PDA

View Full Version : Парене при малка нужда



angelss_love
07-23-2012, 18:25
Здравейте, от миналия месец имам ужасното чувство за постоянно уриниране, мислех си че ще ми мине, но нестана. И така до този месец. Реших се и отидох на личната лекарка, казах и че ми се ходи често по малка нужда до тоалетна, че ми пари и ме болят бъбреците. Но тя се направи на голяма разбирачка и ми изписа едни хапчета които да пия, с което ми каза че би трябвало да се оправя.. Ама ето на не се оправих. Отидох след 7 дни при нея и и казах че несъм се оправила а тя ме прати на ехограф. Гледаха ми бъбреците и откирах че имам песъчинки..
Взеха ми урина и стерилна урина. Вчера ходих да си взема изследванията, но само едното било готово, всъщност и другото било, но искали пак да дам стерилна урина. Казаха ми е имам чревни бактерии., За които питах няколко пъти но не ми се обесни какво е това? Казаха ми че няма закакво да се притеснявам. Тъй като водя полов живот. а майка ми незнае и неискам да и казвам.. Мислех си, че съм прихванала нещо, но няма как защото ползваме презерватив с приятелят ми.. Апък и мисля че той няма някакви зарази. Сега пък и на всичкото отгоре имам някакво бяло течение, но се съмнявам че това е защото трябва да ми идва след седмица. За сега съм добре вече не ми пари, но пък ме боли. Незнам какво да правя хораа.. Помагайтее, . Миналият месец правих секс на 03. 06 и 2-3 дни след това ми се появиха тези симптоми, веднага си помислих че това е гонорея,защото инкубационният пеериод е от 2 до 7 дни..Тези симптоми ту ми се появяват ту изчезват, незнам притеснявам се како може да е..Ходих миналият ден да си взема пак изследванията,казаха ми че са добри и ми е останала малко пикочна киселина която с много вода ще се изкристализира.Но проблемите ми не свършват до тук,казаха ми че съм добре,но аз не се чувствам така..Отново имам онова чувство че ми се пишка постоянно..Може би защото пия повече вода или незнам?Днес ми дойдее с ужасни болки..Така ме срязваше...отвратително..По азрових се в интернет и видях че симптомите които имам си съвпадат с гонореята,дали несъм я хванала от моя приятел?КАЖЕТЕ КАКВО МИСЛИТЕ ВИЕ,МОЛЯ ВИ УСПОКОЙТЕ МЕ НЯКАК.Направо не си намирам място..благодаря на всички които ще си направят труда да прочетата моята история и да ми пишат.

Alisha28
07-23-2012, 18:32
На мен ми звучи като цистит или нещо друго на отделителната система. Не мисля, че е венерическа болест, за която да се притесняваш. И определено не е от многото вода, колко пиеш на ден? А последно след изследванията и всички доктори, не ти ли поставиха диагноза, нещо, не ти ли предписаха медикаменти (различни от онези, които личния ти е дал) ?

angelss_love
07-23-2012, 18:33
Ами казаха ми,че имам възпаление на пикочните пътища нищо повече.Нито ми изписаха нещо да пия нито нищо.За водата пия над 3 литра на ден..

Alisha28
07-23-2012, 18:39
То даже е добре да пиеш по много вода! Аз пия по 500 мл максимум и все ми се карат. xD
Еми значи е възпаление на пикочните пътища, но защо не са ти изписали нищо, не мога да ти кажа. Ако имаш все още да пиеш от другите лекарства, пий. Изчакай малко и в случай, че болките продължават, ходи пак на лекар, а ако се притесняваш и имаш съмнения за венерическа болест (ама пак казвам, че не ми се вярва), ходи на гинеколог.

angelss_love
07-23-2012, 18:45
Благодаря ти.Дано да се оправя че не ми се занимава с тия лекари.Имам чувството че не си разбират от работата,а само ей така колкото да губят времето и парите на хората..

