PDA

View Full Version : прецаквания, идеи ?



vcvcvc
07-25-2012, 17:20
значи с една моя приятелка си нямаме работа ... а не искаме да си пропиляваме лятото на вятъра . намираме се в някво село забравено от Бога :Д ако може някакви идеи за прецаквания на хора или нещо забавно ? мерси предварително ^^

Amore-Mio*
07-25-2012, 17:44
Не може ли да си намерите някакви други занимания, вместо да се занимавате с подобни глупости.

Тъпо е. И показва единствено, че сте с ниска интелигентност, ако мога така да се изразя.

JuStIc3
07-25-2012, 19:47
Pranks .. google .. Само да не закачате старите хора че ше ви насъскаме форонА

bloodyF
07-26-2012, 05:53
четете книги и гледайте филми
ходете на плаж..

DeviL_AsS
07-26-2012, 07:36
Проста си.

bijou
07-26-2012, 11:06
Проста си.

Мдаааам.

alinaka_99
07-26-2012, 11:59
аз преди няколко години с една приятелка не знам защо обаче много мразихме една жена, но не само ние... ツ
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Значи...
1 Писахме й фалшиви писма и й ги пускахме в пощенската кутия ~~ТЯ СЕ ХВАЩАШЕ НА ВСИЧКО~~~ :D

2 На минувачите също скроихме номер
Аз имам фалшиви пари, но които естествено пише, че са фалшиви.
Завързвахме ги със корда и когато хората ги видяха веднага посегнаха и ние ги дърпаме.
Един път просто ги оставихме на пътя и една жена ги взе и отиде право в магазина---не знам какво е станало там---

3 Звъним на звънците на къщите и бягаме.

4 Предварително пиша на лепенки разни цени и ги лепя по продуктите в магазина и хората се подлъгват от високите цени и нищо не купуват...

5 Вчера на едно място с някакво събрание- значи пращах някаква снимка по Bluetooth на всеки на който му беше включен имаше поне 5 души от около 30 човека
те много се оглеждаха.
и естествено името на моето устройство беше променено...

6 Слагахме смола по пейките

7 Правехме фалшиви табели като например: Не пий от водата! Внимание бълхи! Внимание тоалетните не работят!
Не гази тревата! -- смешното беше, че беше полянка през, която хората минаваха, защото беше единственото място за минаване там...хехе

8 Слагахме табелки на гърбовете на хората.
като: Горещо ми е! Гладен съм! Ритни ме! Мързелив съм! Заразен съм не ме доближавай!

ТОВА Е ОТ МЕН ИМАМ И ОЩЕ ИДЕИ
ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА
✯✯✯✯✯✯✯✯✯ ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ ✯✯✯✯✯✯✯✯✯

tori
07-31-2012, 09:55
аз преди няколко години с една приятелка не знам защо обаче много мразихме една жена, но не само ние... ツ
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Значи...
1 Писахме й фалшиви писма и й ги пускахме в пощенската кутия ~~ТЯ СЕ ХВАЩАШЕ НА ВСИЧКО~~~ :D

2 На минувачите също скроихме номер
Аз имам фалшиви пари, но които естествено пише, че са фалшиви.
Завързвахме ги със корда и когато хората ги видяха веднага посегнаха и ние ги дърпаме.
Един път просто ги оставихме на пътя и една жена ги взе и отиде право в магазина---не знам какво е станало там---

3 Звъним на звънците на къщите и бягаме.

4 Предварително пиша на лепенки разни цени и ги лепя по продуктите в магазина и хората се подлъгват от високите цени и нищо не купуват...

5 Вчера на едно място с някакво събрание- значи пращах някаква снимка по Bluetooth на всеки на който му беше включен имаше поне 5 души от около 30 човека
те много се оглеждаха.
и естествено името на моето устройство беше променено...

6 Слагахме смола по пейките

7 Правехме фалшиви табели като например: Не пий от водата! Внимание бълхи! Внимание тоалетните не работят!
Не гази тревата! -- смешното беше, че беше полянка през, която хората минаваха, защото беше единственото място за минаване там...хехе

8 Слагахме табелки на гърбовете на хората.
като: Горещо ми е! Гладен съм! Ритни ме! Мързелив съм! Заразен съм не ме доближавай!

ТОВА Е ОТ МЕН ИМАМ И ОЩЕ ИДЕИ
ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА
✯✯✯✯✯✯✯✯✯ ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ ✯✯✯✯✯✯✯✯✯

И какво като сте ги направили тези простотии? Голямо геройство ли е, че се и хвалиш? Ама какво ли очаквам - на 13 си. Бас държа, че в това село, за което говори авторката, преобладават възрастни хора, наближаващи шейсете години. Те не заслужават да се ебавате с тях. Намерете си нещо друго забавно. Например четете книги и ги коментирайте заедно, гледайте някакъв филм/сериал, помогнете на някого... Има много начини да ти е весело, който странно защо, но няма да намерите в моловете и по кафетата.

alinaka_99
07-31-2012, 21:15
защо не излиза всичко което написах

~The Smile~
10-28-2012, 13:34
И какво като сте ги направили тези простотии? Голямо геройство ли е, че се и хвалиш? Ама какво ли очаквам - на 13 си. Бас държа, че в това село, за което говори авторката, преобладават възрастни хора, наближаващи шейсете години. Те не заслужават да се ебавате с тях. Намерете си нещо друго забавно. Например четете книги и ги коментирайте заедно, гледайте някакъв филм/сериал, помогнете на някого... Има много начини да ти е весело, който странно защо, но няма да намерите в моловете и по кафетата.

+1

marsita
10-30-2012, 07:09
Човек като не прави нещо смислено и започва да мисли за глуписти :(