PDA

View Full Version : Възможна бременност при първия път



cYnkii
07-26-2012, 10:09
Здравейте, аз съм на 14 години и преди 3 дни правих секс за пръв път... Беше суперр..
Но имам един много малък и елементарен (за вас) въпрос, които отговор наистина ме засяга.
Направихме го 3-4 пъти БЕЗ и СЪС презерватив.. Първо като ме отвори беше без.. Като почвахме да го правим всеки път нямаше резерватив после си слагашее.. незнам дали е свършил в мен.. Но хубавата новина е, че ми дойде 2 дена след тва, принцип ми подрани 10 дена.. Болката в корема ми не е обичайна както при друг път когато съм била неразположена ами е по-силна и някак си по-странна.. Течението ми е по-различно..
Въпросът ми е възможно ли е да съм бременна?
Мерси за отговорите, предварително.

Mia ^.^
07-26-2012, 10:36
След като ти е дошло, не би трябвало да си бременна. Обаче съществува такова нещо като "цветна бременност", при което жената е бременна, но има течение като при менструация и е възможно първите два месеца да си мисли, че си има цикъл. Това може да не е твоят случай, само ти обяснявам какво може да се случи.
Относно болката, някой друг да каже дали след първия път има по-особено усещане при цикъл?
Моят съвет е да си направиш тест и да отидеш на лекар, няма от какво да се притесняваш, на лекаря всичко можеш да кажеш. =]

Обаче изобщо не е хубаво, че сте го правили без презерватив, това, че ти е първият път, не значи, че няма да забременееш. Още повече не може да не знаеш дали не е свършил в теб, особено след като не ползвате презерватив, трябва да внимаваш какво се случва. Малка си, но щом си решила да правиш секс, трябва да си информирана и да го правите отговорно. Ако той те е накарал да го правите без да се пазите, аз бих му теглила един як бой.

elito0o0o0
07-26-2012, 10:51
Не си бременна, бе, какво си се филмирала пък ти..

xXxPETYAxXx
07-26-2012, 11:05
Некааа, нека се филмира за да знае - занапред С ПРЕЗЕРВАТИВ! Най-малкото за да си спести истеричните мисли за бременност! Пък да не говорим и за болестите и риска от реална бременност.

AlokiNn
07-26-2012, 11:43
Не си бременна. Живеи си живота

marilyn
07-26-2012, 13:03
Щом ти е дошло не би следвало да си бременна, освен ако не е цветна бременност, но там течението е по-различно и тн и тн. И да, филмирай си се, за да знаеш, че секс се прави с предпазни средства. На 14 ако си бременна какво ще правиш?!?!?! Имайте малко разум, бе деца!

Amore-Mio*
07-26-2012, 13:38
Нищо не е станало. Освен ако той не е свършвал в теб, но щом ти е дошло - проблеми не виждам. Вярно е, че има така наречена цветна бременност, но при него, доколкото съм чела и чула си има лека промяна в самия цвят на кръвта по време на менструацията.

Иначе, да! Възможна е бременност и първия път, но при вас надали се е случило.
Не се филмирай. И толкова.

DragonLady
07-26-2012, 15:10
На 14 се праскат без презерватив ... Е за велики ли се имате от тоя факт ... Или аз съм назад с материала, че започнах да го правя без чак на 19 ... И как така не знаеш дали е свършил в тебе или не? То това нещо се усеща ( дори самото пулсиране на пениса преди еякулация се усеща ).
Ако са минали 14 дни от акта прави тест за бременност като се притесняваш толкова. И другият път само със презерватив!

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 15:28
1.Като почвахме да го правим всеки път нямаше резерватив после си слагашее..

2.незнам дали е свършил в мен..

1.Нали знаеш,че след свършване в каналчетата остава минималко количество сперма?Не,явно не знаеш,грешка на езика :Х И при следващия акт,ако не се е измил или изпикал(макар че теоритично и това не е особена гаранция)като се възбуди и течността от възбудата се смесва с останалата по каналчетата и много лесно може да станеш мама...

2.За чий трибуквеник тогава тръгваш да се клатиш без ЕЛЕМЕНТАРНА сексуална култура?Не е нужно да имаш висше или кой знае каква интелигентност,за да го разбереш това!

Zarity
07-26-2012, 15:29
Мале тея презервативи за нищо ги нямате.Ари правете си вие без,пък после пускайте теми и се чудете бременни ли сте,няма проблеми. Едва ли си бременна. Другия месец пак ли ще питаш? А и какво е това не знам дали е свършил в мене? Ами вземи го питай.

ShtrudeL
07-26-2012, 15:34
омг дори и да сте бременни, защо си мислите, че ще ви боли корема, все едно се заражда изрод в него и ви разяжда отвътре?

Не се филмирай.

AnarchyBoy
07-26-2012, 16:53
На 14 се праскат без презерватив ... Е за велики ли се имате от тоя факт ... Или аз съм назад с материала, че започнах да го правя без чак на 19 ... И как така не знаеш дали е свършил в тебе или не? То това нещо се усеща ( дори самото пулсиране на пениса преди еякулация се усеща ).
Ако са минали 14 дни от акта прави тест за бременност като се притесняваш толкова. И другият път само със презерватив!

А бе аз като ти казах в другата тема че 00 се праскат и разбират повече от нас , ти не ми вярваш , ето ти и нагледния пример , ама сега като е станал гафа тича у форумУ :D


омг дори и да сте бременни, защо си мислите, че ще ви боли корема, все едно се заражда изрод в него и ви разяжда отвътре?

Не се филмирай.

:D :D :D :D :D +1 , почвам да се чудя , те да не си мислят , че като забременее женЪтЪ и за 2 дни вече детето е 3 килограма и я рита в корема , те някой жени "с цветна бременност" не го усещат бая време , а тук съфорумничките си мислят , че на 3-тия ден вече усещат чудовища да им се разхождат вътре по работите :? 8-)




До Авторката , не си набивай никакви филми , не си бременна ама си на 14 барем ако ще се шибаш поне ползвай презерватив , и всъщност Драгон Лейди е права усеща се , приятелката ми , ми е казвала че ме усеща като ще свършвам :)