PDA

View Full Version : Адски странното явление!



AnarchyBoy
07-26-2012, 02:03
Такам да ви попитам на какво се дължи това?!

Значи като правя секс с приятелката ми (вечер нали) и после си легнем да спим
тя почва неистово да рита с крака и да удря с ръце
забелязал съм го и го наблюдавам от известно време!
Става само и единствено след секс ...
и винаги ме буквално изритва от леглото "на сън" и като ме разсъни ходя да играя някакви игри на компа
преди малко към 3:40 бях грубо изритан от леглото . и до сега играх ДОТА ама реших да попитам , може би и някой друг е забелязал нещо подобно или е срещал подобен проблем :?

Много е досадно, остава гадното впечатление у мен , че тя не ме иска или нещо от сорта ..
Аз и казах нали кво става , и тя не ми повярва .. :o


ПП. Бяхме си първите , ако е от значение 8-) (смисъл не би трябвало да е травмирана или нещо от сорта) :o

xXxPETYAxXx
07-26-2012, 05:43
Е може това, че е след като сте правили секс да е съвпадение.
И аз приритвам понякога, когато както си дремвам и изведнъж се стряскам от нещо. А понякога пък кракът като ми изтръпне за секунди пак се получава това.
Може да сънува нещо момичето, за това да прави такива движения.
В тези жеги, може и подсъзнателно да иска да се разхлади. :D

bloodyF
07-26-2012, 06:35
не се дължи на факта, че не те иска
просто й е по-неспокоен съня, сънува нещо или просто си рита насън
аз примерно съм се оказвала на пода, с главата надолу, със събрани на топка чаршафи, с възглавница в другия край на стаята-и нищо не помня как се е случило..така че,нормално е

chushkopek
07-26-2012, 06:43
Аз и казах нали кво става , и тя не ми повярва .. :o

Втф?

Няма общо със секса просто спи неспокойно или сънува нещо.

granger
07-26-2012, 07:32
Аз също имам неспокоен сън и съм се събуждала в кви ли не пози,чудя се още как не съм се събудила на плюлея :D Иначе и аз най-редовно си приритвам и говоря,да,доста често говоря,та може би е съвпадение и мацката ти просто има неспокоен сън.

AnarchyBoy
07-26-2012, 09:20
Казвам ви че го следя , става само и единствено след секс ..
и не е от сезона , и зимата ги правеше тия номера :o
офф накрая ще се връзвам с колани за леглото :D 8-)

prosto_chovek
07-26-2012, 09:46
от това ли ти е счупен кракът... шегувам се, едва ли има пряка връзка :)

Delilah.Him
07-26-2012, 10:10
виж.. може да се дължи на това, че сте правили секс.. възможно е, но може и да не е от това :D

съответно на мен често ми се случва да бълнувам, след голяма превъзбуда(в повечето случаи не сексуална) и явно физичните, емоционалните и т.н. процеси ми афектират върху съня чат пат :D

но е изключено да си мислиш, че не те иска или нещо подобно..може би и е било прекалено приятно ии си подритва малко ;) :D :lol:

Mia ^.^
07-26-2012, 10:21
Имам познати с подобни проблеми, независими един от друг. Е, не абсолютно същото, разбира се, но пак много неспокоен сън, постоянно приритване, въртене, при един има дори подскачане и т.н. Именно приятелките им им обърнаха сериозно внимание на това и хората се допитаха до лекар. Както и се предполагаше, е на нервна основа. Ходиха на невролог и лекарите им помагат. Не знам дали все още имат такъв проблем, но със сигурност са по-добре от преди по време на сън.
Разкажи й какво се случва и че може да има проблеми с нервите и за да не се задълбочи с времето, (което е напълно възможно, моите познати са много доволни, че потърсиха медицинска помощ) е хубаво да поговори с лекар. Не знам до колко приятелката ти ще те послуша, щом не ти е повярвала като си й казал, аз вярвам като ми каже моят какво съм правила по време на сън, защото все пак спя и няма как да съм разбрала. Но все пак й обясни, по-добре е да пробва да си помогне. =]

embraceme
07-26-2012, 10:27
Като те рита ,ритай я и ти ве :D

AnarchyBoy
07-26-2012, 10:42
от това ли ти е счупен кракът... шегувам се, едва ли има пряка връзка :)

От мотор е:)паднах и 10на метра се пързалях затиснат между мотора и земята (пистов е мотора , или беше де :D )

