако се постараем, както вече казах, изберем си подходяща специалност и учим стабилно 100 процента ще си намерим работа , която да ни задоволява нуждите
такива , които казват ''имам приятели,които завършиха висше, ама нямат работа'' -или приятелите им си търсят работа през джобса и се надяват някой да им сервира на тепсия една позиция на високо ниво, или им казват почваш от 500 лева чисто и можеш да се катериш по стълбичката и ония нали са много акълести не искат, защото им било малко , а те ,видиш ли, имали дипломи или просто за нищо не стават и ги уволняват набързо
в бг е така-влизаш трудно, излизаш лесно (горе-долу) , ама ако учиш и накрая имаш що-годе висок успех, няма резон да ти откажат позиция (освен стажа,ама той може да се кара успоредно с обучението)

малко се отплеснах, извинявам се

machoka
07-28-2012, 16:14
NO4

Koe e по-правилно в днешно време? Да разгледаме дилемата "егоист - такъв, който помага на хората"... хората казват, че трябва да си егоист, за да успееш. Други пък, с риск за собствени неудобства, помагат на околните и им влизат в положение. ТИ към кои хора спадаш повече и защо? Трябва ли да си помагаме, или по-скоро тъй като никой няма на нас да помогне, и ние трябва да гледаме повече себе си? Трябва ли да подадем и другата буза, ако ни зашлевят едната? А трябва ли да го правим САМО към който заслужава това?

bloodyF
07-28-2012, 21:45
спадам повече към егоистите, колкото и да ми е неприятно
съгласна съм, че трябва да си егоист, за да успееш, но не и че трябва да биеш игнора на всеки заради успеха ти
аз помагам на хората доколкото мога; опитвам се поне, но и гледам собствените си неща повече от тези на останалите
ако един ден стана богата, имам пари и т.н. ще бъда филантроп, ще давам на хората колкото мога
но дотогава ще бъде по-скромна в помощта си (финансово), най-малкото защото тия пари не ги изкарвам лично аз
иначе ако мога да помогно с нещо нематериално винаги го правя
трябва да си помагаме взаимно, един на друг, и не трябва да сме на принципа ''той ми даде , значи и аз трябва да дам'' или ''аз му дадох, а той не, това не е хубаво'' и т.н.
трябва да се раздаваме за всеки в нужда, не за тези , които го заслужават
въобще. какво значи да го 'заслужават' ?! не е ли по-скоро зов за помощ от някого, от човек , изпаднал в безизходица или просто такъв, който има нужда от помощ

marilyn
07-29-2012, 23:47
Мачо пак ли изчезна?

prosto_chovek
07-30-2012, 07:51
съмняваш ли се :D ма вие ко - дебнете? :)

dream1707
07-30-2012, 07:53
Кой дебне? .. не, ни ене дебнем :D

machoka
07-30-2012, 08:21
НО5

Какво означава благородна кауза? ИМа ли то почва у нас? Трябва ли всеки от нас да има по една такава, която да брани? Каква цена си готова да платиш за нея? Трябва ли въобще да се съобразяваме с такива?
Животът ти добър ли е? ОТ какво се оплакваш, какво не ти е наред? Какво искаш да промениш? Какво означава понятието 'водя добър живот'? Ти такъв ли водиш? Ако не, колко (или какво) не ти достига, а ак ода - от колко време насам успя да го постигнеш? )

.. и благодаря.

marilyn
07-30-2012, 08:32
Искам аз да съм следващата!

machoka
07-30-2012, 08:34
добрее, контролният въпрос - години и местоположение) докато изчакваме кака ти блъди

bloodyF
07-30-2012, 08:48
благородна кауза-не знам, да помагаш на нуждаещите се може би
по-скоро не, защото всеки гледа за себе си и малко са хората, на които им пука за останалите
ми да, всеки трябва да е по-добър, да помага и да му бъде помагано, обаче малко го осъзнават
аз не съм готова да платя висока цена за някоя благородна кауза (за момента) поради факта, че си падам малко егоистче по дефолт ))
не разбрах с какви да се съобразяваме, ама да, трябва да се правят компромиси и всички да живеем в някакъв такъв по-уравновесен свят
ми, имам покрив над главата си, какво да облека и какво да ям-значи да, добър е
оплаквам се от финанси или по-скоро липсата им най-често и разни болежки,ненормални за 17-годишна
искам да променя себе си, искам да променя начина си на живот
добър живот е хармоничен, здравословен , щастлив, изпълнен с любов и положителни емоции
не водя такъв, не ми достигат воля и време, но ще се опитам да си го направя поне малко по-добър ))


.. и благодаря.

аз благодаря

sokol02
07-30-2012, 11:40
айде де айде некст куешчън плис :D

machoka
07-30-2012, 14:00
чакаме мацката де, да добием някаква обща представа.

marilyn
07-30-2012, 14:32
добрее, контролният въпрос - години и местоположение) докато изчакваме кака ти блъди

19 години, от софия

PyCoKoCkA93
07-31-2012, 10:01
Русокоске, снимката твоя ли е или от нета???

Моя е,защо? :)

anonymous708973
07-31-2012, 12:41
Хм, определено ми е интересна тая тема. Нетипични въпроси, харесват ми.
И аз ще следя.

machoka
08-01-2012, 15:44
Мерлин!

НО1

Какво мислиш за София като град? Европейска столица ли сме? Има ли много места за забавления? Ти посещаваш ли ги? Къде най-много обичаш да ходиш и защо? С кой? Покажи ни твоя снимка ХахАх

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 15:52
Европейска столица ли сме?

:lol: :lol: :lol: напрао изригнах

сори, не се сдържах :(

marilyn
08-01-2012, 17:13
Мерлин!

НО1

Какво мислиш за София като град? Европейска столица ли сме? Има ли много места за забавления? Ти посещаваш ли ги? Къде най-много обичаш да ходиш и защо? С кой? Покажи ни твоя снимка ХахАх

Мачо, изяде ми една буквичка от ника, но няма да ти се сърдя! Аз съм от София, тук съм родена и израснала, имам сантимент към София ми е мисълта. Иначе градът търпи много за промяна, знаем ги болките на София, надяваме се, че с общи усилия -граждани и институции- ще работим за подобряването. Иначе дали сме европейска столица- не, не сме. Нито инфраструктурата ни е като хората, нито транспорта, нито нищо... толкова неуредици има! Места за забавления- да има много. Зависи вече от предпочитанията на хората. Аз обичам да се забавлявам с приятелите си, те са ми най-близките хора. Дали ще сме на кафенце, на биричка, на кръчма или на каквото се сетите, важна е компанията, не мястото. Хммм снимка https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/303419_3684413026102_170759081_n.jpg една от бала, да ми се радвате :D

Hilary_
08-01-2012, 21:24
Интересна тема. Какво ли би попитал "моралистката" на раздела? ..
Айде ако се доредя, изненадай ме с 5ичка и за мен.

