PDA

View Full Version : Бързо ослабване. КАК?



anonims
07-25-2012, 21:43
Здравейте! Искам да сваля 5 кг някъде за 1 седмица... защото ще ходя на море и искам да съм слаба.. а определено само 5 кг ми трябват! Искам да сваля най-вече областта в дупето и краката... да гладувам ли няколко дни, какво да тренирам..но диета ако права искам да е някаква с млечни продукти без месо.. бихте ли ми дали съвет?

Glamour92
07-25-2012, 21:59
Все имате лошия навик да се сещате,че сте дебели в най-ама най-последния момент.
За една седмица ли ги качи 5те си кила..?
Според това какъв отговор ще дадеш,ще разбереш и дали можеш да ги смъкнеш за толкова.

Schtefito
07-25-2012, 22:01
Съвет: Сещай се по от рано за тези неща.

5кг не се свалят ей така за 1 седмица,а поне за месец-два. Дори и кантарът ти да покаже някакъв минус,то ще е предимно вода,а сланинките ще си стоят.

Не гладувай - в тези жеги най-много да припаднеш някъде.

kittenella
07-25-2012, 22:15
Ограничавай се в храната - яж плодове и зеленчуци. В момента аз мога да карам и цял ден само на диня, пъпеш и такива воднисти плодове! И всеки ден поне 20-30 клякания и скачане на въже, колкото можеш. И пак не ти гарантирам, че за седмица ще свалиш 5 кг, но със сигурност ще свалиш нещо. Яж салати и пак ти казвам ограничавай се, ако обичаш да си похапваш сладолед и шоколад, да не кажа поне да ги спреш за малко, ако искаш да отслабнеш. Но когато отидеш на море не почвай отново с вкусотиите....е, разбира си, ако всички ядат някакви вкусотии може да си позволиш, но после бягай и прави упражнения, за да не се получи йо-йо ефект! Надявам се помогнах :)

Lovely Dream
07-25-2012, 22:52
Няма как да отслабнеш трайно и здравословно с 5 кг за 1 седмица. Просто НЯМА! Откажи се от тази налудничава мисъл. Не се залъгвай да почваш диета, от която уж "сваляш кг бързо, и лесно" . Тези думи БЪРЗО и ЛЕСНО подмамват всички момичета. После жестоко си патят, да знаеш... Защото ти няма да свалиш 5 кг мастна тъкан, а по-голямата част ще бъдат ВОДА и МУСКУЛНА МАСА. Е, ще има и някакво количество мазнини там, но няма да са 5 кг. По този начин съотношението мускули : мастна тъкан се нарушава и така тялото ти става вече повредено. Да не говорим, че ти не можеш вечно да караш на супер здравословен режим и скоро след като свършиш диетата ще си върнеш килограмите. Бях решила и аз да почвам една диета, която казваше, че ще отслабнеш с 6 кг за 2 седмици, усъмних се, разтърсих в нета и разбрах истината за "диетките" . Здравословното хранене + спорта е ключа за трайна и балансирана загуба на маса (не разбирам защо все още му викат някои "тегло" , като това са две различни единици :lol: ) Та, имам предвид да не си разваляш вътрешната структура на тлото заради едното море. А аз как ще ходя с моите 18 излишни кг питаш ли ме? Но се осъзнах много късно. И все пак се осъзнах. Сега ще ужасявам хората с крака станали целите в стрии и с отпусната кожа заради моето невнимание цяла година. А ти ми се жалваш за 5 кг! Някой ще ходи да те тегли сигурно на плажа с кантар, нали? Дотук ми е от такива теми, някои като си наумят, че са дебели... а всчъщност ти не знаеш ккаво наистина е да си дебел... не ти го пожелавам, защото е едно много, много гадно чувство. Не се жалвай сега, че си дебела, защото НЕ СИ, всеки ден има нови и нови и нооови теми за това как да отслабне някой си там за еди колко си време с еди-колко си кг. Всъщност, даже вчера май писах в подобна тема. Г-цата искаше да отслабне с 10 кг за 2 седмици. То тъй става, мхм. А ти не се притеснявай - нищо няма да ти стане с 5 кг отгоре. Не теб ще подиграват, а мен. Не ти си за съжаляване. Това е. Аз сега страдам заради безволието, което имах и ме направи такава. Но съм си обещала другото лято да изглеждам иделно! Ако поне не мога да ги махна тези гнусни стрии напълно, поне да съм по-слабичка, да вляза в нормата. Ти не знаеш какво, много други също, затова само пълните форума с безсмислени теми за бързо отслабване. Това е истината. А щом искаш да отслабнеш, се грижи за себе си! Без глупави гладувания и водни и плодови дни, този организъм се нуждае от всяаккъв вид храна, но просто бъди умерена и усетиш ли, че си сита, ставай. Пий повече вода, спортувай и така. Ще свалиш малко пак. Не е здравословно да отслабеш с повече от 1кг мастна тъкан на седмица. Но 1кг мастна тъкан свален = изгорени 7000 калории. Ето защо да отслабнеш повече от 1 кг на седмица е не само преклено, но и трудно постижимо. Дано съм помогнала поне малко и да не съм те засегнала с нещо. По принцип сега съм ядосана на всички слаби момичета без стрии, които се жалват от фигурата си, без да знаят КАКВО е да си дебел. Пожелавам ти успех, хубаво лято и дано да не си ми се обидила. :( Ще ми е неприятно, защото аз не съм вложила лош смисъл в никоя моя дума. Дано не съм писала нахалос толкова време и поне 1 момиче да повразумя... :?