Он топик: Ще поговоря с нея за лекар , но след по малко от седмица заминаваме за Англия , та може и чак там да я отведа.. ако се навие де .. :o но все си мисля че това е на подсъзнателно ниво .. и че се опитва да ме избута .. да ме премахне от себе си :? :(

embraceme
07-26-2012, 10:49
От мотор е:)паднах и 10на метра се пързалях затиснат между мотора и земята (пистов е мотора , или беше де :D )

Он топик: Ще поговоря с нея за лекар , но след по малко от седмица заминаваме за Англия , та може и чак там да я отведа.. ако се навие де .. :o но все си мисля че това е на подсъзнателно ниво .. и че се опитва да ме избута .. да ме премахне от себе си :? :(

Не се филмирай толкова бе човек ,искала да те махне хаха щом всичко между вас си е ок и го прави само след секс не ми се вярва да иска да те "премахне" по някакъв начин.Не мисля изобщо,че това ритане на сън е свързано с теб , просто има неспокоен сън,може да се превъзбужда някак си след секс и затова така да се получава знам ли ;д

Mia ^.^
07-26-2012, 10:52
Е, нормално е за теб да си мислиш такива неща. Единият като има проблем, другият обикновено смята, че вината е у него и обикновено не е прав, така че не си набивай такива мисли. Ако наистина се притесняваш, че е точно от това, кажи й, попитай я.

bloodyF
07-26-2012, 10:55
От мотор е:)паднах и 10на метра се пързалях затиснат между мотора и земята (пистов е мотора , или беше де :D )


авв
мотор <3
искам и аз
жалко иначе , че мотора е заминал, поне си жив де
един приятел имаше счупена ключица :3
ама му мина,няма страшно



и не се филмирВай, няма нищо подсъзнателно, просто е по-буйна докато спи, голяма работа

AnarchyBoy
07-26-2012, 11:15
авв
мотор <3
искам и аз
жалко иначе , че мотора е заминал, поне си жив де
един приятел имаше счупена ключица :3
ама му мина,няма страшно



и не се филмирВай, няма нищо подсъзнателно, просто е по-буйна докато спи, голяма работа

А бе голяма работа ама и теб да те събуждат постоянно и да не можеш да се наспиш с дни :D ще видиш какво е , а сутрин ако ме намери да спя на друго място (обичам да спя , на терасата сега сме на село и имаме такава открита тук и на нея има хамак) много се дразни като ме види на хамака , и извинението "беше ми топло" не се приема много добре :x
Сутринта като ме видя , да играя на компа и само :o
"а ти кога си станал" и аз ПОКЕР ФЕЙС.. "ами съкровище към 3" след което тя каза "е що не ти ли се спеше , нали беше много уморен след палуването снощи" ТРОЛ :( как да и обясня подяволите , че рита като разгонена кобила .. (но без да я убидя де :D )

офф топик : за крака не не ми пука(дори като ми го наместваха нищо не ми пукаше само питах за мотора :D ) ама за мотора даже ревах :D .. спойлери 2011 :x сега като знам кви пари трябва да се хвърлят и направо ще си го оставя тука в БГ за резерва .. в Англия ще си купя нов :D 8-)

AlokiNn
07-26-2012, 11:42
От кеф приритва

toshkovr
07-26-2012, 14:18
Моят съвет е другият път като стане такова нещо я ритни с всичка сила в главата и повече няма да се повтори.

AnarchyBoy
07-26-2012, 14:52
Моят съвет е другият път като стане такова нещо я ритни с всичка сила в главата и повече няма да се повтори.

Идея е , ама я обичам , пък и ще ме остави на сухо за много много дълго време ! :D

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 15:17
От мотор е:)паднах и 10на метра се пързалях затиснат между мотора и земята (пистов е мотора , или беше де :D )

Он топик: Ще поговоря с нея за лекар , но след по малко от седмица заминаваме за Англия , та може и чак там да я отведа.. ако се навие де .. :o но все си мисля че това е на подсъзнателно ниво .. и че се опитва да ме избута .. да ме премахне от себе си :? :(

Малко ще наспамя,ама ще ме прощавате.Така и не разбрах какво реши за бъдещето си.Ще идеш да живееш в Англия за постоянно,ще я взимаш ли,какво ще правите?Че в оная тема замлъкна като риба на сухо... :D