ShtrudeL
08-02-2012, 09:19
Интересна тема. Какво ли би попитал "моралистката" на раздела? ..
Айде ако се доредя, изненадай ме с 5ичка и за мен.

awww това би било наистина интересно :о

machoka
08-02-2012, 12:33
хилари, ако уцелиш момента да се запишеш, защо не))

НО2

Какъв е твоят принос за родината)) Какво ТИ направи, за да живееш в по-добър град, в по-добра държава? Какво ТИ направи, за да те уважават приятелите ти? Каква е ТВОЯТА роля в изграждането на един по-добър свят? ) Кои са последните две неща, с които се гордееш и последните две, от които се срамуваш)

cockiness
08-02-2012, 13:25
аз съм следващият

DragonLady
08-02-2012, 13:27
аз съм следващият

Хора, не разбрахте ли, че тука записване типа следващият съм аз НЯМА. Има дебнене, като видиш 5ти въпрос тогава се записваш, ако някой не те е преварил.

marilyn
08-02-2012, 13:33
хилари, ако уцелиш момента да се запишеш, защо не))

НО2

Какъв е твоят принос за родината)) Какво ТИ направи, за да живееш в по-добър град, в по-добра държава? Какво ТИ направи, за да те уважават приятелите ти? Каква е ТВОЯТА роля в изграждането на един по-добър свят? ) Кои са последните две неща, с които се гордееш и последните две, от които се срамуваш)

Труден е въпросът какъв е приносът ми към родината. Според мен основното е да бъдем активни, да не сме просто зрители на театъра, който ни се предоставя всеки ден от управниците и медиите. Аз лично гледам да съм съвестен гражданин, хвърлям си боклука на определените места, дупча си билетче всеки път в градския, гласувам на избори със съвест и такам. Това са някакви уж дребни работи, но ако почнем всички да ги правим, би било много по-добре. За да спечеля уважението на приятелите си мога да кажа, че съм била винаги до тях, те знаят, че винаги 24/7 могат да разчитат на мен, да ми се обадят ако ще и в 3 сутринта за някоя "глупост" щото просто са имали нужда от мен. Приятелите ми знаят, че съм сериозна, винаги имаме ли уговорка за каквото и да е съм точна, върша работа, услуги всичко с каквото мога им помагам на време и ги обичам безрезервно много. Уважението ни е взаимно и сме толкова силно свързани, че няма съмнение между нас. Моята роля в изграждането наа един по-добър свят може би е в това да бъда един както честен, откровен и истински човек, така и обективен журналист (дай боже като завърша!) който наистина е отдаден на професията си и на призванието си. Не мисля, че имам постъпки, от които се срамувам, винаги действам с разум, гледам последиците от действията си и предвиждам какво би могло да стане ако направя или не направя нещо. А последните неща с които се гордея- промених себе си, осъзнах си приоритетите и промених средата си на общуване като се отдалечих от хората, които не са ми ценни. Другото нещо, което ме кара да се гордея- започнах да сбъдвам детската си мечта-приеха ме журналистика в СУ и съм много щастлива! :))

machoka
08-02-2012, 16:12
NO3

какво мислиш за журналистическият свят у нас? Какво му куца? ДОстатъчно обективни журналисти има ли? Какво мислиш за поръчковите материали? Какъв тип журналист искаш да бъдеш - повече светски, криминален, повече политика? Интересува ли те последната? В коя медия би искала да работиш? може и чужда.. Мислиш ли, че човек може да е достатъчно обективен, без да влага пристрастията си в даден материал? Какво е мнението ти са последните 20 години на държавно управление у нас)

marilyn
08-02-2012, 19:03
NO3

какво мислиш за журналистическият свят у нас? Какво му куца? ДОстатъчно обективни журналисти има ли? Какво мислиш за поръчковите материали? Какъв тип журналист искаш да бъдеш - повече светски, криминален, повече политика? Интересува ли те последната? В коя медия би искала да работиш? може и чужда.. Мислиш ли, че човек може да е достатъчно обективен, без да влага пристрастията си в даден материал? Какво е мнението ти са последните 20 години на държавно управление у нас)

Журналистическият свят в България има много на къде да се развива и да работи към подобрението си. Основното, което му липсва, според мен, е отсъствието на обективност. За мен това е недопустимо. Към днешна дата според мен обективните журналисти са прекалено малко и затова нивото ни на медиите е такова. Ако погледнем само националните телевизии ... състоянието е плачевно.
Аз лично искам да бъда кореспондент някъде от чужбина, това ми е мечта, бих работила към радио или към телевизия. И да, на мнение съм, че човек, който е журналист по призвание, наистина може и трябва да е обективен във всеки свой материал. Дали се интересувам от политика- да. А относно последните 20 години държавно управление у нас- мнението ми е много отрицателно. Политиците си се възползват от незаинтересования народ, който умее само да плюе по тоя и оня, но действително нищо не се прави. Ние сме си виновни сами, че сме на такова дередже. Като виждаме, че властта не прави обещаното, краде и тн, вместо да се борим за свалянето на тия, които "не ни харесват"... ние само седим и си говорим.

machoka
08-02-2012, 19:11
NO4

добрее, стига толкова политика. Кажи за приятеля ти - взимаш ли му интервюта всяка вечер if you know what i mean.jpg ;P как се справя, труден събеседник ли е? Задава ли ти той непопулярни въпроси и ти съгласна ли си да отговаряш на тях? )) Кога го намери, къде го намери, как го намери? Как изградихте вашата връзка? От колко време е продължава? Падаш ли си иначе по краткотрайните страсти? Ако не - смяташ ли ги за нещо нормално, или по-скоро става въпрос за разхайтени шаврантии ;P
(ako в момента нямаш приятел, горното е валидно за предишният ти)

кое е най-нестандартното място, на което прави секс? Възбуждаш ли се при секс, имам предвид обилно ли се навлажняваш, или не чак толкова? хъхъ) обичаш ли да правиш френска, а какво мислиш за свършването - по-скоро орално, в/у тялото, някъде настрани, в ръката ти или къде трябва да свърши мъжа накрая, ако не е с кондом))

ledenakrasota
08-02-2012, 19:22
Журналистическият свят в България има много на къде да се развива и да работи към подобрението си. Основното, което му липсва, според мен, е отсъствието на обективност. За мен това е недопустимо. Към днешна дата според мен обективните журналисти са прекалено малко и затова нивото ни на медиите е такова. Ако погледнем само националните телевизии ... състоянието е плачевно.
Аз лично искам да бъда кореспондент някъде от чужбина, това ми е мечта, бих работила към радио или към телевизия. И да, на мнение съм, че човек, който е журналист по призвание, наистина може и трябва да е обективен във всеки свой материал. Дали се интересувам от политика- да. А относно последните 20 години държавно управление у нас- мнението ми е много отрицателно. Политиците си се възползват от незаинтересования народ, който умее само да плюе по тоя и оня, но действително нищо не се прави. Ние сме си виновни сами, че сме на такова дередже. Като виждаме, че властта не прави обещаното, краде и тн, вместо да се борим за свалянето на тия, които "не ни харесват"... ние само седим и си говорим.



