PDA

View Full Version : Тройка, оргия ....



6timi
07-25-2012, 14:36
До сега не съм участвал в нищо подобно, но ми е интересно за хората, които са го правили независимо с колко човека и от какъв пол са...

Как се решихте да го направите, предварителна уговорка, спонтанно, парти...
Съжалявате ли ? Кое Ви хареса най-много, докато го правихте или може би кое не Ви хареса ?
Бихте ли го споделили с настоящия си приятел/ка или предпочитате да не знае? Бихте ли го повторили или не ? С повече момчета или с повече момичета предпочитате ?

cerb12
07-25-2012, 14:40
със 2 момичета съм правил обаче бях толкова пиян че май минавах към зрител д;

marilyn
07-25-2012, 14:52
Интересна тема. Винаги съм искала, ама не ми е стискало така да се каже...

6timi
07-25-2012, 16:24
Аз лично бих се навил само с две момичета, при условие, че не съм с приятелка и не съм ангажиран с никое от момичетата, и двете трябва много да ми харесат :) Иначе като цяло всички други вариянти изключват желанието ми за проба ... :)

Но все пак ми е интересно мнението на хората :) Да знам дали съм изпуснал нещо голямо или секс като секс... :)

EarthHeaven
07-25-2012, 16:48
С приятелка и един пич, който се оказа девствен...
Не беше по уговорка - винаги съм искала да пробвам с 2ма мъже, а не с втора жена....
Беше....голям смях и пародия на секс...и не бих го повторила по редица причини.

ForzaFelipe
07-25-2012, 16:51
Бих пробвал,но само ако си нямам сериозна приятелка,не бих делил гаджето си с друг/а

6timi
07-25-2012, 16:58
С приятелка и един пич, който се оказа девствен...
Не беше по уговорка - винаги съм искала да пробвам с 2ма мъже, а не с втора жена....
Беше....голям смях и пародия на секс...и не бих го повторила по редица причини.

Не би го повторила изобщо или би направила компромис, ако е с двама мъже ?

6timi
07-25-2012, 16:58
Бих пробвал,но само ако си нямам сериозна приятелка,не бих делил гаджето си с друг/а

Подкрепям с две ръце :P

Amore-Mio*
07-25-2012, 17:15
Против съм.

Никога не бих се съгласила за такова нещо.
Безсмислено и тъпо ми се струва.

Има си много други начини за разнообразяване в секса.

DarkTemplar
07-25-2012, 17:18
С приятелка и един пич, който се оказа девствен...
тц тц, въпросният е имал интересен първи път.

granger
07-25-2012, 17:21
Ако съм необвързана и е с друго момиче (най-добре приятелка) и ,момче с което не сме близки да.
:lol:
Иначе сега нИ бих.

EarthHeaven
07-25-2012, 18:14
Не би го повторила изобщо или би направила компромис, ако е с двама мъже ?

Ако ми се отдаде случаен шанс (както беше въпросния път) и не съм обвързана бих пробвала с двама мъже - иначе, в никакъв случай не бих си правила уговорка за нещо подобно ;)

AlokiNn
07-25-2012, 23:00
със 2 момичета съм правил обаче бях толкова пиян че май минавах към зрител д;
The same.
Гаджето не си го давам на никого,нито пък искам неина приятелка примерно.. Бих се навил на 2 момичета или с най-добрия ми приятел да нацепим някоя от купон :D

6timi
07-25-2012, 23:06
Май хората, които са пробвали не са чак толкова много :)

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 01:02
По-скоро хората,които ще си признаят не са чак толкова много...

По темата:Не обичам да деля,независимо дали съм обвързана или не. :D А и в тази сфера имам известни предразсъдъци :)

bloodyF
07-26-2012, 06:42
с непознати-може би,и то ако М:Ж=1:2
но ако съм обвързана и да го деля? абсурд.

chushkopek
07-26-2012, 06:48
Ако никой от участниците не е обвързан, САМО тогава бих се съгласил на 3-ка независимо от съотношението М:Ж.
Оргия едвали някога бих правил поради риск от болести.

6timi
07-26-2012, 07:34
сега се замислих, че може би всички които се отричаме, при първа възможност ще скочим в някакво такова приключение, ама сега отричаме защото не ни се е паднало да го направим ... :) Дано не съм прав... защото и аз самият съм от отричащите се ... :D

Лола
07-29-2012, 17:26
До сега не съм участвал в нищо подобно, но ми е интересно за хората, които са го правили независимо с колко човека и от какъв пол са...

Как се решихте да го направите, предварителна уговорка, спонтанно, парти...
Съжалявате ли ? Кое Ви хареса най-много, докато го правихте или може би кое не Ви хареса ?
Бихте ли го споделили с настоящия си приятел/ка или предпочитате да не знае? Бихте ли го повторили или не ? С повече момчета или с повече момичета предпочитате ?

правила съм 3ка с 2 момчета , единият ми беше приятел за секс , а другия негов приятел. Искахме да пробваме с още едно момиче но те трудно се надъхват но от друга страна приятеля му беше съгласен / разбираемо нали е мъж / , не беше предвидено точно за вечерта в която се случи. Не не съжалявам - трябва да се пробва всичко но не бих го направила с човек към който имам по специални чувства .

xXxPETYAxXx
07-29-2012, 18:12
Не съм пробвала. Тройка бих пробвала, но ако е с още едно момиче...не знам защо, с две момчета някак не ме привлича идеята.