Ellyinka
07-24-2012, 12:55
мила това е цистит според мен..много се пази защото аз от 1 месец се мъча...пий адски много вода, купи си хапчета мечо грозде на доктор Тошков...те са билкови и се водят хранителна добавка, спомагат за нормален тонус на бъбреци и пикочен мехур.. и винаги след секс пишкай...и още веднъж ПИЙ МНОГО ВОДА :) надявам се да съм помогнала

angelss_love
07-24-2012, 13:31
Благодаря ти миличка.Оправяй се....

mitko258
07-24-2012, 23:14
Нищо чудно и да имаш стеснен пикочен канал , на мен ми беше нещо подобно ... Отиди на преглед при Уролог !

kalpazanka
07-25-2012, 08:03
Чревните бактерии са ешерихия най-вероятно. Логично е тя да излезе от изследванията.
Моят съвет е да отидеш на преглед при неФролог.

Rebirthing
07-25-2012, 11:37
Чревните бактерии са ешерихия най-вероятно. Логично е тя да излезе от изследванията.
Моят съвет е да отидеш на преглед при неФролог.

Съгласна съм.

Иначе към авторката - не ми става ясно, как не са ти назначили лечение при положение, че имаш открити чревни бактерии /ешерихия коли предполагам/ ? Сигурно си попаднала на страшно некомпетентни лекари. В изследването ти пише ли какви са бактериите, на коя степен са ? Би трябвало дори да има и списък с лекарствата към които бактериите са резистентни и такива към които са чувствителни !

Колкото до мечото грозде, не е добре да се използва за продължителен период от време. Ако смяташ да си вземаш някакви хапове без рецепта, заложи на тези с екстракт от червена боровинка. Но задължително се консултирай и с нефролог, за бактериите, просто не е нормално да се намират в урината...

angelss_love
07-25-2012, 11:54
Защо да не е нормално ?И да ешерихия коли са..

Rebirthing
07-25-2012, 16:01
Защото тези бактерии са нормални обитатели на дебелото черво, но не и на уринарния тракт. Трябва да се лекуваш навреме за да не се стигне до пиелонефрит.

Amore-Mio*
07-25-2012, 17:00
Аз пък си мисля, че няма защо да се притеснява.

Направили са й изследвания и са открити възпаления на пикочната система.
Това, че според вас не е това - не означава , че лекарите са некомпетентни.

Rebirthing
07-25-2012, 19:46
Аз пък си мисля, че няма защо да се притеснява.

Направили са й изследвания и са открити възпаления на пикочната система.
Това, че според вас не е това - не означава , че лекарите са некомпетентни.

Да, има възпаление, да, трябва да се лекува и да, лекарите са некомпетентни щом до сега не са и назначили лечение.

http://static.themetapicture.com/media/funny-connect-tongue-brain.jpg

Ellyinka
07-26-2012, 15:58
а защо мечото грозде да не може да се използва продължително? аз не съм чувала.. нали все пак е билка ;/

DragonLady
07-26-2012, 22:22
а защо мечото грозде да не може да се използва продължително? аз не съм чувала.. нали все пак е билка ;/

Познавам човек, който след прием на въпросното мечо грозде буквално се посра ( и извинение за думата ), имаше доста остра диария.

LoveChocolate
07-26-2012, 22:31
Според мен имаш цистит .. не някаква болест която се предава по полов път :)

Rebirthing
07-26-2012, 22:37
а защо мечото грозде да не може да се използва продължително? аз не съм чувала.. нали все пак е билка ;/

Това, че е билка, не значи, че няма странични ефекти.

Копвам малко от статия от бб-тийм

Има ли установени странични ефекти и противопоказания за прием на мечо грозде?

