PDA

View Full Version : Какво мислите ...



BLUEBLOODD
07-24-2012, 11:27
Здравейте аз съм момче на 14 години. Имам проблеми с очите. Имам очила, които са около 2 диоптера, но не ги нося навън, понеже се чуствам кофти с тях пред хората. И така искам да си взема лещи. Говорих и с родителите ми съгласни са. Но понеже не съм ги поръчал още исках да чуя и чуждото мнение. Какво мислите по въпроса ... :)

GLaDOS
07-24-2012, 15:56
Виждал съм познати с лещи. Струва ми се кофти,постоянно да ги махаш и да ги слагаш...слагаше се и някаква контактна течност. Абе за специални случаи е доста добре и удобно,но мисля че не е решение.
Просто си купи едни хубави и малко по-скъпички очила и ще си бомба.
Очилата не определят човека,ако си пичага и не ти пука и на другите няма да им прави впечатление :)

nIkEnCeTy_bE
07-24-2012, 16:15
Не се срамувай да ходиш с очила. Който те харесва и уважава, ще те приеме. Няма нищо срамно.

druzilla
07-24-2012, 17:04
Виждал съм познати с лещи. Струва ми се кофти,постоянно да ги махаш и да ги слагаш...слагаше се и някаква контактна течност. Абе за специални случаи е доста добре и удобно,но мисля че не е решение.
Просто си купи едни хубави и малко по-скъпички очила и ще си бомба.
Очилата не определят човека,ако си пичага и не ти пука и на другите няма да им прави впечатление :)

^Съгласна съм.
С тези лещи е много разправия,пък и ако падне някъде - няма намиране.Купи си модел,който ти подхожда и няма от какво да се притесняваш.Ако някой ти се подиграва,просто му покажи,че не ти пука.

LoveChocolate
07-24-2012, 17:21
Аз пък много бих искала да нося очила с малък диоптър мисля че ще ми седят сладко :D Но за жалост не мога ..

MaggieP
07-24-2012, 20:29
Честно казано и аз сложих очила преди няколко месеца и просто трябва да си харесаш подходящ модел :D и аз много се дърпах ама няма да си съсипвам зрението все пак, отидох взех си и учудващо се харесах :D просто си намери такива в, които да се харесваш и не се мъчи с лещите, защото са адски неудобни, пък и за лещи трябва да си носил поне 1 година очила

angelss_love
07-24-2012, 20:33
Не си прецаквай очите,това са едни от най-важните органи.С тези лещи ще станеш още по-зле.По-добре да си здрав отколкото да гледаш как изглеждаш.Свикни с очилата и както каза MaggieP ако си харесаш подходящ модел сигурна съм,че много ще се харесаш че чак няма да искаш да ги свалиш. ;)

HollyGolightly
07-25-2012, 03:00
Не разбирам защо не искаш да си носиш очилата. Аз лично винаги съм харесвала момчета с очила, и знам много други момичета които са така. Набиваш си сам комплекси а реално няма причина. Лещите са голяма играчка и големи проблеми могат да ти навлекат.