Подкрепям! Поздравления за журналистиката.

Сори за спама.

marilyn
08-02-2012, 19:25
NO4

добрее, стига толкова политика. Кажи за приятеля ти - взимаш ли му интервюта всяка вечер if you know what i mean.jpg ;P как се справя, труден събеседник ли е? Задава ли ти той непопулярни въпроси и ти съгласна ли си да отговаряш на тях? )) Кога го намери, къде го намери, как го намери? Как изградихте вашата връзка? От колко време е продължава? Падаш ли си иначе по краткотрайните страсти? Ако не - смяташ ли ги за нещо нормално, или по-скоро става въпрос за разхайтени шаврантии ;P
(ako в момента нямаш приятел, горното е валидно за предишният ти)

кое е най-нестандартното място, на което прави секс? Възбуждаш ли се при секс, имам предвид обилно ли се навлажняваш, или не чак толкова? хъхъ) обичаш ли да правиш френска, а какво мислиш за свършването - по-скоро орално, в/у тялото, някъде настрани, в ръката ти или къде трябва да свърши мъжа накрая, ако не е с кондом))

Аз нямам приятел в момента. Относно предишния ми- Добре се справяше в интервютата, не беше труден събеседник, каквито въпроси ми е задал-отговорила съм му. Намерих го във форума. Продължи около 2 месеца, но известно време той беше извън Сф, та нямаше как да се виждаме.
Напоследък си промених малко разбиранията и поведението, краткотрайните страсти си ми бяха практика- не можех да свъртя гадже, щото не ми трябваше, сама си бях достатъчна и със свободата си правех каквото ми е кеф. Вече не е точно така. Няма лошо в краткотрайните страсти, но всичко си има граници, човек трябва да мисли с акъла си, а не с половите си органи.
Най-нестандартното място ... правила съм свирки в Южния. Ам много се навлажнявам и то супер лесно... ужасно лесно бих казала..
Дам, много обичам да правя френска, голям ми е кеф. Обичам да ми свършват в устата, кеф ми е да Го свърша със свирка, няма такава блажена физиономия-да Му гледам премрежения поглед докато ми пълни устата. Иначе обичам и по тялото, готино ми е, само по лицето не съм давала до сега.

marilyn
08-02-2012, 19:33
Подкрепям! Поздравления за журналистиката.

Сори за спама.

Мерси :-):-):-)

machoka
08-02-2012, 19:44
НО5

Напиши ми 10-15 изречения на тема: "Ако имах вълшебна пръчица, първите няколко неща които щях да направя са:"

и благодарИМ ))

п.с.

ИииИи ни пусни още една нормална, ежедневна снимка в цял ръст LD

AlokiNn
08-02-2012, 19:45
Дали нямам късмет да съм следващия?

Ferero*
08-02-2012, 19:45
аз съм сядам

Ferero*
08-02-2012, 19:46
ооо бати тъпото :X път на дамите не може ли ? :D

machoka
08-02-2012, 19:52
ako тва на аватара си ти, ще му изтрия поста :D

хаха ше има и следващ тираж бе, споко ;P

alokinn, я дай едни години и местоположение като уточняващ предварителен въпрос)

Ferero*
08-02-2012, 19:54
аз съм .. ::D чакам си въпросите

machoka
08-02-2012, 19:55
не ти повярвах, сори :D

marilyn
08-02-2012, 19:57
НО5

Напиши ми 10-15 изречения на тема: "Ако имах вълшебна пръчица, първите няколко неща които щях да направя са:"

и благодарИМ ))

Хммм, ако имах вълшебна пръчица. Бих излекувала болните и бих нахранила гладните. Ама сериозно. Има наистина мъка по тоя свят и ми е много мъчно като гледам как мои връстници събират пари за животоспасяващи операции.. :(
Бих направила света по-чист, смисъл да премахна замърсяванията (които ние хората сме направили де., ама все пак..)
Бих дала семейства на сираците по домовете. Бих вкарала престъпниците в затвори за да можем да си имаме един по-хубав свят, по-чист! Бих направила хората по-усмихнати, защото ми писна от тъжни физиономии и оплакващи се хора. Бих им дала енергия (положителна, разбира се.) За себе си- едно ей таковка искам http://images.cutejammer29.multiply.com/image/Sj686gdWB0-td5xxAV421w/photos/1M/orig/222/2008JeepWrangler.jpg?et=OcURFVMQgq11sSMiW5E05A&nmid=0 иначе другото сама ще си го постигна!

Аз благодаря за интересните въпроси, за мен беше удоволствие! :)))))))))))))

AlokiNn
08-02-2012, 19:58
19 - Красивата ни София!

Ferero*
08-02-2012, 19:59
на аква парка на слЪнчев съм и банския ми е от Aнглия :D

Ferero*
08-02-2012, 20:00
айде задавайте въпросите ,че и аз искам :P

machoka
08-02-2012, 20:16
аааабе, малка ми е снмката ти, не ти вярвам пък!

хаха

AlokinN NO1:

блъскаш ли във фитнеса? От колко време го правиш? До какви резултати стигна? Синтетика да или не? Друг вид стимуланти на неестествена основа? Помагат ли ти мускулите в живота? В кой аспект точно? Мислиш ли, че жени се свалят с маса? А мислиш ли, че само плиткоумните такива се връзват на тоя номер? А в крайна сметка има ли значение коефициентът им на интелигентност, при положения че всяка путка си е бройка все пак?

ledenakrasota
08-02-2012, 20:16
банския ми е от Aнглия :D

Добре, че ни го каза.

Ferero*
08-02-2012, 20:17
за да е по достоверно :P ....Проблем ли ти е ?

machoka
08-02-2012, 20:25
Искам да си сдърпате косите, облечени само в боксерки внос от Англия!!

Ferero*
08-02-2012, 20:41
По възможност Calvin Klein :D .....просто си искам шибаните въпроси :p

machoka
08-02-2012, 20:42
ще почакаш мацко, бъди търпелива и ще те възнаградя с много секси въпроси :D

Ferero*
08-02-2012, 20:46
оки :p

ledenakrasota
08-02-2012, 20:50
Искам да си сдърпате косите, облечени само в боксерки внос от Англия!!