Tyler The Creator
07-29-2012, 18:13
правила съм 3ка с 2 момчета , единият ми беше приятел за секс , а другия негов приятел. Искахме да пробваме с още едно момиче но те трудно се надъхват но от друга страна приятеля му беше съгласен / разбираемо нали е мъж / , не беше предвидено точно за вечерта в която се случи. Не не съжалявам - трябва да се пробва всичко но не бих го направила с човек към който имам по специални чувства .

Я пробвай да изпиеш една кана сярна киселина, да видиш какво ш стане... нали всичко трябва да се пробва.

Лола
07-29-2012, 20:49
Я пробвай да изпиеш една кана сярна киселина, да видиш какво ш стане... нали всичко трябва да се пробва.

всеки сам решава какво да прави и какво не, така че съжалявам ако моето мнение е по различно от твоето ;)

BloodyMeri
07-29-2012, 22:10
Мечта ми е да пробвам 3-ка ама такава с две момчета и преди седмица дори да стане.Точно на едно купонче с две момченца сме се настанили в една стая и вече по прашки и сутиен и нахлуха едни дето щели да се женят!Пияна работа и развалиха и нашата.

dimitar_ak
07-30-2012, 08:40
Май хората, които са пробвали не са чак толкова много :)

Или няма да си кажат.

6timi
07-30-2012, 08:46
правила съм 3ка с 2 момчета , единият ми беше приятел за секс , а другия негов приятел. Искахме да пробваме с още едно момиче но те трудно се надъхват но от друга страна приятеля му беше съгласен / разбираемо нали е мъж / , не беше предвидено точно за вечерта в която се случи. Не не съжалявам - трябва да се пробва всичко но не бих го направила с човек към който имам по специални чувства .

А с момче и момиче би ли пробвала ?

6timi
07-30-2012, 08:48
Или няма да си кажат.

Може може... какви ли не неща казват в този форум... ама тук май ги е срам :P

6timi
07-30-2012, 08:48
Мечта ми е да пробвам 3-ка ама такава с две момчета и преди седмица дори да стане.Точно на едно купонче с две момченца сме се настанили в една стая и вече по прашки и сутиен и нахлуха едни дето щели да се женят!Пияна работа и развалиха и нашата.



Чакаме да го направиш и да споделиш мнение... а защо не искаш с момче и момиче ?

Лола
07-30-2012, 23:43
А с момче и момиче би ли пробвала ?

Както бях написала - искахме да е още едно момиче , но така и не намерихме подходящо , та на въпроса ти - ДА бих пробвала с момче и още едно момиче :)

KokoDjambo
07-31-2012, 05:48
4 момчета и една мацка веднъж и веднъж две 14 годишни тигрици и аз.Ми тия двете направо ми разказаха играта :D:D:D:D:D

6timi
07-31-2012, 08:57
Както бях написала - искахме да е още едно момиче , но така и не намерихме подходящо , та на въпроса ти - ДА бих пробвала с момче и още едно момиче :)

Ти си сстрахотна :) Стискам ти палци да случиш на девойка :Р

6timi
07-31-2012, 08:58
4 момчета и една мацка веднъж и веднъж две 14 годишни тигрици и аз.Ми тия двете направо ми разказаха играта :D:D:D:D:D

Ако това е така... вие 4 момчета как сте си я делялли девойката бе ? или на изчакване :DDD

Glamour92
07-31-2012, 09:09
Хъх,не бих пробвала,струва ми се пошло и съм убедена,че едва ли ще ми хареса.

Иначе съм имала реална възможност и за двата варианта . 8-)

Лола
07-31-2012, 17:18
Ти си сстрахотна :) Стискам ти палци да случиш на девойка :Р

мерси :)

6timi
08-01-2012, 21:33
Абе по други теми четох... доста се хвалиха с твойки и прочие... а тука братко... неодумвате... :)

Glamour92
08-01-2012, 23:24
Лъжат,гадовете. 8-)

6timi
08-04-2012, 08:15
Всичко е илюзия... :)

Jammie
08-04-2012, 10:57
Или няма да си кажат.

Няма да си кажат ? Мисля,че е точно обратното..дори съм сигурен че 60% от историйте които чухме са съчинени..

Аз бих пробвал с 2 момичета..Колкото до тройката с 1 момиче и 2 момчета...мисля,че до някаква степен е тормоз за момичето..(мое мнение) :)

ChuShki
08-04-2012, 12:06
Колкото повече толкова повече :D

Шегата на страна. Ако съм alone и всеки друг от участващите също що не. Колко са жените и колко мъжете не ми е никаква претенция ... каквото дойде. Само както се споменаха по горе какво ли не можеш да хванеш от подобни действия ... така че това би било единственото нещо което би ми било проблем.

Everytime
08-04-2012, 13:49
Според мен ето така стоят нещата:
1.Мъж,който иска тройка,иска да е между две момичета.(Както аз лично бих предпочел,вместо 2-ри пенис и чифт топки до моите).
2.Жена,която иска тройка е и така,и така,което значи,че при жените няма особено значение,дали ще са 2 жени и мъж,двама мъже(и половина) и жена.Повечето жени предпочитат двамата мъже.

6timi
08-05-2012, 08:49
Според мен ето така стоят нещата:
1.Мъж,който иска тройка,иска да е между две момичета.(Както аз лично бих предпочел,вместо 2-ри пенис и чифт топки до моите).
2.Жена,която иска тройка е и така,и така,което значи,че при жените няма особено значение,дали ще са 2 жени и мъж,двама мъже(и половина) и жена.Повечето жени предпочитат двамата мъже.



М дам... подкрепям :)