Екстрактът от Мечо грозде е приет за по начало безопасен, когато се взема в препоръчваните дози за минимален срок от време (най-често за седмица).
Алергии и Мечо грозде - Има единични съобщения за случаи на алергични реакции към екстракт от мечо грозде.
Възможни странични ефекти - Малки дози (обичайните) могат да предизвикат обезцветяване на урината или пък да я наситят със зеленикави пигменти. Наблюдават се и случай на гадене и шум в ушите. Смята се, че продължителният прием на ува урси (с месеци) може да увреди зрителните пигменти и да причини постоянна слепота.
Противопоказания - Не бива да се приема от хора страдащи от чернодробни заболявания, бременни и кърмещи жени. Ува урси е прекурсор на хидрохинон, вещество с изразен канцерогенен, токсичен и дразнещ редица тъкани ефект.

pastet89
07-28-2012, 11:31
Здравей,

първо определено си попаднала на некомпетентни лекари, за да ти изпишат "хапчета", които предполагам са антибиотик, без да има антибиограма.
Второ, очевидно имаш цистит или в най-лошия случай пиелонефрит, щом бактериите са открити в урината, а не във вагинален секрет.

Трето, ако сега те карат да пиеш антибоитици задължително си купи ПРОбиотик без рецепта и започвай да го пиеш, защоро ще хванеш гъбички от антибиотиците, а те вече няма да ти казвам как се лекуват.

Четвърто, не познавам човек, който се е излекувал от уроинфекция на Ешерихия с антиобитик, освен Монурал. Ако не са ти предписали Монурал, ги питай какво смятат за него, или иди на друг лекар, докато не ти го предпише.

Пето и най-важно - аз съм против дори Монурала, защото като всички антибиотици, бактериите стават резистентни на него и спира да действа, освен това е ужасна отрова и задръства организма с токсини. Препоръчвам ти без рецепта "сребърна вода" от аптеката, и спокойно можеш да я пиеш и в двойни-тройни дози от предписаното. Познвам хора, излекувани от СПИН в нея в конски дози, но нея никой лекар няма да ти я предпише, защото е твърде евтина и ефективна, а фармацевтичната мафия е по-голяма мафия от наркомафията, повярай ми. На сребърната вода не стават резистентни никакви микроби и тя винаги действа с еднаква сила, като добавим факта и, че действа много благоторно действа на организма, не само че не е отрова, а увеличава ериторицитите, забързва процеса на зарастване на рани и въстанояване от инфекции. Не съм лекар, но съм жертва на лекари и техните безумни грешки от 4 години и не искам да тръгваш по моя път, затова съм длъжен да те посъветвам, пък ти кого да слушаш е твое решение, разбира се.

Успех, и пробиотикът е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН, напиши в гугъл "гъбички" и като настръхнеш тичай до аптеката още сега!

Rebirthing
07-28-2012, 13:18
pastet89, ако момичето имаше пиелонефрит, щеше да е в някоя болница с 40 градуса температура и нямаше да пише във форума. Също така лекувала съм си Ешерихия коли без антибиотика който посочваш, така че това не е някаква панацея, а и резистентен не се става с едно приемане на даден антибиотик. За пробиотика си прав/а, но не е задължително да хване гъбички от лечението. Излишно плашиш момичето.

2lea
07-28-2012, 14:12
цистит баче

angelss_love
07-28-2012, 14:48
Ставам все по-зле..Немога да спя,чувствам че все едно някой ми притиска мехура,немога да стоя нормално..ужасно е.Когато пишкам ме боли,чета тука в нета някви глупости..Да не би да е гонорея,при нея има същите симптоми,каквито имам аз?Често уриниране,болки при уриниране,преди ми пареше ..но след тия антибиотици вече не ми пари..

Rebirthing
07-28-2012, 16:30
Какви антибиотици приемаш ? За лечение на бактериите ли са ? Антибиограма правена ли ти е ?

kalpazanka
07-28-2012, 17:40
Или влезте в релси и спрете с диагнозите и медикаментите, или утре налагам банове наред!

pastet89
07-28-2012, 19:54
Налагай банове, напълно те разбирам. Аз съм длъжен да кажа каквото трябва.