Щом няма да е в кал, няма! :p Имам няколко на Calvin Klein. :p

AlokiNn
08-02-2012, 20:51
блъскаш ли във фитнеса? Блъскам ми звучи като за някви фитнес зверове.. аз го посещавам
От колко време го правиш? 20 Август става година :)
До какви резултати стигна? Като тяло за мен са задоволителни.. За други резултати - постигнах много
Синтетика да или не? За мен НЕ.. Дори лекарства не пия!
Друг вид стимуланти на неестествена основа? Добавки,които не натоварват организма.
Помагат ли ти мускулите в живота? Разбира се.. Добрата спортна форма винаги помага!
В кой аспект точно? Гледат те по различен начин. Чувстваш се по-добре. Дисциплинираш се. Учиш се. Докато "правиш мускули" се запознаваш с много нови хора и влизаш в цяла общност. Трябва да се спортува
Мислиш ли, че жени се свалят с маса? Жени се свалят НА маса ,а не със маса :D. Ако си готин и чаровен - слаб,дебел,нисък,висок ще те харесват :)
А мислиш ли, че само плиткоумните такива се връзват на тоя номер? Истината е че се връзват.. Нормално е да се подведеш по визията ама когато видят здрав човек го имат за Бог.
А в крайна сметка има ли значение коефициентът им на интелигентност, при положения че всяка путка си е бройка все пак? - Има разбира се.. До 1 време ебеш и "дим да ме няма" Писва ти. Всички в крайна сметка искат да го приемат на сериозно и да бъде семеен - Тяло рано или късно може да се направи,но от образователна гледна точка пропуснеш ли важните етапи в живота няма как да наваксаш

machoka
08-02-2012, 20:55
НО2

Какви са нещата, които те интересуват в живота? Какво те вълнува? Какво следиш с интерес? От какво може да ти стане гадно и какво ще те накара да се развеселиш и да почерпиш приятели примерно хаха)
Обезкосмяваш ли се и къде? Чрез какво? Мислиш ли, че обръснатите крака и корем/гърди е ГЕЙ? Мислиш ли, че момчетата трябва да си оформят веждите, да си слагат лек грим (като цели култури - емо-та, метАли и т.н.).. мислиш ли, че това влиза в графата 'искам да изглеждам добре'? Въобще, какво за теб означава хигиенна култура?

Hilary_
08-02-2012, 21:21
хилари, ако уцелиш момента да се запишеш, защо не))
Отказа ме. Нямам време да седна на компа, камоли да следя темата, така че забавлявайте се. :)

ShtrudeL
08-02-2012, 21:23
Отказа ме. Нямам време да седна на компа, камоли да следя темата, така че забавлявайте се. :)

Спам: С теб помня, че водехме жестоки спорове на времето, жалко.
Дай поне аск, не можИ да нямаш. <3

AlokiNn
08-03-2012, 12:40
Какви са нещата, които те интересуват в живота? - Семейство,приятели,пари, жени и моята реализация
Какво те вълнува? - Да ти кажа честно.. всичко ме вълнува до даден момент.
Какво следиш с интерес? - В момента волейболното ни представяне в Лондон.
От какво може да ти стане гадно и какво ще те накара да се развеселиш и да почерпиш приятели примерно хаха - Гадно трудно може да ми стане,защото аз съм непукист,но ако се случи нещо лошо (да почине близък) би ми станало много много гадно. А обратното.. - Най-пресния пример : Отидох на казино изкарах 200 лв и после аз черпих в Студентски
Обезкосмяваш ли се и къде? - Лице/подмишници/Интимна Зона.. тук може да се сложат и крака
Чрез какво? - За Лицето или самобръсначка или машинка.. Подмишниците самобръсначка,а на другите 2 места скъсявам косъма с машинка
Мислиш ли, че обръснатите крака и корем/гърди е ГЕЙ? - Определено не! Космите не те правят нито мъж,нито гей!
Мислиш ли, че момчетата трябва да си оформят веждите, да си слагат лек грим (като цели култури - емо-та, метАли и т.н.) - Всеки трябва да се грижи за външния си вид... НО ВСИЧКО СИ ИМА ГРАНИЦИ.. Има мъже,които са 1дновежди - тях ги разбирам, но ако нямаш този проблем :X Това с гримирането също не го разбирам - доста ми е странно
Мислиш ли, че това влиза в графата 'искам да изглеждам добре'? - Ако си едновежд - Да.. иначе тотално НЕ
Въобще, какво за теб означава хигиенна култура? - Много много много мога да пиша.. За това - Във вас да е чисто,ти да си чист,дрехите да са ти чисти и като цяло да се поддържаш,така че които и да те види да направиш добро впечатление

machoka
08-03-2012, 13:16
НО3

what about the sex) силно доминантен ли си, или обичаш теб да те яхват? в каква поза обичаш да чукаш най-много? падаш ли си по нестандартен секс - играчки, местоположения, брой партньори? Каква е сексуалната ти фантазия? Коя известна персона искаш да скъсаш от секс? На кои три момичета от форума не би простил )

AlokiNn
08-03-2012, 19:56
силно доминантен ли си, или обичаш теб да те яхват? - Толкова доминантен,че понякога пречи
в каква поза обичаш да чукаш най-много? - http://25.media.tumblr.com/tumblr_m0jclhBeAx1rqe0o2o1_400.jpg
падаш ли си по нестандартен секс - играчки, местоположения - За места обожавам.. За играчки съм използвал само белезници и ако teas-ваш става иначе не си падам много много по играчки.
брой партньори? - Надявам се да не си вадите грешни изовди,че съм някъв... ама 8
Каква е сексуалната ти фантазия? - Покрива се пада 20 етаж и се вижда цяла София. Някоя вечер да правя секс там. Подробносите ги изпускам
Коя известна персона искаш да скъсаш от секс? - Megan Fox
На кои три момичета от форума не би простил - Не ги познавам повечето :) А тези които познавам определено не бих правил секс с тях (надявам се да не звучи грубо)

machoka
08-04-2012, 17:42
NO4

какво ще направиш, ако спечелиш 10млн лева от ТОТОто? Кое тежи повече: 1кг памук или 1кг желязо? Мислиш ли, че светът отива към по-добре или по-скоро се влошава? Кога за последно каза "обичам те" и на кой? Имаш ли си идеал/кумир в живота и кой е той/тя? Мислиш ли, че начално - средно - висше образование - това е някакъв ценз в живота?

