PDA

View Full Version : ПОдарък



someonerandom
07-24-2012, 12:45
Имам проблем.Утре правя половин година с приятелката си и се разбрахме не просто да си купим нещо,а да си измислим по-сантиментални подаръци.Аз бях решил да обиколя всички места,които са били ключови във връзката ни(първи срещи,специални спомени и т.н) и да ги снимам,а после да направя фотокнига,а на корицата да залепя един хербарий от цвете,което и бях откъснал на случаен принцип веднъж,докато вървяхме по улицата,и което после остана в нас.Проблемът е,че покрай работата ежедневието ми вклзчва прибиране в 6 сутритна,спане до 2,излизане с нея и пак работа от 7,при което не успях на време да се задействам и вчера след влизане в сайта научих,че фотокнигите отнемат 6 работни дни за правене,с които не разполагам(иначе си имам снимките).Та накратко,дайте идеи за хубав,сантиментален подарък,които могат да се осъществят за не особено дълго време :D

ledenakrasota
07-24-2012, 13:00
Просто купи албум и го налепи със снимките. Нищо работа за 3 часа. Да ги разположиш и налепиш. Има едни много раздвижени и романтични по фототата и магазините за художествени принадлежности като "Слънчоглед" . :)

complicated_
07-24-2012, 13:31
когато ние с моя приятел правихме 6 месеца аз взех 2 ключодържателя - едното влиза в другото,има и такива от две половини които се допълват .. мисля че ще ти свърши работа :)

complicated_
07-24-2012, 13:32
не се уточних,но мисля че се разбира - свата дума за ключодържател-сърце

PyCoKoCkA93
07-24-2012, 14:16
Направи своята идея,както трябва,а не 5 за 4,както те посъветваха,колкото да не изпуснеш срока...Вземи и нещо банално,но сладко,колкото за повода и и кажи,че по-късно я очаква изненада.А когато истинският подарък е готов,тогава и го дай с думите "За хубавите неща се изисква търпение" или нещо от сорта.Едва ли ще задълбае темата и ще се разсърди,че не си го направил по-рано,при положение,че си зает,работещ човек :)

Giosterica
07-24-2012, 16:50
Защо не обиколите пак тези места и не си направите нови снимки. Достатъчно романтично е един ден с любимия човек на любимите места.

mech7a7elka
07-24-2012, 17:08
Можеш да вземеш албум , от тези дето се лепят снимките и под всяка да напишеш по нещо - някакъв мил спомен.
Въпреки, че май е късно...

Друг варянт е да я поканиш на "разходка из миналото" и да отидете на същите места.
На някое подходящо и сантиментално за вас , да оставиш някъде едно писъмце в което да опишеш , какво изпитваш към нея и как си се чувствал до сега.И когато пристигнете там да и го дадеш....

Лично аз бих се разтопила ...