@ Rebirthing
Аз съм бил с пиелонефрит без никакви 40 градуса температура и накрая аз настоях да ме вкарат в болница.
Радвам се че си се излекувала, отбелязах че аз лично не познавам такъв човек. А бактериите СТАВАТ резистентни от един път и това го казвам от личен опит, който смея да твърдя е доста богат и още продължавам да трупам, за 4 години съм прекарал простатит, уретрит, епидидимит, цистит, пиелонефрит, с трихомони, ентерококи, стрептококи, стафилококи и кандида албиканс, и около 14 антибиотика и още не съм излекуван така че повтарям, изпатил съм си яко от лекари и съм длъжен да говоря истината за да не пострадат и другите. А ако искате ме банвайте.

kalpazanka
07-28-2012, 20:00
Мамммооооооооооо, ти си преболедувал половината учебник по микробиология! И за хламидията ли са ти виновни докторите?
Другото, което ми идва на ум- защо не влиза в съображение при автора на темата НГУ от химичен/термичен/механичен фактор?


Триадата за пиелонефрит е болки в бъбреците+бактериурия+левк оцитурия. Никъде не споменах температура!
Резистентност се изгражда И от неизпълнени препоръки по лечението- визирам предсрочно прекратяване.
Пиелонефритът колко време го лекува? С какво?
ВА на отделителната система търсени ли са?

angelss_love
07-28-2012, 22:13
Ставам все по-зле..Немога да спя,чувствам че все едно някой ми притиска мехура,немога да стоя нормално..ужасно е.Когато пишкам ме боли,чета тука в нета някви глупости..Да не би да е гонорея,при нея има същите симптоми,каквито имам аз?Често уриниране,болки при уриниране,преди ми пареше ..но след тия антибиотици вече не ми пари..

Бихте ли ми отговорили на тоя въпрос?

pastet89
07-29-2012, 05:07
Да, аз ще ти отговоря.
Тъй като няма да ме послушаш за сребърната вода и честно казано те разбирам, и аз ако бях на твое място нямаше да се доверя на някой да ми казва какво да пия в някой си форум, и ще се осланям на традиционата медицина. Надявам се искрено си от София, ако наистина е така, отивай директно в мазето на Първа Градска Болница, намира се до Френската гимназия и там питаш за д-р Филевски. Човекът е изключителен микробиолог, има частна лаборатория, взема малко скъпо но си струва. Казваш му всичко, какво си пила, какво са ти открили и че няма ефект ит.н. Макар да е само микробиолог взема нещата в ръце и назначава лечение. Срам и позор за уролозите, но те не ми обръщаха никакво сериозно внимание и ми изписваха антиобитици към които моя причинител беше устойчив, накрая д-р Филевски взе ръцете в ръце и ме изпрати в Гърция за един антиобитик, който ми реши окончателно проблема (първия път). Знам и за много други хора, които е излекувал. Ако ще оставаш на варианата с медицината определено той е човека, към който трябва да се обърнеш. И гонорея да е той ще ти я открие и ще ти изпише нужното лечение. Но според мен се филмираш, познато ми е това гледане в нета на 1 симптоми, които могат да значат 100 неща, освен това поне при мъжете гонореята има гнойно течение.

И има още нещо. Задължително билки. Без билки няма да стане нищо (не казвам, че няма изключения, но от мен запомни - в медицината или се оправяш от първия път или много се закучва, а ако се закучи става лошо, така че по-добре лечение както си трябва от начало). Ще си купиш чай без рецепта естествено на д-р Михайлов за цистит (не съм сигурен как се казваше), но съдържа хвощ, гръмотрън и хвойна. Пие се 3 пъти на ден по 100 мл на гладно. Аз лично след като се отказах от традиционата медицина, в крайна сметка с този чай си излекувах хроничния останал цистит (ентерококи и стафилококи). Действа пичогонно и антивъзпалително, и което е най-приятно - спира симптомите, т.е. паренето и болката. Този чай не убива никакви бактерии, но не им позволява да се закрепят по стените на органите и така ги отблъсква. Също е абсолютно задължителен, и също 100% никой лекар в "бяла престилка" няма да ти го каже.

