PDA

View Full Version : Я Кажете колко връзки сте имали до сега.....



NIKZnikz
07-23-2012, 18:14
Разкажете колко сериозни връзки сте имали до сега,аз съм на 23 и съм имал 2 сериозни ...и защо на жените им е по лесно да почнат нова връзка веднага след като са прикучили старата???А при мъжете не е така ??? И женската част ,коя е възрастта на която мислите че е редно едно момиче да се омъжи..?? мерси :)

wankata7
07-23-2012, 18:16
19 години 1 сериозна връзка.

SisiStrange
07-23-2012, 18:17
19 години.

Общо 3.
Първата - година и нещо.
Втората - 8 месеца.
Сегашната - надявам се цял живот.

Seeker93
07-23-2012, 18:19
^ Сигурно и за първите 2 така си се надявала :)

SisiStrange
07-23-2012, 18:25
О, не. Бях малка и далеч не влагах същите чувства. Камо ли, че сегашният ми приятел е въплащение на всичко, което някога съм търсила. :) Първите връзки са възможност да си изясниш какво искаш.

NIKZnikz
07-23-2012, 18:39
^ Сигурно и за първите 2 така си се надявала :)

Това си мислех и аз :Д

SisiStrange
07-23-2012, 18:41
Ама грешите и двамата. :)

Irti
07-23-2012, 18:49
Оу, не знам.

Не знам колко за по месец, два. Лигава работа. Тази последната, която продължи толкова години беше по-сериозна. Малко секс тук-так и в момента съм в такова нещо. Нито бройка съм гонил, нито връзки. Писаното е станало.

xXxPETYAxXx
07-23-2012, 18:55
И аз съм имала 3 сериозни връзки(8 месеца, близо 2 години, а за третата ще видим) Иначе имах и 3 по около 2 месеца, но те бяха по-детински и несериозни. Не мисля, че има някаква "златна" възраст за сватба. Когато момичето се чувства готово-тогава. Но ако трябва да изкажа лично мнение - не бих се омъжила, не и преди да си уредя живота - да завърша образованието си, да си намеря работа...т.е. в най-добрия случай след навършването на 24-25 години.

Seeker93
07-23-2012, 19:05
Не бе , Сиси , аз не го казвам да се заяждам , просто е логично за всяка връзка да имаш такива мисли :)

fenkaaa
07-23-2012, 19:07
Няма смисъл да коментирам предишните си връзки.Доста отчаяни опити за нещо сериозно и за точния човек,но не стигаха и месец. :D В момента това ми е най дългата връзка - 1год и 8 месеца.

За втория ти въпрос.. забелязала съм,че мъж който е имал сериозна връзка (говорим за 2,3 години) много трудно започва нова.Или започва с някоя,на която не възлага големи надежди.Познавам едно момче,което е имало връзка,продължила близо 2 години.Една моя много добра приятелка вече 3-та година е луда по него,виждат се всеки ден и правят всичко,по което да си проличи,че са заедно.Ама не.Той е имал много връзки след последното си разочарование,но не му е пукало толкова за тези момичета.Женкар си е по принцип,но с тази моя приятелка вече 3 години се виждат нон-стоп,но той лично и е казвал,че не иска връзка с нея,защото го е страх да не преживее същото,което е преживял с онова момиче (тя му е изневерила не 1 път).

Amore-Mio*
07-23-2012, 19:19
На 16 години съм.

Имала съм две сериозни връзки.
Едната продължи приблизително две години. А втората е тази и се надявам да е за цял живот. Настоящият ми приятел е всичко това, което някога съм искала. И за пръв път искам да съм с някой за цял живот, и за пръв път изпитвам толкова силни чувства.

mel4ety
07-23-2012, 19:25
На 18 съм, една-продължи година и половина. :) Лошото в цялата история беше, че трябваше да се приключи не по наша собствена воля, изневяра или отегчение..

