PDA

View Full Version : Бихте ли си татуирали името на половинката?



PyCoKoCkA93
07-26-2012, 10:49
Интересно ми е дали ако обичате някого безрезервно и чувствате,че това е човекът за вас,бихте направили такава крачка?(ако обичате татуировки,разбира се) И какво бихте татуирали-име,инициали,снимка (!)...?Независимо дали ви е гадже или съпруг.

Смятате ли,че ако вие първи направите такъв жест,е редно и половинката ви да го направи?

Мислите ли,че ако след време се разделите,ще съжалявате за постъпката си?Или ще я приемете спокойно като част от миналото си,което ви е направило такива,каквито сте?

ПС:Аз вероятно не бих направила такова нещо.Не знам,не съм сигурна.А,ако се навия,максимум бих татуирала инициали.Само с тях би ми било по-лесно да продължа напред,отколкото да виждам цяло име или пък снимка...

ForzaFelipe
07-26-2012, 11:04
Не го приемам много,трябва да си много сигурен във връзката си и в чувствата си за да го направиш.

cyclops
07-26-2012, 11:11
За нищо на света. Безмислено е. Любовта не се доказва по този начин. Освен това е грозно и тъпо. И не на последно място - никога не се знае какво ще ти поднесе животът.

xXxPETYAxXx
07-26-2012, 11:16
Не не бих. Ако се разделим после вероятно ще ме е яд, че съм направила подобно нещо. А, ако съм абсолютно сигурна, че този човек ще е до мен винаги - защо ще ми е татуировка, след като е до мен! Безсмислено е!

babity
07-26-2012, 11:20
Никога! Единствените имена, с които бих белязала тялото си завинаги са имената на родителите ми, на детето ми един ден или на най - добрата ми приятелка (защото дори и да разпърдим гърнето, ще знам че пак си заслужава, заради всичко хубаво и лошо, което сме отнесли ЗАЕДНО). Но фактически пак няма да го направя, защото ще е видно. За мен татусът по принцип трябва да носи послание, което само ти (и евентуално този, на който е посветен, ако става дума за посвещение) да си разбираш. Във всички случаи ми изглежда показно, пошло и безсмислено.

wiiwuns
07-26-2012, 11:25
Аз лично обичам страшно много татуси,но не мисля,че това е начина за доказване на любов.Но който е направил това винаги може да я заличи с лазер или да направи друг по-голям татус отгоре.(ако съжелява)

Violenza
07-26-2012, 11:27
Не, то като цяло татуировка на жена изключително рядко ми харесва, в повечето случаи ми се вижда адски грозно. Не го намирам за глупаво, а за безсмислено. Първият мъж, с когото имах сериозна връзка и бяхме 2 години заедно си татуира първата буква от името ми на слънчевия сплит. Много го разубеждавах, ама не успях, даже не ми каза кога е отишъл, само ми я показа. Отдавна сме разделени и съм го питала сега не го ли е яд, той каза, че не, защото символизирала щастлив период от живота му, който не би забравил. Повечето хора биха съжалявали обаче.

Mia ^.^
07-26-2012, 11:34
Смятате ли,че ако вие първи направите такъв жест,е редно и половинката ви да го направи?

НЕ, това че съм измислила някаква глупост, не го задължава и той да я прави, дори и да ми се иска да я направи.



Мислите ли,че ако след време се разделите,ще съжалявате за постъпката си?Или ще я приемете спокойно като част от миналото си,което ви е направило такива,каквито сте?


Определено ще съжалявам, дори и да не се разделим. Такава постъпка е много глупава според мен и граничи с кичозно позиране. Колкото и да обичам някого, мога да го покажа по много други начини.

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 11:45
Отдавна сме разделени и съм го питала сега не го ли е яд, той каза, че не, защото символизирала щастлив период от живота му, който не би забравил.

