PDA

View Full Version : Проблеми с ерекцията



Mia ^.^
07-24-2012, 12:29
Здравейте, пише ви момиче. С приятелят ми ходим от достатъчно дълго време и сме на достатъчна възраст, за да взимаме отговорни решения и да правим секс (пояснение, за да не си правите грешни изводи (: ). От дълго време си доставяме удоволствие взаимно по различни начини, но без проникване и всичко е прекрасно, не е имало проблеми. Вече решихме да преминем към същински секс и на мен ми е за първи път, не се притеснявам, защото чувствата ни са силни и го искам. Проблемът е, че когато се стигне до проникването нещо се случва и той губи ерекция. Мисля, че проблемът е чисто психологически, защото по принцип няма проблеми, дори е свършвал повече от веднъж в други случаи. Опитвам се максимално да смекча ситуацията, когато това се случи (до сега два пъти сме пробвали), за да не се притеснява допълнително той, но виждам, че това го притеснява. След втория път започвам да мисля, че може би проблемът е в мен, макар и той да го отрича.

Надявам се, че хората с опит, ще споделят. Предполагам, че и подобни засечки са нормални?

DisappointedDreamer
07-24-2012, 12:33
Нормални са, да.

И аз си мисля че е на психологическа основа, особено ако се тюфкаш, плачеш и рониш сополи че те боли.
Не знам обаче как бихте могли да го преодолеете.

xXxPETYAxXx
07-24-2012, 12:41
На психологическа основа е, да - може би го е страх да не ти причини силна болка или пък нещо друго.

Ми да пробва първо с пръстчета да те отвори(много грозно звучи, ама какво да направя), за да е по-лесно после.

DisappointedDreamer
07-24-2012, 12:51
Не да пробва с пръстчета да те отвори, а да те възбуди с тях.

Mia ^.^
07-24-2012, 12:58
И аз си мисля че е на психологическа основа, особено ако се тюфкаш, плачеш и рониш сополи че те боли.
Не, няма такова нещо, а и не се е стигало до болка.


Ми да пробва първо с пръстчета да те отвори(много грозно звучи, ама какво да направя), за да е по-лесно после.

Не да пробва с пръстчета да те отвори, а да те възбуди с тях.
С пръстчета често го прави, в тези несполучливи случаи също и аз съм достатъчно възбудена и не се притеснявам за болката. Може би той се притеснява повече, отколкото си мисля и не знам какво да направя, за да не се притеснява.

xXxPETYAxXx
07-24-2012, 13:01
И да я възбуди на макс с пръсти, "той" като омеква к'ва полза?
Иначе съм напълно съгласна, че трябва да е много възбудена, но тук не е проблема, че тя не е готова, а той.

Ами поговори с него, разбери какво му е в главата и се опитайте да разрешите проблема. :)

DisappointedDreamer
07-24-2012, 13:07
Той девствен ли е? Ако не, с колко момичета е бил преди това?

Mia ^.^
07-24-2012, 13:20
Не, не е. С едно.
Ще си поговорим със сигурност, това е най-малкото, което мога да направя. Благодаря. (:

DisappointedDreamer
07-24-2012, 13:23
Неопитен е, може би заради това. Ако момичето с което преди го е правил не е било девствено, той се притеснява малко или много. От колко време не е правил истински секс?

Mia ^.^
07-24-2012, 13:30
Предвид, че сме заедно повече от 8 месеца, предполагам, че година и няколко месеца.

FasterBeach
07-24-2012, 13:44
Според мен, приятелят ти се притеснява прекалено много, когато дойде време за 'проникване' ;o

AlokiNn
07-24-2012, 13:49
Годините му и правил ли е секс преди това?

DisappointedDreamer
07-24-2012, 13:52
Предвид, че сме заедно повече от 8 месеца, предполагам, че година и няколко месеца.

И от тази 1 година и нещо пауза може да е.


Годините му и правил ли е секс преди това?

Ай, вземи прочети коментарите преди да питаш.

Mia ^.^
07-24-2012, 14:02
Да, сега разбирам, че се притеснява повече, отколкото показва. На 20 е, но това са подробности.
По-скоро се чудя дали има нещо, което аз мога да направя, освен да му обясня, че съм наистина готова и че не трябва да се притеснява. Затова и потърсих странични мнения, защото нямам опит и не съм сигурна какво е правилно да се направи, а и започнах да се притеснявам, а това със сигурност няма да помогне. (:

SunRiseIv
07-24-2012, 20:10
Нормално е НЕ Е ОТ ТЕБ !
Съветвам те първо да те отвори с пръсти и после с член... така ще му е по широко :D ...

FasterBeach
07-24-2012, 21:39
Да, сега разбирам, че се притеснява повече, отколкото показва. На 20 е, но това са подробности.
По-скоро се чудя дали има нещо, което аз мога да направя, освен да му обясня, че съм наистина готова и че не трябва да се притеснява. Затова и потърсих странични мнения, защото нямам опит и не съм сигурна какво е правилно да се направи, а и започнах да се притеснявам, а това със сигурност няма да помогне. (:
Според мед това е решението - да поговориш с него. Обясни му, че си готова, че го искаш и т.н. ... накарай го да се успокои малко. То ако се притеснява момчето, да не мислиш, че му е лесно :D

Mia ^.^
07-24-2012, 21:47
Мда, сигурно не му е. Хубавото е, че вече аз не се притеснявам и мога да му помогна. Благодаря за мненията, бяха ми от полза. =]

ROCKABILLY
07-25-2012, 14:11
Пробвайте хапченца на билкова основа ..ето тук ги има : http://www.sexshop.bg/
Разгледай ги ;)

Amore-Mio*
07-25-2012, 18:17
Да, права си, че е на психическа основа.
Проблемът може да си е в теб, може и да е в него. Зависи от много неща. Ако плачеш и куп глупости относно това, че те боли, е напълно възможно да е от това. Ако няма нищо подобно. Отпусната си съвсем и никакви подобни глупости: просто той явно изпитва страх от това да не те нарани и причини болка.

John_Deep
07-25-2012, 19:19
А момчето ти пуши ли?

Mia ^.^
07-28-2012, 20:48
А момчето ти пуши ли?

Не, в общи линии води здравословен начин на живот.
Благодаря за съвета с хапченцата, но предпочитам да не стигаме до там. =] Оказа се, че е нещо като страх, заради евентуалната болка. Обясних му, че не трябва да се притеснява заради мен и ще пробваме пак когато дойде време.
Благодаря за мненията.

barbiffqq
07-29-2012, 14:55
Пробвайте да не забавяте частта с проникването.Имам в предвид съкратете малко любовната игра преди това,защото е нормално преди това да е бил превъзбуден,а когато това е за дълго време и изведнъж просто спрете за да се "мъчи да пробие пътя си" еротичната ситуация се губи,все пак това е натиск и за него,не само за теб. :)