PDA

View Full Version : Тръпката?



evgeni.djingarov
07-26-2012, 11:23
Здравейте и от мен , направо на въпроса ми . Проблема ми е следния с едно момиче се запознахме преди месец , харесахме се и се взехме . И така вече имах гадже - първо за мен по една или друга причина. Всичко вървеше супер през първите 2 седмици тя ми звънеше аз и звънях пишехме си виждахме се често , не всеки ден защото работя. И така една вечер се разделяхме пред блоuа на една нейна приятелка там спеше тя защото идва събота и неделя в моето село. И се бяхме прегърнали целувахме се всичко беше супер . До момента в който аз изтърсих "Обичам те" тя само се усмихна целунахме се и си тръгнах. От тук нататък тя се промени все по-рядко ми звънеше и пишеше на 2 пъти ми отказа да се видим че имала работа "не знам може и да е имала " . Не се бяхме виждали 2 седмици заради работата и за това че ми отказа 2 пъти. Вчера аз отидох направо у тях , излезнахме на кафе и всичко беше добре горе долу говорихме си и така. аз се прибрах пак на село и вечерта и звъннах тя ми затвори. След това е засякох във фейсбук и си пописахме малко и тя ми каза че имала да ми казва нещо , аз усетих накаде отиват нещата и и казах "искаш да скъсаме ли" тя каза "да" защото : " тръпката вече изчезнала и съм избързал с едно нещо" сещате се с кое. Аз всъшност и аз не я обичам обаче нали знаете романтика прегръщаме се целуаме се и е така го изтърсих . Да привързан съм към нея но не чак толкова ХАРЕСВАМ Я не знам защо го казах е така го изтърсих под натиска на романтиката :Д пак казвам . Аз отидох вчера с намерението да и кажа за това нещо но реших че не сме се виждали отдавна ,а в петък пак щяхме да се видим................... и тогава да и кажа . Да и кажа " аз те харесвам ти ме харесваш другото каквото съм казал казал съм го да го даваме по-спокойно и времето ще си покаже но не го казах за съжаление :(( . Вчера като е питах защо не ми го е казала в очите, а през интернет е много по-лесно , тя ми каза че го е осъзнала след като сме се видяли. Не и вярвам сигурен съм че го е била решила по-рано но............ . Въпроса ми е какво да правя сега да и го кажа ли това или вече е късно . Да е оставя намира или да се опитам отново . Благодаря предварително :)))))))))))))

mkio
07-26-2012, 11:41
Кажи и го. Нищо не губиш, а ако те отхвърли пак, значи не е за теб и не си губи времето с нея. Ако наистина те е харесвала, "Обичам те" по-скоро е трябвало да я зарадва, отколкото да иска да скъсате.

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 12:22
Изгубена кауза.АКо беше казала само,че си избързал,да те подкрепя да действаш.Но мине ли ти с номера за тръпки и глупости,за*би.Тя не знае какво иска.Ако имаше истински чувства,нямаше да избяга толкова лесно заради "объркването ти"...

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 12:25
Току-що случайно попаднах на това.Има голяма истина в него.

Какво се казва на някого, когото обичаш?
- Еми...обичам те - каза той.
- Ами ако се уплаши?
- Тогава значи не е готов да го обичаш - каза той.
- И какво се прави тогава?
- Изчакваш го - каза той.
- Как така?
- Изчакваш го да стане готов- каза той.
- Ами ако не стане?
- "Ако" са три буквички, които поставени пред едно изречение променят всичко - каза той.
- А какво му казваш тогава? Лъжеш ли го?
- Не, продължаваш да го обичаш - каза той.
- А какво се прави когато обичаш някого? Жените ли се?
- Не - каза той.
- А защо всички се женят?
- Защото не знаят какво е да обичаш - каза той.
- Кой знае?
- Ти знаеш - каза той.
- Защо?
- Защото обичаш някого - каза той.
- Защо така мислиш?
- Иначе нямаше да ме питаш - каза той.
- А какво правиш когато някой ти каже "обичам те"?
- Вярваш му - каза той.
- Защо?
- Ще разбереш когато някой ти каже "обичам те" - каза той.
- Защо мислиш, че не са ми казвали?
- Той не ти го е казвал - каза той.
- Аз кога съм го срещнала?
- Когато залеза и изгрева се сляха в едно - каза той.
- Как така?
- Ще разбереш когато някой ти каже "обичам те" - каза той.
- А какво правиш когато някой те попита "обичаш ли ме"?
- Нищо - каза той.
- Защо?
- Защото ако го обичаш той ще знае...и няма да има нужда да те пита - каза той.
- А защо всички все повтарят на другия "обичам те"?
- Защото не са сигурни - каза той.
- В какво?
- В любовта си - каза той.
- А какво става когато любовта свърши?
- Нищо - каза той.
- Защо?
- Защото тя не свършва - каза той.
- А защо всички се развеждат?
- Любовта и бракът нямат нищо общо - каза той.
- Ти всички отговори ли знаеш?
- Не - каза той.
- А как ми отговаряш?
- С голямото си желание - каза той.
- Знаеш ли какво?
- Да - каза той.
- Обичам те.
- Знам - свърши той.

