PDA

View Full Version : В мен ли е проблема?



Tqnko94
07-25-2012, 21:38
Здравейте, предполагам,че проблема,за който става въпрос е в мен,но все пак искам да чуя мнения. Та става въпрос за това,че съм леко ревнив и щом се запозная с момиче искам да ми обръща внимание,а вместо това някой ми дават поводи за ревност още в самото начало,което ме кара да се отказвам от каквито и да били намерения. Това не се случва за първи път и в повечето случай,в които се запознавам с някое момиче става точно така,че губя интерес и всякакво желание да се задълбочи връзката ни.От вас не зная какво точно искам,може би да ми кажете точно къде е проблема и как да игнорират този недостатък,който е познат на всички. Да продължавам ли да се боря до последно за всяко едно момиче или само за тези,за които си струва.

IseeDEADbodies
07-25-2012, 23:45
Запознавате се и ти почваш да ревнуваш ?

Seek help !

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 00:00
Представям си какво ще бъде като сте заедно...24/7 ще и искаш отчет за всичко.Това е болестно състояние.Направи нещо по въпроса преди да започнеш връзка,защото с такова мислене ще я съсипеш преди да е започнала...

Chacho
07-26-2012, 00:51
В тебе е проблема. Взимаш прекалено насериозно нещата още преди да сте започнали връзка. Ако искаш внимание, трябва да се потрудиш за него. Не може да го приемаш за даденост. Ако ти имаш сериозни намерение отначало, то повечето хора предпочитат първо да опознаят човека и тогава да се впускат в сериозни връзки. Представи си някое от тези момичета, към които си загубил интерес, да отворят тема, че не им обръщаш достатъчно внимание в момента. Не си им длъжен, нали?

Карай го по-бавно и спокойно. Изгони си неувереността, вярвай, че дори и да е ранна връзка е въпрос на време да й замаеш главата и да й влезеш под кожата, така няма да има от какво да ревнуваш.

chushkopek
07-26-2012, 07:25
Ако ти имаш сериозни намерение отначало, то повечето хора предпочитат първо да опознаят човека и тогава да се впускат в сериозни връзки.

Сериозно? Ако това беше така нямаше да има толкова много малоумни теми и нямаше всяка 2-ра връзка да продължава 2 месеца, защото си "омръзнали". Правилно е да опознаеш човека преди да започваш връзка така е, но не виждам как може да твърдиш, че ПОВЕЧЕТО хора го правят....

П.С По темата това което каза chacho мисля, че е достатъчно.

Violenza
07-26-2012, 07:31
В теб е. Никоя не е длъжна да те гони и да не поглежда друг само 'щото ти си се запознал с нея. А и няма да намериш такава.

Amore-Mio*
07-26-2012, 08:32
Вие се запознавате и почваш на момента да ревнуваш?

Определено проблема си е в теб, момче.
Не сте заедно, та дори не сте никакви, освен познати, а ти почваш да ревнуваш. Това е като някакво болестно състояние при теб, явно.