PDA

View Full Version : Продавам очила Ray-Ban Wayfarer- червени!!!



todur
07-24-2012, 15:56
Продавам очила Ray-Ban Wayfarer- модерни и свежи очила за лятото с високо качество на Ray-Ban. Подходящи са както за мъже така и за жени. Цената е 30лв.

Комплекта включва:
очила
кожен калъф
кърпичка за почистване
ray-ban книжка

Снимки:
http://picbg.net/img.php?file=5eda4a923ee7fe28.jpg
http://picbg.net/img.php?file=2a7482faa954fb0e.jpg
http://picbg.net/img.php?file=cd17f26565fb96d0.jpg

Контакти:
тел - 0988822950
e-mail - medievil95@gmail.com
skype - todur12345
От Пловдив съм.

kitty02
07-24-2012, 16:02
Цена?

todur
07-24-2012, 16:07
Редактирах го ;д

HatersGonnaHate
07-24-2012, 16:08
Те за 30лв тея реибани ще да са с много високо качество...

todur
07-24-2012, 16:11
Те за 30лв тея реибани ще да са с много високо качество...
То е ясно, че са реплика, но с високо качество почти 1:1...

Tikche
07-31-2012, 18:49
Рей Бан за 30лв? Аз имам 3 чифта и към 300лв са ми стрували всеки един от тях. Това е като спора с една моя приятелка. Вижда ми портмонето на Louis Vuitton и вика това струва 30лв....., а портмонето е взето от оригиналния магазин за 870лв. Почва да ми обяснява било същото като нейното....дабе конецът друг цвят, шарките се застъпваха, шрифтът беше различен, и етикетчето и е било закачено за портмонето, а когато си взимате нещо от скъпа марка винаги ви слагат етикета в торбичката или с касовата бележка.
Такаче Рей Бан за 30лв просто няма. Като излезеш на улицата с тях хората ще ти се смеят, че се опитваш да се правиш на баровка ама носиш най-обикновенна имитация. То по-добре си вземи обикновенни очила, а не реплика.

HatersGonnaHate
07-31-2012, 18:58
Я се успокои бе 900 коня за портмоне, те обувките им струват по-малко...Нито реибаните са 300, 150-200 са.

Tikche
07-31-2012, 19:55
Я се успокои бе 900 коня за портмоне, те обувките им струват по-малко...Нито реибаните са 300, 150-200 са.

В България цените са други, както качество, отношение....Аз съм купувала нещата в евро от Холандия. От България никога не съм пазарувала дрехи, чанти, очила и тн поради една причина. Даже и в уж истинските магазини за маркови стоки там пак са фалшификати просто по-добре направени. Сравни ги с истинските и ще видиш. Примерно Адидас-Адидас истински носят само футболистите при нас. Ако си ги купиш от чужбина от ама баш истинския магазин ще видиш и материята друга и цвета...всичко. Тук в България просто няма с какво да се сравни една зле направена реплика ви я продават за 30лв, а добре направената дето пак идва от китай се продава за 200лв в магазина. В България никога няма да пазарувам. Дали ще дам 30лв или 200лв все тая...пак получавам същия продукт, но на различна цена.
А и кажи ми колко пъти по магазините си виждала шарките на louisvuitton? А да ти кажа ли, че на тази марка няма и един магазин в България. Има в Гърция, Турция и Ромъния, но не и в България, че да говорим как по магазините нямало портмонета на тези цени ... ми провери 545 долара е моето кафяво с златисти шарки нали знаеш кръгче с цвете и пак някакво цвете там но не с копче, а с цип. Виж му цената и ми кажи има ли за 870лв портмоне на тази марка.
Няма какво да се успокоявам, понеже не съм неспокойна, а само казвам, че за 30лв Рей Бан няма и е добре, че го казвам, понеже някой ще си го вземе и ще се фука, а другите ще му се смеят...

HatersGonnaHate
07-31-2012, 20:38
Искам адресите на магазините на Луи Вютон в Гърция, Турция и Румъния ако може.Не си случила на хората да се фукаш просто и да се правиш на оборотна сеш' се