Значи не съм била прекалена идеалистка в предположенията си.Хубаво е,че се намират хора,които имат по-различно(подчертавам различно,не по-лошо) мислене и гледат малко над нещата и извличат положителното от опита си. :)

Аз едва ли бих била от тези хора,но понякога им се възхищавам.

bijou
07-26-2012, 11:50
По-скоро бих си направила някакъв надпис, който да ми напомня винаги за този човек, каквито и да са ни отношенията.

DaNGeRousLy
07-26-2012, 12:00
Някоя рисунка, която да ми напомня за някого - да, но имена никога не бих си татуирал .. :)

anonymous708973
07-26-2012, 12:29
Eвентуално бих, но на някакъв странен език. Като цяло обаче, не съм поддръжничка на идеята. Не отричам, че има известен чар.


По-скоро бих си направила някакъв надпис, който да ми напомня винаги за този човек, каквито и да са ни отношенията.

Това повече ми допада. Например част от песен със сантиментална стойност за двама ни.

SisiStrange
07-26-2012, 13:26
Не бих си татуирала никога думи. Те се износват. Можеш да си татуираш символ, обаче. Но не на връзка, а на нещо, което си е лично и само твое.
Моя приятелка има намерение да си татуира калинка на дланта, защото и стана нещо като любим образ след като приятелят и й написа стихотворение с калинки. Това ми се струва много нежно.

Amore-Mio*
07-26-2012, 13:30
Бих!
Особено за настоящия си приятел. И не дай се Боже, ако скъсаме някой ден - ще се радвам, че съм я направила тази татуировка. И даже за миг няма да съжалявам, убедена съм в това. Той е първото и единственото момче, което истински обичам и ме кара да се чувствам обичана и щастлива във всяко едно отношение.

Иначе бих татуирала цяло име, със сърчице.

fenastz
07-26-2012, 13:55
Не съм толкова тъп :lol:

Rally23
07-26-2012, 14:01
NEVER!!!

shmatarok
07-26-2012, 14:06
Не, не бих. Би било тъпо, ако се разделим след това, срещна друг и той види татуировката. :Д
Като се татуирам, ще го направя заради неща, които се отнасят за мен самата, не за някого другиго.

Glamour92
07-26-2012, 14:36
Доста силно трябва да ме е напекло слънцето,за да реша да направя подобна глупост. 8-)

HollyGolightly
07-26-2012, 14:57
Не бих, струва ми се глупаво. Има други начини да му покажа колко държа на него.
А и не бих искала нещо такова :D http://pic.epicfail.com/wp-content/uploads/2012/07/tattoo-fail-ex-olivia-shit-happens.jpg

xoxi
07-26-2012, 15:52
Не. Татуираните имена ми изглеждат много грозно.
Допада ми идеята обаче да си татуираме и двамата нещо дребно, някое символче примерно, което има някаква стойност за нас. Малко и на не много видно място. Много по-сладко ми звучи, отколкото да му лепна името някъде по себе си.

В момента си правя проект за нова татуировка и за пореден път виждам колко е трудно човек да избере какво ще носи със себе си цял живот. Тази бъдеща татуировка ще е с лично и символично значение и ми изяжда нервите, докато се опитвам да изпипам всичко и да изгладя подробностите. И цялата тази суетня заради мен самата...
Ако ще правя такъв жест на друг човек, то той ще трябва да ми е спасил живота или нещо подобно... :D

bloodyF
07-26-2012, 19:55
не
категорично не
имена по тялото-на децата ми, никакви други

LadyDi
07-26-2012, 20:10
Аз съм адски фен на татуировките. Като захладнее, ще си бодна още една, само да си доизкусуря идеята.

Колкото до името на любимия - не, не бих го татуирала. Не защото не харесвам татуировки с имена или думи. И не защото ще съжалявам, ако се разделим.
За мен татуировката има много специфично значение. Нещата, които избирам да са на тялото ми постоянно, са пожелания. Вярвам в тях. Името на някого върху кожата ми значи свързване с този човек до край. А това си е като да дърпаш Дявола за опашката (пък аз съм суеверна).
Виж, пó съм склонна да си направим еднакви татуси. Но той не е фен.