Освен това имай предвид че по време на лечението е съвсем нормално да се влошиш, не разбрах сега дали още пиеш нещо, но ако ти става зле това определено може да е на добре.
И не забравяй пробиотика! Него никой лекар може и да не ти го каже (както и на мен) но е абсолютно задължителен, и не може да се преодизра (в 1 кисело мляко Бор-Чвор Пробиотик има даже според мен толкова бактерии, колкото в 1 месечна опаквка). Дори ако не искаш да пиеш пробиотик яж Активиа и "Бор Чвор Пробиотик". Аз така пих 2 години какви ли не антиобитици и никой лекар не ми каза да пия пробиотик, сега от 2 години имам гъбички, но те вече се лекуват изключително трудно. Особено при жените, и не го казвам за да те плаша, а за да вземеш мерки от сега.
Дай Боже да се оправиш, но ако случайно след няколко месеца се отчаеш от традиционата медицина добре обмисли сребърната вода.
Ето още за нея:
СРЕБЪРНА ВОДА ВЕРБЕНА
90% от съвременното население е засегнато от дисбиози, логична последица на масовото и в много случаи безразборно използване на антибиотици. В резултат на това лавинообразно расте броят на алергичните (7% преди 50 години, 30% сега и по прогнози 50% през следващите 15- 20 години, като този процент по официална българска статистика вече е достигнат при децата в училищна възраст), на хроничните инфекции (пиелонефрити, бронхити, възпаления на урогениталната система и пр.), на новите инфекции (СПИН, хламидиаза, азиатска пневмония и пр.), на гъбичните заболявания, на туморите и т.н. Ясно е, че при тези условия, за да бъде успешно лечението във всяка една медицинска специалност е необходимо да се възстанови нормалната имунна реактивност по един естествен и природосъобразен начин неувреждащ човешкия организъм.
Чудесна възможност за това предоставя среброто. Според нобеловия лауреат и специалист в областта на колоидната химия проф. Зейнер, оптимизирането на сребърното съдържание в организма може да се сравнява с включването на втора имунна система. Среброто е микроелемент, необходим за нормалната дейност на жлезите с вътрешна секреция, мозъка, черния дроб и костната тъкан. В концентрация 0,05- 0,1 мг/л оказва подмладяващо действие на кръвта и влияе благотворно на протичането на физиологическите процеси в организма. Неслучаен е фактът, че храни, които са с великолепен укрепващ здравето ефект, са и богати на сребро.

Сребърно съдържание в храните: 0,3- 10 ppm (мг/л)
- 0,3 ppm- брашно
- 1 ppm- трици
- 10 ppm- риба
- 25- 50 ppb- мляко
- 40 ppb- месо

Обърнете внимание, че по принцип полезните за здравето храни са богати на сребро ppm- частици/милион или мг/л; ppb- частици на билион- 1000 пъти по- ниски концентрации.
Сребърно съдържание в човешкия организъм:
- 3 ppb- кръв
- 10- 40 ppb- кости
- 10- 50 ppb- меки тъкани
Прилагаме тези сведения, защото е очевидно, че препоръчителната доза от 0,2 мг дневно колоидално сребро е съпоставима с нормалното съдържание на сребро в организма и съдържанието на сребро в някои храни, които са с доказано здравословен ефект. По- скоро допълнителните приеми осигуряват количества сребро необходими за нормалното функциониране на имунната система.