Tikche
07-31-2012, 23:19
Първо на никой не се правя на каквато и да било, а се опитвам да предпазя някой да си купи боклук!
Второ отнасяй се с повече уважение, понеже и една лоша дума не съм казала.
Трето, ако знаеше толкова много за марката щеше да знаеш, че тя е една от най-продаваните и заради това има и толкова много фалшификати. За да избегнат фалшификатите в официалния си сайт са сложили карта (за цял свят), където са отбелязани всички истински техни магазини. Купиш ли от друг магазин, който не е в списъкът им просто не е истински и по никакъв начин фирмата не носи отговорност за това кога ще ти се скъса. Магазините им винаги са се отличавали с впечатляваше антре с дизайнерски стълби и тн. Такова нещо в нашите магазини няма, а това е като тяхна запазена марка за привличане на внимание. Ето ти сайта виж. http://www.louisvuitton.eu/front/#/eng_E1/Louis-Vuitton-Homepage
Когато закупиш техен продукт получаваш и номер. Влизаш в сайта на марката и там си следиш какво имаш, гледаш стоки и тн. Един вид гаранция, че продуктът е орегинал. Ако нямаш такова нещо няма как да си провериш покупката в сайта им, за да видиш, дали е истинско. При тази марка просто фалшификатите веднага се хващат.
А и на никой не се фукам с нищо, а само казвам, да не си дават парите за глупости. Да си купиш реплика на маркови очила е като да облечеш потник и да го наричаш рокля. Аз ако мога да си ги позволя, значи съм си ги изработила тези пари. Щом работя заслужавам да си купя неща, които харесвам. Който не работи няма да яде и точка. Днес ще си купят очила от 30лв, утре с труд ще си купят такива за 300+. Това какво правя аз с парите си си е моя работа. И какво значи не се фукай? Нито съм се фукала нито нищо-само дадох пример. И по тази логика като си ги купя тези неща какво?-не трябва да ги нося на улицата, за да не завиждаш ли, че да не избият комплексите. Сигурно и годежния ми пръстен с 24 диаманта ще ме накараш да сваля, понеже хората ще ме гледат по улицата с него и ще се сдухват. Е това е фукане и все пак истина, а не онова преди. Направи разлика. Ох както и да е не искам да падам на това ниво. Ако има нещо пиши на лично, че не искам да спамя в темата.

08-01-2012, 21:17
Tikche Я хвани се стегни бе ... 900 лева за портмоне (заплатата на баща ми е 900лв.) :dd
Някои хора нямат какво да ядът, а тя си купува очила за по 300лв. и не знам си какви глупости за по 1000 :x

HatersGonnaHate
08-01-2012, 21:20
А ти и вярваш хаха

08-01-2012, 21:25
^ Ми от къде да знам .. всякакви побъркани ги има :D

todur
08-02-2012, 12:14
Рей Бан за 30лв? Аз имам 3 чифта и към 300лв са ми стрували всеки един от тях. Това е като спора с една моя приятелка. Вижда ми портмонето на Louis Vuitton и вика това струва 30лв....., а портмонето е взето от оригиналния магазин за 870лв. Почва да ми обяснява било същото като нейното....дабе конецът друг цвят, шарките се застъпваха, шрифтът беше различен, и етикетчето и е било закачено за портмонето, а когато си взимате нещо от скъпа марка винаги ви слагат етикета в торбичката или с касовата бележка.
Такаче Рей Бан за 30лв просто няма. Като излезеш на улицата с тях хората ще ти се смеят, че се опитваш да се правиш на баровка ама носиш най-обикновенна имитация. То по-добре си вземи обикновенни очила, а не реплика.

Първо като не ти харесват няма смисъл да коментериш, но всеки има право да си изразява собственото мнение. Второ не всеки в днешно врене може да си позволи да даде 150+ лв за очила, а за портмонето просто си се набутала ;д ... Пак ще кажа, че тези очила са РЕПЛИКИ и са за тези, които не могат да си позволат оригиналите. Тези очила не са с качеството на Рей-Бан от 200лв, но не са и с качеството на обикновените очила за по 12-20 лв. Трето тва не е тема да се фукаш и да спориш с хората, които между другото са прави!

Tikche
08-02-2012, 16:52
Tikche Я хвани се стегни бе ... 900 лева за портмоне (заплатата на баща ми е 900лв.) :dd
Някои хора нямат какво да ядът, а тя си купува очила за по 300лв. и не знам си какви глупости за по 1000 :x

Това какво АЗ правя със СОБСТВЕНИТЕ си пари, които САМА съм си ИЗРАБОТИЛА си е моя работа. След като съм си ги заслужила с много пот на челото, значи сама решавам за какво да си ги давам. Като заплатата на баща ти е 900лв, това не е моя работа. Да е учил и да се е блъскал повече, за да взима хубавите пари. А това, че някой хора нямат какво да ядът, е защото не са достатъчно амбициозни и трудолюбиви. Ти какво си мислиш, че никога не помагам на никой ли? Когато ти поканиш бездомник да спи у вас и откупиш турско момиче, за да не бъде робиня цял живот на някакъв старец, тогава ще ми говориш за храна, пари и добри дела.
Ок давайте си парите за некачествени глупости, но ако разполагате с 30лв вземете си на марка средно ниво очила и то хубави..най-много още 10/15лв да трябва да досъберете. Просто това е моята гледна точка. Купувате си нещо, което се води високо качество, а е по-ниско и от средното в крайна сметка.
И какво толкова странно има в това човек да си позволи нещо качествено? Че, ако никой не можеше да си го позволи тези неща нямаше да се произвеждат и да се продават на такава цена...мисли малко.

