PDA

View Full Version : Огромна смучка



Damn_it
07-26-2012, 07:42
Така, здравейте, проблемът ми е следния - не снощи, а предната вечер бях на нещо като домашен купон и като се понапихме с едната мацка се поразгорещихме и така... :Д Проблемът ми е обаче, че на другата сутрин имах и все още имам 2 големи "петна" и 1 по-малко на врата. Та въпросът ми е какво мога да направя да ги накарам да изчезнат по-бързо. Иначе в момента имам повече грим по врата отколкото майка ми си е слагала за целия й живот по лицето :Д :Д А и без злобни коментари от сорта на "к'во толкова като те видят ваще" - родителите ми са съвременни хора, не са някакви сдуханяци и най-вероятно само ще ме ебават,че някой ден ще ме изядът, но все пак мен ме е срам да им се покажа такъв. :Д

Зайче..
07-26-2012, 07:47
дръж лед на мястото, ама слабо да изчезне веднага..

Anonyss
07-26-2012, 07:52
Сложи лъжица във фризера за около 30 минути, после я извади и трий, но леко върху смучката, за да може кръвта, насъбрала се там да изчезне.. или по-ефикасно мисля, че е да нагорещиш лъжица със свещ, но да не е много гореща, и пак да триеш около нея, но бавно.

Damn_it
07-26-2012, 08:03
Сложи лъжица във фризера за около 30 минути, после я извади и трий, но леко върху смучката, за да може кръвта, насъбрала се там да изчезне.. или по-ефикасно мисля, че е да нагорещиш лъжица със свещ, но да не е много гореща, и пак да триеш около нея, но бавно.
абе аз търкаш със студена лъжица, ама май го презорих и сега ми се струва, че е по-синьo, ама няма да си махам "грима", (майко колко тъпо звучи ;х) защото наще ще си дойдат след малко

Amore-Mio*
07-26-2012, 09:04
То , каквото и да правиш - няма да изчезне от раз.

Пробвай с лед.

LadyDi
07-26-2012, 09:57
Бъди фешън. Вържи си шалче.

bijou
07-26-2012, 10:15
С никакъв лед или студено не пробвай, защотото няма да се махне. Нагорещи една лъжица с вряла вода или със свещ както казаха по-горе и просто я дръж на смучката, за нула време ще ти се махне. (:

Damn_it
07-26-2012, 11:31
С никакъв лед или студено не пробвай, защотото няма да се махне. Нагорещи една лъжица с вряла вода или със свещ както казаха по-горе и просто я дръж на смучката, за нула време ще ти се махне. (:
Toва го пробвах и наистина работи, само нагорещиш лъжицата с много гореща вода от мивката, но се получи - избледняха много, сега пак ще го повторя. БЛАГОДАРЯ ТИ :] :**