Chacho
07-26-2012, 20:30
Бих!
Особено за настоящия си приятел. И не дай се Боже, ако скъсаме някой ден - ще се радвам, че съм я направила тази татуировка. И даже за миг няма да съжалявам, убедена съм в това. Той е първото и единственото момче, което истински обичам и ме кара да се чувствам обичана и щастлива във всяко едно отношение.

Иначе бих татуирала цяло име, със сърчице.

Май не само в кофата трябва да те ебават.

По темата: Не, не бих. Предпочитам с по-смислени действия да атестирам чувствата си, това ми идва малко изтъркано и като незряла жажда за показност. Поне такова би било, ако аз го направя.
Иначе не съм против татуировките, след време може да си драсна нещо, но все още не съм се спрял на конкретна, имам само идеи в зародиш.

LadyDi
07-26-2012, 20:31
Цяло име със сърчице... а ла Мелани Грифит... too desperate

mkio
07-26-2012, 20:40
Да, бих си татуирала името,казваме се по един и същи начин :D Ако един ден се разделим, татуировката все пак ще ми напомня името на най-голямата ми любов-самата мен :D

Chacho
07-26-2012, 20:43
Цяло име със сърчице... а ла Мелани Грифит... too desperate

Или "Антонио, факалдо"

DragonLady
07-26-2012, 20:45
Не просто защото не съм фен на татуировките. А и има толкова много други начини да покажа на човека до мен, че го обичам, ценя и уважавам.

Hayashi
07-26-2012, 20:50
Не харесвам татуировки. Едва ли някога бих си направило. Следователно не.

chushkopek
07-26-2012, 21:34
И ако я блъсне кола да си отрежа част от тялото? Не, благодаря.

П.С Казвал съм го в друга тема: В 1 връзка не си длъжен.

Emma12
07-26-2012, 22:20
ами може би не не мисля че това е начина за изразяване на любовта и по принцип не харесвам татуировките толкова много

Hilary_
07-27-2012, 06:21
Не. Няма да ставам телефонен указател. А и по принцип не мисля да си развалям кожата с такива неща.

paradosou
07-27-2012, 07:07
По-скоро бих си направила някакъв надпис, който да ми напомня винаги за този човек, каквито и да са ни отношенията.

Същото. :)

LadyTerrible
07-27-2012, 08:56
Името на гадже не бих си татуирала,но преди почти година си татуирах името на баща ми.С гаджето не се знае как и кога ще се скарате.

fenkaaa
07-27-2012, 09:31
Интересно ми е дали ако обичате някого безрезервно и чувствате,че това е човекът за вас,бихте направили такава крачка?(ако обичате татуировки,разбира се) И какво бихте татуирали-име,инициали,снимка (!)...?Независимо дали ви е гадже или съпруг. Да,бих.Бих си направила инициали и име,но така,че да не се разбира за какво става на въпрос.

Смятате ли,че ако вие първи направите такъв жест,е редно и половинката ви да го направи? Това си зависи от него.

Мислите ли,че ако след време се разделите,ще съжалявате за постъпката си?Или ще я приемете спокойно като част от миналото си,което ви е направило такива,каквито сте? Още при решението за такова нещо,съм подготвена,че след време може да съжалявам,но какво да се прави.Важното е,че в дадения момент съм го искала,чувствала съм се щастлива с този човек и съм искала да го запазя като важна част от живота ми.

assd
07-27-2012, 10:06
бих без проблем и без да го мисля. за сега не ми е предложила никоя, ама без много подкани ще го направя, кво толкова. ако не се получи кво толкова, добавям едно тире и кур*а и си гледам кефа

sweetycherry33
07-27-2012, 10:07
Може би...

mrazqkindergarten
07-27-2012, 10:10
Никога!Не обичам татуировките, а и не се знае дали утре няма да скъсам с дадения човек и трябва да се занимавам да махам татуса.

dream1707
07-27-2012, 10:21
Подсети ме за това (http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/293120_407987702571302_2034823308_n.jpg)

