PDA

View Full Version : Старата ми приятелка нещо откача



smiley8844
07-24-2012, 18:54
Знам че някои от вас ще сметнат темата за глупава но аз все пак да опитам. Старата ми (скарахме се и вече не си контактуваме) приятелка постоянно мислеше за секс. Постоянно приказваше за секс.
-Виж тази прачка прилича на пенис- и ей такива неща си мислеше. ПОСТОЯННО. Просто ми писна. Даже сега като се видим по случайност пак го прави.

А сетих се нещо друго- нямам си гадже а сам малко пална(тоест леко пухкава) много искам да видя какво усещането да правиш секс.

P.S Не сам луда просто сам любопитна!!!

Irti
07-24-2012, 18:59
Пълна, слаба - няма значение. Ти си жена и е достатъчно просто да си го поискаш и ще разбереш какво е.

smiley8844
07-24-2012, 19:26
Благодаря ти за отговора. Но проблема е там че сам девствена и затова питам.

MaggieP
07-24-2012, 20:01
Няма как да разбереш какво е усещането ако не правиш секс :D

IseeDEADbodies
07-24-2012, 20:04
Ти си псевдо-лезбо, или разбрах погрешно ? :lol:

ubuntureload
07-24-2012, 20:08
и набор '98 ли се проебаха... кво се случва?

DragonLady
07-24-2012, 20:08
Ти си псевдо-лезбо, или разбрах погрешно ? :lol:
И аз това се чудя.

пс ubuntureload деградиця пълна ... скоро и набор 00 ( демек 2000 ната ) ще се проебът май.

smiley8844
07-24-2012, 20:09
Не знам какав си ама много грешиш това че искам да се науча на нещо и да видя останлите с опит да ми обяснят..... кам IseeDEADbodies

smiley8844
07-24-2012, 20:11
Хора разберете че нищо не сам си правила. Само питам за да видя какво ви е мнението

AnarchyBoy
07-24-2012, 20:26
И аз това се чудя.

пс ubuntureload деградиця пълна ... скоро и набор 00 ( демек 2000 ната ) ще се проебът май.

не , че нещо се опитвам да ти разваля вечерта , ама те 00 са по опитни и от теб и от мен и от всички съфорумници , само като стане гафа .. питат у форумУ :D :D
"приятеля ми , свърши на крака ми , "МОЖЕ ЛИ ДА СЪМ БРЕМЕННА"
иначе се клатят повече от нас 8-)

DragonLady
07-24-2012, 20:31
не , че нещо се опитвам да ти разваля вечерта , ама те 00 са по опитни и от теб и от мен и от всички съфорумници , само като стане гафа .. питат у форумУ :D :D
"приятеля ми , свърши на крака ми , "МОЖЕ ЛИ ДА СЪМ БРЕМЕННА"
иначе се клатят повече от нас 8-)

Абе нема да се учудя и така да е :D

thelover3
07-24-2012, 20:44
Не разбрах само какво общо има приятелката ти? Ти с момиче или с момче искаш да правиш секс? Нещо не разбрах много...

ubuntureload
07-24-2012, 20:46
Толкова е разгонена, че пола не е от значение! :д

ChuShki
07-25-2012, 07:24
*facepalm* Приятелката ти е нормална ... нормално е да искаш да разбереш за какво става въпрос .. ама от някакъв форум ли ?!?! Това че си пАлна не те прави извънземно или нещо такова ... излез навънка и се развихри. Не чакай хората да ти обясняват нещо което ти сама трябва да направиш.

Zarity
07-25-2012, 09:28
Не разбрах само какво общо има приятелката ти? Ти с момиче или с момче искаш да правиш секс? Нещо не разбрах много...