HatersGonnaHate
08-02-2012, 17:26
Ама ти не млъкваш ли бе :D

Tikche
08-03-2012, 17:05
Ама ти не млъкваш ли бе :D
Защо? Или просто не си научил абуката, не можеш да четеш и нещо те затруднявам? Както и да е - давайте си парите за боклуци...затова и ядете боклуци, защото за какво да се прави хубава храна, като българите и боклуците купуват.

HatersGonnaHate
08-03-2012, 17:06
абуката със сигурност не я знам.Ама ти говориш много глупости и много натоварваш :D

Tikche
08-03-2012, 18:55
абуката със сигурност не я знам.Ама ти говориш много глупости и много натоварваш :D

Хаха да, а ти видя ли се как пишеш "абуката". Права бях-няма да те натоварвам повече, че започна да заекваш от стрес.

yakuza_
08-03-2012, 20:36
ако си мн елитна, би ли ми смукала 15 инчовия чеп ?

white knight
08-04-2012, 00:25
"Това какво АЗ правя със СОБСТВЕНИТЕ си пари, които САМА съм си ИЗРАБОТИЛА си е моя работа. След като съм си ги заслужила с много пот на челото, значи сама решавам за какво да си ги давам. Като заплатата на баща ти е 900лв, това не е моя работа. Да е учил и да се е блъскал повече, за да взима хубавите пари. А това, че някой хора нямат какво да ядът, е защото не са достатъчно амбициозни и трудолюбиви. Ти какво си мислиш, че никога не помагам на никой ли? Когато ти поканиш бездомник да спи у вас и откупиш турско момиче, за да не бъде робиня цял живот на някакъв старец, тогава ще ми говориш за храна, пари и добри дела.
Ок давайте си парите за некачествени глупости, но ако разполагате с 30лв вземете си на марка средно ниво очила и то хубави..най-много още 10/15лв да трябва да досъберете. Просто това е моята гледна точка. Купувате си нещо, което се води високо качество, а е по-ниско и от средното в крайна сметка.
И какво толкова странно има в това човек да си позволи нещо качествено? Че, ако никой не можеше да си го позволи тези неща нямаше да се произвеждат и да се продават на такава цена...мисли малко."

Това направо кърти не знам с този характер дали изобщо ще си намериш професия за над 3 лева на година.
Които сама си си "изработила". "Пот на челото" знаех че и хората работещи най-старата професия си изкарват парите с пот на челото но не знаех че го споделят във всеки срещнат форум. Освен това аз не вярвам че имаш "цели" 300 лева(за сметка глупост и нахалство имаш в излишък) да дадеш за очила защото от самото начало тонът ти и много остър и си ядосана не от това че еди кой си продава очила. Ако беше "богата" нямаше да си губиш времето и да си изливаш яда (защото ти си нищожество) във форуми ами щеше да се радваш на хубавите вълни на морето. Започвам да се чудя защо има такива същества(не хора) които продължават да се мислят за нещо повече от колкото са и понеже в реалният живот веднага ще се види що за стока е да започне да се фука във форуми.

Tikche
08-04-2012, 01:04
"Това какво АЗ правя със СОБСТВЕНИТЕ си пари, които САМА съм си ИЗРАБОТИЛА си е моя работа. След като съм си ги заслужила с много пот на челото, значи сама решавам за какво да си ги давам. Като заплатата на баща ти е 900лв, това не е моя работа. Да е учил и да се е блъскал повече, за да взима хубавите пари. А това, че някой хора нямат какво да ядът, е защото не са достатъчно амбициозни и трудолюбиви. Ти какво си мислиш, че никога не помагам на никой ли? Когато ти поканиш бездомник да спи у вас и откупиш турско момиче, за да не бъде робиня цял живот на някакъв старец, тогава ще ми говориш за храна, пари и добри дела.
Ок давайте си парите за некачествени глупости, но ако разполагате с 30лв вземете си на марка средно ниво очила и то хубави..най-много още 10/15лв да трябва да досъберете. Просто това е моята гледна точка. Купувате си нещо, което се води високо качество, а е по-ниско и от средното в крайна сметка.
И какво толкова странно има в това човек да си позволи нещо качествено? Че, ако никой не можеше да си го позволи тези неща нямаше да се произвеждат и да се продават на такава цена...мисли малко."

