PDA

View Full Version : ПОМОЩ ABV.BG



cwetit
07-26-2012, 12:56
Забравих си паролата във абв-то и тъй като това ми беше първата регистрация ( от преди 5-6 години ) нямам алтернативен е-мейл. Писах на администратор на абв , но ми се отговори , че не се дава парола (това ми беше ясно де,ама реших да пробвам) , знам си датата , ама не си помня тайния отговор. Все пак съм била 4 клас как мога да помня какъв е бил тайния отговор ??? И така де ... стигнах до извода,че наистина си е таен и то много :D:D:D Има ли някакъв начин да разбера отговора , или просто да си получа паролата? Опитах се да си хакна е-мейла ама не станаа :D Спешно ми трябва,защото и паролатана вибокс-а съм си забравила ,а е-мейл е изпратен на старата ми шпща....ПОМОЩЩ ;(

prolimbo
07-26-2012, 14:28
Няма начин да разбереш отговора, освен ако не си го спомниш. Логично от съпорта на АБВ не са ти дали паролата, защото ти може просто да си някой чужд човек, който ти иска паролата за е-мaйла.

angel4eto17
07-26-2012, 14:44
Миналото лято ми хакнаха абв-то и нямаше начин да си открия паролата за пощата и така ми се наложи да сменям и фейсбук, и скайп, и ютуб, и замунда-профили на всичкото отгоре... Няма начин доколкото знам...

Amore-Mio*
07-26-2012, 15:23
Няма начин, освен ако не успееш да се сетиш за тайния въпрос и отговор.

Аз , заради това, едно време бях почнала да ги записвам, ама после не знам какво стана. ;d
Та, така де. Наистина трябва да си водя записки за регистрации, тайни въпроси и отговори. И така нататък.

Иначе най - вероятно ще ти се наложи да си направиш нов e-mail.

cwetit
07-26-2012, 21:20
Ох , да се похваля , след 2 дена проби си улучих паролата :D :D :D

angel4eto17
07-27-2012, 08:00
Еее, супер, браво на теб :P