PDA

View Full Version : Пози и такива глупости.



Irti
07-24-2012, 18:46
Често ли ги сменявате? Лесно ли се нагаждате? Мекото на леглото ебава ли ви? Или сте като мен традиционалисти - давай в 2-3-5-8 основните и всичко ток. На мен ми е трудно да се нагодя и не ме радва. Мекото много ме ебава.

Думайте, че няма какво да се прави.

DisappointedDreamer
07-24-2012, 18:47
Сменяме доста често.
На леглото сме му теглили една майна. Стол, под (най-често), стени - с това го заместваме.

Irti
07-24-2012, 18:50
Не е удобно, нали? Все ще упаднеш някъде. Да го еба в матрака.

DisappointedDreamer
07-24-2012, 18:50
И скърца много ^^

SisiStrange
07-24-2012, 19:25
Има някои от по-изчанчените пози, които сме си ги нагодили и са си част от "репертоара". :p Често сменяме. Ама понякога като ни е много хубаво не можем да се накараме. ;d Легло, диван, бюро, под, столове... Всичко признаваме, секс да има.

Но наистина много скърца.

Violenza
07-24-2012, 20:08
Най-често на спалнята го правим, но сменяме позите. От време на време сме на кухненския плот (който е целият с огледала отстрани) или дивана. Където и да сме обаче, в каквато и поза, винаги опираме до задната, секс без задна не го броим за секс просто.

DragonLady
07-24-2012, 20:18
Легло, столове, стени, гори, само дивана още не сме пробвали май, а и кухненският плот :D Нищо и на тях ще им дойде времето :D За пози бая си ги сменяме в рамките на един полов акт. Иначе и ние ако не минем и през задната ( обикновенно тя е за десерт - черешката на тортата :D ) не го броим за секс.

пс за мекото легло 1 път съм правила на такова - кофти беше ... искаш ездачка, ездачка нема ... кофти
а за скърцането ами и то си е леко кофти ама пак по-добре от меко легло. Пък и съм свикнала на скърцане, то на мъжо леглото тая скърца, че ... особенно като съм отгоре.

elito0o0o0
07-24-2012, 20:28
Моето легло и неговото са диванчета и се разпъват. Нито скърца, нито потъваш - идеално е.

ubuntureload
07-24-2012, 20:31
Нагъзена на джама да гледа природата и дупе да и е яко!