AlokiNn
08-04-2012, 22:35
какво ще направиш, ако спечелиш 10млн лева от ТОТОто? - Ще инвестирам в нещо за да ги завъртя. И винаги съм си мечтал да имам някакъв бизнес - Кафене,магазин,супер маркет,фитнес - нещо такова :)
Кое тежи повече: 1кг памук или 1кг желязо? - 1 кила са.. Ама да не ти пада 1 кило желязо на главата от 20 етаж ;)
Мислиш ли, че светът отива към по-добре или по-скоро се влошава? - В различните аспекти различно, но като цяло Америка ебава майката на всичко. Хората става по егойстични и лицемерни.. Рядко можеш да намериш разбиране и непредизвикана подкрепа. Няма вече 1 за всички и всички за 1.. ---> One man show :)
Кога за последно каза "обичам те" и на кой? - Преди година на бившата ми приятелка
Имаш ли си идеал/кумир в живота и кой е той/тя? - Нямам идеал.
Мислиш ли, че начално - средно - висше образование - това е някакъв ценз в живота? В живота е прието да бъде така.. Предначертано ти е да се родиш да станеш на 6-7 и да почнеш да учиш,а после висше - после работа кола,жена,деца и да умреш.. Тъпо но факт. За мен в живота начално/средно/висше не е ценз. За работата вече е :)

machoka
08-05-2012, 06:28
NO5

Вярваш ли в съдбата? МИслиш ли, че бъдещето ни е предначертано? А какво за собствените усилия да променим нещата? Кое е по-силно - съдба или собствените ни възможности)

благодарско за участието)

Irti
08-05-2012, 06:46
Ще сядам ли след този пич, мачок?

machoka
08-05-2012, 06:49
Ще сядаш, дай a/s/l ))

Irti
08-05-2012, 07:07
Комай, вече 22. Скитник съм.

AlokiNn
08-05-2012, 18:42
Вярваш ли в съдбата? - Не,не вярвам
МИслиш ли, че бъдещето ни е предначертано? Не,защото се губи смисъла от живота ни
А какво за собствените усилия да променим нещата? - Каквото направиш такива ще са резултатите ти. Човек взима сам решенията и сам си носи последствията.Винаги има доза късмет,но това не е предначертано бъдеще.
Кое е по-силно - съдба или собствените ни възможности - Собствените ни възможности ,разбира се

machoka
08-06-2012, 08:17
ДОбрем,

ИРти НО1:

А ти кой сиии къде сииии.. разкажи ни нещо за себе си.. как си прекарваш лятното ежедневие, какво те различава от околните, с какво блестиш и с кое се срамуваш, да не би да си религиозен? Или атеист? Или златната среда, боядисваш яйца ама не ходиш на църква? А козунак ядеш ли? А какво мислиш за 'здравословното хранене' - тва една пълна глупост, измислена от дебеланите за да им подхранва смисъла на живота ли е, или пък верно е хубаво цял ден да гладуваш на една ябълка и парче домат? Въобще, водиш ли здравословен начин на живот?

anonymous708973
08-06-2012, 09:52
Само да вметна, че си написал правилно здравословно хранене в кавички, щото това далеч не е равно на гладуване с ябълка и парче домат :)

Irti
08-06-2012, 11:01
1. За мен, за мен.. работник, който не обича да си плаща данъците и сметките и който умува как да ги заобиколи. Живея сам. Постоянно мисля как да направя пари. Не ми допада това да нямаш нищо на масата и да чувстваш глад. Шофер с две коли и един камион. Добър човек съм, ако се отнася до това да помогна на някой.

2. Лятното ми ежедневие е изпълнено с пот. Преди малко се прибрах и след час някъде пак ще изчезвам. Въртя през ден-два с колата по задачи. По много километри..

3. С нищо не блестя. Аз съм нормален човек, като всички останали. Никой не блести с нещо и никой не е уникален. Всички сме боклуци и то по-долни от най-разкапаните мърши. Отличавах се от повечето с това, че бях ходеща планина преди известно време, ама вече далеч не съм, но пак ще стана. Хаповете дебнат.

Срамувам се от толкова много неща. Срамувам се от това, че в очите на нашите не се представих особено добре и майка ми има много болести заради мен. Срамувам се от това, че трудно казвам "татко". Срамувам се от това колко мъка на колко шитняци съм дал. Срамувам се от това, че като бях малък бях отрепка. Срамувам се от това колко пъти баща ми ме е прибирал от полицията. От това, че не ходих на училище. От това, че вземах наркотици толкова много, много време.. Срамувам се, че не можах да предпазя толкова много приятели от тези работи и гибел. Срамувам се от хората, които са ме предавали. Те са толкова много, но това е минало. "Може да ме съди само Господ в небесата"

4. Вярвам, че има някаква сила, но не упорито вярване. Вярвам повече в себе си. Не съм атеист. Това да отричаш нещо, за което няма как да си сигурен - глупаво е.

Не боядисвам яйца. Не ми харесват празниците. Свързвам ги основно с многото ядене. Козунак ли? По три на закуска съм ял с два буркана кисело мляко и чаша пресно. Боже, прекрасно е. Баници ли? Тутманици? Тестени работи ли? Давай ги, ама така с тави да са.

5. Заеби го това хранене. Кур за здравословните работи. Още по-трагичното е че си мислят, че им помага. Човек е направен да яде и да живее. Не, майка, да гладува, като сираче само и само да си покаже плочките или задника. Никакъв здравословен живот не въртя. Никога няма и да го направя. В мен като се почне от цигарите, които пуфтя по две кутии и повече на ден и се стигне до анаболни добавки и други медикаменти... за какво здраве ще си говорим? Не е гордост, ама не съжалявам. Не мога да рупам някаква целина. Умирам си за блажнотия и мръвки. Даже ей сега, ако имаше сушена сланина щях да я шибам яко. Жегата не ми пречи. А зимата знаеш ли какво става с една тава пържоли и пет кила вино.. страхотно е.

Също така презирам вегетарианците. Крайно глупави са. С пакетче солети ще ми обяснява колко са вредни цигарите и този начин на живот. Мачок, тия са бездарници.

Барам да не съм пропуснал нещо, че не ми харесва да копирам въпросите и да дращя под тях.

ShtrudeL
08-06-2012, 11:26
уеуее :3

http://data.whicdn.com/images/10651000/67222-26888_large.gif

Irti
08-07-2012, 19:44
Речи, Щрудел?

ShtrudeL
08-07-2012, 19:45
Нищо, интересна личноС си :3
I mean... ти си от онзи тип хора, които ме дразнят в много отношения, но същите тези неща, които ме дразнят, по някакъв начин ме привличат и са ми интересни.
Предполагам не ме харесваш, ако изобщо имаш някаква изградена представа за мен. and I mean... казвам го, защото обикновено теЗ хора не ме харесват. ^^ :3

Hilary_
08-07-2012, 19:57
ти си от онзи тип хора, които ме дразнят в много отношения, но същите тези неща, които ме дразнят, по някакъв начин ме привличат и са ми интересни.
Сещам се поне за още един такъв човек. :lol:

Irti
08-07-2012, 20:06
Защо да не те харесвам, но защо и да те харесвам, а защо и да те дразня?