xXxPETYAxXx
07-26-2012, 12:51
Ми има и такъв тип хора, който когато получат нещо решават, че вече не им трябва и го оставят. Изчезва тръпката.
Има и друг вариант. Когато кажеш на някого, че го обичаш толкова рано, на него/нея му е ясно, че няма как да е така. Прекаленото прибързване с тези думи отблъсква хората. Може да те сметне за прекален романтик, за лъжец, който само се опитва да се възползва от нея.

Както ти казаха - поговори с нея, нищо не губиш!

SisiStrange
07-26-2012, 13:22
Егати и лиглата. Да, аз също не обичам да казвам тези думи преди да съм ги почувствала, но начинът е просто да не отговаряш или да обясниш, че е рано. Не да късаш. Просто си и дигнал акциите и сега като я търсиш още повече. Остави я да си търси някой нещастник, който няма да и казва нищо мило.

В смисъл, разбирам гледната точка с избързването. Само че да се взима всичко толкова пък на вътре ми се види прекалено. Моят приятел ми каза тези думи доста рано (дали е имало седмица от началото? не знам). И за двамата е ясно, че са били плод на момент и на мига просто са се случили. Поне за тогава. Чудо голямо. Това не значи, че е долен използвач или безнадежден романтик. Значи, че е бил под влиянието на емоции.

Ужасно не харесвам хора, около които за всяко нещо трябва да си мериш приказките по 100 пъти, щото ако нещо не им хареса, айде край.

Amore-Mio*
07-26-2012, 13:52
Не си заслужава , според мен.
О'кей, възможно е да си избързал, макар за мен да си е нещо съвсем нормално. Тя просто или се е уплашила от някаква незнайна причина, или просто губи интерес към нещото, когато го получи. Тъпо е, но има и такива хора.
А и не мисля, че си избързал, просто наистина си го почувствал, според мен. Но вече, каквото и да става, няма смисъл. По нейни думи е "изчезнала тръпката". И точно затова си е най - добре да продължиш с друго момиче, което няма да избяга ,заради нещо подобно.

balu4ka
07-26-2012, 14:12
Тя определено не знае какво иска,объркана е .Вероятно си я изплашил с това прибързване,защото явно тя не изпитва такава привързаност и такова привличане към теб.Седни и поговори с нея нищо не губиш,но според мен ще е грешка.Не ми излгежда сериозен човек ,точно в това отношение.А и е малко тъпо да изтървеш толкова силни и крайни думи в толкова кратка връзка,само защото е било романтично?!

HollyGolightly
07-27-2012, 02:24
Зарежи, не си струва. Ако беше стока не би реагирала така. Дори и да си избързал, дори и тя да не чувства това, което и ти, това не е начина по който нормален човек трябва да реагира. Ти и казваш, че я обичаш, тя едва ли не ти се сърди за това. Не се занимавай с лигли и не и се обеснявай, в случая нищо не губиш.

fenkaaa
07-27-2012, 09:44
Тези думи се казват,когато си сигурен в тях,а не просто ей така.. "под натиска на романтиката", леле...

TheBeliever
07-27-2012, 09:51
Стреснал си я с любовните излияния, в резултат на което тя се е вкарала в някакви филми. Няма какво да направиш. Може и да й обясниш защо си го казал и т.н, просто за да сте си наясно, но това едва ли ще промени нещо.

dimitar_ak
07-27-2012, 10:03
Попритиснал си я с думите си. Било и е добре с теб, но не е знаела какво очаква и дали иска връзка. Притискайки я си и помогнал да вземе решението. Няма да стане.

marilyn
07-27-2012, 11:29
Aз я разбирам, някой ей така изведнъж да ми изцепи, че ме обича! Естествено, че бих се уплашила... като цяло за мен това е много стресираща дума де. Но някак си.. влизам й в положението. А според мен е загубена кауза. Не вярвам да ви се получи нещо изобщо.