PDA

View Full Version : Секс без презерватив



lilqna1
07-24-2012, 17:23
Здравейте искам да ви попитам с приятеля ми правихме секс без кондом ии искам да се уверя на 100% че не е станал някой гаф ... ии взехме тест за бременост на sure chek но по форумите четох че е най - точен 14 дена след половия акт ... а след толкова дни може и да е фатално вече.. цикълът ми също е многоо нередовен .. ии въпросът ми е дали 24 след акта ще може да се разбере с теста дали има нещо ???

cyclops
07-24-2012, 17:27
Не, не може. 2 седмици след рисковия акт. Има и тестове, които уж отчитат след 1 седмица, но не са точни. Иначе можеш да си направиш кръвен тест на около десети ден.

lilqna1
07-24-2012, 17:28
и как мога да чакам толкова време то тогава ако има нещо ще е фатално и дори и с ескапел не мога вече да се предпазя ??

PyCoKoCkA93
07-24-2012, 17:35
Ходиш на църква и се молиш другия път да ти дойде акъла ПРЕДИ да вършиш тъпотии!!!

cyclops
07-24-2012, 17:38
А защо не ползвате презервативи? Той в теб ли свърши? В кой ден от менструацията ти правихте секс без презерватив? На колко дена горе-долу имаш менструация?

granger
07-24-2012, 17:40
:lol: А как може да се чукаш без предпазни мерки?!Айде сега ще чакаш...

Irti
07-24-2012, 17:53
:lol: А как може да се чукаш без предпазни мерки?!Айде сега ще чакаш...

Е, хайде сега. Всеки знае, че е по-гот. Ама точно заради тези вайкания малко не си заслужава.

granger
07-24-2012, 18:05
Без презерватив е по-гот,да съм казала някъде,че не е ,ама като не се пази (има и противозачатъчни примерно), да си седи на гъза или да прави секс с гума! Именно! ;-)

awe_mahaise
07-24-2012, 18:07
не може :(... awe да те питам презервативите за какво са,трябва да се ползват, но ако не е минало толкова много време, пий един escapelle...и стискай палци:). А кога ти е овулацията ?!?

DisappointedDreamer
07-24-2012, 18:09
и как мога да чакам толкова време то тогава ако има нещо ще е фатално и дори и с ескапел не мога вече да се предпазя ??

Ти си пълен боклук.
Чуваш ли се какви изказвания ръсиш?

xXxPETYAxXx
07-24-2012, 18:17
А защо не ползвате презервативи? Той в теб ли свърши? В кой ден от менструацията ти правихте секс без презерватив? На колко дена горе-долу имаш менструация?

Добре, че отговори на тези въпроси :D

sugargirl94
07-24-2012, 19:42
Тест се прави за да разбереш дали ВЕЧЕ си бременна.
Сметни си овулацията и прецени, дали да пиеш Ескапел.

ubuntureload
07-24-2012, 19:58
От 10 години се едно и също се пише в тоя форум... Като ви знам че на всички пикли километражите са ви превъртени и се eбeтe с всеки който ви подаде пишка... бебето може да се окаже най-малкият проблем!

DragonLady
07-24-2012, 20:07
Няма как мацка, 2 седмици ако искаш точен резултат, а тогава вече и ескапела не може да те отърве.
Иначе ако не си била в овулация или коло нея, нямаш повод за притеснение.

xXxPETYAxXx
07-24-2012, 20:20
Няма как мацка, 2 седмици ако искаш точен резултат, а тогава вече и ескапела не може да те отърве.
Иначе ако не си била в овулация или коло нея, нямаш повод за притеснение.

Е, ако е свършил в нея и да не е в овулация, пак може да забременее. Не видях никъде да е писала, че не е свършвал в нея.

DragonLady
07-24-2012, 20:28
Е, ако е свършил в нея и да не е в овулация, пак може да забременее. Не видях никъде да е писала, че не е свършвал в нея.

Дори и да е свършил в нея няма ли яйцеклетка годна за оплождане няма и бебе. Даже има момичета, който позволяват на гаджетата си да свършват в тях като се около цикъл ( малко преди и малко след ) и не са забременявали.

ubuntureload
07-24-2012, 20:30
Да бе няма проблеми от забременяване ... особено ако момчето и свършва в устата!

xXxPETYAxXx
07-24-2012, 20:35
Дори и да е свършил в нея няма ли яйцеклетка годна за оплождане няма и бебе. Даже има момичета, който позволяват на гаджетата си да свършват в тях като се около цикъл ( малко преди и малко след ) и не са забременявали.

Е аз не виждам и някъде да е написала, дали е било близо до датата, в която трябва да й доиде или дали и е свършило скоро. Цикълът й е нередовен даже.
Това не при всички става, при някой точно така стават копеленцата. Някой пък колкото и да се мъчат да забременеят не могат, така че тази схема не е много сигурна.

DragonLady
07-24-2012, 21:04
Е аз не виждам и някъде да е написала, дали е било близо до датата, в която трябва да й доиде или дали и е свършило скоро. Цикълът й е нередовен даже.
Това не при всички става, при някой точно така стават копеленцата. Някой пък колкото и да се мъчат да забременеят не могат, така че тази схема не е много сигурна.

Е да така е при нередовен цикъл и овулацията е нередовна. Тая работа без презерватив е само за момичета с точен цикъл, чиито мъже могат да се контролират и да се сдържат да не се изхвърлят вътре.

draid
07-24-2012, 21:06
Ти си пълен боклук.
Чуваш ли се какви изказвания ръсиш?

