PDA

View Full Version : труден избор



deadandgone
07-24-2012, 00:58
Здравейте, поставен съм пред труден избор.. много харесвам едно момиче даже не харесвам а направо си я обичам и то не е от сега а от около 1 година през това време много неща се случиха с мен и нея, но никога не сме били заедно а тя не ме иска.. вече чувствата ми към нея отслабнаха (много малко), а ситуацията е такава, че има едно друго момиче което ме харесва според вас да пробвам ли с другото момиче и по точно дали ще я забравя ако пробвам с нея макар, че не я харесвам или да продължа да се боря безнадеждно за 1вото споменато .. ;xx

SisiStrange
07-24-2012, 04:06
Нито една от двете.

Първата очевидно не те иска, та само ще си губиш времето в лазене в краката и.

Втората щом не я харесваш, за какво ще губиш нейното време с напразни надежди? Не ти ли се види малко тъпо да използваш рандом човек за заместител като все едно е гъба за миене на съдове?

Дай си 1-2 месеца пауза, в които си гледаш останалите неща от живота и после си намери момиче, с което да имате взаимни чувства.

Amore-Mio*
07-24-2012, 06:10
Принципът "клин клин избива" - не винаги върши работа. Даже в много редки случаи. Не се захващай с другото момиче в никакъв случай, ако не изпитваш някакви симпатии или чувства към нея.

xXxPETYAxXx
07-24-2012, 07:57
1.Щом от година все те реже, ще те реже и след още една година! Няма смисъл да се бориш за нея, явно не изпитва нищо към теб. Приеми го и продължи напред!
2.Като не харесваш "номер 2" няма никакъв смисъл да започваш връзка с нея.
Това, че не можеш да имаш човека, когото искаш, не значи, че трябва да си с някой друг!
Стой си сам и си намери нещо, което да правиш, за да не мислиш за момичето. Под сам имам в предвид "необвързан", не "изолиран" де. :D Излизай повече с приятели, пък и току виж срещнеш някоя, която да запали искрата.

Zarity
07-24-2012, 10:27
Гадна работа,човек. Ем хем не можеш да си с мацката дето харесваш,а и не трябва щом не те иска.Хем не искаш и тая дето те харесва. Ако я отрежеш,ще я накараш да се чуства по същия начин както ти се чустваш с мацката която харесваш. Баси гадния омагьосан кръг :D
Съветвам те да се опиташ да забравиш онази,защото явно няма смисъл. С другата недей да бъдеш,щом найстина не я харесваш, само ще я нараняваш.Ако има някакъв шанс да ти допадне,пробвай се.

ChuShki
07-24-2012, 11:16
Смисъл да тръгнеш с второто момиче няма. Не можеш да симулираш връзка. Това че както ти каза не я харесваш не само ще си проличи във 'връзката' ви ами ще я нарани още повече от това сега да и кажеш, че не я харесваш и тн. Момичето нищо не ти е направило за да я нараняваш по този доста мазен начин. А да забравиш другата с тази надали ще ти се получи. А относно тази първата ... не можем ние да ти кажем дали да продължаваш да се 'бориш' ... бяха казали по-горе че щом до сега не ти е пуснала и за напред няма амаа всякакви ги има. Ти си реши имаш ли нервите да продължиш. Иначе те хората хубаво си ти го казаха - дай си почивка и малко не се занимавай с женски ;)

notlike
07-24-2012, 11:25
Смисъл да тръгнеш с второто момиче няма. Безсмислено е. Стой и се мъчи какво да правиш. Хората се кефят на живота, а ти се чудиш защо си "Forever Alone", саднат, депресиран и прочие. Простотия до шия! Ти мъж ли си бе? Тръгвай напред, продължавай, давай с втората, опитай. Ако нещата не се получат, то ще си проличи. Тези филми за "единствената, неповторимата" и прочие промиха съзнанието на хората. Защо ти е да се тормозиш, мислейки си какви хубави би правил с Уникалната, Перфектната, Невероятната, Единствената, след като това ще си остане само в твоето съзнание, губейки ти времето в безцелни простотии. Достатъчно време изгубих и аз в подобни размисли и се чудя как съм могъл да бъда толкова тъп, че да позволя на една жена да ми погълне съзнанието до такава степен, че едва ли не да спирам да живея, когато не я виждам. Е, преминах през този етап и ти казвам, че веднъж продължил напред, това ще е новият ти начин на живот - ще се възродиш, ще се радваш на всичко и всички и няма да се обръщаш назад, мислейки си за изпуснат шанс или глупави дела. Това са ти годините за живот, не ги пропилявай! Като остарееш, ще има да преосмисляш толкова много неща!

PyCoKoCkA93
07-24-2012, 12:51
За първата забрави.Причините са ясни,изброиха ги подробно горе.
Но нищо не пречи да опиташ с втората.Просто те харесва,нищо повече.С нищо не си и длъжен,не я залъгваш и не и даваш празни обещания.Опитвате и виждате какво ще стане.Това не е гадно или използвачество.Такова става,когато виждаш,че за теб не се получава,но продължаваш да залъгваш другия.А тук никой не знае как ще се развият нещата,следователно логиката да не я нараняваш и прочие куца... :)

Love Sucks
07-24-2012, 21:59
За първата забрави.Причините са ясни,изброиха ги подробно горе.
Но нищо не пречи да опиташ с втората.Просто те харесва,нищо повече.С нищо не си и длъжен,не я залъгваш и не и даваш празни обещания.Опитвате и виждате какво ще стане.Това не е гадно или използвачество.Такова става,когато виждаш,че за теб не се получава,но продължаваш да залъгваш другия.А тук никой не знае как ще се развият нещата,следователно логиката да не я нараняваш и прочие куца... :)

Мда и аз така си мислих, че не давам празни обещания не залъгвам никой, а накрая се получи нищо повече от голяма объркация.

Няма смисъл, не използвай 2рото момиче, за да забравиш първото. Както ти казаха хората, не се занимавай с нито една от двете.