Ние сме хора от форум. Ние сме никой тук.

ShtrudeL
08-07-2012, 20:23
Защо да не те харесвам, но защо и да те харесвам, а защо и да те дразня?

Ние сме хора от форум. Ние сме никой тук.

Прав си, но второто ти изречение, не изключва възможностите в първото. ^_ (и не казвам, че ме дразниш, в никакъв случай, просто казаното от теб противоречи понякога на всичко, което мисля за мило и свято, но пък и ме сваля на земата :3)

~Хилари, защо не уважи темата ни в кофата? = (

Oy7ofCon7roL
08-07-2012, 20:29
Предполагам не ме харесваш, ако изобщо имаш някаква изградена представа за мен. and I mean... казвам го, защото обикновено теЗ хора не ме харесват. ^^ :3

тва на всеки ли го казваш бре :cool:

ShtrudeL
08-07-2012, 20:32
тва на всеки ли го казваш бре :cool:

ами не
всмис... предполагам дразня много хора :>
Просто знам коИ със сигурност дразня с възгледите си и ги разбирам.

Oy7ofCon7roL
08-07-2012, 20:39
ами не
всмис... предполагам дразня много хора :>
Просто знам коИ със сигурност дразня с възгледите си и Ви разбирам.

fixd

Едва ли на някой чааак толкова му пука за възгледите ти, ама на теб явно много ти пука, кой какво мисли за тебе, защото много често го споменаваш тва, както и да е стана ми весело...

ShtrudeL
08-07-2012, 21:08
ок, мисли си така.
http://media.tumblr.com/tumblr_m7s3g0U0N61rsj88k.gif

bloodyF
08-07-2012, 22:43
+1 фенка на ирти
а пък щрудито почна да ме кефи
и мен ме дразнеше, ама и се радвам
и не го казвам , за да се мазня,просто казвам , все тая :Д

granger
08-07-2012, 23:06
+2ра фенка!
Фенкклуб
Фенгърлинг :D

chushkopek
08-07-2012, 23:26
Блах Ирти......хич не съм съгласен с половината неща, ама си пич.

machoka
08-07-2012, 23:40
Само да вметна, че си написал правилно здравословно хранене в кавички, щото това далеч не е равно на гладуване с ябълка и парче домат :)

знам, за това и го сложих в кавички ..

ирти евала брат, а сме още на първия)) продължаваме..

Ferero*
08-07-2012, 23:41
ее искам и аз вече... много ми е интересно обичам игрите :P

machoka
08-07-2012, 23:43
на тебе ти казах, снимка по боксерки със стегнато коремче и надпис на лист 'обичам мачока и ще му правя пържоли'. Тва ако си над 18 (бай брадъре), ако си под - същото без първата част.

Ferero*
08-07-2012, 23:51
:D xa ти не можеш ли да готвиш? е предпочитам да си чакам реда, не че коремчето ми не е хубаво... ама нямам желание да си развявам коремчето и бельото из форумите :P

umri
08-07-2012, 23:53
питай мене

Ferero*
08-07-2012, 23:54
А пък имам и още към 2-3 месеца до 18г. :P

ledenakrasota
08-07-2012, 23:58
А пък имам и още към 2-3 месеца до 18г. :P

Ни съ натискай, че наоколо шари един вкусен щрудел. :D

Ferero*
08-07-2012, 23:59
:D

machoka
08-08-2012, 00:03
НО2:
послушай част от следните линкове и ни напиши рецензия в няколко изречения за всеки отделен. Нямам предвид конкретен към линка (въпреки, че това не го изключва), може и по-всеобхватно.

1: http://www.jazzradio.com/classicjazz
2: http://vbox7.com/play:79e594166b
3: http://vbox7.com/play:e17265fc
4: http://vbox7.com/play:6f32d222
5: http://vbox7.com/play:3b8bffca
6: http://www.youtube.com/watch?v=F9XrkYfRpTQ
7: http://www.youtube.com/watch?v=M0U73NRSIkw

-------------

Един вече задаван въпрос - какво направи ТИ, за да живееш в по-добър свят, с какво ТИ допринесе за усмивката на околните ти, какво ТИ даде за родината си? Всъщност, длъжен ли си да го правиш?
Както какъв характер се самоопределяш? Избухлив, сприхав, приятелски настроен, гледаш лошо, биеш шамари с крак, помагаш на бабата да пресече?

Какво караш, по колко време на ден, извън града колко часа най-много си карал, новите 3.2 + битурбо дизели или 2.0 турбо бензин, самоопределяш ли се като дисциплиниран водач или наказваш по светофарите?

Кой свой недъг искаш да поправиш и кой НЕ?

Имаш ли кауза и каква е тя, ако я има? Можеш да интерпретираш въпроса и като имаш ли мечта, за която се бориш всекидневно?

machoka
08-08-2012, 00:06
фереро, аз мога да чакам 2-3 месеца за снимката, ама ти ще издържиш ли толкова без въпроси? ; p

ledenakrasota
08-08-2012, 00:17
7 кърти. :D

paradosou
08-08-2012, 07:49
питай мене
теб помня, че тотално те бяха измъчили преди да седнеш на стола в Любов, пък сега даже сам искаш : D Интересно ще е, де.

Irti
08-08-2012, 07:53
Музиката е уникална в каквото и форма да е. Не можем да живеем без нея и не може да се ограничаваме в един стил. И аз като повечето хора тук, когато бях на 14-15 се ограничавах в един стил и само на него мъглеех. Едно облекло и друго не признавах, но когато качиш годините и си отвориш очите за всичко около теб - хубаво е. Циганите са мазни и долни (повечето), но каква музика вадят. Ох, леле. Уникални ритми и чувство за музика. Ти вярваш ли, че имам един познат црънко, който прави музика за цяла сватба. Няма умора тоя само свири, ама яко. По 20-30 човека ни е вдигал на крака. Искрено да му се радваш. Българската музика е много красива, отпускаща, пленяваща ушите, но не всичко, де. Обожавам старите чалги. Обожавам народна музика. Особено, ако има повече гайди. Виж го този с пияното. Колко хора го гледат и мълчаливо се наслаждават. Този човек си личи колкото е възпитан и културен САМО по музиката, която прави. Бих седнал да го гледам и слушам с огромно възхищение. Предполагам си е счупил пръстите от тренировки, но си е заслужавало. Толкова е красиво. Всички стилове са хубави и още по-хубавото е че се развиват. Някой успешно, някой не. В Дет метъла също можеш да намериш своето аз, но не е хубаво да го ограниш само до него. Чрез музиката можеш да комуникираш с хората. Това е най-важната черта в теб, която най-трябва да развиеш. Може да си прост, но ако знаеш как да говориш и предизвикваш интерес - всичко се постига.