Това направо кърти не знам с този характер дали изобщо ще си намериш професия за над 3 лева на година.
Които сама си си "изработила". "Пот на челото" знаех че и хората работещи най-старата професия си изкарват парите с пот на челото но не знаех че го споделят във всеки срещнат форум. Освен това аз не вярвам че имаш "цели" 300 лева(за сметка глупост и нахалство имаш в излишък) да дадеш за очила защото от самото начало тонът ти и много остър и си ядосана не от това че еди кой си продава очила. Ако беше "богата" нямаше да си губиш времето и да си изливаш яда (защото ти си нищожество) във форуми ами щеше да се радваш на хубавите вълни на морето. Започвам да се чудя защо има такива същества(не хора) които продължават да се мислят за нещо повече от колкото са и понеже в реалният живот веднага ще се види що за стока е да започне да се фука във форуми.

Никога не съм казвала, че съм богата. Прочети отново и ще видиш, че никъде никога не съм се определила с тази дума. Работя професия, при която днес може да нямам никакви пари, а други месец да имам много и после пак нищо. Всичко е въпрос на поръчки, но има ли поръчки има и големи пари стигащи за времето, когато няма. И изобщо не се фуках. Много грешно си го разбрал. ЕДНИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ИСКАХ ДА КАЖА Е, ЧЕ НЕ СИ СТРУВА ЧОВЕК ДА ДАДЕ 30ЛВ ЗА БОКЛУК, КОЙТО Е УЖ ВИСОК КЛАС И ДА ПОЛУЧИ НАЙ-НИСКОТО КАЧЕСТВО. ВМЕСТО ТОВА ДА СИ КУПЯТ СРЕДЕН КЛАС И ПОЛУЧАВАТ СРЕДЕН КЛАС.!!!!! Това беше.....не е толкова трудно да го разбереш нали? Не се бях фукала, а просто исках някой да осъзнае, че не си струва. Някой човек с мигрена ще си ги купи и утре ще го боли главата, заради тези очила. Струва ли си?
Както съм имала моменти в които съм имала много пари, така съм имала и моменти без 1 стотинка в джоба. И за да си купя тези неща съм работила, заделяла съм и съм се лишавала, но знам, че ще получа нещо хубаво и качествено в замяна. Ако ще днес няма да ям изобщо, ако ще ще работя денонощно, но аз съм зодия стрелец и набележа ли си цел я олучвам право в десятката...постигам го без проблеми и с много инат. Ти казваш "цели 300лв". Е за мен и 300лв понякога ми се виждат огромна сума. Друг път са жълти стотинки. Ако се чудиш, защо е така-понеже съм графичен дизайнер към 1 холандска фирма. На ден правя по близо 20 лога (зависи от това дали имам достатъчно добри идеи за тях). За изработката на 1 лого, експресна поръчка можеш да определиш сам сумата, а фирмата възложител определя бюджета. Казват ти имаме 500 долара бюджет. Ти казваш стандартната цена е 450, но ще ти взема 400, за да дойдеш и друг път при мен, а не при конкуренцията. 20 лога на ден по 400 долара всяко, дали 300лв няма да са ми жълти стотинки. И все пак, за да ги направя изтощавам организма си напълно. В такова състояние съм, че лекарите са ми забранили компютър още преди 8 години, понеже получавам епилепсия, ако прекаля. Но, за да взема парите, за да може да се върна в Холандия бих си жертвала и живота. Това е човек, който иска да работи и дава всичко от себе си. Аз съм човек, който си е заслужил парите и никой няма право да ми търси сметка, за това за какво ги харча и дали е умно или не. Вие, ако взимахте колкото мен какво щяхте да ги правите а? Защото знаете ли аз на колко хора съм помогнала и на колко бездомници помогнах да си намерят дом и да се закрепят и на колко съм купувала дрехи да не умрат от студ през зимата. Някой от вас (които ме нарекаха нищожество) някога правили ли са поне 1 добро нещо за някой друг освен за себе си?Погледнете се в огледалото преди да съдите някой друг. Аз съм горда с това, което сама съм постигнала и с делата, които съм правила и продължавам да правя. Съвестта ми е напълно чиста и колкото и лоши думи да изричаш по мое има те няма да променят нищо, понеже съм човек с достойнство. Това да говориш лошо против другите говори само лошо за теб.