PyCoKoCkA93
07-23-2012, 19:31
Само една,която все още продължава близо 4 години и половина.Далеч съм от мисълта,че той е идеалният човек и по-добър и по-незаменим от него няма,но го обичам страшно много,приятно ми е с него,чувствам се щастлива,обичана,закриляна .Надявам се да продължи колкото се може по-дълго.Но не съм убедена,че бихме стигнали до брак.И моят попада в графата "вечен ерген,страхуващ се от брака" и мисля,че дори и до 30 пак не би се осмелил...Иначе за мен е добре към 30-те да се омъжиш-и за мъж,и за жена.Не си прекалено стар,но не си и твърде млад и неопитен,имаш някакъв опит зад гърба си,създал си някаква кариера и си по-готов за семейство,отколкото току-що завършил студент,чудещ се кой път да хване.

DeviL_AsS
07-23-2012, 19:40
На 18 съм,имала съм една сериозна връзка,която продължи близо 2 години.

unbreakabl3
07-23-2012, 19:40
На 19 съм. Една сериозна връзка - близо 3 години, продължава и в момента, но е към залеза си.. :)

SisiStrange
07-23-2012, 19:47
Не бе , Сиси , аз не го казвам да се заяждам , просто е логично за всяка връзка да имаш такива мисли :)
Е, да. Никой не започва връзка с идеята за късане. :P Но трябва да призная, че когато си намерил ама наистина точния човек, усещането е много различно. :)

LadyDi
07-23-2012, 19:50
Какво значи сериозна връзка?

SisiStrange
07-23-2012, 19:58
Мисля, че в случая иде реч за такава, която е продължила над типичните 2 седмици и си вложил нещо в нея. Старание, чувства, вярност и тн.

LadyDi
07-23-2012, 20:00
Oh, boy... Тогава всичките са ми били такива :lol:

GreenFairy
07-23-2012, 20:28
Една четиримесечна, която я споменавам, защото тогава се надявах да прерастне в сериозна, но уви не стана. Иначе сегашната, която е от близо 3 години и е сериозна по всички параграфи и смятам, че с още доста потенциал.

По въпроса за брака: ако трябва да определя точна възраст това ще е 27.

HollyGolightly
07-24-2012, 00:45
Разкажете колко сериозни връзки сте имали до сега,аз съм на 23 и съм имал 2 сериозни ...и защо на жените им е по лесно да почнат нова връзка веднага след като са прикучили старата???А при мъжете не е така ??? И женската част ,коя е възрастта на която мислите че е редно едно момиче да се омъжи..?? мерси :)

На 18 години- една сериозна връзка.
А колкото до твоето тврдение... ако трябва да съм честна мисля, че е точно обратното и на мжете им е по-лесно, но разбира се то това си е до човек, не мога да поставям всички под един знаменател. Същото важи и за брака, няма универсална възраст, е сега разбира се, поне трябва да е завршила и да е готова за това.

latinmoon
07-24-2012, 22:32
на 14 и нито една :D:D

Chacho
07-24-2012, 23:09
Кога ще пускате темата за несериозните връзки?

БожиятАгнец
07-25-2012, 04:48
Разкажете колко сериозни връзки сте имали до сега,аз съм на 23 и съм имал 2 сериозни ...и защо на жените им е по лесно да почнат нова връзка веднага след като са прикучили старата???А при мъжете не е така ??? И женската част ,коя е възрастта на която мислите че е редно едно момиче да се омъжи..?? мерси :)

От стотици години жените винаги са имали по-голям избор. Съответно, когато приключат една връзка веднага могат да започнат нова, тъй като все някой от ухажорите им е подходящ за това. Рядко има момичета, които да чакат обвързано момче да приключи връзката си, за да го 'налази'. А един мъж, след сериозна и дълга връзка, губи тренинг как се свалят жени и въобще как се живее ергенският начин на живот...И се започват едни филми и внушения за безизходица, които пък още повече влошават положението.

