PDA

View Full Version : Да го оставя ли?



mishity3
07-24-2012, 18:44
Здравейте! Моля да ми помогнете за решаването на една дилема пред която съм поставена.Всичко започна преди 2г. и половина тогава тръгнах с едно момче, в което бях влюбена от доста време...и така до сега.През цялото това време сме преживели адски мн неща...никога до сега не бях изпитвала такива чуства...наранявал ме е много пъти..изневерявал ми е, но бях толкова влюбена, че не можех да се откажа от него.Така беше до преди 2месеца..тогава той завърши 12 клас и се прибра в родното ми място,което се намира на 50км от моя град...знаехме че ще е трудно,защтото след всички неща които ми е причинил малко или много съм изгубила доверието си към него...въпреки всичко решихме да останем заедно...и наистина е мн трудно виждаме се веднъж седмично...доста се отчуждихме :(..тази вечер видях снимки на които е отбелязан с момичета и мисля че трябва да приключа това докато е време..пък и той след няколко месеца заминава да учи..моля ви дайте ми съвет..как бихте постъпили вие...:(

DisappointedDreamer
07-24-2012, 19:11
Няма смисъл да поддържаш такава връзка.

Остави го.

xXxPETYAxXx
07-24-2012, 19:39
Ами, ако той не ти беше изневерявал, следователно и му имаше доверие, отговорът ми щеше да е различен. Но при тази ситуация - да, скъсай с него. Няма смисъл да си тровиш нервите и само да го мислиш.

HollyGolightly
07-25-2012, 00:36
Мисля , че и самата ти си наясно какво трябва да правиш. Не си заслужава да се измчваш така, и той самият ти е доказал, че не си струва. Ако му пукаше нямаше да ти го причини това преди време.

БожиятАгнец
07-25-2012, 04:15
Ако ти се страда и имаш нерви, време, емоции и самоуважение за губене си остани с него. Даже, ако имаш късмет ще почне да ги ебе пред теб или да те кара да му правиш нови снимки с разни пички за фейсбука...И ти ще си го обичаш, ще си пилееш животът, а нашият човек ще си купонясва, като рок звезда и ще си пра'и, к'вот си иска.
Т'ва да обичаш някого не означава да му дадеш да ти се качи на главата и да го оставиш бавно да я смазва, докато не му писне и не кацне на нечия друга. :)

fenkaaa
07-25-2012, 05:24
Няма смисъл да поддържаш такава връзка.

Остави го.

Съгласна съм.. :)

ludata90
07-25-2012, 06:48
Щом сама задаваш въпроса "Да го оставя ли?" значи си стигнала до там

TheBeliever
07-25-2012, 09:53
Стигне ли се до там връзката ти да зависи от отговорите "Да/Не" на група непознати, значи ти самата вече си я отписала.

ChuShki
07-25-2012, 10:57
Сети се какво става ако не го оставиш. Ти каза че той щял да заминава някъде. И тогава какво? Ти виждаш че на 50 км ви куца камоли като е не знам си къде си. Какво точно искаш ние да ти кажем ?!? 'Стигне ли се до там връзката ти да зависи от отговорите "Да/Не" на група непознати, значи ти самата вече си я отписала. ' !!!

PyCoKoCkA93
07-25-2012, 18:09
Няма смисъл да поддържаш такава връзка.

Остави го.

Тук получи кратък,точен и ясен отговор.В другите постове имаш разяснения защо. :)

Amore-Mio*
07-25-2012, 18:23
Връзката ви, ми се струва, че отдавна е приключила. Просто не е официално, все още.

Сама казваш, че сте се отчуждили, липсва доверието - няма смисъл да продължаваш.
Дай шанс на друг. С който ще си щастлива.

mags991
07-25-2012, 18:26
Даже късно си се сетила.Още при първата изневярва трябваше.Колкото и да си влюбена,трябва да имаш малко достойнство.Защо си му простила изобщо?Това е най-подлото и гадно нещо,което един човек може да ти причини,лично за мен.Колкото и да обичаш,затова прошка няма!

Taam
07-25-2012, 18:41
Абе какво значи сега "да го оставя ли"...?
Ако си мека мара и му прощаваш всичко, то значи си го поставила много над себе си. Казваш му: "Бий ме ,обичам те!" и си заживявате заедно завинаги.
Сядаш и си подреждаш нещата в главата. Заслужава ли си, не си ли заслужава; страх ли те е да го оставиш, не те ли е ; обича ли те още, не те ли обича... И така достигаш да логическото заключение. Обаче трябва да мислиш малко и да си честна със себе си, а то това е трудно занимание.

marilyn
07-25-2012, 19:33
Връзка от разстояние не е връзка. Няма смисъл.

mishity3
07-28-2012, 12:17
Послушах ви, и за първи път от около 2г. и половина послушах главата, а не сърцето си...Знам че този път постъпих правилно..и не ме е страх най-много от факта че вече няма да е до мен,а от това че може би никога повече няма да видя този човек...страх ме е от факта че след години сигурно няма да помни и името ми, но аз няма да го забравя...та нали е невъзможно да забравиш човека, който те е научил да обичаш...:)))

xXxPETYAxXx
07-28-2012, 12:24
Няма и не е нужно да го забравяш. Спомена за вас ще се запази, просто чувствата ти към него ще изчезват лека полека с времето. Ще заобичаш друг и по-рядко ще се сещаш за него, но спомените няма как да се изтрият. След време остават само хубавите, поне при мен. Той също ще те помни. Никой не може да промени миналото. :)

petetyyy
07-28-2012, 15:21
Първо е добре да разбереш дали това са просто снимки или има нещо повече, не си споменала какви са, затова вече може и да си стигнала до този етап. Та, ако мислиш, че има нещо с тях или от конкретните снимки просто си личи- зарежи го. Щом го е правил и преди и продължава, значи не те заслужава и не държи достатъчно на теб. Ако имаш някакво самоуважение ще го оставиш и ще продължиш живота си без него :)