Иначе име никога не бих си написала .. Единсвено примерно някаква еднаква татуйровка, имам едни познати, които и двамата имат татус където пише "Even when I'm dying I'll be thinking of you" .. Въпреки, че и това ми идва малко в повече... Бих си направила примерно някакъв малък татус, който допълва неговия.. пирмерно половин сърце, а на него да е другата половина.. Някакв атакава глупост ;д максимум

marilyn
07-27-2012, 10:47
Не бих го направила, не бих очаквала и човекът до мен да го направи. Не вярвам във вечната любов, не вярвам, че мога да съм с който и да е завинаги. А и единия татус за мен не значи нищо. Ако човекът иска да е с мен- ще бъде и ще доказва чувствата си по милион други начини, а не с някви цапаници по кожата.

LadyDi
07-27-2012, 10:59
http://data.whicdn.com/images/23991346/cool-matching-tattoos-couple-photography-tattoo-Favim.com-265820_large.jpg
http://amatterofdelight.blog.com/files/2011/09/ltpgtMy-best-friend-and-I-wanted-to-get-matching-tattoos-to-represent-everything-we-had-been-through-together-in-life.-We-balance-each-other-out.-We-are-positive-and-negative-but-share-a-charge.jpeg
http://3.bp.blogspot.com/_jobQyMA4tQI/TL_QiR1p9vI/AAAAAAAAAGs/whMAwxqmgM8/s1600/brookeleeb3.jpg
http://www.tattooset.com/images/tattoo/2012/05/22/3471-best-friend-matching-tattoos_large.jpg
And in that moment I felt...

Е такова не ми е далеч от съзнанието. И е по-яко от име.

SuNsEt
07-27-2012, 11:33
Никогиш.......... особено като знам колко бързо ми омръзват... не,мерси.

Повече бих се навила да си направя тениска с името му или да нося някаква подобна гривна,нещо такова.

horacio
07-27-2012, 12:36
Не бих го направила колкото и да го обичам, най-малкото защото не се знае нищо какво може да стане и как може да протекат нещата. В никой няма да съм толкова сигурна, че да си татуирам името или облика му. Ако ще сложа нечие име по мен то ще бъде на моето дете или на баба. Друго не.

SisiStrange
07-27-2012, 14:47
Никогиш.......... особено като знам колко бързо ми омръзват... не,мерси.

Повече бих се навила да си направя тениска с името му или да нося някаква подобна гривна,нещо такова.
Аз преди време си направих гривничка в един от тия магазини, в които продават мъниста. Та имаше малки кубченца с буквички и си направих Shadow гривна. Много хубаво му стана. Мисля си, че ако се бях появила със същия надпис на задника ми, нямаше да му бъде толкова... мило.

LadyDi
07-27-2012, 15:00
Аз преди време си направих гривничка в един от тия магазини, в които продават мъниста. Та имаше малки кубченца с буквички и си направих Shadow гривна. Много хубаво му стана. Мисля си, че ако се бях появила със същия надпис на задника ми, нямаше да му бъде толкова... мило.
Защо смяташ, че задника е най-подходящото място за такъв татус?

SisiStrange
07-27-2012, 15:05
Защо смяташ, че задника е най-подходящото място за такъв татус?
Беше образно казано. И на ръката, глезена, кръста... все тая. Струва ми се малко... пошло.

3oPuTy
07-27-2012, 16:01
Никога не бих си татуирала нечие име,лице или определена дата :? Глупаво ми изглежда.
За сметка на това бих си направила някакъв надпис или нещо друго,което да ми напомня за даден човек,но няма да е с цел да му докажа,че го обичам :? Ако си направя татус то ще е,защото съм решила,че искам цял живот да имам на тялото си нещо,което да ме свързва с него.
Към днешна дата бих си татуирала нещо,свързано с родителите ми и нещо свързано с един доста специален човек (не,не ми е гадже,нито най-добър приятел).