По какъв механизъм действа колоидното сребро?
Всъщност сребърни съединения като сребърен нитрат, коларгол, протаргол, отдавна се използват в медицината и още не са загубили значението си. Все пак, когато се касае за химически съединения на среброто с други вещества, то притежава известна токсичност, за разлика от металическата му форма, в която на практика е индифернтно спрямо макроорганизма. Доброто в случая е избирателното му въздействие и унищожаване на низшите организми.
Сребърните йони образуват комплекси с многобройните клетъчни компоненти (ензими, протеини, ДНК/РНК), съдържащи сяра, азот и кислород.
Ензими -Среброто прониква през клетъчните мембрани, свързва се с протеините и блокира есенциални клетъчни функции.
Протеини- Сребърните частици влияят върху структурата на протеините като я променят, а също влияят върху стабилността им. В крайна сметка се нарушават клетъчните функции и се предизвиква клетъчна смърт.
Клетъчна мемрана- Нарушава се йонното равновесие.
Нуклеинови киселини- Сребърните частици взаимодействат с нуклеиновите киселини, разстройват обменна на генетична информация и пречат на клетъчното делене.Среброто е в групата на тежките метали като живака, оловото, стронция и др., но не се отлага, а постъпва лесно в биохимичния кръговрат на човешкия организъм и се отделя след кратък период от време.
Елиминиране от организма: Среброто в колоидална форма не се натрупва в организма. Времето на полуживот е 5- 9 дни и пълното елиминиране се постига за около 90 дни.

Ефекти:
Dr. Robert O. Becker, M.D. Сиракузки университет Ню Йорк провеждал експерименти със сребърни разтвори, доказва широкоспектърното им действие и безвредност.
Dr. Evan от Илинойс, щат Канзас отчита добро повлияване при чревни дисбиози, синдрома на хроничната умора, кандидоза, инфекции с наличие на вируса на Епщайн- Бар, имунодефицитни състояния.
Dr. Henry Crooks- съобщава за унищожаване на различни патогенни микроорганизми до 6 минути при лабораторни експерименти.
Dr. Bjorn Nordenstrorn, инситут Ларолинска, Швеция исползва среброто като допълнително средство при пациенти с ракови заболявания.
Dr. Richard L. Davies- ръководител на институт за изследване на среброто (Silver institut), контролира сребърната технология в 37 страни. “За четири години описахме 87 нови важни медицински употреби на среброто. Тепърва започваме да виждаме до каква степен среброто може да освобождава от страдания.
Сребърна вода Вербена е тъкмо в колоидна форма при концентрация на сребърните частици 4- 6 ppm. Специалната технология на производство позволява да се получават колоидни частици с много малък размер и способност да проникват през клетъчните стени на патогенните микроорганизми. З производството се използва сребро с чистота 99,999 и дестилирана вода, което гарантира чистотата на продукта от сребърни соли.
Продуктът е получил положителното становище на доц. д- р Донка Байкова- Национален център по хигиена, медицинска екология и хранене към Министерство на здравеопазването.
Всяка партида се подлага на анализ с атомно- емисионен спектрометър с индуктивно свързана плазма с висока разделителна способност.

МОТИВАЦИЯ
Историческа справка: От преди 6 000 години среброто се е използвало за медицински цели в Китай, древния Египет, Индия (в частност най- широко в аюрведческата медицина). В древна Гърция и Рим са използвани посребрени контейнери за вода. За удължаване срока на съхранение на млякото, американските заселници са поставяли в него сребърен долар.
Среброто има способността да унищожава патогенни микроорганизми в много ниски концентрации и този ефект е описан като “олигодинамично действие” (Greek, Naegeli 1893). Всъщност модерната ера за употреба на среброто започва през 1893 г., когато C. Von Nageli съобщава за първото системно изследване за смъртоносното въздействие на металите (в частност на среброто) върху бактерии и други низши форми на живот... “ Токсичността му за низшите микроорганизми, сравнима с тази на мощни химически дезинфекциращи препарати и относителната безопасност за макроорганизма му дава голям потенциал като дезинфекциращо средство”. За по- ясно ще добавим, че при равни концентрации ефектът му е 1750 пъти по- силен от този на карболовата киселина и 3,5 пъти по- силен от този на сублимата.
НАСА: За полетите на совалката НАСА е иследвала 23 различни метода за пречистване на водата и в крайна сметка е избрала сребърната система. Колоидното сребро е широко използвано преди 60- 70 години в САЩ и фактически е било одобрено от FDA (Администрацията за контрол на храните и лекарствата) още през 20- те.