А с какъв мотив жените започват тези връзки толкова рано след разпадането на другата? Уязвимост, самота, редовен секс (особено, ако са свикнали да го получават в предната връзка) без да йм излиза име на курва, при по-младите дори и от скука и т.н (причини - много)...Пък и така жената няма как да изгуби тренинг - нали знаеш, при мъжете успехът се измерва с повече бройки, а при жените с хубави и дълготрайни връзки - така всички хитрости (нямам предивид някакви жестоки и неетични манипулации), които ще трябва да използва, когато се ожени (или в следващата си връзка) стават рутина, научава и нови, може спокойно да изучава реакциите на мъжа и да става все по-добра приятелка (гадже), любовница, жена и дори човек. И така, както (при умните хора) мъжете с повече бройки са по-добри сексуално и знаят как да се отнасят с жените, жените се научават от връзките си (как да бъдат по-добри сексуално) как да се отнасят с мъжете - и така стават добър материал за връзка/брак. :)

Възрастта за женене вече зависи от много фактори, но не съществува такова нещо, като "редно" и "нередно". Бракът от години вече не е "крайната цел" и показател за щастие и успех. Пък от лични наблюдения си правя извода, че двойките (дори и с деца), които не са женени са по-щастливи. Това са сериозни неща за улегнали хора, които действително имат и желанието.

xoxi
07-25-2012, 05:59
2 връзки. Едната продължи 1 година, другата за сега е на 2 годинки. Има още да расте.

mech7a7elka
07-25-2012, 09:57
На 20 съм и до сега съм имала 2 сериозни връзки и 2 ... който нямат определение.
В момента е 2-та такава, която смятам , че ще е завинаги.
Когато съм приключвала такава връзка , колкото и всеотдайна и обсебваща да е била
не съм го изживявала тежко , по-скоро не си позволявах да ме сломи.
Може би някой от нас , са по раними и това би било доста подтискащо, докато за други - просто преходен период.
Относно брака ... в момента живея с приятеля си и това ми стига.
Мисля,че е твърде рано за такава крачка.
Все пак не стига само да си сигурна във взаимните чувствата.
Има толкова много фактори , който лично мен ме спъват.
От друга страна - подходящ момент или точна година за брак - няма.
Ако се обичате, мислите че сте съзряли за тази важна крачка , няма какво друго да бъде спънка в това :)

TheBeliever
07-25-2012, 10:11
По моето разбиране за сериозна връзка - една съм имала в моите 22 годинки, и продължавам да си я имам.

Не смятам брака за нещо задължително, затова и не съм влагала време в размисли кога е нормално и ненормално жена да се омъжи. Когато реши да си подписва договора - тогава.

marilyn
07-25-2012, 19:23
На 19 съм и това, което имам в момента ми е 1вата връзка. Иначе съм имала взаимоотношения с момчета, но никога не съм допускала да бъде нещо сериозно, защото не ми е било нужно.
А на въпроса ти кога е нормално едно момиче да се омъжи.. ами зависи... аз не искам да се омъжвам.. изобщо не е за мен това..

LoveChocolate
07-25-2012, 20:52
общо 8 , но нито една не беше сериозна

LadyDi
07-25-2012, 20:56
мен не ме мислете, аз още ги броя ;)

mrazqkindergarten
07-25-2012, 21:39
На 19 съм и съм имала само една сериозна връзка.

sugargirl94
07-25-2012, 22:25
16-една-сегашната

Всеки си преценява кога иска брак. Аз лично искам да е в границите 20-25.

ForzaFelipe
07-25-2012, 22:40
На 19,1 сериозна връзка,всичко останало е крива работа..

DarkVampireAngel
07-26-2012, 12:35
Форевър Алоун .................................................. ........... за 14 години нито 1 ...........................................

