PDA

View Full Version : и отново за обезкосмяванеето



justasmile
07-25-2012, 13:02
Да... прегледах всички други 10000000 теми за това.. но така и не можах да си помогна.. :(
Та - за триъгълника.. утре ми трябва да съм 'чистичка'... а самобръснач не искам, защото като се отреже косъмчето и става много гадно и боцка. Другият ми вариант е епилатор... но с него издържам само до някъде.. а козметик, точно за утре няма да мога :1во защото ще остане червеничко, и да.... та. какво мислите за крем депилатор?Видях доста разнородни мнения и по другите форуми. Друго.. мога да седна тази вечер и сама да си ги дръпна косъмчетата... ама то много бавно.. апфф.. а попринцип си ходя на козметик?
Какво ще ме посъветвате за такава ситуация ;// ?

SqNkA
07-25-2012, 13:34
Давай с епилатор...трябва да издържиш все някак..крем депилатоар...навсякъде чувам, че вършило същата работа като самобръсначката...

Amore-Mio*
07-25-2012, 16:11
^ Единственото различно при някои такива кремове е, че издържат повече от самобръсначката. Поне аз имам такъв. Иначе или сядаш да действаш сама, или с епилатор. Или самобръсначка. Друго не знам. Принципно, наскоро когато имах време действах до едно определено място с пинсети. Налудничево звучи, но .. !