PDA

View Full Version : Лубрикант DUREX гуарана



Mariolcheto
07-23-2012, 18:12
Здравейте,днес с приятеля ми решихме да си вземем лубрикант DUREX гуарана ... понеже досто често ме боли или пък работата става трудно.Та уж за по лесно .. Решихме веднага да го изпробваме,като в жегата си пуснахме и климатика :D намазах го ,но за 5 секунди изсъхна като вода..чудих се дали е от климатика или не,това нормално ли е ... а дадохме 15 лева за тоя ЯВНО боклук....!Но иначе ухае прекрасно.

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 18:17
Понякога скъпите неща са най-големите боклуци...
Не мога да ти дам адекватно мнение,защото нямам нужда от такива неща и затова не ги използвам. :)

Amore-Mio*
07-23-2012, 18:42
Пробвайте пак.

Ако отново се случи същото - то тогава проблема е в него. Иначе ти достатъчно ли си възбудена?
Отпусната ли си?

Редакция:
Действайте повечко с любовната игра. Нека се възбудиш максимално и тогава пробвайте.
Не се притеснявай.

Mariolcheto
07-23-2012, 18:47
Благодаря за съвета...заедно сме вече почти от 2 години и напоследък немога да се възбудя достатъчно каквото и да правим...затова си го и купихме :(

xXxPETYAxXx
07-23-2012, 19:15
Разнообразете малко - може би мястото, играйте роли, говорете си мръсотиики, удължете любовната игра, разкажете си фантазиите :) От еднообразието най-вероятно идва проблема. :)

Scarface_
07-23-2012, 19:18
хм ...това вече е голям проблем ... а относно продукта ... пробвай с по-голямо количество , но пак не би трябвало толкова бързо да изсъхва

bloodyF
07-23-2012, 20:21
хм ...това вече е голям проблем ... а относно продукта ... пробвай с по-голямо количество , но пак не би трябвало толкова бързо да изсъхва

++

но явно има някакъв проблем, не може да не се овлажняваш изобщо
пиеш ли достатъчно вода?
на мен ми се е случвало през лятото така, но бях изпила половин чаша за цял ден на 42 градуса..

AlokiNn
07-23-2012, 21:31
Яко си попила :D По темата - И на 1 момиче с което спах и се случи да изсъхне много бързо - Сложихме още и всичко беше точно

HapkoMaH
07-24-2012, 05:56
ако има някакъв проблем,защо не го върнете ?