PDA

View Full Version : Мнението ви за отпадането на Лудогорец?



luiz_lfc
07-25-2012, 21:00
Ето аз какво имам да кажа.

Невиждан ужас - Лудогорец отпадна от Шампионска лига след гол в 98-та минута въпреки че назначеното от съдията продължение беше 5 минути росвен това червеният картон няма да го коментирам Марселиньо го препънаха не знам как трябваше да остане на крака пълен клоун съдията на таблото направо да беше написал обърната осмичка или докато Загреб вкарат гол смешник! Гавра!

psychopath
07-26-2012, 01:21
Невиждан ужас... :D:D:D

SurfSky
07-26-2012, 06:30
С право отпаднаха ... Гледай ги как бавиха играта в края на мача , единия го боляло рамото уж , не можел да изпълнява тъч .... Или пък гола на Марселинио , който си спря топката с рака и вкара ... ? Затова никой не претендира нали,а само за добавеното време ... Е съдията подари един гол за Лудогорец ,и в края на мача си го взе ;)

JuStIc3
07-26-2012, 07:41
А направете 5 теми за едно и също нещо.

nqmaznacheniee
07-26-2012, 13:09
С право отпаднаха ... Гледай ги как бавиха играта в края на мача , единия го боляло рамото уж , не можел да изпълнява тъч .... Или пък гола на Марселинио , който си спря топката с рака и вкара ... ? Затова никой не претендира нали,а само за добавеното време ... Е съдията подари един гол за Лудогорец ,и в края на мача си го взе ;)

Дори Барса биха бавили в такъв момента, така че тва не важи. А колкото до съдията. Първия мач също съдия ги поряза, а и сега след като направи грешка при гола, защо реши да се компенсира, като пусне мача до гол за Динамо ? Друго е да ти зачетат нередовен гол през първото полувреме и да имаш време да отвърнеш през второто, а съвсем друго да те преебат така брутално в добавеното време и да нямаш време да реагираш. Все пак, като за първо участие в Европа Лудогорец се представиха повече от достойно. Говеда, чорбари, канарчета - всички този сезон ще бъдат смачкани от Лудогорец. Единствения отбор в България в който се работи както трябва и се дават предостатъчно пари.

psychopath
07-26-2012, 13:34
К'ур за селяните, бе!

phoeniX_boy_BG
07-27-2012, 16:50
Напълно заслужено - така е като бавиш играта. И мисля, че за титлата ще се борят Ботер и Лудугорец.

Кенпачи
07-27-2012, 18:19
K'ва гавра ,бе ,брат ? Не стига ,че им зачетоха 2рия гол , ами и спаха през цялото 2ро полувреме ... нямат опит в тоя турнир и заслужено си отпаднаха .