Бе и аз не зацепих за какво иде реч.

marilyn
07-25-2012, 12:21
Нормално е да ти е интересно. Хормонът те тресе. Няма как да ти обясним какво е чувството, ако сама не разбереш. И се научи да пишеш грамотно!

angelss_love
07-25-2012, 12:24
Щом имаш желание да разбереш,направи го не се чуди ;)
Само дето не разбрах на колко си?

dirtyyy
07-25-2012, 12:32
Само аз ли не разбрах темата??!?

chrisy26
07-25-2012, 18:41
Момичето е право!!! При мен беше същото на тема първа целувка. Не можеш да питаш познати, защото я ще ти се подиграват, я ще ти кажат " Ще си дойде от самосебеси" ! За това са форумите!

Скъпа съфорумничке,
Приятелката ти е наред, просто е превъзбудена. А ти не се стряскай, вярно е, че никой не може да ти обясни какво е, защото ти сама трябва да усетиш и защото при всеки изживяването е различно. Смятам, че си в подходяща възраст за това и, че просто трябва да изчакаш правилния човек, който ще те харесва такава, каквато си. Не бързай, ще му дойде времето и за това, просто трябва да си спокойна и да не се притесняваш от нищо.....

HollyGolightly
07-25-2012, 22:04
Само аз ли не разбрах темата??!?
не. Уж приятелката и била откачила, пък на нея секс и се правело ама била пълна... изцяло се омотах

prosto_chovek
07-25-2012, 22:13
и набор '98 ли се проебаха... кво се случва?

познавам момиченце набор 99, дето вече се е ебала с двама, комшийка е. Жалка работа :)

Brook
07-26-2012, 00:29
приятелката ти е разгонена очевидно защо.Няма да е лошо да се опитва поне да се контролира защото може да си навлече белята.Прави ти се секс наистина ли ти се парви или се ръководиш от моментното желание?После да не съжалиш за това че си го направила помисли се добре.Аз знам за случай където едно 11 годишно момиче е правило секс с 50 годишен мъж.Преди това някой батко я е оправил два пъти така че много много не се очудвам от факта че почват да правят секс от толкова ранна възраст но не го оправдам и смятам че е наистина рано и пребързано .

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 00:41
Един старомоден съвет от мен:Не го прави с този,който те привлича сексуално,а с този,който те привлича емоционално и си заслужава.Все някога ще правиш секс,то е ясно,но е важно да изчакаш подходящия момент и подходящия човек. :)

AnarchyBoy
07-26-2012, 00:41
познавам момиченце набор 99, дето вече се е ебала с двама, комшийка е. Жалка работа :)

това я прави 13 годишна , аз моята на толкова я оправих за 1ви път, ама още сме си заедно (вече 3та година) :)

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 00:45
това я прави 13 годишна , аз моята на толкова я оправих за 1ви път, ама още сме си заедно (вече 3та година) :)

Като стана въпрос за вас.Какво стана със заминаването ти,ще заминаваш ли?

По темата:Да правят секс на 13,ама поне да преценят с кого.Винаги има изключения и не всеки на 13 мисли толкова детински,но все пак ми се вижда срамно,както са тръгнали,докато станат на 18+ бройката им да е по-голяма от годините...

Amore-Mio*
07-27-2012, 14:06
Явно приятелката ти е загоряла и иска да прави секс.

Та, иначе ти на колко си?
И престани във всяко едно твое мнение или във всяка една твоя тема да пишеш, че си пълна и пухкавичка. Като не се харесваш така: погрижи се за фигурата си. Посъветвай се с диетолог, който да ти предпише подходящ режим на хранене и спорт. И си вдигни самочувствие. И също така, се научи да вярваш в себе си.

Та, усещането за секс, ще разбереш, когато ти дойде времето. Ясно е, че в момента хормоните бушуват, ама внимавай. Да не допуснеш някоя грешка и да съжаляваш след време.

embraceme
07-27-2012, 14:26
Мисля че най-адекватният отговор ще е "Ако ги харесваш и двамата слушай сърцето си! " :D

ubuntureload
07-27-2012, 15:20
Как ще се ебат на 13 бе... Те още не могат да правят разлика дали им се пикае или сере ще се чукат... '99ти набор могат да ми бъдат деца! На тази възраст най-много фалове стават! Това освен за малките говори мноогооо лошо и за родителите колко са безотговорни!