Направих това, че почнах работа от много малък и винаги съм си правил сметка и винаги съм имал пари. Понякога много, понякога малко, но без тях не съм оставал. Няма как да живея в по-добър свят, защото това зависи и от околните. Допринесох на мой близки, познати и приятели с това, че винаги на първо място гледам да съм човечен и когато видя, че това не помагам обръщам другата страница. За родината бих давал, ако тя ми даваше. Красива страна, но с не толкова добри хора. Давам това, че никога не съм я наранявал (да троша или нещо такова) и че никога не съм я замърсявал. Събирам боклука пред блока редовно и дори клечка кибрит не съм хвърлил през балкона. Може би съм хвърлил някой фас на улицата, но не съм искал нарочно и ако съм се сетил се връщам да си го взема. Мисля, че съм длъжен да. Най-малкото, защото се чувствам по-спокоен така и не ми пука, че съседите ми се смеят и напук хвърлят още и още.

Като характер съм упорит. Много. Гледам да съм добър в повечето моменти, но съм наранявал хора. Кой психически, кой физически. Не съм побойник, но се случват такива работи. Тук ще отговоря и на още един въпрос направо. Каузата ми е някак всеки да стане мъничко по-човечен. Давал съм много на приятели. Примерно - давал съм по 300-500 лв назаем и после съм му казвал да ги забрави тези пари, да не ми ги връща. Просто съм искал да му помогна. И не се замислям утре той какво ще стори за мен и дали ще си мръдне гъза въобще. Давам всичко от сърце и не чакам нищо от никой, защото да чакаш винаги боли. Винаги. Каузата ми е хората да се замислят кой, кога и защо нараняват. Дразня се на тези, които завиждат и гледат да ти правят мръсно. Защо завиждаш? Моето може и да е твое, ако се потрудиш. Това нещо ми пука в главата, като стъкло. Нека ме прецакват или унижават. Нека се опитват. Не мразя никой. Отначало се ядосвам много и избухвам дори, но лесно ми минава, че даже нарочно го поздравям, кагато го видя и него го е яд.

В момента карам пасат, опелче и бус мерцедес спринтер от най-големите. Затуй му казвам камион, че и моите другари му казват така. "Ей, ела с камиона, че има за прекарване.". Страхотно маневрен е буса. Другите коли са стари и са кошници. Новите коли, двигатели, вид и стъпка на колата ми харесват просто ей така, когато ги видя. Карал съм разни джипчета на приятели, но не ми допадат такива коли. Най-малкото, че това трябва да го обслужваш, а аз за колата защо да работя? Тя трябва да ти служи, а не ти на нея. Хубави са, но не за гъзария. За да имаш такава кола трябва да си запален наистина по нея. Не е кеф да те гледат и да ти се кефят. Кефа е да се возиш БАВНО в такова нещо.

Различно е времето. Мога да карам цял ден, а мога днес да карам два часа. Прекарвам мебели, техники, дърва и всичко каквото трябва да се пренесе. Това е отделна работа за отделни доходи. Най-много съм карал по 10-12 часа.

Смея да твърдя, че на пътя съм строхотен мъжкар. Никога не газя колата, никога не отнемам предимство и никога не застрашавам някой. Изключително съм внимателен и предпазлив. За едно мигване вече съм видял в двете огледата и напред всичко. Отдалеч виждам, кога има дупка например и преценявам терена. Преценявам и този зад мен дали гледа, дали спи, дали внимава наистина. Ако го виждам, че нещо не е на център - отбивам и го изчаквам да се махне. Също така мой изграден принцип е, че алкохол никога не пия, когато карам. Много го обичам, но ако съм пил и 20 гр - не карам! Като малък, когато карах с баща ми (защото аз карам от.. много) си мислех, че си тежкар, когато се набираш и правиш мазало по пътя, но после разбрах, че си мъж, когато се държиш, като такъв. Карай бавно, мисли трезво, прецени и отстъпи, ако трябва.

Не искам да се поправям за нищо. Всичко, което е писано е станало. Може да съжалявам, но не искам да го оправя, защото е минало. Вече е далеч.

Irti
08-08-2012, 07:56
Двоен пост, пич. Сори.

ShtrudeL
08-08-2012, 09:53
*Имаш печатче за отличие в тефтерчето на Щрудел :3

granger
08-08-2012, 19:43
Наистина съм впечатлена. Многопластов човек, евала.
С кеф бих се запознала с теб.
Пантерке is that you?

anonymous708973
08-08-2012, 19:46
Наистина съм впечатлена. Многопластов човек, евала.
С кеф бих се запознала с теб.


Пантерке is that you?

Обвиъсли :Д

DisappointedDreamer
08-08-2012, 19:47
Ирти си е мъж от всякъде. Спор няма.

chushkopek
08-08-2012, 20:24
За някои неща бих поспорил с теб, но като цяло кефиш.

machoka
08-09-2012, 07:54
NO3

Да си поговорим за жени.

Какъв е твоят 'тип'? Какво търсиш у една жена? Каква жена искаш да имаш за секс, каква за романтична връзка и каква за съпруга? А може ли една да съчетава всичко това? Какво за теб прави жената идеална във всяко едно отношение? Прекланяш ли се пред жените? Вървиш ли им по гайдата? Изпълняваш ли им желанията и капризите? А може би по-скоро си властен, раздаваш команди, изискваш от тях и ги контролираш здраво? С какъв характер трябва да е момичето до тебе - по-скоро мълчалива, без да изразява мнение и собствени желания - нещо като аксеосарче, което развеждаш с теб или по-скоро със силен характер, инатчийка, която знае как да си отстоява мнението и желанията?

А какво за секса.. ти ли доминираш, тя може ли да е отгоре, обичаш ли импровизирания секс - ей така в асансьора, на полянката, в колата, в някоя сграда просто и сваляш гащите, стискаш я за врата, притискаш и главата до някоя стена и я почваш.. или по-скоро секса изисква подготовка и е едно повече емоционално изживяване, от колкото задоволяване на нагон?

Пробвал ли си секс, след употреба на психотропни вещества - афродизиаци, специални упойващи 'ароматизатори' или друг вид есенции, или нещо по-елементарно като наргилета с по-специфичен тютюн.. имам предвид правил ли секс вече като по-духовно изживяване?

