PDA

View Full Version : Моля ви помогнете



latinmoon
07-24-2012, 22:11
Здравейте ! Харесвам едно момиче от 1-2 години , но тя изобщо не ми говори .. С нея не се познаваме , нямаме обща компания, а и е малко по-голяма от мен (4 г :Д ) .. Виждам я всеки ден опитвал съм да я заговоря страшно много пъти , но е много сръмежлива и здрасти дори не казва :( Кажете ми как бих могъл да я заговоря поне да станем пряятели . (сънувал съм я няколко пъти как си говорим , а това ми стига :) ) Много съм отчаян .. Ще кажете как така я харесаш като дори не се познавате .. Да обаче си я харесвам по моя начин макар и несъвършен ...

wankata7
07-24-2012, 22:41
На колко си години ?По моя преценка си на малко но карай.Имаш симпатии към това момиче и си я сънувал и какво да не искаш да кажеш че си влюбен в момиче което не познаваш . Много е просто живеем в побъркан свят с много технологии пиши си с нея в фейсбукъЪ или скайп там каквото ползвате уреди си среща с нея и виж дали ще ти приеме . Не свързвам много изреченията може да има правописни грешки но не съм спал от 30+ часа .

latinmoon
07-24-2012, 22:46
Ами опитвал съм и там да й пиша , но не ми пише. Явно няма смисъл да се опитвам да я заговоря. Тя е много , много красива и направо си нямате напредстава колко е тоавтийавогсйаоеа ( то сиг. , си мисля така ,защото я харесвам , едва ли не както каза ти съм влюбен, ама кво да се прай брат :( )

БожиятАгнец
07-25-2012, 05:26
Да поставяш на пиадестал момиче, с което не си говорил - и по-същественото - момиче, което не иска да ти говори или да поддържа взаимоотношения с теб и ясно ти го е показало, е доста жалко.
За мен това е кауза пердута. Не за друго, а защото след 2 години бездействие и неуспешни опити нещата вече са прецакани.
Тя вече е решила, че не желае да е с теб...Ако желаеше щеше поне едно 'здрасти' да ти каже...Или да ти се усмихме...Или поне да ти прати емотикон в скайп...

Но дори и да приемем, че просто е "срамежлива"....Това две години да не ти каже 'здрасти' от срам говори, че има някакви проблеми с общуването. Защо ти е да си с един социален инвалид?


Предлагам ти да си инвестираш времето и емоциите в нещо по-качествено (а защо не някой по-качествен?) и здравословно за самоуважението ти и теб самият.
Със сигурност има и други хубави момичета, които даже ще си говорят с теб! Представяш ли си?

xXxPETYAxXx
07-25-2012, 06:07
Ако ти си на 15, както пише в профила ти, момичето, което харесваш е на 11 :о. След като още преди 1-2 години си я харесваш, значи си бил на 13 а тя на 9! Пфф. Чак не мога да го повярвам. Та явно я харесваш на външен вид, щом не я познаваш. Няма как да си сигурен дали е срамежлива или отракана. Аз като бях на 11 въобще не мислех за момченца.

Chacho
07-25-2012, 06:08
15+4=19 може би?

xXxPETYAxXx
07-25-2012, 06:32
15+4=19 може би?

Хах, да. Как съм го прочела и аз ама(по-малка). :D Ранна сутрин е за мен, сори.
Та това едно 19 годишно момиче да хареса едно 15 годишно момче, става много рядко. Да не кажа само по филмите. На тази възраст момичетата имат съвсем различни критерии за гаджета и дори приятели. Хубаво, че не ти обръща внимание - поне ЯСНО ти казва "НЕ МИ ДРЕМЕ ЗА ТЕБ". Иначе сигурно е красива, та това й харесваш. Има и красиви момичета на по 14-15 години. Спри вманиачението си по тази какичка. Обърни внимание и на наборките си. :)

latinmoon
07-25-2012, 08:04
Я ме изяжте още малко ее баси хората .. Божия - не се опитвам да я заговоря от 2 години ,а от няколко месеца :D:D
xXxPETYAxXx - има , ама не искат сериозни връзки ...

dimitar_ak
07-25-2012, 08:13
xXxPETYAxXx почти ти го каза. Момичето ако е хубаво сигурно си има ухажори дори над 20г., които повярвай ми имат какво да и предложат. Как очакваш тя да се заинтересува от момче, което дори се срамува да я поздрави и заговори. Годините едва ли са ти изписани на челото, но поведението ти би те издало. Трябва ти нахаканост, ако искаш да станете познати.

Wednesday666
07-25-2012, 08:18
xXxPETYAxXx почти ти го каза. Момичето ако е хубаво сигурно си има ухажори дори над 20г., които повярвай ми имат какво да и предложат. Как очакваш тя да се заинтересува от момче, което дори се срамува да я поздрави и заговори. Годините едва ли са ти изписани на челото, но поведението ти би те издало. Трябва ти нахаканост, ако искаш да станете познати.

10 букви.
Просто давай напред, зарежи я какичката :)

latinmoon
07-25-2012, 10:21
xXxPETYAxXx почти ти го каза. Момичето ако е хубаво сигурно си има ухажори дори над 20г., които повярвай ми имат какво да и предложат. Как очакваш тя да се заинтересува от момче, което дори се срамува да я поздрави и заговори. Годините едва ли са ти изписани на челото, но поведението ти би те издало. Трябва ти нахаканост, ако искаш да станете познати.
Не ме е СРАМ АЗ ДА Я ПОЗДРАВЯ ЧЕТЕТЕ МАЛКО Е ХОРА ... НЕЯ Я Е СРАМ
Иначе wednesday май така и ще направя :Д

xXxPETYAxXx
07-25-2012, 10:55
^ Не я е срам да те поздрави, защото е срамежлива, а защото е незаинтересована. Или дори може би някой биха се изразили с "надута".
Относно това, че наборките ти не искали сериозна връзка - не знам как да го коментирам. Какво имаш предвид с това - че 14-15 годишните момичета не искат гадженца, с който да правят нещо романтично примерно. На тея години е нормално да искат момче до себе си, с което да споделят да се гушкат и т.н... Не ти знам представата за сериозна връзка, а и на 15 колко сериозна връзка мислиш се гради. На тея години хората търсят тръпка, не сериозност.

Wednesday666
07-25-2012, 13:40
Не ме е СРАМ АЗ ДА Я ПОЗДРАВЯ ЧЕТЕТЕ МАЛКО Е ХОРА ... НЕЯ Я Е СРАМ
Иначе wednesday май така и ще направя :Д

Сигурен ли си, че е срам? Аз не познавам много 19 годишни, които ги е срам да отговорят като ги заговори някой. И аз съм сред тях, ако момче ме заговори - отговарям ако имам желание, иначе си продължавам :)

Amore-Mio*
07-25-2012, 17:35
Просто отиди при нея и се запознайте.

Принципно не знам на колко си, ама се съмнявам да те върже с по - голяма от теб.