AnarchyBoy
07-26-2012, 15:44
HUGE OFF-TOPIC
Ще ходя , с приятелката ми
Смисъл обяснихме на майка й как стоят нещата и тя се съгласи
Мойте родители също одобриха и сега трябва някой да съобщи на баща й :D , има някакав шанс майка и също да дойде (което ще е AWESOME) :)
Ако не тя ще живее при мен с майка ми и баща ми
Буквално всичко е решено , майка й има попечителство над нея :) така че баща и няма особен избор , но все пак ще го попитам и него , как мисли .. :D ( просто изчаквам подходящия момент :o )
А иначе полета ни е на 5ти август.Майка ми вчера ходи да вземе билети :) вече почнахме да се сбогуваме с приятели и познати :D а бе нещата се нареждат... Наистина ако трябваше да избирам , нямаше да избера нищо (някак си) немога да се деля така .. добре че намерихме компромисен вариант , който устройва всички на макс, е може би баща и ще се дърпа малко , но пък тя ще получи по добро образование и ще види живот на вън (според мен е по добре)




цитатът е от миналата моя тема дето ме попита и аз ти отговорих , ама не си видяла :D това устройва ли те ? :D

bloodyF
07-27-2012, 15:33
А бе голяма работа ама и теб да те събуждат постоянно и да не можеш да се наспиш с дни :D ще видиш какво е

ама за мотора даже ревах :D


между другото, ако правите секс точно преди да си легнете може и от това да е
по принцип съм чела, че ако имаш проблеми със съня (неспокоен си или не можеш да спиш) не трябва да мастурбираш или да правиш секс преди лягане
:lol:


и аз бих ревала иначе :(
какъв беше?

ubuntureload
07-27-2012, 15:37
Tака става като чукаш 13 годишни... тва е наказанието на съдбата :D

AnarchyBoy
07-27-2012, 16:15
и аз бих ревала иначе :(
какъв беше?

Honda CBR 600 Изревах си душата! :(

А иначе по темата , ами точно преди да си легнем , смисъл правим го , гушкаме се и си заспиваме охх че сладко :D , ама тя после почва да сънува Джеки Чан .. и край :( на сладкото!!



Tака става като чукаш 13 годишни... тва е наказанието на съдбата :D

Приятелката ми е на 16 скоро на 17 :)

horacio
07-27-2012, 17:22
може да е нещо като сунамбул... така с приятелят ми като спим 2-мата и някой път подритва има някакви тикове и го питах накрая каза, че е сунамбул ама по-лек. Чак да ме е ритал силно не, но ме е подритвал. А може и някакви кошмари да сънува... не го приемай толкова навътре.

AnarchyBoy
07-27-2012, 17:41
може да е нещо като сунамбул... така с приятелят ми като спим 2-мата и някой път подритва има някакви тикове и го питах накрая каза, че е сунамбул ама по-лек. Чак да ме е ритал силно не, но ме е подритвал. А може и някакви кошмари да сънува... не го приемай толкова навътре.

Тя буквално ме изритва от леглото и падам по гъз , гръб , глава , корем (както дойде :D ) а падна ли веднъж после не ме чакай да заспя , аз имам много лек сън .. и смятай като съм уморен (от работа примерно) и искам да си поспя сладко , ама си легнем в 12 тя към 2-3 ме избута , и после не мога да заспя , за това и цъкам на компа! :(

ПП: обясних и че това взе да ме дразни и тя склони да отиде на лекар . Но ако аз направя там едно друго нещо :D та и аз се съгласих (голям компромис направих :D ) и дано и помогне шибания лекар , че накрая ще направя леглото с преграда от бебешка кушетка :D !!

draid
07-27-2012, 21:10
Ооо аз ставам раздразнителен, когато се опитват да ме изблъскат от леглото и влизам в истинска война. Събуди я следващият път като вземе да те бие :D

bloodyF
07-28-2012, 23:09
Honda CBR 600 Изревах си душата! :(



ох, малеее
и на мен ми стана тъжно
на мокро ли караше или просто някакъв гаф направи и замина работата?

AnarchyBoy
07-29-2012, 01:15
ох, малеее
и на мен ми стана тъжно
на мокро ли караше или просто някакъв гаф направи и замина работата?

някакви си перяха килимите (на село) точно след един завой , аз излязох от него , стъпих на мократа осова лента (без да усетя , че съм върху нея)) дадох гас и станах на хвърчило , премятане , премятане , пързаляне , търкаляне .... :x :x а бе мазало :(

bloodyF
07-29-2012, 07:22
олелее :(
горкият
пак,че си се разминал само със счупен крак