PDA

View Full Version : Моля за помощ..



Anonyss
07-26-2012, 08:02
......................................... ТРИЙТЕ :)

xXxPETYAxXx
07-26-2012, 08:35
Сори, ама приятелката ти е ТЪПА КУЧКА!!!
Ти пък, ако я търпиш си още по-тъп!
Хубаво, че не искаш да прекаляваш с ревността, евала, ама си намери свястна мацка, на която може да се има доверие!

И аз си пиша с момчета, въпреки че съм обвързана, но не им говоря така. Просто приятелски разговори водим. А това, че ви е сравнила двамата, че сте еднакви почти (facepalm)

k0rn
07-26-2012, 08:37
Наистина странно. Може би тя само има приятелски отношения към него, но това те вбесява защото тя е твоето момиче и не искаш никой друг да я докосва. По-добре не прави нищо и се довери.

TheBeliever
07-26-2012, 08:39
Първо - такива разговори се водят очи в очи, а не по фейсбуци, скайпове и прочие.
Второ - сам казваш, че и ти си пишеш така с приятелки, уж я разбираш, а изведнъж не можеш да я гледаш по същия начин? Двойни стандарти ли надушвам? За теб може, а за нея не е нормално? И кво като заглежда момчета по улиците, ти да не би да ходиш като кон с капаци?

Пределно ясно е, че тя ако е искала да бъде с Николайчо, ти въобще нямаше да си в играта. Но е избрала теб. Това трябва да ти е достатъчно. Да, шегата с "бъдещия зет" е дразнеща и обидна, но както аз го виждам е просто шега. Замисли се дали не реагираш прекалено остро преди да направиш някоя необмислена глупост.

Anonyss
07-26-2012, 08:39
Ще се опитам да се сдържам

Amore-Mio*
07-26-2012, 08:41
Не знам за теб, ама аз бих й го казала това, когато ти е казала за химията. Някак си тя си мисли, че всичко е наред, но надали е така. Сам го забелязваш.

Дал си й шанс.
Надявам се да се поправи и всичко да е наред.

*

Но просто ако вече си решен, че нямаш доверие и че нищо не те държи с нея: сложи край. Съвет трудно бихме ти дали, когато не знам какво чувстваш към нея. Но ако смяташ, че заслужава втори шанс - нека си го има. И да ти покаже, че това, което ти казва е вярно.

LadyDi
07-26-2012, 08:48
Айде, точка.