PDA

View Full Version : Не знам какво искам



smilelady
07-26-2012, 08:36
В момента си мисля, че няма по-ужасен човек от мен.
Подвеждам хората постоянно..Случвало ми се е да си падам по момче и в момента, в който ми признае какво чувства към мен, привличането изчезва...Все си казвах ''с времето ще мине'' , повтарях си го, май дори си повярвах...и ето пак
Наскоро се запознах с едно момче...съвсем случайно...Паднах си по него, започнахме да се зарибяваме...знаех, че и той не е безразличен...всичко беше идеално, до момента, в който не ми разкри чувствата си...БАМ!!! Вцепених се ...и осъзнах, че не го харесвам...Бях такава кучка...подведох го, като си мислех, че искам да съм с него, a после..
И най-лошото е , че не е първият, който страда заради мен...случва се всеки път..
Знам, че проблемът е в мен и нямам представа на какво се дължи...
Моля ви за съвет, защото сама не се понасям вече...постоянно наранявам хората..

Amore-Mio*
07-26-2012, 08:46
Дай си почивка.
Не се занимавай определено време с момчета, свалки, зарибявки, флиртове. Явно си в такъв период, но щом започваш да прекаляваш с това и да ги нараняваш непрекъснато, то тогава по - добре би било да си отпочинеш малко от всичко това и да се оставиш на времето.

*

Както сама казваш: всичко с времето си.
Ще излезе момче, което ще те грабне наистина и няма да има такъв проблем. Просто явно не си попаднала на човека, а когато излезе някой - просто си внушаваш, че имаш симпатии.

TheBeliever
07-26-2012, 08:46
Харесваш лова, но не и улова. Нищо ти няма. Още не се е появил човекът, който да ти задържи вниманието и след първоначалната игра на котка и мишка, но и това ще стане рано или късно.

xXxPETYAxXx
07-26-2012, 09:06
Харесваш нещо, докато не е твое и като го получиш разбираш, че не го искаш. И аз съм изпитвала подобно нещо. Може би когато получиш нещо, просто разбираш, че си успял и поставяш друга цел. Губиш интерес, когато "спечелиш играта" грубо казано.

Послушай другите - не се занимавай известно време с момчета. Ще срещнеш някой за когото наистина ще ти пука споко.

smilelady
07-26-2012, 09:14
Ми мерси за съветите, ще се опитам :)
Може би наистина ми трябва малко почивка от всичко това...

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 10:40
Изчакай теб да те харесат :D Явно като си ти активната,не се получава.Може би ако виждаш,че някой се бори за теб,ще ти е по-интересен и ще ти задържи вниманието.

Teenhelp1
07-26-2012, 14:11
На колко години си и това е от значение ?

balu4ka
07-26-2012, 14:16
Еми ,вероятно не си готова да бъдеш сериознa в това отношение.Вземи си въздух,няма да загубиш много,дивечът няма да изчезне (:

nIkEnCeTy_bE
07-26-2012, 16:17
Според мен, когато намериш някой, който наистина го е грижа за теб, ще се изплашиш още повече от настъпателността и сериозността на отсрещният човек. И тогава наистина ще съжаляваш.

smilelady
07-26-2012, 19:11
Аз съм на 15, а той е на 16 ... от различни градове сме.
Започвам да си мисля, че ме е страх да се обвържа...дали ще премине с времето?х

Teri __
07-26-2012, 19:24
явно не си готова за връзка и обвързване а искаш само тръпката на зарибяването може би някой те е наранил и търсиш него в очите на другите

Adorable Sunshine
07-26-2012, 20:54
И аз съм така .. хубаво е да знам , че не съм единствена :)

SlowDownBaby
07-27-2012, 08:42
И аз съм така,а съм на 19...всеки път като изляза с момче си мисля,че го харесвам,после излизам с друго,решавам,че това вече е ТОЙ и така...и накрая накой като ми признае чувствата си,не го искам...познато ми е до болка.И както каза Adorable Sunshine - хубаво е да знам,че не съм само аз...

anggabby
07-28-2012, 17:47
Разбирам те и аз сам така досега сам харесвала около 10 мом4ета и винаги зарибявки какво ли не и като ми каже 4е ме харесва или 4е ме ''оби4а'' и край или пак като му приема да ходим и ве4е спирам контакт с него просто всеедно ме задушава нз и аз сам в твойто положение

petetyyy
07-28-2012, 18:02
Аз също мисля, че трябва да си оставиш малко време за размисъл, за да обмислиш нещата и след като мине периода вече да си наясно точно какво търсиш и очакваш от хората, за да не подвеждаш така себе си и впоследствие и тях :)

justasmile
07-29-2012, 10:01
Може би, когато разбереш, че човекът наистина има нещо към теб.. просто да ти става безинтересно. Почини си малко... и аз бях така преди.. но го преодолях, просто като останах с човека по-дълго време и разбрах, че наистина го харесвам :)

raror
07-30-2012, 00:36
Ми т'ва си е нормално при "нежния пол".

Amore-Mio*
07-30-2012, 02:55
Аз съм на 15, а той е на 16 ... от различни градове сме.
Започвам да си мисля, че ме е страх да се обвържа...дали ще премине с времето?х

Според мен пък изобщо не си струва да се захванеш с връзка от разстояние.
Отвратителни са.
И рядко се задържа така някакъв интерес, или изобщо връзка.

Chacho
07-30-2012, 03:35
Аз пък имам друго предположение. Въобще не изхождаш от това, че нараняваш другите хора. По-скоро ти е гузна съвестта, че би трябвало да отговориш на чувствата на момчето, а не можеш. Това, че по принцип нараняваш хора не е голямото прозрение за себе си, което търсиш. Предстои ти да признаеш пред себе си, че не търсиш безрезервни, превзети любови или купища добродетели в отсрещния човек; а би склонила на нещо по-повърхностно, стига да има тръпка/химия. В което няма нищо лошо.

Не е проблемът в теб. Като срещнеш мъжко момче, ще ти завърти главата.

fenastz
07-30-2012, 10:29
Всичко ще ти се върне ;)

smilelady
07-30-2012, 13:45
Chacho - разсбира се, че ми е гузно за това.На кой не би му било?
fenastz - Мисля, че не си ме разбрал.Аз не ги наранявам за удоволствие или нещо такова, просто чувствата ми са непостоянни.