Въобще, каква ти е нагласата към момичетата)

Irti
08-09-2012, 08:38
Моят тип е тази в момента, но тя е само за удоволствие. По-голяма е много от мен. С нея не мога да имам нищо повече от секс, а й не искам. Не търся нищо в никоя. По-скоро каквото дойде. Аз, ако тръгна да търся това, което искам ще е много трудно да го намеря. За секс искам тази в момента. Дърта майка, первезна и с огромни курвенски очи. Само от погледа й ми се вдига. Това е нещо уникално. Самите движения, самото въртене на това дупе. Мамка й мръсна. Съпруга не искам. Романтиката е нещо изпълващо повечето филми, които гледаме. Тя не е за всеки. Мекушавиш се от нея. Не мисля, че е нужна, за да имаш хубава връзка. Не обичам лигавите работи и не обичам подаръците от които нямам нужда и няма да ми потрябват. Ако подаряваш нещо - подари го да се използва после. Една жена няма как да съчетава всичко. Заеби ги тези ми ти празни приказки. Ще е курва в леглото, а пък ще ти милва децата после. Не, не. Няма идеална жена, няма идеален мъж, няма идеални хора, човек. Аз да се прекланям и да съм играчка в ръцете на жена? А, не никога не е ставало. Патил съм, ама никоя не ме командорила. Много са нахални на моменти и е особено важно да пазиш някаква дистанция, защото ти се качват на главата. Не можеш да контролираш никой човек. Кой си ти, за да го правиш, ограничаваш, владееш? Нали, ако ти ходи все по гъза с наведена глава ще загубиш интерес. Как така ще направя някой човек мой роб? Давам пълната свобода, която иска. И това искам от нея. Да ида някъде, да не се върна три дни и да не ме пита какво съм правил. Имаш ли ми доверие ще ме имаш като другар. Обичам с жената да можеш да си говориш на всякакви теми и да не се черви от това как смятам да я оцвъкам едно хубаво, а само да го иска. Обичам да се изразява достатъчно ясно и да осъзнава какво мога да й дам, какво не мога и какво НЕ искам.

Обичам традиционния секс. Не обичам някакви роли или някакви глупави места за правене. Секса си е секс. С чувства или без е просто секс. Как една пичка ще ме изпълни духовно? Душевно се празня, ако съм постигнал нещо сам. Значително важно, а не нещо, което го има навсякъде. Обичам да я извъртя в 2-3-4 пози и край. И тя доволна и аз доволен. Не мога да се гъна в някакви измислени пози. Нали съм много дребен, че мога да се изкърша на 180 градуса... обаче да я извъртиш на задна и да я опъваш, като прани гащи е много задоволително. Ти представяш ли си да облека някакви дрехи и да се правя на доктор? Направо да откачиш от смях.

Един вид друсан дали съм правил секс? Не. Както казах доста време вземах наркотици, ама друсан не съм го правил и не мисля да го правя. Най-вече, че самите ми крака омекват, а пък за пишока да не говорим. Тези работи можеш да ги вземеш за промивка на мозъка и замъгляване на очите, но няма да се представиш особено добре в секса. Разни такива миризми лично на мен не ми действа добре. Гади ми се от тях и ми се вие свят. Особено наргилето. Деца, не го пушете това. Отврат е, ако го дърпаш 20-30 мин пък и вземеш да глътнеш няколко пъти та направо те затапи. Пробвах скоро да пуша такъв тютюн свит на цигара. Нищо не стана. Той се разкапа. Ама виж, като вкараш 3-4 ракийки е друго яче вече..

От момиче до момиче има разлика. Те са като виното. Едно е киселяво, друго е по-ароматно, трето пък ти горчи и е твърде силно. Ти пиеш и като спреш те хваща. Същото е и с тях. Не се ли усетиш, когато трябва и ей го хоп.. после ще страдаш. Един мъж влюби ли се е много лошо за него. Можеш да имаш връзка и без да пишеш навсякъде колко обичаш еди кой си, а в същото време да се чукаш с друг. Нагласата ми е и положителна и отрицателна. Има много точни момичета.. всъщност жени, които си заслужава да положиш усилия, но са редки случайте. Като цяло.. хм.

"Когато трябва да вземеш важно решение- попитай баща си, ако нямаш баща- попитай брат си, ако нямаш и брат- излез и попитай първия срещнат, ако живееш в пустинята- питай жена си и направи точно обратното на това което ти е казала. "

Нищо лично към фен клубчето. :D

Обичам женичките. Не съм женомразец.

granger
08-09-2012, 10:15
Аз верно ще ти отворя фенклуб :D

DisappointedDreamer
08-09-2012, 10:24
Йееееей! ще носим ли тениски с лика му?

Irti
08-09-2012, 10:30
С какво пък толкова ви впечатлих, бе да ви еба. 8-)

DisappointedDreamer
08-09-2012, 10:35
Ела, ела 8-)
огледай се във форума и ще разбереш

machoka
08-09-2012, 10:49
амааа че сте, само чакате някоя свежа мръвка и ЮРУУУШ на маслините :D

ShtrudeL
08-09-2012, 11:02
Аз пък мога да поспоря за някой работи като това:

"Ще е курва в леглото, а пък ще ти милва децата после. Не, не."

и други, ама ще стане голям спам, НО като цяло ми харесваш и те разбирам. :>

пAteNцЕ
08-09-2012, 11:16
Ай аз ще се пробвам,ако може де :cool:

bloodyF
08-09-2012, 12:00
Ела, ела 8-)
огледай се във форума и ще разбереш


;-)
чакаме те 8-)

и мачо, айде давай му следващите въпросченца, интересно ни е тука и следим темата ти с любопитство!

Wax
08-09-2012, 12:21
Още е Irti наред. Иначе и на мен ми стана интересно :d

chushkopek
08-09-2012, 20:12
Аз пък мога да поспоря за някой работи като това:

"Ще е курва в леглото, а пък ще ти милва децата после. Не, не."

и други, ама ще стане голям спам, НО като цяло ми харесваш и те разбирам. :>

Дам същото и аз си мисля....


Можеш да имаш връзка и без да пишеш навсякъде колко обичаш еди кой си, а в същото време да се чукаш с друг. Нагласата ми е и положителна и отрицателна. Има много точни момичета.. всъщност жени, които си заслужава да положиш усилия, но са редки случайте.
С това съм много съгласен.

anonymous708973
08-10-2012, 14:22
Аз пък мога да поспоря за някой работи като това:

"Ще е курва в леглото, а пък ще ти милва децата после. Не, не."

и други, ама ще стане голям спам, НО като цяло ми харесваш и те разбирам. :>

И аз за това го хванах на лични :д
Мачок, давай следващите, стига се тутка :)

Irti
08-10-2012, 14:44
^ Да беше само ти на лични.. други са ме хванали отдавна. 8-)