PDA

View Full Version : Самотен



yamaha436
07-24-2012, 23:31
Хора много искам да имам гадже но просто момичетата които харесвам изобщо не проявяват никакъв интерес до сега съм имал само 2 връзки и то не сериозни и то преди 3 години последната ми целувка с момиче беше първата ми когато бях на 6-7 може би 8 години с 2-3 години по голяма от мен ама дори не бяхме гаджета беше с най добрият ми приятел,та както и да е искам да ви питам защо никоя не откликва на чуствата ми ... ?

БожиятАгнец
07-25-2012, 04:19
eми сиг си грозен или смотан :/

Колкото и грубо и директно да беше това...Е истина.

Явно нещо ти куца. Може и да е подходът.

notlike
07-25-2012, 08:39
Тцът. Жените не ценят чак толкова външния вид, колкото ние. Трябва ти самочувствие, което ще личи от твоето излъчване. Нещастните от живота далеч не се котират добре. На подсъзнателно ниво ти го подсказваш. Трябва да промениш тази черта. Оттам се формира всичко останало.

xXxPETYAxXx
07-25-2012, 11:34
Тцът. Жените не ценят чак толкова външния вид, колкото ние.
Да бе,да. :D
Външния вид си е все пак първото впечатление и за двата пола!
"до сега съм имал само 2 връзки и то не сериозни и то преди 3 години последната ми целувка с момиче беше първата ми когато бях на 6-7 може би 8" е как си имал 2 връзки, а последната ти целувка е и първата ти???

dimitar_ak
07-25-2012, 11:42
...момичетата които харесвам изобщо не проявяват никакъв интерес...

А защо не се огледаш за тези, които може би харесват теб?

thelover3
07-25-2012, 12:06
Трябва ти самочувствие.

Amore-Mio*
07-25-2012, 15:56
eми сиг си грозен или смотан :/

И защо трябва да е това?

Най - тъпото и повърхностно мнение, което някога съм чела. Нещата не опират само до външния вид, много по - важно е характера и всичко. Грозен? Няма грозни хора, стига! Всеки с вкуса си.

Просто той е още малък и не е попаднал на момичето.
Дишай. Всичко с времето си.

marilyn
07-25-2012, 19:31
Явно нещо ти куца. Всичко с времето ще си дойде. Като харесаш някое момиче, ходи, заговори я, покани я на среща... а не стой тука да се оплакваш.