Изготвил справката:
д- р Атанас Михайлов
Успех!

pastet89
07-29-2012, 05:09
@kalpazanka

Никъде не съм казал, че имам хламидия, и да имах, едва ли щях да обвинявам докторите за нея.
Пиелонефрита се оправи първо когато беше обострен с венозен антиобитик в болница, от който хванах гъбички (и за тях вече обвинявам лекарите), а в последствие след няколко месеца пак се включи (нормално да хронифицира) и окончателно го орпавих без никакив антиобитици с чая, който написай по-горе.

kalpazanka
07-29-2012, 07:02
Не си ми отговорил на въпроса търсил ли си вродена аномалия на отделителната система.


@kalpazanka

Никъде не съм казал, че имам хламидия, и да имах, едва ли щях да обвинявам докторите за нея.
Пиелонефрита се оправи първо когато беше обострен с венозен антиобитик в болница, от който хванах гъбички (и за тях вече обвинявам лекарите), а в последствие след няколко месеца пак се включи (нормално да хронифицира) и окончателно го орпавих без никакив антиобитици с чая, който написай по-горе.
Хубу, де- трихомони. Все в задник, както казва народът.

pastet89
07-29-2012, 09:35
Не са търсени и няма защо да се търсят причината за инфекциите беше ясна - през мен влезе не през отделителната а през половата, т.е. чрез секс, първо стана простатит и оттам се пренесе вече до бъбреците. При мъжете половия и уринарния канал съвпадат и всичко се разнася навсякъде.

За трихомоните, абе не е все едно... Трихомоните не са бактерии а паразити и се хранят с бактерии, включително хламидии. Огромни са на размери (на фона на бактериите поне), дори приличат на животни в лицето: http://www.k-state.edu/parasitology/625tutorials/FIGvaginalis02.jpg

И межеду другото като сме отворили тази тема да информирам всички, които си мислят, че от орален секс не се хващат венерически болести (установил съм че и аз бях сред тези 90%, вече обаче лекарите ми обясниха доста неща...), да разберат, че грешат, и че не е нужна даже никаква раничка в устата за целта, както се предават без кондом при нормален секс така се предават и при орален. Просто микробите са различни видове.
Между другото дори мой приятел хвана хламидия, когато той прави орален секс на момиче, правете си сметката.

titinkaa
07-29-2012, 12:05
На мен ми звучи леко като цистит.По принцип и при него има парене и болки при уруниране,и на мен ми се е случвало.Аз се излекувах така:наливаш една тенджара с вода и като заври слагаш 2с.л. смрадлика,оставяш я да поври 10-15мин,и я прецеждаш в един леген.Оставаш я да поизстине,но не много,а колкото да търпиш с ръката топлината.После се подмиваш с тая течност,ама поне 5мин се подмивай,и после само се подсуши,недей да се изплакваш.Билката я хвърляш,защото не е хубаво втори път да се измиваш с нея.Това го прави 1-2 дена сутрин и вечер,и ще ти мине.Помага и за бялото течение.И докато отшуми всичко избягвай да се подмиваш със сапуни и интимни гелове,а само с чиста вода.Моят сивет е,ако с това не ти мине,е най-добре да идеш на гинеколог.

angelss_love
07-29-2012, 19:27
Ами казаха ми че имам възпаление на пикочните пътища - т.е цистит..

Violenza
07-29-2012, 19:44
Отвратителен е цистита, много трябва да внимаваш да не стане хроничен, че после оправия няма. Мога да ти препоръчам едно прахче, което мен ме оправи буквално за 3-4 часа, доктор ми го предписа, но се продава без рецепта. За всеки случай, да не ми се кара Калпазанка, ако искаш ми пиши на лично да ти го кажа.

angelss_love
07-29-2012, 20:52
А до колко е цистит,никой не знае...

angelss_love
07-31-2012, 12:20
Сега това с пишкането отмина,но пък в края на уринирането ме наболяв..Както и бъбреците ??

kalpazanka
07-31-2012, 13:15
НеФролог!!!! Колко пъти да го напиша?!