Каза самовлюбената тинейджърка със завишено мнение за интелекта си...

angelss_love
07-24-2012, 21:09
Миличка нищо не си уточнила,нито си писала дали си била в овулация нито нищо.Ние как може да знаем дали си бременна или не?Като си толкова неспокойна пий един Ескапел или изчакай 2 седмици и си направи тест..Няма как тестът ти да отчете след 1 ден и да искаш..Успокой си,като си такава паника не прави секс или го прави с презерватив.Тоя презерватив затва е създаден за такива като теб ;)

camparii
07-24-2012, 22:06
Ако уточниш дали е свършил в теб или дали е попаднало някакво количество сперма във вагината ти ще е по-добре.
То хубаво вие си говорите за ескапел ама надали някой ей така ще и даде на това момиче 40 лева за една опаковка хаха друг е въпроса вече ако не е тийн или гаджето и е на повече от 18 или има работа

HollyGolightly
07-25-2012, 01:07
От както съществува този форум , всеки ден се намират по няколко човека които да пуснат такава тема. Е как пък не се научихте. А колкото до авторката ако наистина я интересуваше щеше да даде малко повече инфо, ние кристални топки нямаме, пък и да имахме тази услуга се заплаща.

ludata90
07-25-2012, 07:10
Ако те попитам дали си била в овулация, ще можеш ли да отговориш?(Въпреки, че едва ли и тя е редовна)

marilyn
07-25-2012, 15:16
Цикълът й нередовен, ама наш'та се клеца без гума! Научете се, бе деца! Сега няма какво да правиш, чакаш и 2 сед след рисковия акт правиш тест.

Amore-Mio*
07-25-2012, 16:02
и как мога да чакам толкова време то тогава ако има нещо ще е фатално и дори и с ескапел не мога вече да се предпазя ??

Както си направила грешката и да си се съгласила да правите секс без презерватив.
Или си взимаш Escapell, или чакаш да изминат 2 седмици /14 дни/ от рисковия полов акт и правиш теста. Друго не знам какво можеш да направиш. Дай малко повече информация за случилото се: свършвал ли е в теб?

6timi
07-25-2012, 16:15
В аптеката ми казаха, че има и тестове, които могат да се ползват веднага след акта и също дават резултат, но не е чак толкова точен и тестът струва около 0,50ст., но аз си предпочитам Шур-а и това е, а той ми казаха, че се води точен във всеки един момент след рисковия акт :)

xXxPETYAxXx
07-25-2012, 18:03
Авторката си мълчи - или е трол или е мамче вече, пък може да й е дошло :D Ако е така, да я успокоя, че има и цветна бременност.

sugargirl94
07-25-2012, 19:09
В аптеката ми казаха, че има и тестове, които могат да се ползват веднага след акта и също дават резултат, но не е чак толкова точен и тестът струва около 0,50ст., но аз си предпочитам Шур-а и това е, а той ми казаха, че се води точен във всеки един момент след рисковия акт :)

Ти чуваш ли се ?! :D:D:D

DisappointedDreamer
07-25-2012, 20:16
Каза самовлюбената тинейджърка със завишено мнение за интелекта си...

Може да съм всякаква (далеч от самовлюбена обаче), но това наистина е пълна простотия.
И 'що не пишеш по темата, а само обикаляш темите, търсейки нещо, за което да се хванеш и заядеш с мен?
Уау, не знаех че чак толкоз много те жегвам.
Ако имаш проблем, пиши на ЛС да го разрешим.

draid
07-25-2012, 20:39
Може да съм всякаква (далеч от самовлюбена обаче), но това наистина е пълна простотия.
И 'що не пишеш по темата, а само обикаляш темите, търсейки нещо, за което да се хванеш и заядеш с мен?
Уау, не знаех че чак толкоз много те жегвам.
Ако имаш проблем, пиши на ЛС да го разрешим.

Лошо впечатление оставят в моята същност коментари и обиди от рода на твоята, безпочвени и написани само за да покажеш някакво превъзходство.

DisappointedDreamer
07-25-2012, 20:40
И к'во?
Да имам вид на човек, на когото му пука?

chushkopek
07-25-2012, 20:58
Draid.....нейните коментари са безпочвени? Ок. Нямам какво повече да кажа.

draid
07-25-2012, 21:14
Draid.....нейните коментари са безпочвени? Ок. Нямам какво повече да кажа.

Обида към, човек който не познаваш е точно такъв коментар, но да спрем до тук. Оттеглям се от темата.

Your.Passion
07-25-2012, 21:20
:lol: А как може да се чукаш без предпазни мерки?!Айде сега ще чакаш...

Мхм ;) .

barbiffqq
07-29-2012, 15:34
Няма как да си бременна,освен ако не се е отървал при свършването.От течността,която пуска члена при възбуда не се забременява.

barbiffqq
07-29-2012, 15:51
Няма как да си бременна,освен ако не се е отървал при свършването.От течността,която пуска члена при възбуда не се забременява.

granger
07-29-2012, 16:35
^ пак говориш глупости. Предеякулационната течност съдържа сперматозоиди , 1:1000000 е ,но може да се забременее.

cockiness
07-31-2012, 14:27
а защо го направи? са си удряй главата в стената
дечковци