justasmile
07-27-2012, 16:18
Ммм не... дори и да се омъжа един за него.. не се знае, дали няма да разведем.. смисъл, не смятам, че по този начин - с татуировка- се доказват чувства. ;)

wasch0
07-27-2012, 19:14
Не. Никой не знае какво ще се случи утре. Не искам някой ден децата ми да ми задават въпроси като "Кой е Васил?" А ако започна нова връзка,не мисля, че на приятеля ми ще му е приятно да съм "белязана" от някой друг.

tori
07-28-2012, 13:02
Име не, по-скоро нещо малко, смислено, което ме свързва с човека, за когото е направена. И ако го направя, не бих очаквала той да отвърне със същото, колкото и да ми се ще. Някак си както не можеш да кажеш на някого какво да чувства, така и не можеш да го накараш да си нарисува нещо такова по тялото. Някак си приемам го като кощунство това някой да се меси в татуировките ми или аз да се намеся в неговите.

anonymous708973
07-28-2012, 13:56
http://3.bp.blogspot.com/_jobQyMA4tQI/TL_QiR1p9vI/AAAAAAAAAGs/whMAwxqmgM8/s1600/brookeleeb3.jpg

Е такова не ми е далеч от съзнанието. И е по-яко от име.

Точно такова нещо си мисля. Друг номер, естествено, със сантиментална стойност за мен/нас.

petetyyy
07-28-2012, 15:15
Не бих го направила, защото според мен всичко в живота е преходно, а и в днешно време е супер трудно да срещнеш човек, на когото да държиш до толкова. Друг аспект е, че по мое мнение аз не съм колет, който да се именува, затова не бих го направила, но разни хора, разни идеали. :)

Summer..lov3
07-28-2012, 16:57
Не бих.Според мен това е супер глупаво,от къде може да си сигурен че ще останеш завинаги с този човек , та да направиш такова нещо.

Joc
07-28-2012, 17:00
ше си татуирам името на половинката да ми стане грам ае

awe_mahaise
07-28-2012, 18:55
Ми нямам половинка... :( :( :(Но не, не бих.

adoreher
07-28-2012, 19:01
бих и съм си татуирала името на най-важния ми човек
не в романтичен смисъл
но ако срешна човек който ще ценя и обичам толкова
да, бих

mimsssssss
07-29-2012, 22:16
Първата ми татуйровка е във връзка със сегашният ми приятел. Не съжалявам за нея. Сега мислим да си правим една обща, която като се доближим се свързва, ама по отделно пак има смисъл. Просто искаме да е в удобен и специален момент. Първо мислехме за петата годишнина, ама нещата не станаха тогава както ги бяхме планирали с пътуванията... и така.
Иначе аз веднъж му казах, че ще си татуирам името му на мястото на халката, защото може и да не се оженим никога и той ме изгледа много притеснено. Говорихме и едва ли не искаше да знае дали съм сигурна в това си решение. В края на краищата след този разговор бях даже още по-убедена че си заслужава. Твърдо съм за, но да си заслужава.

raror
07-30-2012, 00:27
Ако се разделим бих съжалявал много... -не.

trollface.
07-30-2012, 08:20
Не съм самоубиец.

Cloud9
07-30-2012, 11:22
Не харесва татуировки особено по моето тяло.Едва ли бих го зарадвала с нея. Не,не бих

dope
08-08-2012, 13:51
Категорично НЕ!

bilqnavod
08-08-2012, 14:45
О не, не си падам по тези неща...

bloodfrozen
08-08-2012, 16:15
Не бих си направила татуировка изобщо. :D

interradical
08-08-2012, 16:22
ако е някой специален бих си направила например някакъв надпис или рисунка, които да ми напомнят за него, но името му - не :)

BlueGirl
08-08-2012, 16:40
Не харесвам татуировките.

08-08-2012, 16:52
https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcSl5V4oKeV5vpy_L2nnlS0jpF8mFEpIW c9PukU5Kq_3IWgqDFMICw

scandalousLady
08-08-2012, 18:54
Не бих.

