PDA

View Full Version : мнения за тоя продукт за избелване на зъби



KumchoValcho
07-25-2012, 15:15
http://www.ionicwhitebg.com/order.php
изглежда ми много съмнително 8-)

awe_mahaise
07-25-2012, 16:06
Не се подлъгвай...тези неща (каквито и да са) за избелване,махат най-горния слой от емайла,което сериозно може да навреди на зъбите ти...но0О ако решиш пробвай, обаче тази обява ми се вижда доста съмнителна. :)

neverbackdownx
07-27-2012, 13:15
И аз съм на това мнение , това са такива боклуци, и за толкова пари какви неща може да си купиш, аз съм чувала,че с лимонов сок се избелват зъбите, не съм пробвала, ама имам познати,които са го пробвали тоя метод ;d

FuckingFreak
07-27-2012, 13:21
Тия работи са направени за поддръжка на бяла усмивка след избелване при зъболекар и е най-добре да се използват професионални продукти и под наблюдение на специалист. Това не ти е играчка, могат да се появят нежелани реакции към съставките, а и ефекта е не повече от един нюанс по-светло. Струва ли си?

Amore-Mio*
07-27-2012, 14:17
Не съм я ползвала, но ще следя темата за повече информация, тъй като в момента си търся някакви избелващи продукти за зъби.

Иначе наскоро бях мярнала паста за зъби мисля, че беше на Colgate. Та, някой да я използвал? За избелване беше.

KumchoValcho
07-28-2012, 07:46
аз ползвам колгейт, дето уж след 1 седмица зъбите са с 1 тон по-бели, нали?
няма ефект 8-)

аз знам, че лимоновия сок избелва, както и сода бикарбонатът, ама е супер вредно и зъбите ми най-много да изгният от кариеси ако ги ползвам.

Единственото нещо, което съм изпробвал и е имало ефект без никакъв страничен ефект е кислородната вода 3%. безвредна е, жабури се по 5-10мин. на ден и в продължение на 1-2 седмици не съм забелязал чувствителност, само леко избелване, но не е кой знае какво. Ако се ползва по-дълго сигурно ще има по-хубав ефект. Пак ще си взема тея дни. Но не ползвайте по-силна!! Може да си сипете във водата за уста малко кисл. вода също, убива бактериите. Дори да погълнете леко няма страшно, на мен ми се е случвало. 8-)
Чел съм, че кислородната вода се слага в много продукти за избелване, включително и лентичките за избелване

vulnerable.
07-28-2012, 08:10
Аз също съм използвала пастата на Colgate, която след една седмица прави зъбите един тон по - бели. При мен имаше ефект и я препоръчвам.

kalpazanka
07-28-2012, 10:00
Sensodyne whitening си вземи и няма да сбъркаш. Ако ти идва скъпичка- Lacalut. ;)

seventeen17
08-10-2012, 07:21
http://www.ionicwhitebg.com/order.php
изглежда ми много съмнително 8-)

кум4о, кое ти изглежда съмнително?!?
поръ4вал ли си го? пробвал ли си го?

аз го пробвах и съм супер доволна.е дна приятелка го донесе от сащ преид година и бе6е много доволна. кефя се, че ве4е го има и в бг :):):)