Teri __
07-26-2012, 19:41
на 16 и сега уж имам 1 ва сериозна връзка но още е рано

LadyDi
07-26-2012, 19:58
Форевър Алоун .................................................. ........... за 14 години нито 1 ...........................................
:lol:

Glamour92
07-26-2012, 19:58
Откакто се помня все с кецове ходя,тъй че съм пълна с връзки-розови,бели,сини,тънки,дебе ли-каквито ви душа ще.
Никога обаче не сме общували на такова ниво,че да ги нарека сериозни. :(

Hilary_
07-27-2012, 06:17
2 .. до колкото могат да се нарекът сериозни.

pitfall
07-27-2012, 07:10
ъм ... май е само една сериозна ... ако изобщо може да се нарече такава ...

bloodyF
07-27-2012, 07:24
Разкажете колко сериозни връзки сте имали до сега,аз съм на 23 и съм имал 2 сериозни ...и защо на жените им е по лесно да почнат нова връзка веднага след като са прикучили старата???А при мъжете не е така ??? И женската част ,коя е възрастта на която мислите че е редно едно момиче да се омъжи..?? мерси :)

5 месеца и половина и 3 месеца са ми най-сериозните
имам не-знам-си-колко по 1 месец , даже някои и толкова нямат

по-лесно е щото обикновено ние зарязваме първи, когато усетим ,че върви на зле, за да не ни наранят след това..или поне аз така си мисля
и не на всички жени им е толкова лесно да почнат набързо нова връзка
аз искам да се омъжа до 30, но средно 24-25..след като е завършила висше : )

DeHu
07-27-2012, 08:32
На 18 съм почти и мога да определя сегашната като единствената сериозна.От половин година сме заедно и винаги съм си мислела,че за толкова време ще ми омръзне всичко.Сега осъзнах,че това изобщо не е вярно,чувствам се адски щастлива и усещам,че животът ми е пълноценен :) Дори заради тази връзка си промених плановете за следването и все пак си мисля,че няма да съжалявам...

пAteNцЕ
07-27-2012, 08:36
на 16 съм и досега 2 при това така несериозни,че май дори не трябва да се броят за връзка изобщо

dream1707
07-27-2012, 08:48
3 .. от които в момента едната тече и силно се надявам да е така още много време.. вярно, че и за предишните съм си викала това... Но някакси сега нещата стоят малко по-ралзично :)

По принцип съм ходила с още 2 момчета, но не ги броя, таман се бях преместила вново училище... и едната беше за 4 дни, другата за 10 :D

justasmile
07-27-2012, 12:34
една-едничка.. на 15 (за щастие продължава)... но вече зависи и какво има предвид човек под това ;)

horacio
07-27-2012, 12:57
На 17 съм...имала съм 3 връзки, една беше сериозна, но за жалост не с точния човек явно. В момента карам 4-та, нещата доста добре се очертават, но ще видим.

assd
07-27-2012, 13:11
ни една не се оказа сериозна.

werii
07-27-2012, 13:15
17, 4 връзки, от които само 1 сериозна.

DragonLady
07-27-2012, 13:21
4 сериозни
1вата продължи 2 години
2рата и тя 2 години
3тата един месец ( да малко време, но изключително бързо се развиха нещата - секс, запознанство с родители и тн. )
4тата след няколко дни 8 месеца и вътрешно усещам, че тя ще ми е до живот :)

horacio
07-27-2012, 16:43
Много наивно ми изглежда тва да пишете, че ще сте с някой до живот. Нищо никога не се знае и нищо никога не е 100% сигурно. Живейте за мига, пък каквото дойде, може и наистина да сте си завинаги заедно, но не кроете такива планове да няма разочаровани и наранени накрая ако не се получи.

NomNomNom
07-27-2012, 17:39
Сериозни - 3.
1-2 годишни бяха.

Несериозни - някакво количество. Нормално количество.

tori
07-31-2012, 09:35
На 16 съм и с една сериозна връзка, която и до ден днешен е жива и има още много живот в нея. Година и един месец дълга.

mechone
08-01-2012, 11:02
на 19 години съм - 2 сериозни.

UltrasGirl
08-01-2012, 20:03
на 16 години съм- 1 сериозна връзка.От година и половина сме заедно.Има и още една но тя беше сериозна само от моя страна до няква степен продължи 8 месеца..