Skullcrusherka
08-08-2012, 19:23
Зависи. Чак името - не. Но бих си татуирала някакъв символ или нещо подобно, напомнящо ми за него. Ако си заслужава момчето де...

MissSunshiinee
08-08-2012, 20:21
Не бих

mynichka
08-09-2012, 14:01
Името му не, но някаква обща, която и за мен самата да има смисъл- да.

kobrichka
08-09-2012, 15:07
Не, не бих !! Безумно глупаво е за мен. Не мисля, че с тази показност се доказва любовта към някого, а и нищо не е вечно на този свят. Евентуално някога, ако реша име на някого да татуирам върху себе си, то това ще е само името на сина ми.

slivergold
08-09-2012, 15:37
По-скоро някоя временна татуировка,която след всяко изтъркване да я подменям докато не скъсаме. :D

Иначе може само буквата-истински татус.

BrokenInnocence
08-09-2012, 16:33
За нищо на света. Безмислено е. Любовта не се доказва по този начин. Освен това е грозно и тъпо. И не на последно място - никога не се знае какво ще ти поднесе животът.

Съгласна съм с това мненийце до последната буква.

Blab
08-10-2012, 09:16
Иначе аз веднъж му казах, че ще си татуирам името му на мястото на халката
да, подобно на Дейвид Духовни. но без ултиматума, секс адикшъна и раздялата.
изобщо, ако някога срещна някого, с когото се разбираме така, както ми се иска, с когото гледаме в една посока, говорим на един език и не желаем противоположни неща за себе си... т.е. вероятно никога. но ако някога истински вярвам на някого, бих, дори ще. обичам посвещението, когато си струва. за съжаление, това клони към 0.

LadyDi
08-10-2012, 12:25
да, подобно на Дейвид Духовни. но без ултиматума, секс адикшъна и раздялата.
изобщо, ако някога срещна някого, с когото се разбираме така, както ми се иска, с когото гледаме в една посока, говорим на един език и не желаем противоположни неща за себе си... т.е. вероятно никога. но ако някога истински вярвам на някого, бих, дори ще. обичам посвещението, когато си струва. за съжаление, това клони към 0.
аз сега кандърдисвам моя хубавец да си направим matching tattoos... обаче него го е страх от игли...

Blab
08-10-2012, 16:08
:)
не се отказвай. ще го окотиш:Д

smiLexaga1n
08-10-2012, 21:49
Не бих сторила тази глупост. Просто не го намирам за естетически красиво и също така в живота няма вечни неща, няма как да си сигурен, че ще си с дадения човек завинаги. Има милион други начини, чрез които да докажеш любовта си.

tweety91
08-11-2012, 10:52
Бих си татуирала нещо, което свързвам с него, било то цитат, изказване или животно, дърво, цвете и т.н. Нещо, което като погледна да се сещам за него, но това не означава, че трябва да си татуирам името или лика му.. Дори след време, ако се разделим (въпреки че, за да си татуираш нещо свързано с човек, трябва да го обичаш безрезервно и да не се мисли за раздяла, защото такава не трябва да има) няма да има нужда да я криеш или да правиш опити да я махаш. Както и няма да има нужда да се обясняваш на всички, защо, как и какво :)

~DesertRain
08-11-2012, 14:06
За нищо на света. Безмислено е. Любовта не се доказва по този начин. Освен това е грозно и тъпо. И не на последно място - никога не се знае какво ще ти поднесе животът.


+1

GLaDOS
08-11-2012, 14:32
По-приемливо ми се вижда име на деца или родители,може би и на половинката,но в някакъв по-късен етап(след сватба и тн. когато вече е неизменима част от миналото/настояще)

mim4ety_sara
08-11-2012, 14:45
Никога !!! Първо не заслужава, защото рано или късно няма да сме заедно и ще е огромна грешка, всеки ден да му гледам името ... :Д

Bukuuu
08-12-2012, 14:58
Име на половинка - твърдо не.. дори и да става въпрос за времето когато съм омъжена за някого. По-скоро бих си татуирала името на детето ми или на родителите ми.