FuckingFreak
07-26-2012, 05:34
Lovely Dream, да, вярно, може и да си с 18 излишни килограма,щом казваш, ама ... това не значи, че момиче, което трябва да свали 5 е слабо, нито пък, че 5 са малко. Въпросът не опира до това колко като количество имаш за сваляне, а дали въобще имаш, за да се наречеш дебел, пълен, пухкав и какъвто искаш там. :)
Аз не мисля, че имам какво да добавям по темата, вече казаха всичко нужно...

DesSsi
07-26-2012, 10:40
Всички много хвалят тази диета но незнам колко има ефект -


ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)

scrooper
07-26-2012, 10:46
Зелева супа или карай само на домати и краставици, да речем. На третия ден ще ти дойде до гуша, но ще има резултати. Проблемът е, че на морето най- вероятно ще се набамкваш и ще се прибереш по- дебела от сега.

don't say anything.
07-26-2012, 11:15
Стига с диетите, бе, вие малоумни ли сте на тия години да правите такива глупости, ще свършите в някоя болница накрая, ей...

3oPuTy
07-26-2012, 11:49
Да се беше сетила,че ще ходиш на море мааалко по-рано :?

bijou
07-26-2012, 12:22
Aз пък за 2 седмици свалих към 5-6 килограма пролетта (:
Почти никакви упражнения не правих и ядох само някакви сухари, салати, риба и плодове. Пробвай, все ще свалиш нещо.

anonims
07-27-2012, 18:19
оф.. нито един положителен коментар! Само критики.

kittenella
07-27-2012, 18:39
оф.. нито един положителен коментар! Само критики.

Аз не съм ти казала нищо критично, както и Деси, както и bijou...а останалите не са ти казвали нищо критично, просто ти показват реални какви са шансовете!

anonims
07-27-2012, 18:40
ми аз съм чувала, че с тичане 1 седмица се сваля даже и повече от 5кг.. не знам.

SisiStrange
07-27-2012, 18:55
Ако килограмите се сваляха така с щракване на пръсти, нямаше да има дебели хора. Сериозно ли как ще изглеждаш едно лято ти е по-важно от това организмът ти да е здрав? Отслабването, което не вреди, е бавното отслабване. Постепенно. Без много ограничения, а нормално хранене и редовен спорт. Всичко друго се връща.
Ти тичай. Следвай някой кротък режим като преди всичко премахнеш тестено, газирано, сладко и тн. Прави силови упражнения за оформяне. Но не очаквай резултатът да дойде това лято. По-скоро се готви за следващото.

Glamour92
07-27-2012, 19:01
ми аз съм чувала, че с тичане 1 седмица се сваля даже и повече от 5кг.. не знам.

Да,и аз свалям по толко3...ама е вода основно.
Връщат се после бързичко.

kosder
07-27-2012, 19:43
ми аз съм чувала, че с тичане 1 седмица се сваля даже и повече от 5кг.. не знам.Яж само чипсове, сладоледи, бързи храни и ако искаш тичай цял ден няма да имаш голям ефект.

Jaune
07-27-2012, 20:55
как?
никак

mimijessi
08-08-2012, 21:25
Не можеш да ги свалиш! Или ако успееш ще се върнат двойно!И само с тези диети най-много да си докараш някоя болест!Ако искаш да имаш хубаво тяло трябва да имаш постоянен режим на хранене и да спортуваш редовно! :)

My name is Rihanna
08-09-2012, 00:47
Защо една седмица преди почивката? :Д Ако не знаеш за другото лято да ти кажа ; Зимата се работи, лятото се показва :р

bloodyF
08-09-2012, 06:22
Всички много хвалят тази диета но незнам колко има ефект -


ЕФЕКТ: при повторение на тази диета за 10 дни се свалят 8-9 килограма.

1 ден: 2 кофички кисело мляко

2 ден: зеленчуци на корем

3 ден: 5 сварени картофа

4 ден: 5 твърдо сварени яйца

5 ден: 800 гр. варено месо без сол (телешко или пилешко)


как 5 картофа или 5 яйца бе :О или 2 коф.кис.мл.
ужас
предпочитам си седя с гъза отколкото да умирам от глад по тоя начин

и за свалянето -майката му е спорт и правилно хранене..

Moniichkaa
08-09-2012, 06:36
и защо сега се сети,че трябва да отслабваш половината лято какво прави ?

scandalousLady
08-09-2012, 09:34
Ако килограмите се сваляха така с щракване на пръсти, нямаше да има дебели хора. Сериозно ли как ще изглеждаш едно лято ти е по-важно от това организмът ти да е здрав? Отслабването, което не вреди, е бавното отслабване. Постепенно. Без много ограничения, а нормално хранене и редовен спорт. Всичко друго се връща.
Ти тичай. Следвай някой кротък режим като преди всичко премахнеш тестено, газирано, сладко и тн. Прави силови упражнения за оформяне. Но не очаквай резултатът да дойде това лято. По-скоро се готви за следващото.

Така е.