PDA

View Full Version : Телефон с Windows



pinkfanbg
07-26-2012, 08:28
Смятам да си взимам нов телефон, чудя се между телефон с Windows Phone система или Android .. реших да събера малко мнения, единия казва да, другия не :D и сега не знам Lumia ли да си взема или HTC ... Извинявам се, ако съм сгрешил мястото на темата, благодаря предварително :):)

Nam3less3
07-26-2012, 12:38
За колко пари? По принцип трябва да е с андроид, но в някой изключения и windows phone може да те оправи.

prolimbo
07-26-2012, 14:30
Аз лично ползвам HTC и съм с отлични впечатления от корейската марка. Препоръчвам телефон с андроид операционна система, защото предлага много повече приложения и по-добра поддръжка, по мое скромно мнение.

DivX
08-02-2012, 16:54
Android е по добре

TheGuy
08-06-2012, 18:44
HTC

FreeExtazy
08-08-2012, 23:04
1. Android е open source платформа, която може да се персонализира.

2. Цената на продуктите с Android ОS е много по-ниска.

3. Android предлагат много по-голямо разнообразие от приложения, за разлика от Windows Phone.

4. Устройствата с Android OS предлагат много по-голям избор на хардуерни конфигурации.

Да продължавам ли?

DennisCobain
08-11-2012, 13:13
Абе махнете се с тоя андроид какво толкова го хвалите. Пълен боклук е. Windows Phone е много по-добре от него. И това за приложенията е пълна лъжа. Отваря ли ли сте Marketplace-а изобщо, не изобщо пипали ли сте телефон с Windows os??

Аз имам nokia lumia и мога да ти кажа, че съм изключително доволна. С него съм от 2 месеца, нито един бъг не ми е правил за сега. Чувала съм, че и HTC-то са добра марка, но не съм имала възможността да се убедя лично. Купувай каквото решиш и дано не те подведат ограничените умници от форума. Поздрави. 8-)