PDA

View Full Version : Стрии и бански прашка на плажа?



Mariolcheto
07-25-2012, 13:14
Здравейте,скоро ми се очертава да ходя на море и незнайно защо от 2-3 години ми излязоха стрии по дупето...Нито съм дебела нито съм скелет , съвсем нормална . Притеснявам се обаче на плажа със стриите,да се лъсна и по бански прашка а пък доста ми се ще,тена става страхотен . В момента и не разполагам с достатъчно пари за да си направя процедури за премахването им,но един ден живот и здраве дано имам този късмет.Та въпроса ми е ако вие имате стрии по дупето ще отидете ли на плажа по прашка?

DeviL_AsS
07-25-2012, 13:17
Аз имам малко стрии,обаче бих отишла:)Да не те бърка,почти всяко момиче има.

Mariolcheto
07-25-2012, 14:18
Аз имам малко стрии,обаче бих отишла:)Да не те бърка,почти всяко момиче има.
Благодаря за мнението.Попринцип и аз знам , че почти всяко момиче (жена) има стрии , но често казано моите са единственото нещо , което може би ми създава комплекси в тялото,затова много ги мразя и ме притесняват...ама навсякъде си ги нося с мен :D няма начин.

DeviL_AsS
07-25-2012, 14:53
Ми щом това е единственото нещо,което те комплексира значи всичко е ок :Д тялото,лицето :Д карай с прашки,ако дупето ти е хубаво никой няма да ти забележи стриите :Д

JuStIc3
07-25-2012, 20:47
Аз съм момче, и се шашнах като видях че имам стриДи на прасеца..

bloodyF
07-26-2012, 06:52
стриите се получават при рязко напълняване/отслабване и се дължат на факта ,че кожата ти е нееластична
мажи се с повече хидратиращ лосион и толкоз
иначе не е болка за умиране,можеш да отидеш

bijou
07-26-2012, 12:02
Със стрии или без, по прашки на басейн/море никога не бих отишла, някакси ми е противно като знам, че всички ми цяпат задника или пък обратното.
Нищо лично. (:

LuFlee
07-27-2012, 11:12
стриите се получават при рязко напълняване/отслабване и се дължат на факта ,че кожата ти е нееластична
мажи се с повече хидратиращ лосион и толкоз
иначе не е болка за умиране,можеш да отидеш

Мазането не помага... за голямо съжаление.Ужасно трудно се махат стрии... мамка им .

И аз имам от горе долу толкова време стрии по дупето и преди не ми пречеха,даже не им обръщах никакво внимание,но колкото повече започвам да се грижа за тялото си ,толкова повече ми пречат. И аз си харесвам задника ,ноооо... тия стрии ще ме побъркат ;д

Summer..lov3
07-28-2012, 14:54
И аз имам не са кой знае колко , но все пак ме е срам да си го покажа на плажа.

Mariolcheto
07-28-2012, 15:45
Да ви кажа момичета вчера и днес ходих на басейн по прашка,казах си че не ми пука и на никой не му правише впечатление.Чувствах се добре спокойно и комфортно...даже и се събират МЪЖКИТЕ ПОГЛЕДИ така,че и на вас да не ви пука изобщо!!!